Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • IKEA
  • /
  • 1

Opinie o IKEA

AGD IKEA opinie
Cena/Jakość
1.58
Głośność
1.81
Jakość wykonania
1.6
Parametry
1.73

Średnia ocen

1.68

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

68

dodanych opinii

 

Wacław / 2024-02-18

Meble prowizoryczne
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Drożyzna

Extra informacje

Dostawa cena to katastrofa.

Jurgen / 2024-02-18

FATALNE MEBLE. Niszczą naszą telewizję i media, ale co tu się dziwić, jeśli założyciel miał coś wspólnego z SS
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Rozlatujące meble, chcą nasze lasy wycinać

Extra informacje

WYCINANIE W POLSCE LASÓW.

Ryszard / 2024-02-18

Sklep miesza się w politykę, założyciel miał coś wspólnego z faszystami. Prowizoryczne meble
Parametry
1.00
Zalety

Wady

Same wady, urywające się drzwiczki, trwałość jak z papieru

Extra informacje

2 miesiące, NIE KUPUJ W IKEA TO TRAGICZNE MEBLE.

Regina / 2024-02-18

Rozwarstwiły się blaty.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Produkt słabej jakości, niczym chińszczyzna

Extra informacje

Czy to prawda że ta marka łączy się z faszyzmem? Czepiają się Polskiej telewizji?

Jan / 2024-02-18

Fatalne produkty, urywają się drzwiczki, wylatują śruby, tragedia.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.25
Zalety

Brak

Wady

Prowizoryczne meble, trwałość tragiczna

Extra informacje

Dwa lata

Basia 2024 / 2024-01-04

Ikea jest kiepska firmą, założona przez faceta sprzyjającemu faszyzmowi.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Zero

Wady

Unikać zakupów, Kiepska jakoś, za wysoka jak na tę jakość cena

Extra informacje

nie warto kupować

Ulv / 2023-11-05

Unikać zakupów online jak ognia. Jeśli zamówisz 5 produktów w różnym czasie, masz conajmniej 5 dni od 8.00 do 20.00 straconych. Pomimo niemałych kosztów przesyłki, dowiesz się, że jak dopłacisz 2 razy tyle, to może dostarczą towar w bardziej ograniczonym czsie. Takiego dziadostwa nie ma w żadnej firmir. Nigdy więcej zakupów w IKEA. !!!
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00

Patrycja / 2023-07-28

Nie polecam nikomu zakupu narożnika FRIHETEN. Obicie jest fatalnej jakości, już po kilku dniach użytkowania pojawiły się farfocle i przetarcia. Obecnie kanapa nie ma nawet roku i wygląda jak wyciągnięta ze śmietnika. Po zgłoszeniu reklamacji pracownik, który przyjechał na oględziny produktu polecił, aby okryć obicie kocem. Myślę, że w tej cenie można kupić konkurencyjnej firmy z o wiele lepszą jakością.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
1.00
Zalety

Wady

Dział reklamacji

Extra informacje

Tomek / 2023-07-26

Zgodnie z zamówieniem Ikea zobowiązała się dostarczyć biurko określonym terminie. W dniu dostawy zadzwonił przedstawiciel IKEA i oszacował, że za 2h będzie na miejscu. Niestety po tym telefonie ani się nie pojawił, ani nie odebrał moich telefonów. Zbliżała się 20:00 więc próbowałem skomunikować się z IKEA przez czat. Robot odrzucił mnie 3 razy po czym połączył z konsultantem, który także mnie odrzucił. Ostatni konsultant stwierdził, że mogą zrealizować dostawę za 4dni. Nie zwrócił uwagi na moje stwierdzenie, że od tego dnia mam planowany urlop. W rezultacie złożyłem reklamacje na nieterminowy transport oraz lekceważenie klienta. Uważam, że IKEA z roku na rok działa coraz gorzej (każdy może to stwierdzić nawet po jadalni i jakości jedzenia). Na razie zagroziłem doniesieniem do Rzecznika Praw Konsumenta, naliczaniem odsetek oraz zgłoszeniem na Policji przywłaszczenia mienia. Jeszcze raz przestrzegam przed korzystaniem z transportu IKEA!
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
3.50
Zalety

od czasu do czasu przeceny produktów w dobrej jakości

Wady

jedzenie-coraz gorszej jakości, konsultanci- coraz bardziej ignorujący klienta, nieterminowy transport

Extra informacje

Anna / 2023-06-12

Zacznę od tego, że już nigdy więcej nie kupię nic w tym sklepie. Będę także odradzać ten sklep na każdym kroku każdemu kto tylko wspomni o remoncie, kupnie mieszkanie itp. Jakość osbsugi w tej sieci spadła na samo dno. W 2015 kupiłam tu kuchnie i wszyscy moi znajomi także po moich rekomendacjach. W maju tego roku także kupiłam w ikea kuchnie i to był błąd. Źle zrobiony projekt wygenerował koszty na 1800 PLN, zagubione paczki z elementami od kuchni, montaż który trwał ponad 2 tygodnie... Zupełny brak komunikacji między ludźmi z infolinia a serwisem montażowym. Opryskliwe panie na infolilinii, brak możliwości rekompensaty - traktowanie KLIENTA jak natrętna muchę. I w końcu... Od miesiąca nie mogę doprosić się nagrań z rozmów, które chce dołączyć w piśmie do rzecznika praw konsumenta bo Ikea nie chce mi ich udostępnić. Reasumując omijać ten sklep szerokim łukiem.
Cena/Jakość
1.00
Zalety

Wady

Totalny brak komunikacji, masz wrazenenie że jesteś w środku tornado, pogubione paczki, haos, brak możliwości złożenia reklamacji

Extra informacje

Daniel / 2023-05-03

Nie polecam. Dotyczy usługi numer 1353348157. Usługa montażu mebli mimo opłacenia i podpisania umowy nie zrealizowana. Sklep nie raczył poinformować nawet o tym że nie zrealizuje zlecenia jedynie po interwencji telefonicznej uzyskano informacje ze zlecenie nie zostanie obsłużone. Żenada że nikt nawet nie ruszył tyłkiem by poinformować o tym i zostawili klienta samemu sobie. Ostatecznie zrezygnowałem z usług ikea gdyż kolejny termin zaproponowali na odległy czas a mieszkanie zostało bez mebli a i gwarancji nie ma ze nastepny termin tak samo nie byl by przez sklep pominety i olany jak pierwotny.Skorzystałem z usług innych kompetentnych fachowców. Dziękuję za zmarnowany czas.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Zero

Wady

Extra informacje

Iwona / 2023-04-11

NIE POLECAM! Jestem zażenowana. Szafa jest z papieru, nie uznano reklamacji....odeszła okleina papierowa, stwierdzono (na odległość) że zalałam wodą i mam wilgoć w domu , przeciwnie nie mam ani krzty wilgoci i nie moczyłam tegoż papieru...
Zalety

0

Wady

100

Extra informacje

MARZENA / 2023-01-02

Serdecznie NIE POLECAM! Jestem zażenowana w jaki sposób działa CENTRUM POMOCY IKEA w rozwiązywaniu problemów. Z dniem 31.12. 2022r. złożyłam zamówienie w sklepie internetowym zamówieni.Po jakimś czasie dostałam maila z informacją, że zamówienie nie zostało opłacone. Nie wiadomo dlaczego przelewy 24 nie zadziałały. 02.01.2023 zwróciłam się z prośbą o link do ponowienia płatności, aby zapłacić za złożone zamówienie i co usłyszałam: anulowaliśmy zamówienie może Pani złożyć kolejne,ale już w wyżej cenie. To jest bezczelne.Złożone zamówienie jest umową-transakcją,z której ja nie zrezygnowalam.Musi się temu przyjrzeć urząd ochrony praw konsumenta, bo to bezprawne działania. Powinni się skontaktować i umożliwić zapłatę.

MAŁGORZATA / 2022-12-03

Daję zero gwiazdek.Odradzam zakupy w IKEA online i telefoniczne. Szkoda Państwa czasu.Zrobiłam w Ikea zamówienie szafy z wyposażeniem. Miało być podzielona na dwie przesyłki , jedna z Ikea druga GLS. Otrzymałam informację że przesyłka GLS ,będzie 1 grudnia 2022, nikogo nie było. Po telefonie na infolinię okazało się, że przesyłka czeka w magazynie i przywiozą jutro. Następny dzień czekania, przesyłki brak, znów telefon na infolinię, zostawią w punkcie, bo brak kurierów. Jednak przychodzi informacja , że kurier przyjedzie. Okazuje się że zamówienie zostało podzielone na 4 przesyłki, ale nikt z IKEA nie raczył tego napisać i w każdej przesyłce jest jedna mała rzecz.nie wiadomo co jest w której, więc nawet nie można sprawdzić czy wszystko dotarało. Czas jaki spędziłam na oczekiwaniu na kuriera, na infoliniach IKEA i GLS, to strata czasu. Nie wiem gdzie jest reszta przesyłek.

Janusz / 2022-10-18

Unikać i omijać z daleka od lipca mam zamontowane meble kuchenne kupione w IKEA i zamontowane przez fachowców z firmy ikea i od 15.07.2022 do dziś a były już trzy ekipy reklamacyjne. Dalej nie jest zrobiona reklamacja. Po przyjedzie ekipy tylko śmiech i pytanie kto montował tą kuchnię ( kuchnia nie została wykonana zgodnie z projektem, który wspólnie z ikea żeśmy zaprojektowali) meble są za wysokie, zmywarka źle zabudowana (w czasie pracy wyrwała śrubę) szafka koło lodówki (ma wymiar 11 cm na górze a na dole 10cm po szerokości ) źle docięty blat różnica wypełniona silikonem. Wykończenie blatu listwą ( góry i doliny , docina listwa nożem do tapet. Czy wydają 17 tys za meble plus montaż trzeba do dziś się prosić firmy ikea o poprawę tego co nie zrobiła w dniu montażu.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

Plusów nie ma

Wady

Minusów bardzo dużo

Extra informacje

4 miesiące

Matylda / 2022-10-06

Dramat, dostawa nie dotarła 3 razy, za każdym razem termin proponowany przez ikea, zero szacunku do klienta, zero informacji, godziny stracone na rozmowach z infolinia. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem, ja już nigdy nie zrobię tam zakupów
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Wszystko, dostawa

Extra informacje

Dramat

Natalia / 2022-09-26

Tragedia, cyrk i kpina. Zamowienie na kuchnię i projekt trwały kilka miesięcy, 95% skompletowanego zamówienia na pokaźną kwotę, w kwietniu 2022, bez żadnego rabatu. Na brakujące elementy wystawiono talony, gdzie żaden pracownik nie jest w stanie ich znaleźć. Brakujących elementów nie ma już od kilku miesięcy, tymczasem ceny wzrosły, łaskawie po kilku reklamacjach przyznaano 5% rabatu (uwaga do wykorzystania przy składaniu zamówienia telefonicznie). Składamy zamówienie telefonicznie z odbiorem w Ikea stacjonarnie i słyszymy, iz rabat 5% nie przysługuje w tym przypadku oraz doliczana jest opłata 29 zł za kompletowanie zamówienia! Pzrestroga: jesli składasz zamówienie Ikea na kuchnie i w danym dniu w magazynie nie ma produktów, licz się z rocznym opoźnieniem realizacji oraz podwójnymi kosztami. Odradzam!
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00

Maciej / 2022-09-24

Kłaniam się Państwu. Kosz na bieliznę "Barnas" jest zbyt drogi. Łączę pozdrowienia. Maciej
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
2.33
Zalety

Wady

Za drogi , jak na taki produkt..

Extra informacje

Henryk / 2022-09-19

Recenzje Trustpilota Recenzja firmy IKEA Henry Pieto 0 recenzji PL Oceniono na 1 z 5 Kupilem niewielka sofę Kupilem niewielka sofę. Po dwóch latach gąbka całkowicie się wygniotła tak, że czuć pod sobą konstrukcję stelaża. Dodatkowo jakiś wewnętrzny element konstrukcyjny się na tyle wyluzował, że słychać jego przemieszczanie. Zgłosiłem to na infolinię mając w pamięci "gwarancję IKEA" sięgającą nawet 10 lat. Po dokładnym wypytaniu mnie o szczegóły zakupu i pobieżnym dot. samego problemu z sofą pani poinformowała mnie, że musi sprawdzić jakieś informacje i po kilku minutach wróciła do rozmowy oświadczając, że wymieniona sofą w momencie zakupu nie była objęta "gwarancją IKEA" a jedynie normalną która upłynęła około 3 miesiące wstecz. Uparłem się przy reklamacji bo pamiętam, że w momencie zakupu były dostępne informacje dot. tej sofy o "GWARANCJI IKEA". Po kilku dniach otrzymałem na maila odpowiedź identyczna jak w rozmowie telefonicznej czyli odmowną. Niestety nie dostałem żadnego potwierdzenia braku wspomnianej gwarancji w tamtym czasie ani w formie jakiegoś zdjęcia ówczesnej oferty ani jakiegoś screena. Zero. Tylko oświadczenie na piśmie, że wtedy ta sofa nie była objęta wspomnianą gwarancją. Nie podano też nawet daty objęcia tej sofy "gwarancją IKEA". Odpowiedz w tej formie miała charakter lekceważący i zniechęcający. Pamiętając z momentu zakupu informacje o gwarancji IKEA i to jak w czasie rozmowy telefonicznej, pani szczegółowo wypytywała mnie o okoliczności zakupu, np. czy mam jakieś dokumenty z zakupu, doszedłem do wniosku, że odmowa przyjęcia reklamacji jest oparta na pospolitym kłamstwie. Tak IKEA unika odpowiedzialności za swoje deklarację i jakość sprzedawanych produktów. Potwierdzeniem samego zakupu jest zapis na elektronicznym koncie klienta IKEA. Data doświadczenia: 07 września 20
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
1.67
Zalety

Wady

Niska jakość produktu i nieuczciwe traktowanie, oszukiwanie klienta.

Extra informacje

2 lata i trzy miesiące

Slawek / 2022-09-12

IKEA w sprzedazy internetowej cofnela sie do komunizmu, gdzie byly taki czasy np. zeby kupic gazete Przekroj, trzeba bylo dodatkowo , obowiazkowo zakupic gazete rzadowa Trybuna Ludu . A teraz IKEA wpadla na genialny pomysl i zeby w sklepie internetowym ikea kupic karton kieliszkow do wina o pojemnosciach od 0,3L do 0,6 L , trzeba kupic dodatkowo niepotrzebna mi szafe , stol z szescioma krzeslami w komplecie lub pralke . Samych kieliszkow w sprzedazy internetowej nie moge zakupic- tak odpowiedzial mi dzisiaj 12 wrzesnia 2022 roku doradca klienta IKEA.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

zaoszczedzilem pieniadze, nie kupilem 6 kieliszkow do wina wraz z obowiazkowym dodatkiem do zakupow szafa

Wady

zeby kupic w sklepie internetowym 6 szt kieliszkow do wina musze kupic dodatkowo szafe

Extra informacje

AGD IKEA opinie