Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • pocztakwiatowa.pl
  • /
  • 1

Opinie o pocztakwiatowa.pl

Zakupy pocztakwiatowa.pl opinie
Asortyment
2.73
Dostawa
2.38
Łatwość zamawiania
3.1
Obsługa i reklamacje
2.11
Poziom cen
2.29

Średnia ocen

2.52

w skali od 1 do 5.

 

Marcin / 2024-03-09

Jakaś tragedia zamówiłem trzy bukiety na dzień kobiet, dotarł jeden Na infolinii nikt nie odbiera telefonów
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80

MichalK / 2024-03-08

Zamówiłem trzy bukiety na dzień kobiet. Zamówienie złożyłem o 7 rano. Do wieczora dwa nie przyszły a jeden przyszedł nie taki jak zamówiłem. Mniejszy i gorszy. Chwała się czasami dostaw i jakością ale to tylko bajka. Próbowałem chatować z obsługa ale po 40 min czat mnie rozłączył. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Ktos po prostu ignorował moje zapytania. Bardzo bardzo nie polecam. Lepiej przejść się do lokalnej kwiaciarni, kupić, zobaczyć, powąchać i wręczyć samemu. Taniej i przyjemniej.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80

beata / 2024-02-26

ZDECYDOWANIE ODRADZAM I KU PRZESTRODZE NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH NICZEGO!!!!!! Mąż chciał mi zrobić niespodziankę i odpowiednio wcześniej przed Walentynkami (09.02.) złożył zamówienie na bukiet walentynkowy, niestety bukiet w Walentynki nie dojechał i już nie dojedzie. Kurier kontaktował się ze mną, kiedy byłam w pracy, poinformowałam od której godziny będę dostępna pod adresem domowym, kurier już nie dojechał, kwiaty nie dojechały - chociaż dostawy są do godz. 22.00. Reklamacja wniesiona, ale odpowiedzi są takie: 1. "Przykro mi, ale takie zamówienie traktujemy jako zrealizowane"... 2. "Przykro mi, ale nie możemy być za to odpowiedzialni, kwiaciarnia również"... ZDECYDOWANIE NEGATYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

0

Wady

ZERO PROFESJONALIZMU

Extra informacje

Margaret / 2024-02-18

Ta firma to totalne dno .Kwiaty zamowione , pieniazki pobrane - zamowienie nie dostarczone.Customer service nie odbiera telefonow .Mniej niz zero profesjonalizmu .NIE POLECAM !
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

NIE MA

Wady

WSZYSTKO

Extra informacje

Radek / 2023-11-10

zamówienie zrealizowane z opóżnieniem, podniszczony kosz , słodycze niechlujnie upchniete na siłę , pomoc telefoniczna gburowata i mało pomocna
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

niewiele

Wady

obsługa, chamowata, nieterminowość , niska jakoś

Extra informacje

ttomay / 2023-10-06

firma kszak kupisz dostarczą byle jak , kwiaty kupione 3 10 dostawa żałosny DHL dostawa to kpina kobieta musiała dymac ponie do żąbki po czasie nie zgodnie z zamówieniem kwiat zwiednięty i poturbowany szczeże niepolecam tej poczty kwiatowej
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

łatwo kupić

Wady

chamska obsługa

Extra informacje

kup a potem maja ciebie w ***

Wiktoria / 2023-06-26

Kwiaty spóźnione godzinę, pan kurier nie umiał znaleźć adresu, a do tego zostały przystrojone zupełnie inaczej niż na zdjęciu, przez co wyglądały bardziej jak kwiaty pogrzebowe, a nie na urodziny.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80

Gosia / 2023-05-30

Totalne dno! Zamówienie złożone na Dzień Matki z ponad tygodniowym wyprzedzeniem. W dniu dostawy informacja że przesyłka nie zostanie dostarczona z powodu błędu logistycznego. Zaproponowano dostawę na 30 Maj! Obsługa klienta szokująca. Nie zaproponowano żadnej rekompensaty, a ja musiałam przepraszać mame poraz koleny, poniewaz w ubieglym roku Poczta Kwiatowa spóźniła się z dostawa o dwa dni nikogo nie informujac! Po przeczytaniu opinii klientów nic mnie już nie zdziwi, nie jestem pierwsza i niestety na pewno nie ostatnia. Nigdy więcej nie skorzystam z usług Poczty Kwiatowej i każdy powinien się ich wystrzegać. Smutne że tak traktują ludzi, zdecydowanie nie zdają sobie sprawy jakiej goryczy dostarczają ludziom, szczególnie tym którzy w danej chwili nie mogą być z ukochana osoba a usluga ktora świadczą ma być czymś wyjątkowym.
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nic

Wady

Obsluga klienta

Extra informacje

Joanna / 2023-05-26

Bardzo słaby standard obsługi klienta. Moja przesyłka składała się z bukietu i kosza kawy, herbaty, czekoladek. Wszystko miało dotrzeć wieczorem (opłacona godzina dostawy) a dotarło połowicznie dnia następnego rano. Nie zostałam powiadomiona, ze część zamówienia jest niedostępna. Po prostu sama musiałam dopraszać się informacji przez czat, który w ogóle był kompletną pomyłką. Zanim ktokolwiek odpisał na moje zagadnienie, zostałam przekazana 'z ręki do ręki' trzem różnym agentom, którzy nie raczyli nawet zaznaczyć, że za chwilę ktoś odpowie na moje zagadnienie. Zamiast tego po 10 minutach od 4tej agentki (Pani Natalii) otrzymałam suche "prosze o nr zamowienia'. Czat wygasł a gdy odezwałam sie ponownie z kopią poprzedniej rozmowy, by nie tracic jeszcze wiecej czasu, Pani pretensjonalnie spytała czemu kopiuje czat?? Koniec koncow wiekszosc mojego niepokoju co do opoznien w dostawie, bezsensownej oplaty za wybrany czas dostawy (bo przeciez dostarczyli kiedy chcieli) i niedostepnosci produktow, zostalo zbyte ignorancją. Sama musiałam się dopraszać o informacje czy w ogole zostane powidomiona o reszcie mojej przesyłki bo nikt nie raczył zapewnic mnie, kiedy i czy w ogole dzis zostanie dostarczona. Nie jestem przyzwyczajona do polskich realiow obslugi klienta ale jesli tak wygladaja ich standardy to naprawde podstawy kultury osobistej kuleją.. Jestem pewna, iż własciciel firmy spojrzy na tę sprawę, zainwestuje w odpowiednie kursy bądz po prostu zreprymenduje za niskie standardy okazane dzisiejszego poranka. Chetnie przedyskutuje poziom dzisiejszej konwersacji z Paniami z Działu Obsługi Klienta Poczty Kwiatowej, mam nadzieję, ze szef ma wgląd w historie rozmow, jesli nie chetnie dostarcze. Zakonczenie rozmowy na czacie było kwintesencją braku ogłady, Pani zwyczajnie wyłączyła czat, co ukoronowało całość braku jej umiejetności w kontakcie z klientem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

Wady

Bardzo niski standard obsługi klienta

Extra informacje

Eugene / 2023-03-09

Horrible. Ordered over 2 days in advance and without asking, without any warning or apology, they just didn't deliver on the date they promised. I relied on them to make a person feel special, and instead, I paid over 1000 PLN to make that person feel abandoned and ignored. They start lying to their customers right from the product page. https://www.pocztakwiatowa.pl/kosz-upominkowy-dla-vipa The picture shows Moet & Chandon. But the description, right at the end, says it's actually not. It's actually a bottle that's on average two times cheaper than the Moet. The customer service is terrible. The clerk replying to emails clearly has no idea how to talk to clients, or any people in general. They didn't offer any real apology. They didn't warn me about the delay. AND they refused to provide a refund. If you want to pay someone so you can feel terrible, use this service. *** Straszny. Zamówione z 2-dniowym wyprzedzeniem i bez pytania, bez ostrzeżenia ani przeprosin, po prostu nie dostarczyły w obiecanym terminie. Polegałem na nich, aby ktoś poczuł się wyjątkowy, a zamiast tego zapłaciłem ponad 1000 zł, aby ta osoba poczuła się porzucona i zignorowana. Zaczynają okłamywać swoich klientów już na stronie produktu. https://www.pocztakwiatowa.pl/kosz-upominkowy-dla-vipa Na zdjęciu Moet & Chandon. Ale opis, na samym końcu, mówi, że tak nie jest. W rzeczywistości jest to butelka, która jest średnio dwa razy tańsza niż Moet. Obsługa klienta jest straszna. Urzędnik odpowiadający na e-maile najwyraźniej nie ma pojęcia, jak rozmawiać z klientami ani ogólnie z innymi ludźmi. Nie zaoferowali żadnych prawdziwych przeprosin. Nie uprzedzili mnie o opóźnieniu. I odmówili zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz komuś zapłacić, aby poczuć się okropnie, skorzystaj z tej usługi. *** Жахливо. Замовив за 2 дні наперед, а вони просто не доставили в обіцяну дату, без будь-яких попереджень, запитань чи вибачень. Я покладався на них, щоб зробити людині приємність, а натомість я заплатив понад 1000 злотих, щоб ця людина відчула себе покинутою та проігнорованою. Вони починають брехати своїм клієнтам прямо зі сторінки товару. https://www.pocztakwiatowa.pl/kosz-upominkowy-dla-vipa На зображенні Moet & Chandon. Але в описі в кінці сказано, що насправді це не так. Насправді вони пропонують пляшку, яка в середньому вдвічі дешевша за Moet. Обслуговування клієнтів жахливе. Клерк, який відповідає на електронні листи, явно не має уявлення про те, як спілкуватися з клієнтами чи взагалі з будь-якими людьми. Вони не принесли жодних справжніх вибачень. Про затримку не попередили. І вони відмовилися надати відшкодування. Якщо ви хочете заплатити комусь, щоб почуватися жахливо, скористайтеся їхними послугами.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Misleading information on the website, delivered 24 hours late, terrible customer service

Extra informacje

Zawiedziony solenizant / 2023-02-26

klapa! 2 dni po urodzinach wiazka trawy zamiast bukietu z obrazka, wino rozowe zamiast biale, kartka na valentynki zamiast na urodziny z wieloma bledami. zawiedziony solenizant jak i kupujacy. brak kontaktu. zamowiono na 4 dni wczwesniej nie w ostatniej chwili a dostawca zostawil u sasiada zamiast sie pofatygowac pod adres o klatke obok w tym samym bloku gdzie mialo byc przyjecie, dostawca mogl tez zadzwonic ale miał gdzies.nie podano godziny dostawy tylko caly dzien na oczekiwanie na dostawe, napisano ze dostarczono a nie dostarczono. Totalny brak odpowiedzialnosci. Stare zgniecione kwiaty zupelne inne niz na przykladzie wiazanki, totalna rozczarowanie. nie polecam. powinni oddac pieniadze i przeprosic, ale nikt nie odbiera telefonu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

zadne

Wady

wszystko zrobili zle

Extra informacje

nie ma do kogo isc z reklamacja

Joanna / 2022-12-19

Przesyłka kwiatowa za 255 złotych zamówiona 16go, 19go wciąż nie dotarła do adresatki, rozumiem, ze poczta kwiatowa ma gdzieś stan kwiatów po 3 dniach, panie na infolinii absolutnie nie pomocne, żeby nie powiedzieć złośliwe. Żałosne i irytujące doświadczenie, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy, złożyłam wniosek o anulowanie zamówienia i czekam czym się skończy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

niezrealizowane zamówienie za 255 pln

Extra informacje

Kuba / 2022-12-06

Stanowczo odradzam bukiet florysty, poczta kwiatowa nie ponosi odpowiedzialności za kompozycje kwiaciarni. Zwabiony zdjęciami pięknych kwiatów na ich stronie zamówiłem bukiet dla dziewczyny który okazał się klapa. Bardziej niż na rocznice, pasowałby na „ostatnie pożegnanie”.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Brak

Wady

Padaka

Extra informacje

Stanislaw / 2022-06-24

z milym zaskoczniem otrzymalem paczke z okazji Dnia Ojca. Ciekawie dobrany asortyment, profesjonalnie zapakowane artykuly. Paczke przygotowala ANNA.Wyrazy szacunku z podziekowaniem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
4.75

Maras / 2022-06-24

Kwiaty na dzien ojca dostarczone bezproblemowo. Ja nie musialem jechac 300 km, a tata i tak zadowolony. Pewnie bede jeszcze kiedys korzytsal z ich uslug.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Wiola / 2022-06-09

Nie polecam.. Bardzo ubogi bukiet,maly za cenę 180 zł plus przesyłka, łącznie prawie 200 zł. Wygląd zupełnie inny niż na zdjęciu. Nie chcę nawet wiedzieć jak wygląda bukiet mały i średni... ponieważ największy wygląda bardzo skromnie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60

Marcin / 2022-06-01

Złodzieje pieniądze wzięli i kwiaty na dzień matki nie dostarczone. Zero kontaktu z firmą
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Złodzieje

Wady

Złodzieje

Extra informacje

Złodzieje

Grzegorz / 2022-05-27

Jedno wielkie oszustwo i brak szacunku.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zero

Wady

Oszustwo, brak szacunku do klienta

Extra informacje

Jarek / 2022-05-27

Kwiaty zamówione z dostawą na Dzień Matki (wczoraj) zostały dostarczone połamane dzisiaj. Kurier zostawił przesyłkę pod drzwiami i uciekł. Oszuści !
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

matuzalen8 / 2022-05-27

Chcesz zamówić u nich kwiaty? Nie popełnij mojego błedu. Zamówienie złożone 26.05.2022 o 13 (informują na stronie głównej, że dostarczą jeszcze dziś, do 2 godzin od złożenia zamówienia, najpóźniej do 22). Kwiaty zamówione na dzień mamy, czekałem aż dostanie bukiet kwiatów ( dostanę potwierdzenie sms, za które zapłaciłem dodatkowo 3 zł) i wówczas zadzwonię z życzenia. Czekałem do 22 cisza, zadzwoniłem z życzeniami. Uwaga! 23:16 dostaje informacje, że zamówienie zostało dostarczone, po kurierze ani śladu, mimo że miał nr do nadawcy i odbiorcy. Uwaga! 27.05 następny dzień informacja sms o 6:07, 'zamówienie zostało doręczone do rąk własnych'. Oczywiście po kwiatach ani śladu, po kontakcie kuriera również. Zatem sprawdzam regulamin w jaki sposób mogę złożyć reklamacje, cytuje regulamin: "V Reklamacje 3.Reklamacja może być złożona telefonicznie, faksem, mailem albo osobiście w siedzibie firmy. Tel. 22 828 95 95 Email: [email protected]" Zatem dzwonię, po 10 minutach czekania na linii odbiera Pani i mówi 'reklamacje może Pan złożyć jedynie drogą e-mailową', zatem pytam dlaczego w regulaminie jest informacja, że mogę drogą telefoniczną, słyszę odpowiedź: 'ale nie dodzwonił się Pan do działu reklamacji, tylko podczas menu wyboru na początku powinienem wybrać dział reklamacje, odpowiadam ok, czyli jednak można telefonicznie, jednak podczas słuchania menu wyboru nie było działu reklamacji zatem proszę o podanie jaki numer mam wybrać przy ponownym połączeniu, słyszę odpowiedź: 'niestety nie podpowiem Panu, bo nie pamietam', mówię ok, zatem proszę o przełączenie do działu reklamacji, słyszę odpowiedź 'mogę Pana przełączyć, jednak nie gwarantuje, że trafi Pan do działy reklamacji', pytam zatem gdzie mogę trafić? , słyszę odpowiedź 'np. do działu składania zamówień' - odpowiadam, Pani mówi poważnie? Kobieta odpowiada 'już Pana łącze'. Po 2 minutach słyszę komunikat, że numer nie odpowiada i przerywa połączenie. Nie daje za wygraną, dzwonie drugi raz, oczywiście w menu wyboru nie ma działu reklamacje- gdzie kobieta w pierwszej rozmowie zarzuciła mi, że tego nie zrobiłem, ciekawe jak miałem to zrobić, skoro nie ma takiej opcji, a dzwonie na nr w regulaminie, który jest przypisany do działu reklamacji. Czekałem 10 minut, słyszałem, że ktoś odebrał, po czym zrzucił połączenie. To jest jakaś paranoja, dzwonię ostatni trzeci raz, oczywiście to samo co w drugim punkcie. Mega nie fair, mega nieuczciwe podejście, dla mnie to jakaś parodia i brak szacunku dla klienta, a kobieta z obsługi klienta, chyba nie wie, gdzie pracuje, skoro nie zna regulaminu firmy, wprowadza klienta w błąd, że nie można składać reklamacji telefonicznie, a można- tak mówi regulamin, nie zna menu wyboru na początku rozmowy i zarzuca klientowi, że to ja źle się dodzwoniłem. To już jest bezczelność. 306 zł wydane w błoto, NIE POLECAM! JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZŁOŻYĆ U NICH ZAMÓWIENIE, LEPIEJ PRZECZYTAJ MÓJ POST.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

żadnych

Wady

Chcesz zamówić u nich kwiaty? Nie popełnij mojego błedu. Zamówienie złożone 26.05.2022 o 13 (informują na stronie głównej, że dostarczą jeszcze dziś, do 2 godzin od złożenia zamówienia, najpóźniej do 22). Kwiaty zamówione na dzień mamy, czekałem aż dostanie bukiet kwiatów ( dostanę potwierdzenie sms, za które zapłaciłem dodatkowo 3 zł) i wówczas zadzwonię z życzenia. Czekałem do 22 cisza, zadzwoniłem z życzeniami. Uwaga! 23:16 dostaje informacje, że zamówienie zostało dostarczone, po kurierze ani śladu, mimo że miał nr do nadawcy i odbiorcy. Uwaga! 27.05 następny dzień informacja sms o 6:07, 'zamówienie zostało doręczone do rąk własnych'. Oczywiście po kwiatach ani śladu, po kontakcie kuriera również. Zatem sprawdzam regulamin w jaki sposób mogę złożyć reklamacje, cytuje regulamin: "V Reklamacje 3.Reklamacja może być złożona telefonicznie, faksem, mailem albo osobiście w siedzibie firmy. Tel. 22 828 95 95 Email: [email protected]" Zatem dzwonię, po 10 minutach czekania na linii odbiera Pani i mówi 'reklamacje może Pan złożyć jedynie drogą e-mailową', zatem pytam dlaczego w regulaminie jest informacja, że mogę drogą telefoniczną, słyszę odpowiedź: 'ale nie dodzwonił się Pan do działu reklamacji, tylko podczas menu wyboru na początku powinienem wybrać dział reklamacje, odpowiadam ok, czyli jednak można telefonicznie, jednak podczas słuchania menu wyboru nie było działu reklamacji zatem proszę o podanie jaki numer mam wybrać przy ponownym połączeniu, słyszę odpowiedź: 'niestety nie podpowiem Panu, bo nie pamietam', mówię ok, zatem proszę o przełączenie do działu reklamacji, słyszę odpowiedź 'mogę Pana przełączyć, jednak nie gwarantuje, że trafi Pan do działy reklamacji', pytam zatem gdzie mogę trafić? , słyszę odpowiedź 'np. do działu składania zamówień' - odpowiadam, Pani mówi poważnie? Kobieta odpowiada 'już Pana łącze'. Po 2 minutach słyszę komunikat, że numer nie odpowiada i przerywa połączenie. Nie daje za wygraną, dzwonie drugi raz, oczywiście w menu wyboru nie ma działu reklamacje- gdzie kobieta w pierwszej rozmowie zarzuciła mi, że tego nie zrobiłem, ciekawe jak miałem to zrobić, skoro nie ma takiej opcji, a dzwonie na nr w regulaminie, który jest przypisany do działu reklamacji. Czekałem 10 minut, słyszałem, że ktoś odebrał, po czym zrzucił połączenie. To jest jakaś paranoja, dzwonię ostatni trzeci raz, oczywiście to samo co w drugim punkcie. Mega nie fair, mega nieuczciwe podejście, dla mnie to jakaś parodia i brak szacunku dla klienta, a kobieta z obsługi klienta, chyba nie wie, gdzie pracuje, skoro nie zna regulaminu firmy, wprowadza klienta w błąd, że nie można składać reklamacji telefonicznie, a można- tak mówi regulamin, nie zna menu wyboru na początku rozmowy i zarzuca klientowi, że to ja źle się dodzwoniłem. To już jest bezczelność. 306 zł wydane w błoto, NIE POLECAM! JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ CZY ZŁOŻYĆ U NICH ZAMÓWIENIE, LEPIEJ PRZECZYTAJ MÓJ POST.

Extra informacje

dramat

kwiatowy Aliexpress, / 2022-05-27

Niestety musze wystawić negatywa. Poczta kwiatowa = taki kwiatowy Aliexpress, CZYLI co innego na zdjęciu, a co innego przychodzi w rzeczywistości, Na zdjęciu piękny okazały bukiet, a dostajesz chińską podróbkę. Dodam ze bukiet, który dostała moja Mama absolutnie nie wart zapłaconej ceny tylko może z połowę tego. Oszukują na kwiatach, przyszły zupełnie inne i jakby tańsze. Kwiaty dostarczone wczoraj wyglądały jakby miały kilka dni! Ciekawe czy do jutra przeżyją! Masakra. Gdzie tu gwarancja świeżości???! Plus tylko za to ze bukiet w ogóle dotarł do mojej Mamy. Jak nie macie asortymentu to po co w ogóle wystawiacie na stronie ze jest w sprzedaży! To jest oszukiwanie klienta! Złożyłam reklamacje ciekawe co odpiszą. WSTYD!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60

Klaudia / 2022-05-26

Zamowienie zostało złożone 20 maja, miało zostać być dostarczone 26 maja na Dzień Matki jak sam dzień daty wskazuje, pomimo zapewnien na czacie z konsultantem, Zamowienie nie dotarło. Czekam aktualnie na zwrot gotowki. Nie rozumiem jak można być tak żałosną firmą i psuć Dzień Matki nie dostarczając zamówień, w dodatku na stronie zapewniają że w ciągu kilku godzin doręczają, bardzo słabo!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Kontakt, realizacja

Extra informacje

Kate / 2022-04-14

Fajna sprawa :D Nie miałam wcześniej potrzeby korzytstać z takiej firmy, ale przez moją przeprowadzkę do innego miasta szukałam rozwiązania jak dać mojej mamie kwiaty na urodziny bez jeżdżenia autem 200 km. Duży wybór bukietów w spoko cenie. Mamie się bardzo podobają :)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

dostawa na czas, piękny bukiet, miłam obsługa

Wady

Extra informacje

Kseniia / 2022-04-01

Nie polecam , kwiaty wyglądały jakby ktoś kto robił bukiet chciał pozbyć się ze sklepu tych kwiatów ! Zdjęcie na stronie internetowej wyglądają bardzo fajnie, a rzeczywistość OKROPNA! Jest to dla mnie bardzo przykre , gdyż płaci się za dostawę dość wysoka cenę.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Oszukują

Wady

Oszukują

Extra informacje

Chcecie stracony pieniędzy i nastrój to zróbcie zamówienie w PK

Julianna / 2022-03-22

Bukiet do rodziców dostarczony w terminie. Ze zdjęć i opinii mamy wnioskuję, że kwiaty dotarły w bardzo dobrym stanie i ładnie zapakowane :)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.80
Zalety

miła obsługa, szybka dostawa, zamówienie zgodne z opisem

Wady

Extra informacje

Marcin / 2022-03-09

Nie polecam firmy, deklaruja termin dostawy z ktorego sie nie wywiazuja. Termin byl potwierdzony kilkukrotnie poprzez kontakt z infolinia jak i kilka emaili. Ostatni raz skorzystalem z ich usług
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Marek / 2022-03-07

Biorą kasę za dostarczenie o konkretnych godzinach o nie dotrzymują słowa. Dzwonię godzinę po czasie i dalej nie wiadomo kiedy przesyłka będzie dostarczona. A 19 zł za przedział godzinowy Biorą. Banda oszustów. Nie polecam ich....
Dostawa
Poziom cen
1.00

Maciej / 2022-02-16

Firma niekompetentna.Zamówienie opłacone 13 lutego i miało być dostarczone 14 lutego- niestety doszło popołudniu 15 lutego.Mimo 2 interwencji 14 lutego i zapewnień przez 2 agentów....spokojnie dojdzie na czas......nie doszło. Obsługa klienta fatalna.Ostatni raz używam ich serwisu, a używam ich od paru lat.Może im to rożnicy nie zrobi ale ja przynajmiej nie bede sie denerwowal i dopatrywal czegoś co powinno byś zrobione z automatu za to sie w koncu placi a nie za to zeby sterczec nad komputerem i patrzec czy dojdzie czy nie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Brak

Wady

Niedostarczona przesyłka, fatalna obsługa klienta

Extra informacje

Grzegorz P / 2022-02-16

Zamówiłem u nich kosz piękny czerwony z czerwonymi różami oraz ferrero w środku do tego balony z helem truskawki w czekoladzie białej i ciemnej . Rano dostałem kosz tanich słodyczy których nie zamawiałem i truskawki jedne w czekoladowych wiórkach inne w wiórkach kokosowych i różyczki cukrowe których tez nie zamocowalem . Chciałem żonie zrobić niespodziankę która nie wypaliła . W miedzy czasie dzwoniłem do nich z zapytaniem gdzie reszta zamówienia . Odpowiedz brzmiała dojdzie . Poszedłem do żony wręczyłem beznadziejny kosz . Podczas świętowania Walentynek dzwonek do drzwi o godzinie 17:30 przyjechały róże w jakiejś skrzyneczce wyglądały dramatycznie . Balony nie dotarły wogole strata pieniędzy nie polecam . Wszystko zamówiłem 5 dni wcześniej. Tragedia ! Oczywiście na swojej stronie nie publikują złych opini!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Brzydki bukiet , nie ten kosz który zamówiłem , cześć prezentu nie dotarła . Wszystko za późno .

Extra informacje

Dramat

Bart / 2022-02-14

2 zamówienie 2 raz nie dostarczone na czas. \r\n\r\nDzisiaj walentynki i nawalili na maksa mimo zapewnień w ciągu dnia przez telefon ze kwiaty będą dostarczone. \r\n\r\nTragedia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Wady

Tragedia

Extra informacje

Madgalena / 2022-02-07

4 dni opoznienia w dostawie, kolejne niedostarczone kwiaty
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

DANUTA / 2022-01-24

Dramat . Nie polecam przesyłka nie doręczona na czas . W następnym dniu roboczym czyli po weekendzie tez nie doręczono. Dostaliśmy informacje że mamy sobie sami odebrać. Czyli babcia 90 lat musi odebrać kwiaty po czterech dniach w punkcie ups. Żart choć nam nie jest do śmiechu NIE POLECAM
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

drugie podejście i druga klapa

Agnieszka / 2022-01-20

Ciągle to samo,a ludzie wciąż dają się oszukiwać. Dzień Babci i Dzień Matki na pewno kwiaty nie docierają. Oszukani są blokowani na FB.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Nieterminowość, bukiety odbiegające od tych że zdjęcia,brak kontaktu,nie chcą oddawać pieniędzy za niewywiązanie się z umowy arogancka obsługa infolinii.

Extra informacje

Kashub / 2021-12-23

Porażka! Unikać jak ognia! Zamówiłem na Święta stroik dla mamy. Ten na stronie ładnie się prezentował, według strony to "średni" - zamówiłem najdroższy, tzw. "premium". To co zostało doręczone to porażka - stroik wyglądał jakby go renifer zjadł i wydalił ze 3 razy. Napisałem reklamację, przyznali w mailu, że stroich ze zdjęcia co mama przysłała nie ma tego nawet, co ten średni, więc tym bardziej nie tego, co premium miał mieć! Chcieli najpierw dać mi kupon 25% na następne zamówienie (nigdy więcej!), potem nie odpisali nic, mama dzwoni, że nie jest w domu a kurier chce odebrać przesyłkę, za chwilę kurier dzwoni, że była pomyłka po czym ja dostałem nagle maila, że ich okłamałem i odbiorcy się podoba stroik i reklamację odrzucają! Unikać za wszelką cenę, totalna porażka z obsługą klienta równie żałosną i beznadziejną jak ich wydalony stroik!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

oszukują, kasują za premium produkt, wysyłają takie coś, że wstyd, niekompetentna obługa klienta, ...

Extra informacje

żałosne

Natalia / 2021-12-23

Serdecznie nie polecam. Zamówiłam bukiet i wino białe delimaro, oprócz tego, że oczywiście wszystko było całkiem inne niż na stronie, bo mają politykę zamieniania produktów, a te na stronie są tylko przykładowe. Po drugie niby dostawa jest za darmo, ale za porę doręczenia trzeba zapłacić i to 19zl, oczywiście do niej się nie stosują, kiedy kogoś nie ma zostawiają u sąsiadów. Wyobraźcie sobie, że napisałam reklamacje i pani odpisała mi, że nie może jej przyjąć, bo minęły 3 dni, oczywiście chciała mnie zbyć,konic końców reklamację przyjęli. Na koniec dodam, że napisałam im opinie, ale jakoś nie widzę jej na ich stronie. Rozumiem, że dodawane są tylko pozytywne.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

Wojtek / 2021-12-18

Zamówiłem choinke przystrojoną na święta.... Choinka która przyszła nie ma nic wspólnego ze zdjęcia na stronie. Przystrojenie całkiem inne niż na stronie, lampek brak, które w opisie produktu są. 600 zł zmarnowane. NIE POLECAM. OMIJAĆ TĄ FIRME.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Same wady

Extra informacje

Tomasz k / 2021-12-07

Firma kompletnie nie kompetentną. Wysyłają zwiędnięte kwiaty po czym uważają ze to jest ok. I wypierają się swojej winy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zero

Wady

Sprzedaja okropieństwo

Extra informacje

dany / 2021-12-02

Zamówione kwiaty nie zostały doręczone. Podobno z winy współpracującej kwiaciarni. Pieniądze zostały zwrócone. Niesmak pozostał. Już więcej nie skorzystam z usług tej firmy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

Kwiaty nie zostały doręczone, kiepski kontakt.

Extra informacje

Łukasz / 2021-11-08

Z portalu pocztakwiatowa.pl zamawiałem 2 razy w życiu- raz jakieś 2 lata temu, ostatni raz dzisiaj. Ani razu się nie zawiodłem, kwiaty przyjechały w terminie i były bardzo ładne.\r\nObawiałem się dzisiejszego zamówienia tym bardziej że zamówiłem, a dopiero później trafiłem na negatywne komentarze pojawiające się ostatnio o tej firmie. Na szczęście wszystko odbyło się bez problemów. Nie wiem czy problemy z dostarczaniem były chwilowe czy może w niektórych miejscach nie za dobrze rozplanowana jest logistyka jednak ja osobiście usługi od pocztakwiatowa.pl polecam.\r\nZamówienie złożyłem dzisiaj o 7.30 a o koło 12 odbyło się dostarczenie. Miejsce zamówienia Łódź.
Zalety

Szybko i bez problemowa

Wady

raczej brak

Extra informacje

Paweł / 2021-10-15

Dopłata do konkretnej pory w kwocie 19zł, dopłata do powiadomienia sms 3zł i finał taki, że doręczenie miało być między 18 a 20, a było o 9 rano, sms z potwierdzeniem nie został wysłany. Jeżeli komuś zależy na konkretnej godzinie to nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Ładne kwiaty

Wady

Terminowość i powiadomienia sms

Extra informacje

Lady / 2021-10-03

Nie polecam! Prezent dotarl później niek niz powinien pomimo wcześniejszego ustalenia terminu. Brak możliwości wystawienia opini na stronie pocztakwiatowa ponieważ opinia juz zostala wystawiona ( ciekawe przez kogo). Jednym slowem kpina z klienta - najważniejsze że zapłacił?
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Brak

Wady

Opóźnione doręczenie pomimo wcześniejszego potwierdzenia daty!

Extra informacje

Bral

Adrian / 2021-09-24

Kwiat nadawal sie do wyrzucenia, pozolkniete liscie, plamy, zwiedle liscie, koszmar, badziew kwiaty nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zadne

Wady

Kwiaty nadaja sie do smietnika

Extra informacje

Andrzej / 2021-08-19

Zamówienie online przebiegło szybko i sprawnie. Za to później katastrofa. Kwiaty na ślub nie dotarły, oczywiście nikt nie raczył nawet powiadomić o tym fakcie. Status cały czas "gotowy". Dwa dni później na moje pytanie, co się dzieje, tylko lakoniczna odpowiedź, że kwiaciarnia nie dostarczyła oraz propozycja dostawy w innym terminie (!). No oczywiście, poproszę nowożeńców żeby powtórzyli ceremonię. Brak słów. Szkoda, że wcześniej nie trafiłem na te wszystkie opinie. Nie spodziewałem się, że ta firma zeszła na psy - kilka lat temu nie było problemów z dostarczaniem przesyłek na czas. Zmarnowany czas, pieniądze, no i jedyna okazja jaką był ślub...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00
Zalety

Łatwość zamówień online, co z tego jak nie realizują - czyli to w sumie wada

Wady

Żadnej informacji o jakimkolwiek problemie z dostawą.

Extra informacje

Dariusz / 2021-08-10

Opisze swoja drogę przez mekkę z firmą a wiec zamówiłem kwiaty dnia 4 sierpnia przed godziną 12 z dostawa tego samego dnia po godzinie 16 tej , niestety przesyłka nie została dostarczona z powodu kłopotów z lokalna kwiaciarnia ok spoko może się zdążyć. Zaproponowano przesyłkę na piątek ok spoko pasuje mówię nie jestem problemowy. Zaznaczyłem wyraźnie w zamówieniu że przesyłka ma być dostarczona około godziny 16 tej bo to jest sklep na wsi i otwierany o tej porze oraz żeby poinformować kuriera żeby zadzwonił czy ktoś już jest jakby chciał wcześniej dojechać. W piątek dostaje smsa i maila że była próba doręczenia około godziny 12 tej i nikogo nie było lekko wkurw....y pisze na czacie z panią z poczty kwiatowej i pytam o co chodzi a ta mi mówi że nie było napisane o której ma kurier być wiec wchodzę na historie zamówienia a tam pisze jak byk to co wyżej napisałem o możliwej dostawie . Pani z czata stwierdziła że przekaże informacje kurierowi - NIE WIEM JAK ??? że dostarczy po południu ta przesyłkę Pani niby przekazała ale kurier olał temat i nie dostarczył . Wkyur.... y po raz drugi pisze na czacie już bardzo niegrzecznie pani mi pisze że mam reklamacje złożyć ok pisze . Odpowiedz z reklamacji że bardzo przepraszają dostarcza nowy bukiet ale dopiero we wtorek no bo musza zrobić i wysłać świeży bo tamten co jest u kuriera nie będzie się już nadawał no cały weekend gdzieś przeleżał spoko ok zgadzam się , po rozmowie za jakiś czas okazuje się że kurier dostarczył jak wyplute z gardła krowy kwiaty padnięte do adresata nawet debile nie zrobili zwrotki w firmie kurierskiej żeby nie dostarczać tego skoro miałby dostarczony świeży bukiet tak oto zapłaciłem za najohydniejszy bukiet kwiatów z tej z***j firmy i nigdy więcej banda amatorów NIE POLECAM TEJ GÓWNIANEJ FIRMY NIKOMU
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

brak

Wady

wszystko co wyżej beznadziejna obsługa

Extra informacje

Anna / 2021-08-09

Tragedia! Zwinęli kasę, a kwiaty nie dotarły do kontrahenta we Francji. Powody podawane, to brak kontaktu z lokalną kwiaciarnią i inne wymyślone historie. Złożyłam reklamację po czasie (rzeczywiście jedyne co robię to śledzę tracking kwiatowy dla kontrahentów biznesowych), więc mają powód do odrzucenia reklamacji, ale solidna firma załatwiłaby sprawę inaczej. Nie polecam, a wręcz ostrzegam. PS. obsługa nieprzyjemna - szkoda czasu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.20

Agnieszka / 2021-06-24

Fatalna obsługa klienta
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

Wioleta / 2021-06-15

Nie polecam. Ta firma to oszuści bez szacunku do klienta. Zamówienie na Dzień Matki nie zostało dostarczone. Kilkukrotne rozmowy telefoniczne bezskuteczne, konsultant/agent rozłączał sie w trakcie rozmowy. Nikt nie odpisał na maile. Na czacie zglaszal sie agent ale po przedstawieniu problemu zakańczał czat. Totalna ignoracja ze strony firmy. Wiem ze takich niezrealizoeanych zamowień ale opłaconych bo firma pobrała pieniądze jest wiele i ich liczba rośnie z dnia na dzien. Prosze unikać tej poczty kwiatowej i przestrzegać przed nią innych.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Paweł / 2021-06-11

Kwiaty zamówione na 26/05, dostarczone 31/05. Kpina i brak odpowiedzialności. Zero kontaktu. Nie polecam! Kontakt z działem reklamacji to kolejna porażka. Kontakt mega utrudniony - wyłącznie email. Nie poczuwają się do winy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

Beata / 2021-06-10

Bukiet nie zostal dostarczony na Dzien Mamy tylko 1 dzien pozniej. 0 przeprosin. Teraz chca zwrocic 60% kosztow a nie 100%, skandal, nigdy wiecej tam nie zamowie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

Dawid / 2021-06-10

Nie polecam, głównie ze względu na negatywne doświadczenie dla zamówienia na Dzień Matki. Pomimo, że pocztakwiatowa chwali się na stronie, że dostarczy kwiaty w danym dniu, to w moim przypadku zostały dostarczone dzień później. Co gorsza były kwiatki były w kiepskim stanie i już kolejnego dnia połowa poleciała do kosza.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Duży asortyment

Wady

NIe dostarczanie zamówienia na czas, bukiet niezgodny z zamówieniem

Extra informacje

Radek / 2021-06-04

Oszusci. Kwiaty na dzien matki dostarczyli o godz 22. Mial byc bukiet swiezych kwiatow za 200 zl, a byla mikrowiazanka warta moze ze 30 zl, ktora o 9 rano juz zwiedla. Gdy sie z nimi skontaktowalem to bezczelnie powiedzieli, zebym sie kontaktowaz z jakims "rzecznikiem praw" bo oni mi nic nie pomoga. Takie jest traktowanie klienta, ktory przez ostatnie 10 lat zostawil tam tysiace zlotych
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

oszusci, nieterminowi, kwiaty nieswieze, niemila i bezczelna obsluga

Extra informacje

sgucul / 2021-06-03

Somehow it looks shameful that the flower shop confirmed something never happened. For order 101177917 flowers never arrived. For order 101178019 flowers arrived one day later than requested. If you have married and you will be getting on-time ordered and paid in advance flowers - delivered one day later, you will not feel right... My wife (101177917) was the whole day at home and my mother-in-law (101178019) senselessly was waiting for the second bouquet. Unfortunately, that's not the first negative experience with Poczta Kwiatowa and Tychy's delivery. I am sorry, I know that's not your fault but delivery via Pocta Kwiatowa will never ever happen again
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Nic

Wady

Wszystko

Extra informacje

olo / 2021-05-31

Pomimo deklarowania terminu przez pocztę kwiatową, kwiaty nie zostały dostarczone w dniu złożenia zamówienia. Minęło kilka dni i wciąż brak kwiatów, zwrotu pieniędzy i jakiegokolwiek kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Wady

nie oddają pieniędzy, brak jakiegokolwiek kontaktu

Extra informacje

Lidia / 2021-05-29

Bukiet różowych róż który otrzymałam był nieświeży. Wszystkie płatki na brzegach zbrązowiałe, wyglądał smutno. Myślę, że nie takie kwiaty chciała mi ofiarować moja córka na Dzień Matki. Chyba najbardziej zirytowało mnie to, że otrzymałam sms z linkiem do wyrażenia opinii ale moja negatywna opinia na temat świeżości kwiatów nie została zamieszczona i nawet słowa przepraszam. Zamieszczane są tylko pozytywne opinie. Uczciwa firma zamieszcza wszystkie opinie i potrafi powiedzieć przepraszam.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Aga / 2021-05-28

Kwiaty nie dotarły na 26 maja. Dotarły dnia następnego wieczorem, bukiet niezgodny z opisem . 40 minut oczekiwania na konsultanta, po czym konsultant na moje pytanie o zamówienie wysłał mi kopiuj-wklej info o możliwości złożenia reklamacji i się rozłączył. O dodzwonieniu się nie było mowy. Reklamacji nie uwzględniają, dają 7% rabatu na kolejne zamówienie .
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Bardzo uprzejmy kurier

Wady

Dostawa, brak zgodności z opisem, cena, kontakt z klientem

Extra informacje

Wielkie oszustwo

Ziibi / 2021-05-28

szkoda ,że nie ma ocen ujemnych. Widzę ,że sporo nas jest tych wkurzonych. A zajrzyjcie na opinie klientów na ich stronie :). Wszystko pięknie fajnie.. Absolutnie nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

wszystkie

Extra informacje

kasiaJ / 2021-05-28

Firma Poczta Kwiatowa Sp. z o. o. zwykli oszuści. Przyjęli pieniądze a kwiatów nie wysłali. Pisałam [email protected] brak odpowiedzi. Kontakt telefoniczny? żaden, włącza się automatyczna sekretarka bądź połączenie jest odrzucane. Jak można tak ludzi robić w balona! My klienci powinniśmy złożyć pozew zbiorowy do sądu z oskarżeniem o wyłudzanie pieniędzy. Firma nie wywiązała się z zamówień. Jeszcze mnie dziwi, że tak prężnie i bezkarnie działają na rynku. Bardzo dużo negatywnych opinii - do których dokładam się i ja. Nie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Aga / 2021-05-27

Kwiaty nie dotarly, zero kontaktu, zlodziejska firma!₩ NIE POLECAM!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Iwona K. / 2021-05-27

Bardzo nierzetelna firma!!! Trzymajcie się z daleka. Działalność która zdecydowanie podpada pod zainteresowanie UOKiK. Zamówiłam kwiaty na Dzień matki, zapłaciłam online, otrzymałam potwierdzenie ze mogą zamówienie zrealizować na czas. Bagatelka - prawie 250 pln. Nie dostarczyli zamówienia w dniu matki, nie dało się z nimi skontaktować aby wyjaśnić sytuacje. Wysłałam maila z zapytaniem i od razi rano zmienił mi się status przesyłki na dostarczono, ale przesyłka dotarła dopiero po 15:00. To naprawdę oszukańcza firma, wiec uprzedzam wszystkich potencjalnych klientów - znajdzie inna firmę kwiatowa.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Ładne kwiaty

Wady

Drogo, nierzetelnie i jeszcze próbują tuszować swoje błędy.

Extra informacje

Joanna / 2021-05-27

Zamowiony piekny duzy bukiet Pasodoble - otrzymano chabazie i zwiedle kwiaty ...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zero zalet

Wady

Wiekszosc zielonych lisci i zwiedle kwiaty, dostawa po godzinie 22, brak kontaktu w celu zlozenia reklamacji

Extra informacje

Ela / 2021-05-27

Wzięli kase, bukietu nie przysłali , nie przeprosili , nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

A są ???

Wady

Obsługa beznadziejna

Extra informacje

Szkoda na nich czasu i kasy

Katarzyna / 2021-05-27

Moja Mama niestety nie miała tak pięknego dnia Mamy jak co roku. Mieszkamy daleko od siebie i chciałam zrobić jej niespodziankę, zamówiłam duży bukiet który nie dotarł do teraz. Nie dostałam nawet informacji ze nie dotrze na czas, gdybym dostała wiadomość mogłabym jeszcze uratować sytuacje zamawiając gdzieś indziej. Infolinia nie czynna. Szczerze nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Anna / 2021-05-27

Kwiaty różniły się definitywnie od zdjęcia... przyklapnięte... A gdy zadzwoniła m z reklamacją usłyszłam, że ile się zapłaciło taki się bukiet ma..
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40

Kamil / 2021-05-27

DNO, brak kwiatów na dzień Matki
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

same minus

Extra informacje

Anette / 2021-05-27

Jak tak mozna? Setki, jak nie tysiace zawiedzionych mam, czekajace na kwiaty od swoich pociech. Jeszcze w takich czasach, pandemii, gdzie kontakty i podrozowanie sa mocno ograniczone!!! Moja mam przez was wczoraj plakala!!!! ????????????NIGDY WIECEJ POCZTY KWIATOWEJ!!!! Zamowienie nie dotarlo, infolinia nie przyjmuje reklamacji, w zamian poswiecaja czas na kasowanie negatywnych opinii na swoim profilu na Facebooku. NIE POLECAM!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same minusy

Extra informacje

Borghild / 2021-05-27

Zamówienie w postaci kwiatów i kosza z prezentami na Dzień Matki nie doszło równocześnie. Zagubił się kosz z prezentami. Okazało się, że być może przyjdzie w innym terminie. Intencją było wręczenie obu rzeczy jednocześnie. Klient nie jest poinformowany zawczasu, że kosz dostarcza inny kurier. Na zapytanie w tej sprawie nikt nie odpowiada. Telefon to automatyczna sekretarka. Potwierdzenie zamówienia przyszło po paru godzinach i moich mailowych zapytaniach czy wszystko ok. Chaos totalny. Nie polecam usług tej firmy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40

Pawel / 2021-05-27

Zamówienie przyjęte o raniutko z czasem realizacji 3h, plus dodatkowa opłata za dostarczenie o wskazanym czasie. Kwiaty nigdy nie dotarły. Infolinia rozłącza się po komunikacie, że mają dużo telefonów. Zwykły scam. Będę robił charcheback przez Visę. Mam nadzieję, że Visa zablokuje tych złodziei.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Ładne zdjęcia

Wady

Wszystko

Extra informacje

Marzena / 2021-05-27

Ta firma to totalne dno. Niezrealizowane zamówienie na Dzień Matki. Kwiatów nie ma do dziś. I cisza. Lekceważenie klienta. NIE POLECAM.Nigdy więcej i Nich nie zamówię.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Wszystko

Extra informacje

Oszuści

Dawid / 2021-05-27

Kwiaty , polamane, dostawa niekompletna bez dodatkowych rzeczy które były również zamówione. kompozycja bukietu za który zapłaciłem 130 złotych przyszły a wartość jego była co najmniej 30 zł,
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Ania / 2021-05-27

Nie polecam! Kwiaty nie dotarły do mojej mamy, nie dostałam żadnej informacji o niedostarczeniu przesyłki. Ciekawe czy w ogóle dotrą i kiedy, ale Dzień Matki był WCZORAJ, dziś to już nie to samo...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nie traktują poważnie klientów

Extra informacje

Agnieszka / 2021-05-26

Zdecydowanie odradzam korzystania z uslug Poczty Kwiatowej. Mieszkam bardzo daleko od rodzinnego domu; postanowil zrobic prezent urodzinowy tacie w postaci toru kawowego; zlozyma zamowienie, termin dostawy ustalony na dzien urodzin w godzinach miedzy 9 a 12-ta.... w ustalony dzien dostawy sadzilam ze jest opoznienie wiec kontrolnie wyslalam email.... cisza! o 15ej zadzwonilam zapytac o ktorej dowiaza zamowiony tort-I USLYSZALAM ZE NIE MOGA ZREALIZOWAC MOJEGO ZAMOWIENIA!!!! SKANDAL! POBRlI PIENIADZE I NIE SADZILI, ZE MUSZA POINFORMOWAC KLIENTA O NIEMOZLIWOSCI ZREAZLIWANIA ZAMOWIENIA Zaluje ze najnizsza opinia jest jedna gwiazdka, bo w tym przypadku ZERO SIE NALEZY ZA OBSLUGE KLIENTA!!!!!
Zalety

ciekawa web

Wady

brak profesjonalizmu

Extra informacje

Mazia / 2021-05-26

I ja musze dolaczyc sie do negatywnych opinii.Zamowilam dla mamy na Dzien Matki kwiaty i tort.Kwiaty dotarly,tort niestety nie!!!Oczywiscie a jakze by inaczej pieniazki ,,skasowane,,Zero wiadomosci, nie mowiac juz o jakichkolwiek przeprosinach.POrazka!!!Drodzy Panstwo musicie sie jeszcze duzo uczyc jak traktowac swoich klientow.NIKOMU NIE POLECAM!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

ex customer / 2021-05-26

This is a proper scam. Delivered flowers do not match description and picture on their website. Much less flowers and smaller size than ordered. Overpriced!!! They do answer the phone, just cut the connection off. After 8.00 pm it goes to voicemail. Avoid by all means and go elswhere.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Agnieszka R. / 2021-05-26

Masakra! Kwiaty zamówione na Dzień Matki nie dotarły - pomimo tego, że przedział godzinowy dostawy jest określony bardzo szeroko, do godz. 22. Jestem tym bardziej rozczarowana, że od lat zamawiam w poczcie kwiatowej kwiaty dla mamy i dotychczas nie było żadnych problemów - dopiero teraz zauważyłam, że średnia ocena z opinii klientów jest tak zła od lutego 2021. Zdecydowanie odradzam! Kasę pobierają, kwiatów nie dostarczają - dopłaciłam 3zł za smsa z potwierdzeniem dostawy, co w obecnej sytuacji jest żenujące. Przy zamówieniu został przekazany kontakt zarówno do mnie jak i mamy, więc była możliwość poinformowania o problemach i ew. opóźnieniu. Szanowni Państwo - nigdy więcej i wy też unikajcie! Nr zamówienia 101166822.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Kwiaty zamówione na Dzień Matki nie dotarły! Brak kontaktu!

Extra informacje

Aga / 2021-05-26

Nie polecam. Miało przyjść w dzień mamy niestety ani paczki nie ma ani odzewu. Kurier z USP na infolini się dowiedziałam że nie mają jeszcze mojej paczki
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Mnóstwo

Extra informacje

Marta / 2021-05-26

Braki troski o klienta Zamówiłeś, zapłaciłeś i czekaj Nie podoba ci to złóż reklamacje. Zepsuliście mój i mojej mamy dzień matki. Przede mną proces reklamacji Już czekam przy telefonie od 45 minut Muzyka w słuchawce
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Nie ma

Wady

Nie ma serwisu obsługi klienta Zamówienia są nie dostarczane na czas

Extra informacje

Strata czasu

Sylwia / 2021-05-26

Dramat. Do adresatki doręczono połowę zamówienia bez czekoladek. Nie odpowiadają na maile, nie sposób złożyć reklamacji. Zapłaciłam prawie 100 zł za 5 zwiędłych kwiatków.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.20
Zalety

Brak

Wady

Wiele

Extra informacje

Malgosia / 2021-05-08

Tragedia, kwiaty na pogrzeb dostarczone tyzin pozniej.... zwiedle. Wstyd i straa pieniedzy. Szok ze w 2021 taka firma nadal istnieje i nabiera ludzi. Obluga klienta odpowiada ale hamsko i bezczelnie, zero szacuku dla klienta. Zycze Pasntwu szybkiego bankructwa! Przerzegam klientow przed ta zenada.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nic, tragedia

Wady

Tragedia, unikac z daleka!

Extra informacje

Obsluga klienta - zenada

Ewa / 2021-04-26

Nie polecam. i to bardzo nie polecam. W dniu wczorajszym złożyłam zamówienie na ok 400 zł z oznaczeniem,że przesyłka ma być dostarczona w dniu dzisiejszym tj 26 kwietnia z okazji urodzin mamy. Kwiaty plus upominki miały być dostarczone w godz 9-12. Po godzinie 13 dzwoniłam na infolinię, z zapytaniem dlaczego nie było przesyłki. Pan Michał powiedział,że skontaktuje się z kwiaciarnią i do mnie oddzwoni- czego nie uczynił. O godz 16 zadzwoniłam ponownie, że niespodzianki dla mamy nadal nie ma. Tym razem odebrała p. Patrycja, która w bardzo niemiły sposób powiedziała żebym sobie czekała na tel od p. Michała. Po moich protestach, żeby udzieliła mi informacji powiedziała, że przesyłka zostanie dostarczona za 2 dni !!! 2 dni po urodzinach mamy!!! Poprosiłam o przełączenie do kierownika. Oczywiście rozmowa się rozłączyła. Zadzwoniłam ponownie i kolejna pani powiedziała,żebym czekała na tel od pana Michała, któremu zostało jeszcze 7 min pracy i do mnie oddzwoni. Czekałam 40min i zadzwoniłam ponownie. Znowu odebrała p Patrycja, która poinformowała mnie,że po naszej poprzedniej rozmowie zaksięgowała zwrot kosztów. Na moją odpowiedz,że nie widzę ich na koncie, powiedziała żebym dzwoniła sobie do banku. Na moje pytanie, kto ponosi za całą sytuację odpowiedzialność( miał to być miły dzień dla mamy, która ma urodziny) pani Patrycja powiedziała,że mogę sobie złożyć reklamację. Zapytałam jak w takim razie działa firma, skoro rano dowiadują się że dana kwiaciarnia nie zrealiuje zamówienia, to czy nie mogą przekać go innej? Tym razem pani Patrycja powiedziała,że nie może zdradzac mi takich informacji. Ponownie poprosiłam o przełączenie do kierownika, i ponownie rozmowa została rozłączona. Nie polecam usług poczty kwiatowej. Jestem zawiedziona i rozgoryczona,że tak miły dzień został popsuty przez brak profesjonalizmu nie jednej ale wielu osób.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak profesjonalizmu personelu przyjmującego zgłoszenia telefoniczne, brak wywiązania się z umowy

Extra informacje

EWELINA / 2021-04-24

Zamówienie opłacone 1 kwietnia.... Miało byc dostarczone 3 kwietnia- nie było.... 6 kwietnia przyjęto reklamacje z informacja „ Środki zostaną zwrócone w przeciągu kilku dni roboczych na konto z którego dokonano wpłaty” Mamy 24 kwietnia a pieniędzy dalej brak.... Zeby obsługa klienta tak sprawnie sobie radziła ze skargami jak z usuwaniem komentarzy na FB .... To by było cos ! Fatalny poziom obsługi klienta i jak ktos dosc trafnie wspomniał we wcześniejszej opinii: zamowienie kończy sie na opłaceniu przesyłki, pozniej wszyscy umywają ręce.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Niedostarczona przesyłka, brak zwrotu pieniędzy, fatalna obsługa klienta

Extra informacje

Kaja / 2021-04-17

Firma niekompetentna, omijajcie ją, bo stracicie pieniądze i nerwy
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszuści

Extra informacje

Dostawa w innym terminie

Sami / 2021-04-17

Po interwencji kwiaty dotarły z 3 godzinnym opóźnieniem, już po zakończeniu uroczystości. Nie polecam, tylko się człowiek denerwuje.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

W pandemii, bez wychodzenia z domu można komuś zrobić przyjemność

Wady

Nierzetelne firmy oszukują

Extra informacje

Filip / 2021-04-15

Korzystałem przez ponad pół roku, ale już nigdy nie więcej nie będę. Z czystego serca informuje wszystkich, żeby unikali tej fatalnej firmy, która oszukuje jak może. Najgorsza obsługa Klienta z jaką się spotkałem. Do babci trafiły z opóźnieniem kwiatki w stanie agonalnym. Firma umywa ręce i nie chce dokonać żadnego zadość uczynienia. Omijać ich.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40

Wioleta / 2021-04-09

Bardzo nie polecam. Zamówiłam słoneczniki ale kwiaty są dostępne w czerwcu więc poprosiłam o zmiane na róze w takiej samej cenie. Miało nie być problemu.. owszem tylko bez mojej zdogy wyslali kwiaty warte max 15 zł jako prezent urodzinowy a ja za calość zapłaciłam 88 zł. Na początku jeszcze mówili ze zwroca 50% kosztów ale zamilkli na amen. Wstyd przed koleżanka i utopione pieniadze.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20

Basia / 2021-04-08

jestem zadowolona z ich uslug.zawsze kwiaty na czas dostarczone.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.80
Zalety

mila obsluga telefoniczna

Wady

Extra informacje

Patrycja / 2021-03-19

Firma Poczta Kwiatowa to totalna tragedia, nie polecam nikomu. Kwiaty zamówione przychodzą na dzień następny pomimo informacji na stronie oraz na infolinii. że będą w tym dniu (ba! Do 4 godzin). Kwiaty zwiędłe, nawet nie przybrane, koszt kilku złotych w supermarkecie, a nie ponad 100zl w kwiaciarni. Adresata nie ma w danym miejscu, kwiaty zostaja zabrane przez kuriera. I teraz powinien być kontakt z nadawca albo adresatem, a tu nic. Następnego dnia SMS, że kwiaty zostały dostarczone. Temat zwrotu kosztow za niedostarczony towar niemożliwy. Strata pieniedzy i czasu. Zwrot nastąpił po 11 dniach wymiany emaili i telefonow z niekompetentnymi pracownikami.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Wszystkie

Extra informacje

Sabina / 2021-03-17

Absolutnie odradzam korzystania z Poczty Kwiatowej. Poziom obslugi klienta ponizej zera. Zostalam zbyta oraz Pan z Obslugi klienta zasugerowal ze jestem bezczelna i dla niego to koniec konwersacji. Kwiaty niskiej jakosci, niektore w strefie przekwitania. Do tego kasuja wszytskie negatywne komenatrze z mediow spolecznosciowych oraz ze swojej strony. Czyty SCUM!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

BRAK

Wady

OBSLUGA KLIENTA SIEGA DNA

Extra informacje

Edyta / 2021-03-13

Zamowienie opłacone rano o 9.00, o godz.10.30 status zamowienia- w drodze, jednak nie zrealizowane zgodnie z umowa do konca dnia.bez żadnej informacji zwrotnej. Ocene pozostawiam potencjalnym klientom.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

Ouiiuo / 2021-03-13

Nie polecam . Szkoda czasu i pieniędzy. Reklamacja złożona, lecz kompletny brak kontaktu z firmą.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same wady.

Extra informacje

@@ ola / 2021-03-12

NIE POLECAM, jezeli nie chcesz rozczarowac nieswiezymi kwiatami odbiorcy to omijaj tych oszustow z daleka. Bezczelna obsluga klienta a reklamacje odrzucaja z automatu. Szkoda waszych nerwow naprawde..
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

BKAR

Wady

PORAZKA a nie firma

Extra informacje

Małgorzata / 2021-03-11

Nie polecam. Obsługa nie miła, kontakt telefoniczny utrudniony Zamówienie nie dość że dostarczone zostało w innym terminie to na dodatek przyszło nie to co było zamówione. OSZUŚCI
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Darekbie22 / 2021-03-09

Kwiaty miały dotrzeć na 08.03.2021 Dopłata za dzień Kwiatów nie ma do 10.03.2021 Pieniądze zgarnięte pisze e-mail jeden drugi i cisza!!! Zwykle dni Ok większe święta nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60

Klaudia / 2021-03-09

Kwiaty nie przyjechały w terminie tylko dzień po, oczywiście niezgodne z zamówieniem, miała dostać łady bukiet kwiatów a dostałam 15 róż związanych do kupy i tanie wino :( A to wszystko kosztowało mnie prawie 400zl i sporo nerwów. Nie polecę żadnemu znajomemu tej strony. Jednym słowem brak profesjonalizmu i barak jakiejkolwiek wyobraźni!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma ani jednej

Wady

Wad pełno

Extra informacje

Dominik / 2021-03-09

Firma tragiczna, nie wywiązuje się z zamówień na czas, kontakt z firmą zerowy czy to przez maila czy czat z konsultantem który od razu kończy się rozłączeniem. Kwiaty nie dostarczone wogóle, próba reklamacji kończy się brakwiem odpowiedzi, nie polecam firmy i mam nadzieję że szybko upadną
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nie dostarczone zamówienie, brak kontaktu z firmą

Extra informacje

0

Piotrek / 2021-03-09

1.Długi okres oczekiwania na infolini, 2.Wprowadzanie w błąd poprzez przekazywanie nierzetelnych informacji przez stronę oraz pracowników infolini, 3.Bardzo nieprzyjemny kontakt ze strony kuriera,
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

brak

Wady

1.Długi okres oczekiwania na infolini, 2.Wprowadzanie w błąd poprzez przekazywanie nierzetelnych informacji przez stronę oraz pracowników infolini, 3.Bardzo nieprzyjemny kontakt ze strony kuriera,

Extra informacje

Adam / 2021-03-08

Kwiaty nie dotarły.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Jan / 2021-03-05

Zamówienie złożone dostarczenie miało odbyć się w powiecie Tucholskim przesyłka raz nie dotarła wcale kolejny raz z opóźnieniem prawie 7dni a dziś kolejny raz przerosła pocztę kwiatowa lub lokalną kwiaciarnie i mimo zwykłego zamówienia przesyłka nie dotarła. Nie polecam obecnie w tym rejonie ta poczta nie dostarcza kwiatów...!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

Brak kwiatów w wyznaczonym terminie

Wady

Opłaty pobrane za niedostarczenie przesyłki

Extra informacje

Pawel / 2021-03-05

Nie polecam, Zamówienie wysłane 02.03.2021 na [email protected] -> brak reakcji. Ponaglenie wysłane 03.03.2021 na ten sam adres. Kontakt przez czat na stronie 04.03.2021 -> osoba z chatu twierdziła że nic nie doszło na podany e-mail, wysłane na [email protected] agent z czatu stwierdził że email dotarł. 05.03.2021 ponowny kontakt z czatem, zostałem przełączony na tego samego agenta -> tym razem Pan/Pani stwierdzili że nie mają dostępu do obu adresów email. Kontakt około 9:00 rano. Po południu o 15:20 otrzymuję maila o następującej treści: Dzień dobry, Państwa zamówienie jest procedowane. Termin 08.03.2021 jest dostępny do realizacji. W dniu dzisiejszym otrzymają Państwo potwierdzenie z wyceną. Z poważaniem W mailu dołączona korespondencja łącznie z pierwszym mailem z dnia 03.03.2021. :) Czyli jednak dotarł?! Podsumowując: - niekompetentni - mijający się z prawdą - nie poczuwający się do odpowiedzialności Poziom obsługi klienta żenujący. Nie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80

Dominik / 2021-03-03

Jestem bardzo zawiedziony funkcjonowaniem pocztykwiatowej.pl. Zamówiłem bukiet na 60te urodziny dla mamy z dostawą w środę pomiędzy 9 a 12. O godzinie 16.30 dowiedziałem się, że kwiaty wciąż nie zostały dostarczone. Po długim czasie oczekiwania na infolinii Pani poinformowała mnie, że żadna kwiaciarnia nie jest w stanie zrealizować zmówienia nawet do końca dnia. Zaproponowała albo zwrot pieniędzy, albo dostawę w piątek, 2 dni po urodzinach... Bez jakiegokolwiek zadośćuczynienia za niewywiązanie się z umowy... Poprosiłem o zwrot pieniędzy, mam nadzieję, że chociaż z tego się wywiążą. Co nie zmienia faktu, że mama pozostała bez prezentu ode mnie, ja jestem zawiedziony i zdenerwowany, a pocztakwiatowa.pl uważa jakby nic złego się nie stało... Serdecznie nie polecam!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Niewywiązanie się z umowy

Extra informacje

Marcin / 2021-02-19

Jakosc fatalna wiązanka niczego się ma do katalogu a rekompensata w kwocie 15 zł skandaliczna lepiej udać ze e-mail reklamacyjne nie dochodzą

MAgda / 2021-02-18

Dostarczenie przesyłki na zły adres pomimo poprawnego adresu wpisanego do zamówienia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Same

Extra informacje

Paulina / 2021-02-15

ŻENUJĄCA OBSŁUGA. Prezent miał być dostarczony 2 dni temu i nadal nie ma nic. Odbiorca byłw domu cały dzień, na chwilę wyszedł do piwnicy ale przesyłka nie została dostarczona 'bo nasz kurier nie ma obowiązku zadzwonić do odbiorcy'. Co za bzdura! To firma która oferuje dostarczenie kwiatów i prezentów...czy ja mam powiedzieć odbiorcy że nie może wyjść nawet do piwnicy bo musi siedzieć w domu i czekac na prezent niespodziankę? Kompletna bzdura. Nawet rekompensaty i anulacji nie chcą zrobić. Absolutna żenada.....a panowie na infolinii mają totalnie w *** klientów.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

SCAM

Wady

Extra informacje

Emil / 2021-02-15

Nie polecam, Kwiaty nie zostały dostarczone zero kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

nie dostarczają przesyłek, zero jakiejkolwiek informacji ze strony kwiaciarni, zerowy kontakt

Extra informacje

Boro / 2021-02-14

nie do zaakceptowania spóźnienia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Olo / 2021-02-14

spóźnienia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Miki / 2021-02-14

nie ma kwiatów...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Łuki / 2021-02-14

tragedia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Maniura / 2021-02-14

nie ma prezentu na walentynki
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

brak dostawy na czas

Extra informacje

spóźnione prezenty

Rafg / 2021-02-14

Prezent mimo że mialbyc dostarczony w danym dniu, nie został dostarczony.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

aaaa / 2021-02-14

brak dostawy na czas
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

nie ma

Wady

brak dostawy na czas

Extra informacje

spóźnione przezenty

Angelika / 2021-02-14

Okropne
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma plusów

Wady

Wszystko

Extra informacje

XD

Dawid / 2021-02-14

Bardzo dobrze
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
1.00

Raven / 2021-02-14

Słabe to
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Za dużo by wymieniać

Extra informacje

AAA / 2021-02-14

Brak dostawy na czas
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

brak dostawy na czas

Extra informacje

spóźnione przeznty

Michał / 2021-02-14

G*wno!!! Nikomu nie polecam, kwiaty na walentynki dla dziewczyny nie dotarły w walentynki!!!! A na stronie napisane ze 2h od złożenia zamówienia przyjeżdzają...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Anioł / 2021-02-14

Brak dostawy Kwiatów w wyznaczonym terminie. Infolinia nie jest wstanie podać czasu opóźnienia dostawy, podaje termin na koniec dnia...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40

Halo / 2021-02-13

Niedostarczanie towaru w ogóle, brak powiadomienia o trudnościach. Ta firma to kpina. Nie dbają o klienta i nie kryją się, że mają go głęboko w poważaniu. Skandaliczna obsługa klienta. Omijajcie ich szerokim łukiem!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

BRAK

Wady

Niedostarczanie towaru, skandaliczna obsługa klienta.

Extra informacje

Agnieszka / 2021-02-12

Totalne nieporozumienie. Zamówienie nie zostało zrealizowane na czas. Obsługa firmy na infolinii to przykład czystego chamstwa (impertynencja to za mało powiedziane). Tonąc już zupełnie, firma blokuje wystawianie negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych. Ludzie nie mają zatem możliwości dotarcia do prawdziwych opinii.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Braj

Wady

Jakość

Extra informacje

Adam / 2021-02-12

Zenada. Nie zrealizowane zamówienie na czas. Po moim kontakcie w tej sprawie otrzymałem lekkomysla odpowiedz \"faktycznie tort nie został dostarczony\" I tyle. Zaoferowano mi inny dzień. Zgodziłem się. Nie dostarczono ponownie! Po ingerencji juz o zwrot kosztów otrzymałem sam zwrot za tort. Nie uwzględniono tzw opłaty 19 zł ktora zapłaciłem za tzw dostarczenie na wyznaczony czas! Po mojej ingerencji znow odpowiedi ze nie ma możliwości zwrotu tej kwoty bo dotyczy ona kwiatow. Fakt kwiaty dostarczono. Jednak opłata 19 zł nie wyszczególnia kwiatów lecz cake zamówienie! Firma bogaci się nawet kosztem nie zrealizowanych z własnej winy zamówień. Złodziejstwo a obsługa poniżej czegokolwiek. Życzę bankructwa
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Tepota działu obsługi, wuludzanie/ złodziejstwo

Extra informacje

Adam / 2021-02-11

Zenada. Nie zrealizowane zamówienie na czas. Po moim kontakcie w tej sprawie otrzymałem lekkomysla odpowiedz "faktycznie tort nie został dostarczony" I tyle. Zaoferowano mi inny dzień. Zgodziłem się. Nie dostarczono ponownie! Po ingerencji juz o zwrot kosztów otrzymałem sam zwrot za tort. Nie uwzględniono tzw opłaty 19 zł ktora zapłaciłem za tzw dostarczenie na wyznaczony czas! Po mojej ingerencji znow odpowiedi ze nie ma możliwości zwrotu tej kwoty bo dotyczy ona kwiatow. Fakt kwiaty dostarczono. Jednak opłata 19 zł nie wyszczególnia kwiatów lecz cake zamówienie! Firma bogaci się nawet kosztem nie zrealizowanych z własnej winy zamówień. Złodziejstwo a obsługa poniżej czegokolwiek. Życzę bankructwa
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nic

Wady

Obsługa klienta, brak szacunku, totalna znieczulica

Extra informacje

Jaroslaw / 2021-02-10

Klientem jestem od dawna , mam i mile wspomnienie dzieki tej firmie , jednakze to co robia ostatnio sprawilo ze to byl ostatni raz z nimi. obsluga klienta ma ubaw z sytucji ze przesylka nie zostala dostarczona, reklamacja majac numer zamowienia i moje dane nie moze przez 2 tygodnie doszukac sie platnosci , proszac o kolejne dokumenty z transakcji... w przeszlosci polecilbym bez mrugniecia okiem dzis serwis i obsluge moge porownac tylko do brytyjskiej (najgorszej na swiecie)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

w przeszlosci ok

Wady

nieprawdopodobne problemy,balagan organizacyjny,brak przesylek

Extra informacje

to byl ostatni zakup

Jaroslaw / 2021-02-10

cos jest nie tak problemy z dostawa
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

bylo fajnie

Wady

cos sie popsulo

Extra informacje

juz nigdy wiecej

Jaro / 2021-02-10

Poprostu pomylka !!!!!!! system reklamacji nie dziala!!!! zero reakcji na niedostarczenie przesylki , odsylanie od jednego do drugiego, majac konto na PK musze udowadniac ze zaplacilem za przesylke dokumentami z zewnatrz, pomimo potwierdzenia platnosci przy zakupie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

fajne ..bylo uzywalem w przeszlosci kilka razy

Wady

cos sie popsulo strasznie sie zawiodlem

Extra informacje

zrobilem kilka zakupow ale ostatni to porazka

jaceksea / 2021-01-28

Moja córka, mieszkająca na stałe za granicą (ZEA), zamówiła w "Poczcie Kwiatowej" przesyłkę okolicznościową na Dzień Babci - dla swojej mamy, czyli babci jej synów,. Pierwsza (w przeddzień) przyszła maleńka paczuszka z wisiorkiem. Córka się bardzo zdziwiła, że tylko to, bo powinno być coś jeszcze: zestaw czekolad i karteczka z życzeniami. No, ale sądziliśmy, że przyjdzie w odpowiedni, zamówiony dzień. Nie przyszło! Rozpoczęły się poszukiwania i dopytywania. Pierwsza była internetowa korespondencja (dwukrotna, wraz z załącznikami - w tym fotokopie dokumentów i wszystkich zamówień i płatności) córki z firmą. Po pierwszym mailu ZERO ODPOWIEDZI! Po drugim zażądano m.in. nr-u przesyłki, doskonale widocznego na fotografiach. Podpisano - Patrycja Juszczak. Mimo to, numer przesyłki (101031664) został podany w kolejnym mailu. Tłumaczenie : "Mamy różne firmy odpowiadające za różne rzeczy" (naszym zdaniem bzdura!). Sprawdzono, że nr przesyłki istnieje w systemie, ale "nie wyszła z magazynu". Zaczęły się podchody telefoniczne z Warszawy - w końcu tańsze, niż połączenie z Dubaju! Jedyne, czegośmy się dowiedzieli, że - po pierwsze - korespondencja musi się odbywać drogą mailową. Natomiast wszelkie aktywności osób trzecich, w tym adresatów przesyłki, są nieuprawnione, bo nie są osobami zamawiającymi. W dodatku pani, z którą odbywała się konwersacja, była, - delikatnie mówiąc - niegrzeczna i bezczelna, włącznie z podniesionym głosem i "walnięciem słuchawką"! Rozmowa z numerem (22)8289595 dn.26 stycznia o godz. 11:11. Łatwo sprawdzić do kogo należał głos po drugiej stronie! Jedynym z nielicznych plusów "dobrej zmiany" jest to, że "My - Naród", szczęśliwie odzwyczailiśmy się od takich sposobów komunikacji z klientem! Zaproponowano córce zwrot pieniędzy - całe 18.- zł! A przecież nie o to chodziło! Następny mail od córki był z zapytaniem, czy jest możliwe doręczenie brakujących artykułów w terminie późniejszym. Ale "Poczta Kwiatowa" NIE MA KONTAKTU Z PRACOWNIĄ i zamówione przedmioty "mogą być wysłane jutro albo i za 2 tyg." Przeprosiny i wyrazy szacunku niczego tu nie zmieniają! KONIEC KORESPONDENCJI! Czy coś tu jest niejasne? Jak należy traktować nieodpowiedzialną i - pardon! - bezczelną firmę? Wszystkim chętnym serdecznie odradzamy kontaktów z "Pocztą Kwiatową". Podobno są inne firmy, świadczące te same usługi!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

zero

Wady

nierzetelnośc, nieuczciwość, brak profesjonalizmu

Extra informacje

Anna / 2021-01-26

Nie polecam ???????? To zwykli oszusci urodzinowy prezent po miesiącu jeszcze nie dotarła. Zero odpowiedzialności
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40

Iwona / 2021-01-23

Moi Dziadkowie otrzymali kwiaty, których dla nich NIE zamówiłam. Zamiast bukietu - 13 frezji, 3 goździków i 3 santini, otrzymali bukiet z samych goździków i gipsówki. Nie skontaktowano się ze mną w sprawie zmiany kwiatów choć zamówienie było złożone 17 stycznia. Nie zgodne z polityką zmiany produktu. Zgłoszona reklamacja - bez odbioru. Na pewno w przyszłości należy wybrać inną firmę kwiatową. KOSZMAR! Nie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

brak

Wady

Bez komentarza!

Extra informacje

Ania / 2021-01-22

☹️????????????????????????????????
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

0

Wady

Everything!!!

Extra informacje

Brak

Zdzisław / 2021-01-22

Niestety firma nieuczciwa. Przesyłka miała dotrzeć w piątek w dniu urodzin, a ze strony kuriera wynika że dotrze dopiero w poniedziałek. Jak te kwiaty będą wyglądały? NIE POLECAM!!!

Annia / 2021-01-08

Nie polecam absolutnie tej firmy byla zamawiana Swojska skrzynka ktora w ciągu tygodnia zmieniła nazwę i cenę przesyłka była zamawiana 12.12.2020 została dostarczona dopiero 30.12.2020 bez grawera oraz kabanosy nie były zapakowane w pudełko a wręcz miały metkę zerwana wstyd i prezent nie doszedł na czas.
Asortyment
Dostawa
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.75
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa klienta

Extra informacje

Maria / 2021-01-05

31.12.2020r.miałam otrzymać przesyłkę , którą nadał syn z okazji rocznicy ślubu. Nie dosyć ,że otrzymałam ją 05.01.2021 to balony były jak flaki a zdjęcie wnuczek wilgotne. Uważam, że to jest niedopuszczalne. Syn wysłał meila ,że już nie chce tej usługi i prosi o zwrot kosztów. Zero odzewu ze strony poczty oraz chociażby słowa ,,przepraszam,,.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

BRAK

Wady

NIE TERMINOWA , BEZWARTOŚCIOWA PRZESYŁKA

Extra informacje

Dorota / 2020-12-28

Zamówienie złożone 19go grudnia na 22go. Dziś mamy 28 grudnia a przesyłka za ponad 300zl wciąż nie dotarła do rodziców. Z Szanghaju paczkę do UK dostałam w 3 dni a z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiiego przesyłka nie może dojśc do dziś ????‍♀️ i kto wie kiedy dojdzie, bo przecież obsługa klienta nie odpowiada na maile.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Zero zalet

Wady

Niekompetentną obsługa klienta, niedostarczona przesyłka, brak informacji o przesyłce za którą pełna kwotę pobrali w dniu zamówienia. Same wady!

Extra informacje

Poczytaj opinię zanim skorzystasz z usług

Simeone3000 / 2020-12-26

Nie kupuj nic od poczta kwiatowa.pl. To zwykli oszusci. Wyslali moim tesciom inné czekoladki niz te zamowione oraz puste pudelka po wyzartych pralinach. Masakra jakiej nigdy nigdzie nie widzialem. Ramka ze zdjeciem obita I ledwo trzymajaca sie kupy. I to wszystko zaserwowane tesciom na swieta, swieta szczegolne kiedy nie mozemy byc razem. Zycze wam poczto kwiatowa bankructwa szybkiego. Na Facebook jest page: oszukani przez pocztakwiatowa.pl. Nie ZAMAWIAJ tam nic, OSZUSTWO I zero kontaktu potem przez tel lub email. Banda idiotow.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Kompletne zera

Wady

To zwykle OSZUSTWO, SCAM

Extra informacje

Gość / 2020-12-25

Szokujaca obsluga klienta. Prezent nie dotarl, odmowiono mi zwrotu pieniedzy, bo ich umowa mowi, ze "nie gwarantuja daty dostawy, ktora oferowali przed kupnem!" Natalia, Beata, taraz Patrycja Juszczak unikaja odpowiedzi kiedy dostarcza prezent (czy w ogole dostarcza)? Nigdy nie mialam do czynienia z tak nieprofesjonalnymi konsultantami. Porazka i 300zl ktore zaplacilam za prezent przepadlo! Nigdy nie skorzystam juz i ich uslug.
Zalety

Brak

Wady

Oszuści i złodzieje

Extra informacje

Ewa / 2020-12-24

POCZTA KWIATOWA TO OSZUŚCI! Na fb jest nawet profil i ludzie wrzucają jak oni reklamują swoje bukiety i usługi na fotach a potem co przychodzi do domu to jakaś tandeta i masakra!!!!!! Miałam z nimi ten sam problem. Zamówione kwiaty za 300 zł a okazał się okropny brzydki bubel. Zdjęcia jedno a to jak wyglada to potem w rzeczywiści to zupełnie co innego. Ta firma powinna być zamknięta, oszukują ludzi!!! Po długiej walce i „nękaniu” ich zwrócili mi pieniądze ale ile było z tym zamiesznia i nerwów to jakiś dramat!! LUDZIE NIE KUPUJCIE W TEJ FIRMIE!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszusto

Extra informacje

Małgosia / 2020-12-24

Pieniądze przepadły a bukiet za 200 zł przyszedł z dwoma kwiatami na krzyż, wszystkie zwiędłe i śmierdzące, nie przetrwały nawet 1 dnia. Reklamacji nie przyjęli a poziom rozmowy z nimi był żenujący i patologiczny. Na resztę telefonów i emaili nie odpowiedzieli. Patrycja z obsługi klienta powinna być natychmiast zwolniona, wiadomości zachowałam jako dowód w sprawie. Zgłaszajcie gdzie się da, cieszę się ze oszustwa tej firmy zyskały teraz rozgłos, może wreszcie jakieś służby zajmą się ta działalnością
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Firma oszukuje i okrada klientów

Extra informacje

Gość / 2020-12-24

Zapłaciłam 300 zł za bukiet i kosz dla babci. Ani jedno ani drugie nie przyszło w takim stanie jak prezentowali na stronie. Tydzień spóźnienia doszło po urodzinach. Wstyd przed babcia i rodziną. zawartość kosza i kwiaty poszły na śmietnik bo przyszły zwiędłe a czekoladki stare w smaku i rozpuszczone. Tragedia to mało powiedziane.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zero

Wady

Policja powinna zająć się tą firmą

Extra informacje

Damian / 2020-12-17

Szkada ze nie mozna dodac zdjecia. Bledy sie zdarzaja, ale sposob w jaki firma reaguje na nie swiadczy tylko o firmie i jej pracownikach. Zamowilem choinke z katalogu, ale to co zostalo doreczone to zalosne cos co nie mialo nic wspolnego z choinka jaka byla pokazana na internecie... zalosny kawalek plastyku. Zlozylem reklamacje i dostalem do wyboru albo 50% zwrotu pieniedzy albo nowe zamowienie. Zwrot pieniedzy mnie nie interesuje bo i tak musialbym kupic nowy prezent i znowu zaplacic pelno cene, ale juz w innej firmie. Zamowilem wiec nowa choinke, 4 dni pozniej nie jestem w stanie sie skontaktowac z pnia Natalia Kuna ktora odpowiedziala na reklamacje, oraz nie odpisuje na moje emaile kiedy przesylka bedzie doreczona.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.40
Zalety

Ladne zdjecia, szybka dostawa

Wady

Dostarczony produkt jest calkowicie innej jakosci i wygladu, nie do zaakceptowania

Extra informacje

DZial reklamacji nie odpowiada

Magda / 2020-12-16

Odradzam korzystanie z Poczty Kwiatowej w wypadku pogrzebu. Zmarł mój bliski krewny, z powodu pandemii nie mogliśmy pojechać na pogrzeb. Zamówiłam średnią "Wiązankę spiżową". Niestety, firma wykorzystała fakt, że śmierć bliskiej osoby to sytuacja, w której krewni zajęci są swoim żalem, a nie kwiatami, a jeżeli pogrzeb jest w innym mieście, to nadawca może nigdy nie dowiedzieć się o dramatycznej jakości usługi. Przy składaniu zamówienia trzeba podać kontakt do odbiorcy. To znaczy do kogo, jeżeli to pogrzeb? Gdybym podała telefon do siebie, to nigdy nie dowiedziałabym się, co dostarczono, ale podałam kontakt do kuzynki, która zrobiła zdjęcia i wysłała je do mnie z zapytaniem, czy na pewno to zamawiałam. No po prostu myślałam, że pod ziemię się zapadnę. Na grobie złożono kopkę przypadkowych kwiatów, obwiązanych flizeliną, z białą wstążką, na której ktoś nabazgrał mazakiem, że to jest dla Zmarłego od mojej rodziny. To małe miasto, pogrzeb był tuż przed 1 listopada, więc myślę, że "wiązankę" od nas zobaczyła cała rodzina i wszyscy znajomi. Pogrzeb odbył się już 6 tygodni temu, ale dopiero teraz mam siłę, żeby to opisać, a wstydzić się będę jeszcze bardzo długo. Złożyłam reklamację do Poczty Kwiatowej, ale została odrzucona, ponieważ, nie zrobiłam tego w ciągu 3 dniach po doręczeniu, no ale w obliczu odejścia bliskiej mi osoby naprawdę miałam co innego na głowie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Wady

Wykorzystanie przykrej sytuacji losowej

Extra informacje

Weronika / 2020-12-04

Pierwszy i ostatni raz skorzystałam. Zdecydowałam się na zakup prezentu urodzinowego dla taty przez pocztekwiatowa, ponieważ gwarantowali dostawę konkretnego dnia. Super byłaby niespodzianka gdyby faktycznie przesyłka została dostarczona.... Na infolinii Pani obiecała skontaktować się z kurierem i oddzwonić do mnie, nic takiego się nie stało. Na stronie status przesyłki z "skompletowany" na "w drodze" zmienił sie po godzinie 20 tego dnia co miała bym juz dostarczona. Niespodzianki juz nie ma i prezentu tez nie, nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

dostawa, obsługa klienta

Extra informacje

Beznadziejna firma. Nie dotrzymali terminu dostawy bukietu urodzinowego, nie zareagowali w żaden sposób, aby w dniu dostawy przyspieszyć lub sprawdzić kuriera, mimo zgłoszenia o pomoc. Zero zaangażowania i kontroli nad przesyłką, zero wsparcia dla Klienta. Kurier dotarł dzień później, a Dział Reklamacji odsyła do Rzecznika Praw konsumenta, bo nie widzą w tym problemu, produkt można zwrócić jeśli się nie podoba. Firma, która pisze o emocjach, daje obietnice gwarancji dostawy i satysfakcji, a po przyjęciu pieniędzy nie interesuje się wykonaniem zlecenia wg warunków, jakie obiecują. Nie polecam, nie można na nich liczyć, a kwiaty i przesyłka tania nie jest.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

brak

Wady

brak terminowosci, slaba obsluga klienta, niedbalosc o klienta

Extra informacje

Barbara / 2020-11-20

Mieszkam w Niemczech.Wczoraj obchodzilam urodziny.Z tej okazji otrzymalam od corki z rodzina przepiekny bukiet z 20 pasowych roz oraz bilecik napisany bezblednie po polsku.Dostawa byla przed poludniem.Pelny profesjonalizm!!!Brawo POCZTA KWIATOWA.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
5.00
Zalety

terminowa dostawa,kwiaty swieze,piekna kompozycja

Wady

Extra informacje

Czas uzytkowania?Poprzedni bukiet na Dzien Matki wytrzymal 2 tygodnie!

Ewa / 2020-11-19

Nie polecam. Zamawialam dwa razy. Za kazdym razem dostarczony inny produkt niz zamawiany. Mowie nawet o kolorze kwiatow. w drugim zamowieniu koszyk obszarpany. Obsluga klienta nie mila i nie widzaca problemu, bo na stronie ponoc pisze ze produkt moze wygladac inaczej. Niewiem co to ma wspolnego z zepsutym koszykiem. Chamy, nie pokazuja negatywnych opini na stronie. Jak sie zapytalam dlaczego to nikt mi juz nie odpisal. Trzymac sie od nich z daleka!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

zadne

Wady

nie warte ceny, nie mila obsluga klienta

Extra informacje

Marcin / 2020-11-11

Nie polecam! Zniszczona pierwsza rocznica, zamówienie złożone o 08:53 że specjalną płatną opcją od 9-12 Po kilku telefonach, pod wieczór zamówienie zostało wycofane.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Kasia / 2020-11-10

Wstyd mi za to co zostało dostarczone do mojej mamy przez pocztę kwiatowa.Bukiet został doręczony w terminie ale kompletnie nie zgodny z zamówieniem .Po pierwsze całkowicie inne kwiaty,nie mające nic wspólnego z zamówieniem ,wyglądały jak skromna wiązanka na Wszystkich Świętych !!Po drugie miał być duży rozmiar a mama dostała kilka kwiatów związanych tasiemka .Nie polecam korzystania z pocztakwiatowa.pl ,,wręcz przeciwnie uprzedzam innych przed ta firma !
Asortyment
Dostawa
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.25
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Okropna firma. Absolutnie Nie polecam! Mieszkam za oceanem, staralam sie korzystac regularnie. Jesli bukiet doszedl, to byl wiechec praktycznie z samych chwastopodobnych roslin, czesto bukiet byl pozno lub szlajal sie u siasiadow. Raz byl przywieziony jak solenizant juz spal okolo 22:00. Ostatnio zawalili poniewaz nic nie doszlo. Po kilku emailach poinformowano mnie ze faktycznie nic nie przeslali mimo ze pieniadze potracone z konta, a ten akurat bukiet dostepny bedzie dopiero za 8 dni czyli ponad tydzien PO imieninach. Oprocz tego ich kody znizkowe nie dzialaja, strona internetowa nie pamieta ostatnich zamowien, ani adresow - wszystko od nowa czeba wpisywac i generalnie transakcja z nimi zabiera mnowtwo czasu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

W teori dobry pomysl

Wady

Nie da sie polegac nie odpowiedzialna firma

Extra informacje

4 lata

Aga / 2020-10-28

Niezadowolona...Produkty na stronie różnią się od tych dostarczonych przez kuriera-CAŁKOWICIE !!Do tego brak bilecika z życzeniami , który został zamówiony wraz z prezentami...bardzo to nieprofesjonalne i niechlujne bym rzekła . Nie wspomnę już o kurierze, który rzucił paczką z moją Skrzynka urodzinową (z produktami ze szkła w środku) niczym workiem z ziemniakami. Zamówiłam Tacie na urodziny także klasyczny tort kawowy w pastelowej kolorystyce zamiast tego przyszło „dziwne cos”-usłane bita śmietana i kolorowymi kwiatuszkami w wiejskim stylu-nigdy bym czegoś takiego nie zamówiła ...to jest bulwersujące , żeby zamówienie różniło się aż tak bardzo od tego zamówionego na stronie-dla mnie to nic innego jak oszustwo po prostu! Ogólnie negatywne wrażenie i w dobie dużej konkurencji należałoby się chyba bardziej postarać!!jest to pierwszy i ostatni raz kiedy zamawiam w tym sklepie -żegnam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

????????

Wady

Jakość nieadekwatna do ceny, brak profesjonalizmu

Extra informacje

Wiola / 2020-10-28

Zamówiłam kwiaty dla mamy na imieniny, radość z niespodzianki - z kwiatów nie.. Dostawa na czas i to tyle na plus. Bukiet kompletnie nie zgodny z zamówionym, całkowicie inna kolorystyka i kwiaty, bardziej na pogrzeb niż na imieniny. Kwiaty nie wytrzymały nawet 5 dni, część już w dniu dostawy była zwiędnięta. Szkoda, że nie można wstawić zdjęcia. Poczta kwiatowa usunęła moją opinię. Może w większych miastach dobrze działa - w Połańcu fatalnie. Nigdy więcej nie skorzystam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

Terminowa dostawa

Wady

Bukiet niezgodny z zamówieniem, usuwanie opinii, naciaganie klientów

Extra informacje

Jakuba994 / 2020-10-27

jeżeli chcesz sprawic komus przyjemnosc i kupic mu kwiaty na odległość, to zapomnij zeby uzywac tej firmy. kwiaty i torcik zamówione z dużym wyprzedzeniem na urodziny, oczywiscie na dana godzine nie mozna było liczyc... po kilku rozmowach wstepnie na czacie później telefonicznie okazało sie ze zamówienie bedzie opóźnione ale dostarczone. Po kilku nastepnych godzinach otrzymalem telefen w którym pani tłumaczyła ze niestety ale tylko kwiaty mogą zostac dostarczone bo AKURAT Wczoraj cukiernia zbankrutowała i torcik bedzie dostarczony nastepnego dnia. żenada i brak profesjonalizmu, wstyd. jestem zły ze nie wybrałem innej firmy. naszczeście drugi raz tego samego błedu nie popełnie bo do poczty kwiatowej juz nie wróce i raczej nikomu nie polece.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

łatwe składanie zamowienia

Wady

niekompletne zamówienie, czas dostarczenia, kontakt z obsługa klienta.

Extra informacje

Kasia / 2020-10-21

Kwiaty zostały zamówione, przesyłka opłacona, termin ustalony (fakt dzień wcześniej, ale taki był dostępny), a w dniu terminu i to w dodatku po godzinie 15:00 piszą do mnie, że kwiaty nie zostaną jednak dostarczone. No gratuluje. Nie dość, że drogo, zupełnie nie wiadomo co zostanie wysłane, asortyment w zasadzie żaden, to jeszcze jedyny wasz plus - szybka dostawa - zawiodła ;/ nieładnie. Zrozumiałabym jeszcze to, że to epidemia, że kurierów brak, cokolwiek, ale ludzie NAPISZCIE O TYM WCZEŚNIEJ, ZADZWOŃCIE albo dajcie informacje o tym na stronie, że mogą być problemy z dostawą.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Szymon / 2020-09-28

kwiaty dostarczone w stanie podgniłym, drugiego dnia już wisiały, trzeciego padły; reklamacja nieuznana bo trzeciego dnia już nie przyjmują.... poczta kwiatowa to z założenia prezent, co pogarsza sprawę, bo osoba obdarowana poczuła się niezręcznie
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Wady

niska jakość, nieuznawanie reklamacji

Extra informacje

Kinga / 2020-09-21

Nie polecam tej firmy!!! Kwiaty miały być dostarczone między 9 a 15, a o 14 godz. dostałam maila, że im przykro i nie mogą zrealizować przesyłki. Zaproponowali termin 2 dni później!!! Niespodzianka na 40 urodziny się nie udała :( Nigdy więcej!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Wady

Termin realizacji !!! Nieodpowiedzialne firma!!!

Extra informacje

Anna / 2020-09-12

Nie polecam !!!!! Tort na 60 urodziny mojej mamy nie został dostarczony , od godziny próbuje się dodzwonić i nikt nie odbiera telefonów !!!!Po dlugim czasie udalo mi sie dodzwonic , nikt nie raczyl ustalic gdzie jest przesylka ,poprosilam o kontakt z cukiernia ,ktora wykonuje zlecenie i uslyszalam ,ze takich uslug nie swiadcza,zostalam poinformowana,ze mam zlozyc reklamacje i moge sobie dzwonic gdzie chce i opisywac ich gdzie chce ,poziom obslugi klienta zero , dziekuje za zepsucie 60 urodzin mojej mamy!!!!! wstyd ! ps. poprosilam o rozmowe z menedzerem i uslyszalam odpowiedz ,ze nie odbiera telefonow.....
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

zerowy poziom obslugi klienta! przesylka nie dotarla , brak wyjasnienia

Extra informacje

Marcin / 2020-08-26

Odradzam korzystanie z usług pocztykwiatowej.pl, chyba że ktoś chce stracić czas na maile i telefony w celu wyegzekwowania realizacji zamówienia oraz zostać okradzionym z wpłaconych środków. Moje zamówienie kosza kwiatów z dnia 22.08.2020 r. z terminem realizacji w dniu rocznicy ślubu 23.08.2020 r. do dnia dzisiejszego 26.08.2020 r. nie zostało wykonane. Pracownicy infolinii codziennie zbywają mnie przesuwając termin wykonania zobowiązania na następny dzień, tłumacząc to brakiem kontaktu z kolejnymi kwiaciarniami, które mają zrealizować zamówienie. Działanie poczty kwiatowej można nazwać wyłudzeniem pieniędzy.
Dostawa
Obsługa i reklamacje
1.00
Zalety

brak

Wady

zamówienie nie zostało zrealizowane mimo zapłaty ceny

Extra informacje

kradzież zapłaconej ceny

Bozena / 2020-08-25

Dziekuje za piekny bukiet i prezent. Wszystko bylo idealnie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Do zobaczenia w sądzie / 2020-08-19

Moja sprawa jest już w sądzie, oficjalnie złożyłem pozew przeciwko tej pseudo firmie i liczę na szybkie i sprawiedliwe rozwiązanie. Dodatkowo złożyłem skargę konsumencka w uokik załączając wszelaką korespondencje z firmą, dowody wpłaty i zrzuty z ekranu oraz linki do setek negatywnych komentarzy od okradzionych klientów. Moje zamówienie z zeszłego miesiąca wogóle nie zostało wykonane, reklamacja natychmiastowo odrzucona a pieniądze na kwotę ponad 200 zł jakby nie patrzeć zostały ukradzione. Jak się później dowiedziałem po komentarzach na 4 różnych forach internetowych nie jestem jedynym oszukanym klientem. Dodatków na Facebooku istnieje oddzielna grupa „Oszukani przez Poczta Kwiatowa” która ma ponad 700 członków. „Obsługa klienta” jeżeli wogóle można tak to nazwać to cyrk ze słownictwem i odzywkami na poziomie rynsztoka (Patrycja) Osobiście byłem zszokowany poziomem przedstawicieli tej firmy, na szczęście posiadam całkowity zapis korespondencji elektronicznej z owa firmą. Serdecznie polecam skontaktowanie się z uokik i sądem (E-sąd załatwi sprawę najszybciej i bez wychodzenia z domu za drobną opłata sądową w wysokości 30 zł), zachęcam do działania bo jest nas setki, jak nie tysiące. Obecnie zbieram grono osób poszkodowanych, aby podjąć dalsze środki i działania prawne wobec tej firmy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Sprawa jest już w sądzie

Wady

Tysiące oszukanych klientów

Extra informacje

Złodzieje i oszuści / 2020-08-15

Dramat. Zamówienie nie zostało wykonane, pieniądze ukradzione. Sprawę zgłosiliśmy na policję. Po licznych komentarzach widzę ze nie jesteśmy jedyni. Firma od lat okrada klientów, nie wywiązuje się z zamówień i oszukuje setki ludzi. Dodatków skontaktowaliśmy się z wieloma dziennikarzami udostępniając nasza korespondencja z firma poczta kwiatowa. Zostaliśmy zapewnieni, ze sprawa zostanie nagłośniona, wiec z cierpliwością czekamy bo koniec tej firmy jest bliski ????
Zalety

Brak

Wady

Oszustwo

Extra informacje

Zenada / 2020-08-04

Moje zamowienie nie zostalo wykonane. Kwiaty nigdy nie zostaly dostarczone pod wskazany adres a udzielenie zwrotu kosztow za niewykonane zamowienie zostalo odrzucone. Pani Patrycja Juszczak zajmujaca sie moja reklamacja powinna zostac natychmiastowo i dyscyplinarnie zwolniona. Zenujacy, bezczelny i pyskaty poziom odpowiedzi na moje liczne wiadomosci. Cala korespondencje mam oczywiscie zarejestrowana do wgladu, a sprawe kieruje na droge sadowa. Moja reklamacja zostala odrzucona, a jak uwaza Pani Patrycja Juszczak zamowienie mimo ze nie doszlo, zostalo wykonane poniewaz zostalo dostarczone pod inny adres do kompletnie obcych i przypadkowych ludzi. Pani Patrycha Juszczak zasugerowala ze moja ponad 80 letnia babcia powinna isc i szukac kwiatow na wlasna reke pod blednym adresem gdzie firma Poczta Kwiatowa dostarczyna moje kwiaty. Z Pania Patrycja Juszczak przez ostatnie 10 dni wymianilam ponad 30 emaili, ktore ostatecznie nic nie wniosly i reprezentuja jedynie rynsztokowy poziom wypowiedzi powyszej Pani. Pani Patrycja Juszczak powinna natychmiastowo zostac zgloszona do wyzszego managementu, ktoremu chetnie udostepnie nasza korespondencje do wgladu, co napewno ulatwi dalsze postepowanie wobec w/w Pani.To jak tak nie elokwentna, niewyedukowana i wstretna osoba zajmuje sie reprezentowaniem firmy przechodzi ludzkie pojecie.
Zalety

Brak

Wady

Patrycja Juszczak, zanujacy poziom obslugi klienta, oszusci

Extra informacje

Oszuści / 2020-08-02

Zamówienie złożone 8 dni temu nie zostało wykonane, kwiaty nie dostarczone, brak kontaktu z firmą w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Złożyłam już skargę konsumencką. Sprawa zostanie również skierowana na policję.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Zero

Wady

Wszystko

Extra informacje

ANGELA / 2020-08-02

NIE POLECAM NIKOMU! NIE DOŚĆ ŻE KWIATY NA URODZINY MOJEJ MAMY NIE DOTARŁY I NIE ZOSTAŁAM NAWET O TYM WCZEŚNIEJ UPRZEDZONA TO JESZCZE TERAZ PROSZE SIE O ZWROT MOICH PIENIEDZY... NIE POLECAM!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

BRAK

Wady

WSZYSTKO CO TYLKO MOŻLIWE

Extra informacje

POWINNI IM ZAMKNĄĆ TEN INTERES ABY NIE OSZUKIWALI LUDZI

Katarzyna / 2020-06-25

Z uwagi na epidemię koronawirusa przebywam pod innym adresem niż zazwyczaj. Kurier zadzwonił z wiadomością, że ma dla mnie kwiaty i obiecał, że dotrą pod adres, który wskazałam. Kiedy następnego dnia kwiaty nie dotarły, zadzowniłam do poczty kwiatowej "uprzejma" pani powiedziała mi, że oni nie odpowiadają za kuriera, nie może też ujawnić nadawcy i przesyłki nie otrzymam. Ostrzegam przed korzystaniem z usług takiej firmy! Ktos chciał mi zrobić niespodziankę, a ja nawet nie wiem kto i nie mogę podziękować!
Asortyment
Dostawa
Obsługa i reklamacje
1.00
Zalety

brak

Wady

brak kompetencji i profesjonalizmu oraz elementarnych zasad życzliwości!

Extra informacje

Zdzisław / 2020-06-25

Doreczenie na czas. Bardzo Ładne Wykonanie kompozycji. Super jakość polecam każdemu.
Asortyment
Dostawa
Poziom cen
5.00

Remi / 2020-06-24

Nigdy więcej z tej firmy nic nie zamówię. Paczka została opłacona żeby przyszła w danym dniu i niestety nie przyszła ani ustalonego dnia, ani dnia następnego. Jeden pan z infolinii mowi że nic się nie da zrobić bo jest problem logistyczny, druga pani mowi że na 100% będzie dostarczone następnego dnia A trzeci pan mowi że nie wie dlaczego ta pani gwarantowala na 100% że coś będzie jak nie będzie... śmiech na sali. Z pytaniem co mozna w takim razie zrobić usłyszałem że trzeba czekać na Pana Michała który będzie następnego dnia. I tylko on może coś zrobic. Śmiech i żenada. Mało profesjonalna firma. Niestety powinni być profesjonalni skoro są to prezenty dla bliskich i jeśli płaci się za gwarancję dostarczenia w danym dniu to powinna być dostarczona bezproblemowo. Mijają kolejne dni i nic. Odradzam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak przesyłki

Extra informacje

Iwona / 2020-06-22

zostałam oszukana przez tę firmę,lub jej pracownika. Zamawiałam wiązankę na pogrzeb matki jednego z pracowników. Zapłaciłam kartą służbową. Był problem z zapłaceniem przez stronę, podałam numer karty pracownikowi. Nie mogę dostać faktury, bo firma nie widzi tej płatności. Albo mają taki bałagan albo ktoś oszukuje
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

dostawa

Wady

bałagan w płatnościach

Extra informacje

Katarzyna / 2020-06-18

Trzy razy tam coś zamawiałam i tylko raz było wszystko w porządku. Za pierwszym razem zamówiłam kwiaty dla dziadków. Do jednych dziadków kwiaty dotarły już następnego dnia, gdzie wyraźnie zaznaczałam, żeby dostarczyć je na dzień Babci i Dziadka. Przez kilkanaście dni druga babcia z dziadkiem byli przekonani, że o nich zapomniałam, bo dowiedzieli się, że tamci dziadkowie dostali kwiaty. W grę wchodzą ludzkie uczucia. Za drugim razem zamówiłam kwiaty dla mamy i było wszystko ok. Ale co z tego jak za trzecim razem to była istna batalia o to, żeby zamówienie zostało w ogóle dostarczone. Zamówiłam kosz prezentów dla przyjaciół z okazji urodzin. Na stronie była informacja, że zamówienie zostanie dostarczone już kolejnego dnia. Myślę sobie - super. Czekam cały kolejny dzień na potwierdzenie od strony i na telefon ucieszonych przyjaciół. Cisza. Myślę sobie - no dobra, mają jakąś obsuwę, pewnie mają dużo zamówień. Ale mogliby chociaż powiadomić. Po trzech dniach zapytałam się przyjaciół, czy coś dotarło. Nic. Napisałam więc na adres podany w kontaktach, bo dodzwonić się tam nie można. Po dwóch kolejnych dniach (!) konsultantka napisała mi, że... kurier był na miejscu ale nikogo nie było, więc wrócił z powrotem z tą paczką (!!) Nawet nikt mnie nie powiadomił. Gdybym się nie odezwała, zabraliby mi po prostu pieniądze a paczka nie byłaby dostarczona, a taki czyn jest nazywany złodziejstwem. Zapytałam się więc, czemu kurier nie zadzwonił na nr podany w formularzu. Napisałam też w uwagach, żeby w razie braku obecności domowników zadzwonić na ich numer. Pani mi odpisała, że... kurier nie ma obowiązku dzwonić! Czaicie to?? Nie dość, że mnie w ogóle nie powiadomili o nie dostarczeniu przesyłki to jeszcze bezczelnie się tłumaczą, że kurier nie musi dzwonić. I jeszcze pytanie: czy mogą być oni (znajomi) wtedy i wtedy w domu? Ja prdl. Serio? Chcę zrobić przyjaciołom niespodziankę i mam ich prosić: "słuchajcie, nie idźcie dziś do pracy bo MOŻE dzisiaj do was paczka przyjdzie?". Widzę, że hasłem "nasz klient nasz pan" ta firma sobie bardzo głęboko dupę podciera. Więc ja, zbierając resztki cierpliwości i strzępki nerwów, piszę do pani, żeby spróbowali dostarczyć jeszcze raz, najlepiej w godzinach wieczornych. Pani stwierdziła, że całkiem rozwali mi układ nerwowy, bo odpisała, że nie można wybierać pory dostarczenia i za ponowną próbę wysłania trzeba dopłacić 40 zł. No to chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że krew się we mnie zagotowała. Podałam jej adres sąsiadów i kategorycznie odmówiłam wpłaty dodatkowych kosztów, bo to nie moja wina, że znajomych nie było w domu i że kurierowi nie chciało się dzwonić (poza tym, skoro kurier nie ma obowiązku dzwonić, to po jaki c*uj jest na to pole w formularzu?). Potwierdziła, że zamówienie zostało wysłane na podany adres i łaskawie mi odpuściła dopłatę kosztów, podkreślając słowem "wyjątkowo". Paczka miała dojść w piątek, doszła w poniedziałek. Nie dostałam żadnego potwierdzenia dostawy, dowiedziałam się od przyjaciół. Nie mam pojęcia, skąd biorą się te dobre opinie na głównej stronie firmy, chyba je kupują. Podejście do klienta to jest jakiś żart i to nieśmieszny. Nie wiem co jest tego powodem, nie sądzę, żeby za mało pracownikom płacili, bo bukiety i prezenty do najtańszych tam nie należą. CZŁOWIEK PŁACI GRUBE PIENIĄDZE I MYŚLI SOBIE - OK, TROCHĘ ZAPŁACĘ, ALE PRZYNAJMNIEJ BĘDZIE WSZYSTKO ZAŁATWIONE W JAK NAJLEPSZEJ JAKOŚCI. NIE.KLIENT TO PLEBS. Mam nadzieję, że się w końcu opamiętają, ale ja na pewno już tam nic nie kupię. Płacić tyle pieniędzy za tak marną usługę, na "odwal się"... naprawdę by się wstydzili.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

kwiaty były ładne, słodycze wszystkie zawarte w koszyku

Wady

brak dostawy i powiadomień, totalne ignorowanie uwag i życzeń, brak szacunku do klienta i jego pieniędzy

Extra informacje

pola / 2020-06-12

Kwiaty wraz z prezentem nie dotarały na czas tj. w sobotę, ale po weekendzie róże były na końcówkach czarne i rdzawe. Nie jestem zadowolona
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
3.67

Agata / 2020-06-05

Nikomu nie polecam. Kwiaty wysłane za granicę dostarczone pięć dni po terminie. Kwiaty podniszczone. Za taką kasę jaką wzięli to po prostu żart. I do tego pełna ignorancji infolinia
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.20
Zalety

Wady

Pięć dni po terminie, kwiaty podniszczone

Extra informacje

Karolina / 2020-06-05

Nigdy więcej nie zamówię kwiatów przez Pocztę Kwiatowa! Po złożeniu zamówienia i dopłaceniu dodatkowych pieniędzy aby kwiaty zostały dostarczone w wybranym przezemnie terminie, nigdy nie dotarły. 4 dni po terminie status przesyłki zmienił się na 'próba dostarczenia' po kilku próbach skontaktowania się z firmą sprawa nie została rozwiązana. Po tygodniu od złożenia zamówienia dostałam maila że Kwiaty są gotowe do odebrania z kwiaciarni odległej 15km od miejsca dostarczenie!? Jakiś żart, pisałam o zwrot pieniędzy, ale zewzględu na to iż niby kwiaciarnia dokonała zamówienia, ale nie mogli znaleźć adresu, pieniądze nie zostaną mi zwrócone! Żyjemy w 21 wieku, wystarczyło wpisać adres w Google i pokazało trace! Rocket sience to nie jest! Nie polecam! Nigdy z tak niekompetentną firmą się nie spotkałam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Monia Z / 2020-06-04

Kwiaty nie zostaly dostarczone/Pieniadze pobrane w trybie natychmiastowym/Brak odpowiedzi na reklamacje /Ostrzegam przed zamawianiem na pocztakwiatowa.pl !
Dostawa
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Brak dostawy /Brak jakiejolwiek komunikacji

Extra informacje

Agnieszka / 2020-06-01

Fatalny serwis, kwiaty na Dzien Matki nie doszly ani wskazanego dnia ani nastepnego. Oczywiscie pieniadze pobrane i zero odzewu w sprawie mojej skargi i prosby zwrotu pieniedzy
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

wybor kwiatow

Wady

Fatalna obsluga klienta, produkt nie dostarczony, zero kontaktu, brak zwrotu pieniedzy

Extra informacje

Łukasz / 2020-05-29

Opinia -10 !!! Oszuści i nic więcej. Kwiaty nie doszły do dnia dzisiejszego. Brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony !! nie polecam. Podejmę wszelkie kroki pranwe aby odzyskać pieniądze.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

brak kontaktu, brak towaru, skandaliczna obsługa klienta

Extra informacje

Karolina / 2020-05-28

3 dni po zamowieniu byc powinno a kwiaty nadal nie dotarly, zero kontaktu czy jakiejkolwiek informacji od nich. złodzieje. nie zamawiajcie tu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

brak zamówienia

Extra informacje

Karolina / 2020-05-28

Zamowilam z kilkutygodniowym wyprzedzeniem na Dzien Mamy zdjecie, ksiazke i kwiaty. Zostalam zmuszona zaplacic dodatkowo za dostawe w dniu 26/05! Zdjecie przyszlo 22/05 psujac idee niespodzianki a ksiazka w ogole nie doszla! Osoba z dzialu obslugi klienta kompletnie nie przejela sie zaistniala sytuacja odpisujac “dziekujemy za skorzystanie z naszych uslug” zamiast wyjasnic co w firmie pocztakwiatowa nie funkcjonuje i postarac sie to jak najszybciej naprawic! Nieprofesjonalne podejscie i niepelna nieterminowa dostawa NIE POLECAM
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Latwosc zamawiania online

Wady

Niepelna dostawa, nieterminowa dostawa, nieprofesjonalna obsluga klienta

Extra informacje

Zamowilam z kilkutygodniowym wyprzedzeniem na Dzien Mamy zdjecie, ksiazke i kwiaty. Zostalam zmuszona zaplacic dodatkowo za dostawe w dniu 26/05! Zdjecie przyszlo 22/05 psujac idee niespodzianki a ksiazka w ogole nie doszla! Osoba z dzialu obslugi klienta kompletnie nie przejela sie zaistniala sytuacja odpisujac “dziekujemy za skorzystanie z naszych uslug” zamiast wyjasnic co w firmie pocztakwiatowa nie funkcjonuje i postarac sie to jak najszybciej naprawic! Nieprofesjonalne podejscie i niepelna nieterminowa dostawa NIE POLECAM

Krzysztof / 2020-05-28

Kwiaty nie dostarczone na Dzień Matki, brak kontaktu na infolinii i email, na dzień dzisiejszy brak zwrotu pieniędzy, NIE POLECAM
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Ernest / 2020-05-27

Kwiaty zamówione na Dzień Matki nie dotarły 27 dzwonię od rana by dowiedzieć się co się stało do10 infolinia każe czekać na połączenie 30 minut po 10 zablokowana nie ma możliwości kontaktu telefonicznego
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Brak kontaktu

Extra informacje

Gośka / 2020-05-26

Wielkie rozczarowanie. W bukiecie wykorzystane stare kwiaty, przywiędnięte dodatki. Całość wyglądała żałośnie a miał być piękny prezent.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00

Tomasz / 2020-05-26

Kwiaty nie dotarły na Dzień Matki. Omijać ta kwiaciarnie, dwie stówy poszły się j...ć.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Martyna / 2020-05-26

Niestety jestem bardzo rozczarowana jakością usługi. Dostarczone kwiaty daleko odbiegały od zamówionego wzoru. Zbyt daleko jak na oczywiste różnice w związku z wykonaniem bukietu przez lokalną kwiaciarnię. Ciężko nawet nazwać to co przyszło \"bukietem\". Nie polecam i niestety w tak ważnym dniu, jakim jak Dzień Matki było to bardzo niemiłe rozczarowanie.\r\nFirmie radzę solidniejszą weryfikację poddostawców, tymczasem zamierzam omijać szerokim łukiem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
1.50
Zalety

Wady

Jakość

Extra informacje

Karolina / 2020-05-25

Nie polecam! Kwiaty nie dotarły, ze strony personelu ani przepraszam ani najmniejszej chęci zrozumienia klienta i pomocy. Brak kontaktu. Panie na infolinii bardzo niemile.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Mirinda / 2020-05-22

OSZUSTWO!!!!!!! Otrzymane kwiaty nie przypominały tych zamawianych... Trawa jest ładniejsza od tych kwiatów jakie otrzymała Mama na 60 urodziny. Na stronie internetowej poczta kwiatowa pisze "Bukiet to bardzo elegancka, ale jednocześnie delikatna kompozycja, która robi piorunujące wrażenie na każdym, kto go zobaczy!" Zamawiając kwiaty sugerowałam się zdjęciem, które przedstawiało ponad 28 róż plus duża ilość eustomy oraz przybranie. Zamówiliśmy bukiet duży aby był większy od prezentowanego na zdjęciu średnim. Przyjechało 8 róż plus 4 gałązki eustomy.... Niespodzianka, to jedna wielka klapa....Wrażenie o którym zapewniają było przerażające... Mama kwiatów nie zabrała, zostawiła w lokalu w którym odbywało się przyjęcie. A ja ze wstydu nie wiedziałam gdzie mam się schować... Ponadto dwie Panie, które przywiozły kwiaty najpierw nie mogły się dogadać, która ma wejść i wręczyć kwiaty cytuję: "ja niewyjściowa..." Następnie pani powiedziała, że strasznie daleko do Was i przekazała kwiaty. Zero profesjonalizmu, kultury... Niczego nie zamawiajcie przez pocztę kwiatową... NIE WARTO... TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

BRAK

Wady

OSZUSTWO POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Extra informacje

Aleksandra Kurzawa / 2020-05-04

Fatalnie Mimo dokonania wpłaty wieniec pogrzebowy nie dotarł!!!!!!! Masakra zero kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

2.05.20220

Aleksandra Kurzawa / 2020-05-04

Fatalnie Mimo dokonania wpłaty wieniec pogrzebowy nie dotarł!!!!!!! Masakra zero kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

2.05.20220

Aleksandra Kurzawa / 2020-05-04

Fatalnie Mimo dokonania wpłaty wieniec pogrzebowy nie dotarł!!!!!!! Masakra zero kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

2.05.20220

Aleksandra Kurzawa / 2020-05-04

Fatalnie Mimo dokonania wpłaty wieniec pogrzebowy nie dotarł!!!!!!! Masakra zero kontaktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

2.05.20220

Kor / 2020-03-06

Bukiet miał być prezentem na rocznicę ślubu. Zostałem oszukany. Nie warty więcej niż 20 zł, a twierdzą, że zgodny ze standardem firmy. Parzysta liczba kwiatów jak na pogrzeb, jednego kwiata brak, dziecko w przedszkolu by ładniej zrobiło. Brak możliwości reklamacji. Na dużej ilości stron opinie są manipulowane
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brsk

Wady

Same wady

Extra informacje

Lukasz / 2020-03-03

Uważajcie na nich. Jak nie chcecie najeść się wstydu to z daleka omijać. Kwiaty na walentynki dotarły dzień po.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

0

Wady

W zasadzie wszystko

Extra informacje

Mateusz / 2020-02-24

Ogólnie dramat, kurier był na czas, zamówienie dostarczone, ale po kilku dniach (ok. 5) kwiatki wyglądają tragicznie (gniją), był to Box z kwiatkami, (które wg. ich strony nie trzeba podlewać. I podlewane nie były). Po reklamacji odpisano mi, że tylko do 3 dni można reklamować. TRAGEDIA. NIE POLECAM!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

kurier

Wady

reszta, jakość kwiatów

Extra informacje

Łukasz / 2020-02-14

Dostarczyli nie ten prezent co został zamówiony jak się skataktowalem z firmą tłumaczyli się ze nie mają tamtego na stanie nic mnie o tym nie informojąc a co najlepsze produk jest dalej dostępny na ich stronie wiec radzę nie zamawiać misia felka który kosztuje 299zl. Bo dostaną państwo zupełnie innego. Zdecydownie już nigdy nie zamówię w tej firmie ponownie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

Żadne

Wady

Zrujnowali drogą niespodzianke

Extra informacje

Marta / 2020-01-23

Nigdy więcej ! Ogromne rozczarowanie !
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko

Extra informacje

Sylwia / 2020-01-23

odradzam, kwiaty nie doreczone, brak rzeczowej odpowiedzi ze strony biura obslugi klienta, problem z odzyskaniem pieniedzy
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

komunikacja z biurem obslugi klienta, brak kwiatow

Extra informacje

Basia / 2020-01-22

Oszustwo. Kwiaty nie zgodne z opisem na stronie. Bardzo brzydkie wykonanie, dział reklamacji oporny. Można zapomnieć o zwrocie kosztów. Nie polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Oszustwo

Extra informacje

Arek / 2019-12-29

Chciałem wysłać za pomocą tej firmy prezenty dla swoich klientów. Wypełniłem stosowny formularz wysłałem mailem zadzwoniłem zapytać kiedy coś się będzie działo Pani powiedziała, iż na 100% ktoś się skontaktuje. Próbowałem zapytać jeszcze w sobotę o realizację zlecenia infolinia nie działała pomimo iż mają napisane że pracują do 14.00 Sytuacja miała miejsce przed świetami. Zadzwoniłem drugi raz po świętach Pani poinformowała mnie, że nie ma dostępu do mailów przychodzących od klientów (zapytań) i że na pewno ktoś się skontaktuje. Zero odzewu. Zamówienie było przewidziane na 14 wysłek z paczkami. Zakładam, że jest to raczej duże zlecenie i pewnie było by ono systematyczne. Firma jest beznadziejna pod względem organizacji (ktoś nie myślący stwierdził, że osoby z infolini nie mają wglądu z zpaytania klientów to po co jest ta infolinia) oraz słowności. Już nigdy nie złoże tu zapytania i radzę wszystkim którzy zastanawiają się nad współpracą z pocztą kwiatową aby poszukały innej firmy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

Wszystko

Wady

nic

Extra informacje

Totalny dramat

Tomasz / 2019-11-14

Zamowilem kwiaty 2 dni wczesniej - na urodziny mojej Mamy. Zamowienie oplacone, platnosc potwierdzona, otrzymalem maila od PocztaKwiatowa ze przyjeli zlecenie do realizacji. Kwiaty nie zostaly jednak tego dnia dostarczone. Na maile PocztaKwiatowa nie odpowiada, maile z pytaniami wyslane o 14:00, o 16:00 - nic.... Na zlozona reklamacje uslyszalem tylko: przepraszamy, zwrocimy srodki.... Strasznie slabe. Nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tej nieprofesjonalnej firmy !!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nie dostarczyli kwiatow (potwierdzone zamowienie)

Extra informacje

Johny / 2019-10-24

Oszustwo, nie realizują zmówień, jedynie wyłudzają pieniądze
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Brak realizacji zamówienia

Extra informacje

Emilia i Stanisław Staszakowie / 2019-08-19

Bukiet kwiatów dostaliśmy terminowo w dn 16 bm.Kwiaty przechowują się bardzo dobrze nadal są świeże.Dziękujemy
Asortyment
Dostawa
4.50

Ala / 2019-08-09

Unikajcie! Szkoda waszego czasu i pieniedzy. Nie zostanie dostarczone to za co zaplaciliscie
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Megi / 2019-06-19

Najgorszy sklep internetowy z jakiego do tej pory korzystałam, a korzystałam z wielu. Zamówiłam kosz kwiatów wraz z winem, które powinno znajdować się w koszu. Była to niespodzianka na Dzień Matki. Kosz został dostarczony w terminie, niestety bez wina, w miejscu którego znajdowała się jedynie pusta przestrzeń. Byłam bardzo zawiedziona, ponieważ wybrałam tą właśnie opcję ze względu na kombinację, kwiaty plus wino. Po wymianie wielu wiadomości drogą email, pani z obsługi klienta stwierdziła, że może mi jedynie zaoferować zwrot 30zł. Szokująca obsługa klienta!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

Wady

Obsługa klienta

Extra informacje

Urszula / 2019-05-29

Jestem stałą klientką Poczty, zamawiałam u nich regularnie i to za niemałe pieniądze. Zdarzały im się wpadki (pomyłki w zamówieniu, pomyłki w terminie doręczenia, przeterminowane produkty, bukiety niezgodne z zamówieniem), ale zawsze przymykałam na wszystko oko. Do teraz. 17.05.2019 dokonałam zamówienia obejmującego trzy produkty: kosz z kwiatami, kosz prezentowy Lindt, oraz książka z dedykacją. Zamówienie miało dotrzeć do mojej mamy 25.05.2019. Tego dnia dotarła tylko część zamówienia, mianowicie bukiet kwiatów, składający się z kilku kwiatów, absolutnie niezgodny z tym, co zamówiłam i za co zapłaciłam. Od poniedziałku (27.05.2019) usiłuję się skontaktować z Pocztą, wysyłam do nich maile i dzwonię na infolinię. Jestem zbywana. Na moim koncie, na stronie Poczty zamówienie figuruje jako "doręczone". Cyrk. Dzisiaj, w środę (29.05.2019) na inny adres (znajdujący się na moim koncie na Poczcie, w zakładce "Książka odbiorców") została dostarczona książka, w uszkodzonym kartonie, z pofalowanymi kartkami, jakby zmokła (?). Trzecia część zamówienia, czyli kosz prezentowy Lindt nie dotarł do dzisiaj. Nie otrzymałam żadnych wyjaśnień, ani przeprosin. Jestem rozczarowana i zażenowana postawą konsultantów, mężczyzna na infolinii traktuje mnie z góry i wmawia, że przesyłka została dostarczona. Nigdy więcej nie zrobię już zamówienia w tym sklepie i będę to wszystkim mocno odradzać. Farsa.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Nic

Wady

Towar niezgodny z opisem, bezczelne osoby na infolinii, kłamstwo w kwestii dostarczenia zamówienia.

Extra informacje

Jestem klientką od ponad 3 lat, wpadki typu przeterminowane produkty (czekoladki), pomyłki w zamówieniu/terminie doręczenia, towar niezgodny z opisem - na porządku dziennym.

Klient z zagranicy / 2019-05-28

Na Dzień Matki zamówiłem ten sam bukiet (Bukiet Imieninowy) w rozmiarze "Duży (Premium)" dla mamy i teściowej. Kwiaty dostarczone zostały w terminie, jednak to co doszło absolutnie nie zgadza się z tym co zakupiłem na stronie Poczty Kwiatowej. Teściowa dostałą mini (!!!! A nie "Duży Premium") wiązankę hebzi zerwanych prosto z łąki, zieleniny z dwoma (?!) kwiatkami, które dosłownie tonęły w małym słoiku (wazon to już przeogromny zbiornik jak na takie rozmiary bukietu). Bukiet ten, jeśli można go tak nazwać, nawet w 10% nie przypomina wiązanki, którą zakupiłem. Żeby było śmieszniej, ten sam bukiet zakupiony dla mojej mamy, składa się z przpadkowo dobranych kolorowych kwiatków, które absolutnie do siebie nie pasują i niczym nie przypominają kompozycji, na którą się zdecydowałem (co było główną przyczyną mojego wyboru). Brak reakcji na moją reklamację utwierdza mnie w przeknaniu, że https://www.pocztakwiatowa.pl/ służy zagrabieniu pieniędzy i oszukaniu bezradnego klienta. Przypadek zostanie za chwilę zgłoszony Rzecznikowi Spraw Konsumenta. Stanowczo ODRADZAM korzystania z usług oszustów!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszustwo klientów, brak komunikacji i szans na reklamację

Extra informacje

kasia / 2019-05-27

Nie polecam!!Zgnile roze i wiechec za ktory zaplacilam 170zl!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Henryka z Pucka / 2019-05-24

Miła niespodzianka od syna na moje urodziny. Piękny bukiet z 7-miu róż herbacianych, do tego ładne dodatki i oczywiście bilecik z życzeniami. Kwiaty świeże.
Asortyment
Dostawa
Obsługa i reklamacje
5.00
Zalety

Powiadomienie telefoniczne przed dostarczeniem i w niespełna pół godziny kwiaty były już u mnie. Przemiła Pani doręczająca kwiaty.

Wady

nie

Extra informacje

Nie wypowiadam się na temat łatwości zamawiania i reklamacji,gdyż zamawiającym był syn i była to dla mnie niespodzianka. Cen również nie mogę opiniować gdyż obdarowanemu nie wypada pytać o cenę.

Zakupy pocztakwiatowa.pl opinie