Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Transport
  • /
  • Kurierzy
  • /
  • DPD
  • /
  • 1

Opinie o DPD

Transport DPD opinie
Cena
1.51
Niezawodność
1.28
Obsługa klienta
1.24
Parametry
1.27

Średnia ocen

1.32

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

345

dodanych opinii

 

Marta / 2024-04-24

Koszmarna firma. Nie można przewidzieć, co zrobi kurier. Przesyłka z Bon Prix idzie i nie może dotrzeć. Dwa dni kurier informował męża, kiedy przywiezie paczkę. Wymieniał coraz późniejszą godzinę, tyle miał ponoć przesyłek. Kolejnego dnia przestał odbierać. Udało mi się sprawdzić co się z paczką dzieje ( to nie jest takie proste). Okazało się, że kurier oddał paczkę do magazynu z informacją, że odbiorca nie miał pieniądzy, co było po prostu kłamstwem. Ciekawe, czy gdyby mąż powiedział, że mu dodatkowo zapłaci za dostarczenie, to też oddałby paczkę do magazynu? Pan na infolinii tymczasem rozbrajającym tonem poinformował, że pewnie kurier nie zdążył dostarczyć paczki, a żeby jej nie odesłano, to napisał, że nie było pieniądzy. Nadano paczce nowy numer i znowu czeka na doręczenie - ponoć tym razem do punktu dpd. Oni nie widzą w tym problemu. Tak już było kilkakrotnie. Kiedyś paczka z porcelaną szła prawie dwa tygodnie. Nie wiadomo, co robić, żeby to zmienić. To absolutnie bezkarna instytucja.

Dorota / 2024-02-22

Krótko i na temat, totalny brak empatii, a tym bardziej dotycząca starszych osób, zakrywają się procedurami, a informacje zwrotne są nieprawdziwe. Też pracuję z klientami i wiem na czym polega zachowanie procedur, i jeśli dobra wola kuriera nie łamie procedur, a ułatwi dostarczenie przesyłki by zadowolić klienta, to człowieczeństwo i empatia winno być na pierwszym miejscu.
Niezawodność
Obsługa klienta
1.00

Kasmik / 2024-02-13

DPD to nieporozumienie!!! Omijajcie szerokim łukiem!!! Otrzymałam info o dotarciu przesyłki do automatu paczkowego. Paczki nie dało się odebrać. Okazało się (po wielu mailach do DPD), że jej tam nie, ponieważ krąży po Szwecji i nie dotarła do Polski. W sprawę włączył się nadawca i paczka miała być znowu do odbioru. Niestety znowu nie dało się jej odebrać - w aplikacji DPD ciągle wyskakiwał błąd!!!! Kolejne maile do DPD, to była strata czasu. Dostałam dwie propozycje odbioru: poprzez link (którego nie obsługuje mój telefon) lub odbiór w punkcie, ponad 60 km od mojego miejsca zamieszkania!!!!!! Moja prośba o dostawę kurierem została zupełnie pominięta!!! Straciłam pieniądze (paczki nie mam), mnóstwo czasu i nerwów a DPD nie było nawet stać na zwykłe "przepraszam". Totalne dziadostwo!!!!!! Cena/Jakość1 / 5
Niezawodność
Obsługa klienta
1.00
Zalety

Zadnych

Wady

Nie potrafią zrealizować uslugi

Extra informacje

Czesława / 2024-01-19

Kurier, który zostawia paczkę na progu wartą 2000zł, jest debilem!!! Tak działa ta firma. Jak dla mnie obraz totalnego nie profesjonalizmu. Unikajcie tej firmy. Po zgłoszeniu reklamacji, dostałam informację o przeprowadzonej rozmowie dyscyplinarnej, która wyglądała na zasadzie ctrl C, ctrl V.. Żenada i metr mułu. NIE POLECAM i UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

xxx / 2024-01-16

Kurier o imieniu Miłosz nr tel: 506-298-774 od dwóch dni wozi moją przesyłkę i nie może do mnie dotrzeć. W poniedziałek rozmawiałem z nim przez telefon dwa razy, raz ok południa zadałem pytanie o której godzinie będzie ponieważ specjalnie wziąłem dzień wolnego gdyż czekałem na tą bardzo ważną paczkę z zagranicy, nie umiał odpowiedzieć, więc zadzwoniłem drugi raz ok godz 16, powiedział że jest na ulicy obok i będzie do 30min, niestety nie dotarł a o godz 17:38 dostałem taki wpis na stronie śledzenia: " Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny" co było kłamstwem bo byłem w domu, dzisiaj tj. wtorek cały dzień do niego wydzwaniałem, nie odbierał tel, dzwonili kilka razy z infolinii, też nie odbierał, historia się znowu powtórzyła, mimo że znowu byłem w domu dopiero wieczorem pojawiły się dwa wpisy że o godz 13 i 19,55 - Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny. NAJGORSZA FIRMA, NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

To co wyprawia kurier, nie do pomyślenia w innych firmach

Extra informacje

Wkurzonamax / 2024-01-15

Jedna gwiazdka to za dużo dla tych oszustów!! Najgorsza firma kurierska!! Niech to zamkną, zaorają! Dwa razy się naciełam i więcej nie zamierzam! Raz (głupia ja) zapłaciłam drugi raz za przesyłkę, ale drugi raz nie dam się naciągnąć! Kurier nie podjął w ogóle próby doręczenia! Gdzie raz; byłam w pracy i adres dostawy był do pracy, nic, echo, nawet nie podjechał, nie zadzwonił nic! Drugi raz; jestem w domu na zwolnieniu lekarskim,siedzę w domu, zero próby doręczenia, a paczkę mi odesłał! Wyłudzacze i oszuści!! Odsyłają paczkę, bez najmniejszej próby doręczenia, żeby drugi raz opłacić przesyłkę!! Nikomu nie polecę i nigdy już nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!! Nie polecam nikomu! Błagam nie korzystajcie z nich usług, niech to zbankrutuje w cholerę!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Nie ma żadnych!!!

Wady

Oszuści, kłamcy wyłudzacze!!

Extra informacje

Ania / 2023-12-28

Dpd Warszawa. Fatalna obsługa kuriera Michała przekracza wszelkie granice. Zostawia przesyłkę w punkcie odbioru, mimo że przesyłka była opłacona z dostawą do domu. Jako powód podaje, że nikogo nie było w domu, nie wiadomo skąd w ogóle może wiedzieć czy ktoś jest w domu skoro nawet nie próbował dostarczyć paczki pod wskazany adres. Tak więc dzisiaj byliśmy w domu cały dzień, czekając na tę paczkę, a bezwstydny kurier Michał nawet nie raczył jej dostarczyć, na telefony oczywiście nikt nie odpowiada, na infolinii dpd, poza botem nikt się z nikim nie łączy. Najgorsza firma kurierska w Polsce z fatalnymi kurierami.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Minusy

Wady

Minusy

Extra informacje

Maciej / 2023-12-22

Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Brak kontaktu z kurierem, w dniu przewidywanego doręczenia przesyłki trzeba siedzieć cały dzień w domu. Po jednokrotnej nieudanej próbie dostarczenia przesyłka wróciła do nadawcy. Nadana kolejny raz dotarła dwa dni po mailu o rzekomym dostarczeniu przesyłki, na dodatek uszkodzona. Zgłoszone w tej sprawie reklamacje zostały odrzucone. Cała sprawa kosztowała mnie dużo nerwów i czasu. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. Prędzej sam pojadę po przesyłkę PKSem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Podejście do klienta

Extra informacje

Marzena / 2023-12-22

paczka zamówiona do paczkomatu status w aplikacji że gotowa do odbioru ale nieaktywny przycisk otwarcia skrytki. Kilkukrotna interwencja przez infolinie , bez skutku. Dziś informacja, że z powodu upływu terminu zwracają nadawcy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
1.67

Krzysztof / 2023-12-16

Nadałem zegarek w punkcie DPD słupsk 7.12.2023 doszedł do sortowni Płaszewka - 5km od Słupska i przepadł Zegarek tak zwany PASÓWKA , Patek Philippe nr mechanizmu 126379
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Kasia / 2023-12-16

Tragedia
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same

Extra informacje

Tragedia! Paleta przyszła do punktu dostarczającego, jednak okazało się, że mieszkam w trzeciej strefie i muszą byc 4 palety do dostawy aby kurier mógł je dostarczyć.. śmiech na sali!! I tak oto czekam 5 dni na swoją paletę.. chyba właśnie za to kasują pieniądze żeby dostarczać przesyłki? Bez względu na ich ilość na daną okolicę.. jestem bardzo zawiedziona i to był mój ostatni raz kiedy skorzystałam z usług dpd, szczerze odradzam.. na infolinii również spotkałam się z bardzo nieprzyjemnymi ludźmi, których wcale nie obchodziło to, że nie mogę czekać na paletę 5 dni, tym bardziej że planowany okres doręczenia był na dzień kolejny od wysłania;(

Sonya / 2023-11-30

Banda niekompetentnych matołów i chamów. Kto chociaż raz doświadczył dostawy gabarytów z DPD, ten się w cyrku nie śmieje, a ja miałam to nieszczęście trzykrokrotnie. Za pierwszym razem, kurier pomimo wyraźnej prośby nie skontaktował się ze mną telefonicznie przed dostawą. Zadzwonił jak już był na miejscu i na informację, że przyjadę w ciągu 10 min, stwierdził, że zostawi mi przesyłkę wartą 2000 zł pod drzwiami, bo mu się spieszy. Ubłagałam go, żeby zaczekał 5 min na męża, który na skuterze podjedzie szybciej. Ten pędził w deszczu z językiem na brodzie, żeby na miejscu okazało się, że kurier sobie pojechał, a przesyłkę wcisnął przypadkowemu Ukraińcowi z ekipy remontowej, który nawet nie mówił po polsku. BOK w odpowiedzi na skargę stwierdził, że przesyłka została dostarczona prawidłowo, a kurier nie musi wykazywać rozumu ani godności człowieka, jeśli za to dodatkowo nie zapłacę. W związku z tym, za drugim razem zapłaciłam ekstra za dostawę w sobotę. W piątek rano kurier dzwoni, że jest na miejscu i ma dla mnie przesyłkę. Na pytanie dlaczego przyjechał dzisiaj, skoro dostawa miała być w sobotę, stwierdził, że on takiej informacji na etykiecie nie widział, a poza tym to on w soboty nie jeździ, więc nie wie czy ktoś mi następnego dnia tą przesyłkę dostarczy. Na infolinii DPD odbijam się od bota, więc dzwonię do nadawcy przesyłki, który potwierdza, że opłacił dostawę w sobotę. Kurier odjeżdża, a ja w sobotę od 7:00 rano czatuję na dostawę. O 8:00 piszę smsa do kuriera, że jestem na miejscu i czekam. W południe zaczynam się niecierpliwić i sprawdzam status przesyłki - niedoręczona, kurier nie zastał mnie w domu. Próbuję dodzwonić się do kuriera - "abonent niedostępny lub poza zasięgiem", na infolinii znowu odbijam się od bota, a przesyłka wraca do nadawcy, bo to druga nieudana próba doręczenia. Za trzecim razem potrzebowałam przekierować przesyłkę pod inny adres korzystając ze strony "Moje DPD", ponieważ byłam w trakcie przeprowadzki. W środę złożyłam dyspozycję z terminem dostawy na czwartek. W czwartek przesyłka nie dotarła. Po interwencji na infolinii, przeadresowanie nastąpiło w piątek. W poniedziałek, ze względu na to, że przesyłka nadal nie została wydana do doręczenia, przełożyłam dostawę na środę. W środę przesyłka również nie dotarła. Wisiałam przez pół godziny na płatnej infolinii, żeby ustawić dostawę na piątek, ponieważ wiedziałam, że w czwartek nie będę w stanie odebrać przesyłki. W czwartek o 15:00 dostaję maila, że dzisiaj będzie dostawa. Ubłagałam męża, żeby wyrwał się wcześniej z pracy i czatował na kuriera, bo ja robię nadgodziny. Jest 21:30, kurier się nie pojawił, a przesyłka nadal ma status "wydanie przesyłki do doręczenia". Jak żyć? Podsumowanie: Pracownicy DPD wyraźnie nienawidzą klientów, którzy zamawiają gabaryty i robią wszystko, żeby uprzykrzyć im życie. Jak tylko mam taką możliwość, korzystam z usług konkurencji. Nie poleciłabym nawet wrogowi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

paczka / 2023-11-28

kurier KT2 - TOTALNA PORAŻKA, szczególnie książe jeżdżący po Lędzinach. Leci w kulki i sam decyduje sobie czy paczkę dowiezie, kiedy i czy w ogóle.....
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

zadnych

Wady

mozna by wymieniac godzinami

Extra informacje

martyna / 2023-11-24

Same minusy-firma DPD to porażka i po ostatniej akcji rezygnuje totalnie z ich usług.\r\nCzas dostawy - 5 dni zamiast 1-2..\r\nGubią paczki i nie da rady sie dowiedziec co z nimi..\r\nInfolinia - porażka , ciagle bot ktory nic rozwiaze provblemu zgubionej paczki, raz dodzwoniłam sie cudem do konsultanta , mial przyspieszyc sprawe i ustalic czy paczka jest z gubiona- na tym sie skonczylo...\r\nAplikacja - dramat , informacje nieuzupelniane na biezaco, u mnie np. po 5 dniach zostaly uzupelnione i to jeszcze jak sie okazuje to błędne...\r\nReklamacje - maja 30 dni na rozpatrzenie, dlugo i pewnie nic z tego nie wyniknie z tego co piszą tutaj inni...\r\n\r\n\r\nJedyny plus to bylaby cena, aleeeeeeeeeeeeeeee ostatcznie gdy sa takie problemy i paczki nie dochodza do klienta, zgubione przez kurierow DPD z jednoczesna dezinformacją to i tak jestes z kosztami w plecy =kolejny minus.\r\n\r\n
Zalety

brak

Wady

same wady jak powyżej

Extra informacje

Szymp / 2023-11-22

Kurier nie dostarczył przesyłki - Przesyłka niedoręczona - brak gotówki COD, dodam że przesyłka nie była za pobraniem. Cały dzień czekania zmarnowany - nie polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Wady

Przesyłka nie doręczona, brak kontaktu

Extra informacje

Dawid / 2023-10-23

Wyslalem konsole, ubezpieczyłem paczkę, w punkcie odbioru paczka została otworzona ponadto niechlujnie spakowana i odesłana spowrotem do mnie w złym stanie co nie powinno mieć miejsca. Jakim prawem ktoś otworzył paczkę.po ubieganiu się o reklamacje i licznych odmowach w których kurier się upiera że paczka nie została otworzona, tylko minął termin odbioru. Mam dowody że paczka została otworzona i została odesłana w dzień w którym dotarła do punktu więc nie możliwe było że upłynął termin odbioru. Nie polecam to nie pierwszy raz z takimi problemami :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

aaaa / 2023-10-13

KURIER chamski :czasu nie ma ... ma tyle roboty ze az szok.... nie bedzie czakał az zapłace za paczke i ją zabiera.... przez telefon rozmawiał w czasie dostarczania mojej przesyłki bluzgał na jakaś osobę! Cyrk w biały dzień . Pracuje chyba za kare ...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Wady

mega dużo

Extra informacje

masakra - podejscie zero totalne

Janusz / 2023-10-06

tragedia kurirezy nieuprzejmi infolinia niedostepna generalnie mająwszystko w d...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Felix / 2023-09-30

Dpd w Krakowie to kompletne zaprzeczenie działalnosci uczciwej firmy. Co z tego, że dział obsługi klienta jest miły i uprzejmy, jak najważniejszy przedstawiciel firmy jest totalnym ignorantem, debilem bez wykształcenia i rozumu, a w szczególności KŁAMCĄ i OSZUSTEM! Na terenie mojego osiedla Krowodrza. Górka, takim właśnie baranem jest nijaki Sebastian nr tel 515 - 431-..., który katuje klientów dpd swoim nieróbstwem i klamliwym podejściem do nas i właścicieli dpd. Właściciele firmy do chyba jego koledzy, bo od 1,5 skarży my się na niego poprzez formularze, telefonicznie, a ten chłopek dalej tam pracuje. Wyobraźcie sobie, że w tym tygodniu, że rubryce powodów nie dostarczenia przesyłki wpisał Odmowa Odbioru, przy czym, po 1 żona czekała cały dzień na niego, po 2 za przesyłkę z góry zapłaciłem 600 pln (drogo bo była gabarytowa, i chyba otarlbym się o absurd nie odbierając jej) po 3 pofatygowałem się do spółdzielni poprosić o nagranie z monitoringu, i co, i nawet nie pojawił się w okllicy bloku (wiem jak wygląda i czym jeździ) Reklamację i zażalenia w dpd to utopia, można sobie pisać, dzwonić, absolutnie to nic nie da! Widząc ile negatywnych opinii ma dpd, gratuluję podejścia właścicielom firmy, rodem z PRL, Obajtek, Morawiecki itp, ludzie niech płacą i Ch... nam jest dobrze. ODRADZAM KORZYSTANIA Z "USŁUG" DPD!!! lepiej u innego kuriera dopłacić niż szarpać sobie nerwy i tracic kasę. Moją przesyłkę ten poj... złośliwie zawiózł na drugi koniec Krakowa abym osobiście ją odebrał. Dpd w Krakowie to jedno wielkie oszustwo!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Niezadowolona / 2023-09-29

Igdy już nie skorzystam z usług DPD ..kolejny raz paczka nie została dostarcza
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak kompetencji

Extra informacje

Transport DPD opinie