Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • /
  • Compensa
  • /
  • 1

Opinie o Compensa

Finanse Compensa opinie
Cena/Jakość
2.46
Obsługa klienta
2.51
Oferta
2.59

Średnia ocen

2.52

w skali od 1 do 5.

 

Dariusz / 2024-04-20

Ubezpieczyciel uznał, że rzecz, która wyrządziła już dwukrotnie szkodę działała prawidłowo, ponieważ tak uznał serwis. To jest powód dla, którego nie wypłacą odszkodowania za wyrządzoną szkodę. Jest nawet nagranie, na którym wszystko widać jak na dłoni. Pistolet na stacji pękł i oblał kierowcę. Olej napędowy rozbryzgał się po całej stacji zalewając samochody i obiekty w otoczeniu stacji. Ale ich rzeczoznawca uznał, że pistolet był sprawny! To jest kpina.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

kpią z ludzi, strona do zgłoszenia szkody działa tragicznie

Extra informacje

nie chcę mieć z nimi nic wspólnego

AnSt / 2023-12-07

Ubezpieczenie szkolne NWW., likwidacja szkody zarejestrowana elektronicznie. Szybka realizacja wypłaty odszkodowania. Pełne, pozytywne zaskoczenie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Przejrzysta procedura, likwidacji szkody, szybkość realizacji, jasny zakres ubezpieczenia.

Wady

Brak

Extra informacje

Zastanawialiśmy się nad PZU, ale Compensa miała lepszy zakres ubezpieczenia.

Krzysztof / 2023-08-10

Nie polecam! Oszuści! Z opóźnieniem wypowiedziałem im umowę OC po zakupie auta (rzeczywiście mój błąd). Dostałem na maila potwierdzenie na początku listopada 2022r. o tym, że do tego czasu obowiązywało ubezpieczenie OC na zakupiony pojazd (oczywiście wcześniej już kupiłem inne OC w innej firmie). Nie dostałem żadnej informacji o wysokości składki obliczonej do tego dnia, abym zapłacił (skąd miałem wiedzieć ile zapłacić skoro był to niepełny okres). Informację o tym abym zapłacił i wysokość z odsetkami dostałem dopiero w sierpniu 2023r. razem z pismem straszącym sądem, jeżeli nie zapłacę do 5 dni to skierują do sądu. A może to oni powinni być sądzeni, że nie informują wcześniej poprzez przesłanie umowy OC wraz OWU i należną składką ??? Omijać szerokim łukiem !!! Myślą tylko jak wyciągnąć dodatkowe pieniądze!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Nieuczciwość,

Extra informacje

Sławek / 2023-08-03

Dnia 12.09.2022 roku ubezpieczony w firmie Compensa staranował mój samochód (3 lata) niszcząc zderzak przedni (popękany i pokrzywiony, pourywane zaczepy, uszkodzone spryskiwacze), reflektor lewy (porysowany, połamane mocowania i zaczepy) i reflektor prawy (połamane mocowania i zaczepy). Wymieniłem tylko uszkodzenia, które podczas jazdy z prędkością autostradową mogą stanowić poważne zagrożenie dla uczestników ruchu. „Specjaliści” firmy Compensa nie dokonując nawet oględzin zniszczonego pojazdu, uznali że przysługuje mi jedynie zwrot kosztów za farbę i ewentualne zamalowanie pęknięć zniszczonego zderzaka (1066zł), a jeżeli z tym się nie zgadzam to pozostaje mi jedynie długa droga procesu sądowego. Wielokrotnie wysyłałem do „specjalistów” firmy Compensa prośby o uzasadnienie podjętej decyzji, niestety minął już prawie rok i żadnego uzasadnienia nadal nie otrzymałem. Firma Compensa nie odpowiedziała także na moje żądanie udostępnienia wszelkich informacji oraz wszystkich dokumentów, które miały wpływ na ustalenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń i wysokość odszkodowania, a taki obowiązek nakłada na firmę ustawa z dnia 23 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Jako, że naprawa wyniosła 25 000 zł sprawa zapewne będzie miała swój finał w sądzie, ale być może pozwanym będzie sprawca, który wybrał nieuczciwego ubezpieczyciela. Czasami lepiej dać 5 zł więcej i wybrać uczciwego ubezpieczyciela bo nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze. Swoją drogą to była tylko stłuczka, ale współczuję Tym, którzy wykupili w firmie Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group ubezpieczenie zdrowotne bądź ubezpieczenie na życie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

nieuczcieość, lepiej dać 5 zł więcej u uczciwego ubezpieczyciela i mieć spokój

Extra informacje

Andrzej007 / 2023-06-01

Miałem zgłoszone dwie szkody karoserii - lekkie otarcie drzwi i uszkodzenia pogradowe.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

Rzeczoznawca wycenił szkodę zgodnie z ceną proponowaną przez warsztat. Ludzie zajmujący się sprawą byli mili i profesjonalni. Wydawało się, że dzielnie próbują pracować pomimo korporacyjnych idiotyzmów, które ich krępowały.

Wady

Mi się zdaję, że kilka tygodni jakie zajęło uzyskanie odszkodowania to troszkę zbyt dużo.

Extra informacje

Zastanawia mnie, czy jeśliby proces ubezpieczenia tak wyglądał jak procedura wypłaty odszkodowania, to ile osób by ubezpieczyło. swoje mienie.

Rafał / 2023-05-19

Miałem u nich ubezpieczenie OC na samochód. Samochód sprzedałem w styczniu 2021 a polisa była do listopada 2021 (składki opłacone). Mijają dwa lata maj 2023 i dostaje przedsądowe wezwanie do zapłaty 34zł + odsetki. Paranoja żadnego pisma wcześniej nie otrzymałem. Dodatkowo Pani na infolini nawet nie potrafi powiedzieć ile mam zapłacić tylko mam sobie w google znaleźć kalkulator odsetek i policzyć. Oszuści, omijać szerokim łukiem!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Cena

Wady

Wyłudzają pieniądze

Extra informacje

Teresa / 2023-02-18

Zdecydowanie nie polecam tej firmy.W lipcu 2018r.uległam wypadkowi.Spędziłam prawie rok w szpitalu walcząc o życie.Miałam rozerwaną wątrobę,pękniętą i usuniętą śledzionę,połamaneżebra,kręgosłup,zmiażdżony rdzeń kręgowy,NIE CHODZĘ‼️Sprawca miał wykupione oc w Compensie.Toczy się długi proces sądowy,a ja KALEKA NA WÓZKU czekam na odszkodowanie.Zaraz bedzie 5 lat‼️‼️DRAMAT.Moja córka również ucierpiała w tym wypadku,też dziecko czeka na odszkodowanie..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Nie ma.

Wady

4lata i 7miesięcy od wypadku i brak należnego odszkodowania.

Extra informacje

Okrutne,nie ludzkie podejście do sprawy.

K.K KRK / 2022-07-28

Ostrzegam przed zakładaniem jakiejkolwiek polisy w Compensie, a w szczególności w Krakowie na Kordylewskiego. Ludzie tam pracujący zachowują się tam tak jakby byli na urlopie wypoczynkowym! Pracownica umawia się ze mną, że zajmie się moją sprawą i oddzwoni i... nie oddzwania! Dodzwonienie się graniczy z cudem, a na miejscu udzielane są kompletnie sprzeczne informacje. Brak kontaktu i kompetencji przyśpieszył moją decyzję o rozwiązaniu umowy i wycofaniu środków z polisy na życie. Wybierajcie inne firmy ubezpieczeniowe, a krakowski oddział omijajcie szerokim łukiem. Ogólnopolska INFOLINIA Compensy to jakiś koszmarny żart! Zero kompetencji i profesjonalizmu!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

Zero!

Wady

Brak kontaktu z firmą, Infolinia kompletne dno! Obsługa klienta arogancka i niekompetentna

Extra informacje

Sławek / 2022-07-26

Najgorsza firma ubezpieczeniowa z jaką dotychczas miałem do czynienia. Zero kontaktu, straszne problemy z dodzwonieniem się. Najpierw się dogadaliśmy, że samochód zastępczy dostanę po powrocie z urlopu a później stwierdzili, że minęło 7 dni od zgłoszenia i samochód już mi się nie należy. Serdecznie odradzam współpracę! Jeśli ktoś będzie miał szkodę z OC sprawcy radzę załatwiać wszystko przez swojego ubezpieczyciela
Zalety

Oszuści

Wady

Naciągacze

Extra informacje

Wojtek / 2022-03-02

Oszuści!!! Ubezpieczenie 'compensa między nami pakiet VIP... 118zl miesięcznie, za żadne zdarzenie z pośród trzech nie wypłacono mi odszkodowania, pierwsze złamane żebro w skutek nie szczęśliwego wypadku... Drugie pobyt w szpitalu 10dni odszkodowanie odmowne, trzecie poparzenie drugiego stopnia 5cm na 4 odmowa złodzieje piepszeni o oszuści!! Do sądu z nimi
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Oszuści

Wady

Kłamcy

Extra informacje

śląskie / 2022-02-06

Ac kupione w compensie wygląda ok tylko na ich stronie. lód na drodze drobna szkoda, zgłoszenie natychmiast, opcja z warsztatem partnerkim to kompletna porażka. Po zgłoszeniu za dwa dni telefon z warsztatu , umawiamy się na termin wizyty, myślę wow szybko, ale zaraz dzwoni jeszcze raz warsztat partnerki compensy , że oni to są raczej blacharką a nie mechanikiem a poza tym to jak się tak zjawię to dopiero na oględziny, po nich compensa musi zaakceptować koszty. dzwonię do likwidatora szkody przez dwa dni zeby zmienić roszczenie na kosztorys , piszę maila , nikt nie odbiera , nie dzwoni , nie odpisuje poza oczywiście botem. No cóz jadę na umówioną wizytę w warsztacie, oględziny zrobione , trzeba czekać. i czekam już dwa tygodnie na decyzję compensy. Auto zastępcze to fikcja. według warsztatu się nie należy. Moje auto stoi pod domem, ja sobie przypominam jak się jeździ MZK. COMPENSA TO WYRZUCONE PIENIĄDZE.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Plusy? to żart?

Wady

Compensa

Extra informacje

Zbyszek / 2022-01-21

Sprawca się przyznał do winy a compensa uznała ze to nie ten sprawca i nie chcą mi wypłacić
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

ANNA / 2022-01-21

Nigdy nikomu nie polece.nigdy Nigdy. Miałam kolizje .sprawca się przyznał do winy .a compensa nie chce wypacic .Nigdy ijeszcze raz Nigdy nie bierz tej firmy
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Grzegorz / 2022-01-15

Złodzieje nie wypłacają takich odszkodowa jakie się należą.najgorsza ubezpieczalnia
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same minusy

Extra informacje

Ubez porażka

Piotr / 2022-01-11

Najgorsza ubezpieczalnia. Miałem wypadek w zeszłym roku, sprawca wypadku była kobieta która zasłabła i wyjechała na przeciwny pas wprost pod moją maskę. Była policja,straż, pogotowie.Compensa nie wypłaciła mi odszkodowania.Żadne reklamacje nie odnoszą skutku, a samochód został zezłomowany.Compensa swoją decyzję tłumaczy tym,że sprawca zasłabł, więc oni nie ponoszą odpowiedzialności.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Skoro / 2021-11-29

Złodzieje
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Jak najdalej

Wady

Kradna

Extra informacje

Złodzieje!

robak / 2021-11-29

Dno i 100m mułu! Brak kontaktu przez cały okres pokiku wielu skarg i zgłaszanych nie prawidłowości! Wypłacona po 4 msc kwota w wysokości równowartości kwoty netto ! Brak auta zastępczego za szkodę za granicą! Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu za wynajem auta pomimo przyznanej winy drugiej osoby! Wszystko załatwiać musiałem na własną rękę. Zero zainteresowania! Złodzieje jakich mało! Nie rozumiem jak można im przyznać więcej niż 1gwiazdke! Nigdy w życiu nie chce słyszeć słowa compensa!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Złodzieje!

Wady

Złodzieje!

Extra informacje

Złodzieje!

Karol / 2021-11-05

Zdecydowanie nie polecam. Kombinatorzy oszuści lepiej trzymać się od nich z daleka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

nieuczciwość

Extra informacje

Artur / 2021-08-05

Jeśli myślicie o AC w Compensa, zapomnijcie. Jestem idiotą namówionym na droższe ubezpieczenie w "pewnej" "poważnej" firmie. W skrócie: AC na 18100, kontynuacja na 17000, dzień przed zakończeniem pierwszej plisy dzwon. Szkoda całkowita, wywaliło poduszki. Compensa ubezpieczyła mnie na 17 000, wczoraj. Propozycja po tygodniu15 000. Ta firma to tragedia, żaden mechanik w moim mieście nie chciał realizować naprawy bo "90% spraw kończy się w sądzie". Na pytanie do pani z likwidacji, dlaczego wzięliście składkę za 17 000 zł a po tygodniu chcecie mi dać 15 000 odpisała, że to pytanie do agenta. Wiadomo, to agent jest ubezpieczycielem, nie Compensa. ???? Podsumowując, jeśli chcecie mieć gówniane ubezpieczenie nie warto płacić 1500, wystarczy 1000, tak samo będziecie oszukani. ????
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

szybka reakcja na zgłoszenie

Wady

zanizenie odszkodowania, brak warsztatów które chcą z nimi współpracować

Extra informacje

2 lata

Anonim / 2021-05-31

Pań zadzwonił kiedy byłem w pracy . Uprzejmie poinformowałem że kończę o 14 pań powiedział ok pracujemy do godziny 16 i NAPEWNO BEDE SIE Z PANEM KONATKTOWAC . mhm.. ani widu ani słychu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Granie na zwłokę

Extra informacje

Martyna / 2021-05-31

Kwota za zalanie mieszkania wyceniona na 120 zł , zalane 2 metry na 2 metry sufitu. To jest kpina
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

żadne

Wady

Extra informacje

Xxszczecinxxx / 2021-05-12

Od 3 miesięcy po szpitalu nie otrzymałam za pobyt w szpitalu ,4 razy różne dokumenty chcieli żeby dosłać im...i karta apteczna też jest nie dostępna dla ludzi ...Uwaga !!!ludzie dopłaćcie do innej porządnej firmy i tam się wami zaopuekuja i wypłaca świadczenia...Compensa to oszuścì-interpretują słówka pod siebie..chcą być mądrzejsi od lekarzy w szpitalu...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko!!!

Extra informacje

Mikus / 2021-03-31

Polecam. Szkoda z tytulu sprawcy. Sprawa przebiegla sprawnie poprzez zlozenie formularza online i oszacowaniu przez rzeczoznawce. Odszkodowanie w 8 dniach przelane na konto zas wartosc zadowalajaca adekwatna do uszkodzen.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Sprawna obsluga i szybka ocena szkody

Wady

Extra informacje

Jacek / 2021-02-23

Tragedia, na każdym kroku czuje się, że chcą człowieka naciągnąć. Ich rzeczoznawca wycenił szkodę, na tyle, że nawet gołej części/blachy nie mógłbym sobie kupić, w sumie jakieś 1/4 całkowitego kosztu usunięcia szkody. Np. koszt drzwi w warsztacie netto to 3200, rzeczoznawca wycenił na 900 zł brutto. Nie wiem skąd wziął cenę, ze szrotu? Do tego komunikacyjnie pełna zlewka. Od szkody minęło 3 tyg. a spawa trwa. To ja się do nich muszę dobijać i dopytywać, oni milczą. NIE POLECAM!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Mnóstwo

Extra informacje

2 lata

Halina / 2021-02-05

Dwa lata miałam auto ubezpieczone w Compensa. Mam AC serwisowe. Chciałam z mojego AC skorzystać. Auto miesiąc stoi ponieważ policja zabrała mi dowód rejestracyjny. Rzeczoznawca wyliczył koszt bzdurnej wartości 1680 zł. Sama lampa tyle kosztuje, a jeszcze zderzak i błotnik do wymiany... Firma ta nie lekceważy swoich klientów. Dziwne że przy tak złych opiniach COMPENSA trzyma się na rynku ubezpieczeń.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Klient / 2021-02-04

2021-02-04 21:37 czwartek ~Mati Witam Panstw serdecznie taką firma jak compensa powinien zająć się prokurator piniewaz okradaja ludzi w bialy dzień!! zona miała wypadek spadła w poslizg udezyla w drzewo Compensa zaliczyła szkodę jaka całkowitą po czym wyceni wrak auta na blisko 80 tys gdzie jak ktoś go kupi za 15 tys to będzie cud czekamy na decyzję juz 4 miesiące bie odpisują na meile nie odbierają telefonu Pani Monika.k z Warszawy bardzo arogancka nie uprzejma właśnie kieruje sprawę na drogę sądową bo inaczej nie można moje auto było warte 150 tys ta firme trzeba naświetlić w telewizji aby uprzedzić następnych ludzi przez takim oszustem
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Zlodzieje i oszuści

Extra informacje

Klient / 2021-02-03

Złodziejem i oszuści czekam na decyzję juz 4 miesiące żadnej decyzji nie odpisuja na meila nie odbierają telefonu jieruje sprawę do sądu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Zlodzieje i oszuści

Extra informacje

Gregor / 2021-01-27

Uważajcie towarzystwo nie chce wypłacać odszkodowań !!!Compensa gra na zwłokę nie chce wypłacać odszkodowania czekam już ponad miesiąc na decyzję. „ Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group informuje, że prowadzi postępowanie mające na celu rozpatrzenie zgłoszonych roszczeń. Na podstawie analizy dotychczas zgromadzonych informacji i dokumentów nie było możliwe zakończenie procesu likwidacji z uwagi na brak: - potwierdzenia gwarancji przez zagraniczny zakład ubezpieczeń W związku z powyższym postępowanie będzie prowadzone do czasu pełnego wyjaśnienia przez nas okoliczności umożliwiających zajęcie ostatecznego stanowiska”

Justyna / 2021-01-22

Mała kwota za szkodę całkowita i brak kosztów za lawetę parking i samochód zastępczy dokumenty wylslane wraz ze zgłoszeniem plus faktury wysłali tylko pieniądze za samochód a za dodatkowe koszty cisza
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Oszukiwanie i brak kontaktu z osoba która prowadzi sprawę miała zadzwonić w ciągu 24 godzin i cisza

Extra informacje

Mariusz / 2020-12-21

Potwierdzam i nie polecam tej firmy. Również szkoda z oc sprawcy, i godziny spędzone na telefonie oczekiwaniu na infolini brak możliwości skontaktowania się z likwidatorem szkody. Poza uszkodzeniami blacharskimi, uszkodzony prawy reflektor który podczas uderzenia zmienił położenie i nie oświetla drogi a raczej oślepia innych sam zaś nie jestem w stanie zobaczyć pieszego bo prawa strona kompletnie nie oświetla drogi. Co za tym idzie zagraża to nie tylko mojemu bezpieczenstwu ale i innych. Po kilkukrotnej próbie uzyskania auta zastępczego, powiedziano mi że są to zbyt małe uszkodzenia i auto nadaje się do jazdy. W Polsce miałem spędzać urlop z rodziną ale zdaje się spędzę go na dochodzeniu należnych mi praw.Nie Polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

emeryt / 2020-11-15

likwidator nie ma pojecia o swojej robocie naditerpretuje przepisy
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

brak

Wady

same

Extra informacje

nie polecam

Kama / 2020-11-13

Krętactwo i złodziejska działalność
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak!

Wady

Wszystko

Extra informacje

Kasia / 2020-11-12

Masakra, omijać szerokim łukiem! Brak kompetencji,
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Niekompetencja

Extra informacje

Poszkodowany / 2020-11-09

Początkowo wszystko wydawało się ok przy likwidacji szkody samochodu. W ciągu 1 dnia zorganizowano mi samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji z wypożyczalni samochodów. Pakiet ubezpieczenia jaki wybrałem to serwisowy by się nie bujać na linii serwis-ubezpieczyciel-ja. Początkowo spoko samochód zawieziony do serwisu i auto zastępcze-myślę no profeska. To co wydarzyło się później nie da się opisać słowami. Po tygodniu otrzymałem SMS o treści, że w dniu jutrzejszym samochód zastępczy zostanie mi zabrany, proszę skomunikować się z wypożyczalnią. To pomyślałem że ktoś mnie chce w balona zrobić i pozbawić mnie moich praw. Zadzwoniłem do Compensy, oczywiście odsyłano mnie od telefonu do telefonu - straciłem godzinę. Przedłużyłem łaskawie okres wynajmu o tydzień po prostu chceli mi zabrać auto zastępcze, które mi się prawnie należy będąc poszkodowanym. W dniu dziejszym APOGEUM. Jestem w pracy i sytuacja się powtarza- rano SMS że samochód zastępczy zabierają, byłem w pracy, sprawą zająłem się po powrocie z pracy. Dzwonię. Uprzejmie rozmawiam z Panią Likwidatorką szkody i mówię, że w dokumentach jest czarno na białym kiedy szkoda zostanie zlikwidowana. Usłyszałem, że autoryzowany serwis ASO SKODY powinien zlikwidować szkodę w ciągu 5 dni a ja dodatkowo powinienem ich poganiać żeby mi szybko naprawili samochód, dodatkowo poinformowano mnie, że ja mam w ich imieniu zapytać się o uzasadnienie tak przeciągającej się naprawy. Moja Żona nie wytrzymała wzięła telefon do ręki i powiedziała co o tym wszystkim myśli, nie miała tyle cierpliwości co ja. Z drugiej strony jakby nie Ona to pewnie bym się bujał do nocy. Finalnie przedłużono mi o 5 dni użytkowanie pojazdu zastępczego. Ale nerwy i stres. Co to ma być. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim chamstwem i traktowaniem klienta jak worek z pieniędzmi i jeszcze odmawianie praw... Co to ma być !? Ja głupi AC jeszcze u nich wykupiłem. Masakra. Pierwszy i ostatni raz korzystałem z usług towarzystwa ubezpieczeniowego Compensa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

Opisane wyżej

Extra informacje

Agnieszka / 2020-11-03

Dno oszuści złodzieje
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Joanna Rzeszów / 2020-10-29

TRAGEDIA!!!!! Nie życzę nikomu jakiegokolwiek kontaktu z tą frimą!!!! Nie mam słów, żeby wyrazić oburzenie psychologią panującą w tej firmie. Byłam poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym a szkoda miała być zlikwidowana z OC sprawcy. Sprawa ciągnie się aktualnie 6 tydzień. Nie mogę dobić się do opiekuna szkody, zastępca nic Nie wiem generalnie za nic nie jest odpowiedzialny. To Ja muszę obdzwaniać Katowice, Warszawe (oddziały Compensy)żeby cokolwiek drgnęło. To ich zdaniem ja powinnam załatwiać terminy przedłużenia auta zastępczego...bo nikt za to nie jest odpowiedzialny. Zero pomocy,zero kompetencji. KARYGODNA obsługa klienta!!!! Upomnienia, nagany,ponaglenia niewiele dają. Stanowczo odradzam! Katowice - tragiczna obsługa!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Karolina / 2020-10-24

Skandal. Sąsiad z góry zalał mi mieszkanie. Poszło z mojej polisy, bo „sąsiad twierdzi, że u niego nie leci”! Dramat, nigdy więcej nie skorzystam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak profesjonalizmu, Nie wypelnianie swoich obowiązków

Extra informacje

Rixx / 2020-10-23

To zwykli oszuści! Trzymajcie się z dala od Compensy. Szczególnie uważajcie na ubezpieczenia AC. Celowo, w pełni świadomie, mocno zaniżają wyceny szkód, aby w ogóle nie wypłacić odszkodowania (nie oddają pieniędzy za szkodę mniejszą niż 500 zł), albo wyceniają poważną sprawę na jakieś grosze. Jakby tego było mało, konsultanci na infolinii notorycznie wprowadzają klientów w błąd, podając im nieprawdziwe informacje. Firma krzak, mająca na celu oszukać i ogłupić osobę ubezpieczoną. Firma, która stanie na rzęsach, żeby nie oddać należnych Wam pieniędzy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nieustanne próby oszukania klienta

Extra informacje

Adam Maciaszczyk / 2020-09-29

Olewanie , moja szkoda jest uznana jako szkoda calkowita , mam auto zastepcze o ktpre musze sie prosic oraz ktore mi zaraz zabiora i o ktore mi sie nadal należy
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Nie polecam

Extra informacje

Ameli / 2020-08-20

Tragedia !! Wysyłam wypowiedzenie po raz 10 poczta elektroniczna, wysłałam tez poczta tradycyjna a oni dalej domaga ja po raz kolejny skanu wypowiedzenia,

MASAKRA !!! / 2020-07-29

zalało mi pół mieszkania a oni przydzielili mi 700 zł odszkodowania gdzie rocznie płacę 250 zł składkę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

żadnych

Wady

same wady

Extra informacje

Sonia / 2020-07-20

TRAGEDIA !!!!!!! Najgorsza firma ubezpieczeniowa !! Likwidator Rafał Porowski NIEKOMPETENCJA w 100% , wypłata AC prawie 4 miesiące od zgłoszenia szkody, dwóch właścicieli auta wiec dwa konta do wypłaty pierwsza cześć wypłacona pierwszemu właścicielowi po interwencji po 14 dniach druga cześć dla drugiego , potem reklamacja o dziwo !!! uznana i kolejna cześć wypłacona jednemu właścicielowi przez pomyłkę , bo nie zauważyli drugiego konta i telefon czy mógłby drugiemu dać polowe??????? Kto poniesie konsekwencje za takie błędy ????? SZOK , SZOK , SZOK !!!!!!!! Uwaga !!!!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Nie polecam!!! / 2020-06-12

Skorzystałam z likwidacji szkody metodą uproszczoną. Compensa przedstawiła propozycję odszkodowania a ja ją zaakceptowałam. Po 3 dniach dzwoni do mnie pracownik z Compensa z informacją, że źle wyliczył odszkodowanie i proponuje odszkodowanie o 50% niższe. Nie zgodziłam się, żądając wypłaty zatwierdzonego pierwotnie odszkodowania. Poprosiłam również o przedstawienie decyzji o zmianie wysokości odszkodowania na piśmie. Oczywiście nie otrzymałam. Zadzwoniła inna osobą stanowczym tonem informując mnie, że jeśli się nie zgodzę to kieruje sprawę do Rzeczoznawcy. Oczywiście stwierdziłam, że dla mnie sprawa jest zakończona i proszę o wypłatę zatwierdzonego odszkodowania. A także o pisemne zwracanie się do mnie, a nie telefoniczne. Po kilku minutach otrzymałam smsa, że zmieniono likwidatora szkody. Który nigdy się że mną nie skontaktował. Po 4 godzinach otrzymałam kolejną wycenę z kolejnym zaniżeniem odszkodowania. Dokonaną przez kolejną czwartą z rzędu osobę. Jestem zniesmaczona obsługą likwidacji szkody. Nigdy więcej nie skorzystam z tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Sprawa trafi do Sądu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Zero

Wady

- zaniżanie odszkodowania z ubezpieczenia AC

Extra informacje

XXX / 2020-05-13

DOSTAŁEM W TYŁ SAMOCHODU... NAPRAWA Z OC/AC SPRAWCY. SAMOCHÓD NA WARSZTACIE, WARSZTAT PRZEJĄŁ AUTO, NAPRAWA BEZGOTÓWKOWA. SERWIS WYLICZYŁ NAPRAWA PLUS CZĘŚCI OK 20000ZŁ, OCZYWIŚCIE Z WINY SPRAWCY, COMPENSA ZAAKCEPTOWAŁA, PARĘ DNI PÓŹNIEJ ODMAWIAJĄ NAPRAWY BO TO NIE WINA KIEROWCY TYLKO HAMULCE ZAWIODŁY ( LEXUS ROCZNIK 2019, HYBRYDA, PRZEBIEG OK.60TYŚ KM) JAK DLA MNIE TO TA FIRMA TO DNO+ 5M MUŁU I BANDA PRZEKRĘTÓW. NIE POLECAM UBEZPIECZAĆ TAM NICZEGO . A JAK JEST JAKAŚ POZYTYWNA OPINIA TO NAPISANA PEWNIE PRZEZ PRACOWNIKA... REASUMUJĄC N I E P O L E C A M
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

NIE BYŁO ,NIE MA , I NIE BĘDZIE

Wady

BANDA OSZUSTÓW

Extra informacje

Poszkodowana / 2020-04-14

Stanowczo nie polecam. Natychmiast po podpisaniu ugody zaproponowanej przez rzeczoznawcę wydano negatywną opinię i odmówiono mi wypłaty ustalonej wcześniej kwoty. Zaskakująco szybka i dogłębna analiza sprawy... Dodam jeszcze, że rzeczoną decyzję (datowaną na miesiąc wcześniej) otrzymałam na maila dopiero po kilku zapytaniach mailowych i telefonicznych.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

długi czas oczekiwania, brak odpowiedzi na zapytanie

Extra informacje

Ok / 2020-01-17

W dniu dzisiejszym tj piątek godz. 14 50 zostałem poinformowany o końcu czasu wynajmu auta zastępczego na czas naprawy samochodu z OC sprawcy. Wynajem trwał trzy dni choć lakiernik miał przekładkę 2 par drzwi i musiał je polakierować co zajmie mu około 5 dni. Pomimo natychmiastowej reakcji tj napisania SMS, dzwonienia do Compensa a także zapewnień że osoba decyzyjna w sprawie przedłużenia wynajmu pracuje do godz 17. o godz. 16 30 po mojej interwencji tel. Compensa stwierdziła że osob decyzyjna jednak będzie dopiero w poniedziałek a auto jak na chce mogę wynająć na własny własny koszt i jest szansa na zwrot pieniędzy za wynajem ciągu 14 dni. Firma celowo zaniża wycene szkody i unika kontaktu w celu przedłużenia wynajmu auta zastępczego. Nie polecam!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Oswi / 2019-12-17

Nie polecam tej firmy, kupiłem samochód osobowy z ubezpieczeniem oc w Compensa, po rozmowie z konsultantem zostałem poinformowany żeby przesłać wypowiedzenie, umowę kupna i druk polisy na adres mailowy. Mija miesiąc dzwonię a Oni mówią że była fuzja z inną firmą i tamta firma przejęła moje ubezpieczenie, przełączają rozmowę. Ci drudzy nic nie mają, żadnych dokumentów, cyrk, przełączanie pomiędzy konsultantami, niewiedza, rozłączanie rozmów, żenada. Może jakby usłyszeli tekst "chciałbym ubezpieczyć auto to było by inaczej ale jak zrezygnować to mają Cię w d..ie Nie polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Brak

Wady

Rozłączanie rozmów, niewiedza, wprowadzanie w błąd, żenada

Extra informacje

Łukasz Wolinski / 2019-12-16

SZKODA Z AC COMPENSA. Istny horror i kpina, to sa najzwyklejsi zlodzieje i wyludzacze. Kupilem auto z gieldy poleasingowej z ubezpieczeniem OC, agent wyliczyl mi najtansze AC w Compensa. W niecale 3 tyg od zakupu wtargnela mi zwierzyna na droge i Compensa orzekla szkode calkowita, bo agent ktory zakladal ubezpieczenie najprawdopodobniej wpisal gole auto bez wyposazenia, ogolnie ich rzeczoznawca wycenil auto na 36k ale ubezpieczone przez agenta zostalo tylko na 25k, Pal licho....wycenili szkode na 17300zl do wyplaty i tu czeski film wplacili ta kwote do leasingu bo jak tlumaczal widnial w dow rej( niewazne ze przy zakupie ubezpieczenia i do rzeczoznawcy poszly faktury sprzedazy udowadniajace ze jestem jedynym wlascicielem) po 3 tyg od zgloszenia szkody ( gdzie juz naprawilem auto na oryginalnych czesciach w kwocie 12-13k ) dzwonie do nich a oni mi mowia ze pieniadze zostaly wyplacone 5dni temmu a likwidator Blanka Szatkowska( tu z calego serca zycze smierci w meczarniach) po chwili zamotania stwierdza ze wplacila je do aukcji poleasingowej na ich konto zapominajac mnie w ogole poinformowac o decyzji, w tym samym dniu przychodzi mi do domu list potwierdzajacy ze faktycznie gdzies wyplacili te pieniadze. 3 kolejne tyg dzwonie codziennie i tylko jestem zbywany ze wciaz czekaja na decyzje leasingu, dopiero po moim pismie do LEasingu w dwa dni ten zwraca kwote do Compensy, tu zaskoczenie kolejny tydzien wysluchuje od tej klamliwej baby ze teraz czeka na decyzje czy moze mi przyznac wyplate mojego ubezpieczenia??? Gdzie trzeba pamietac ze juz anulowali moja polise 4tyg wczesniej, bo przy szkodach calkowitych polisa wygasa w dniu wyplaty( niewazne ze nie do mnie jak twierdza) a dzis po kolejnych telefonach ta wredna malpa stwierdza ze nie zajmuje sie moja sprawa i daje mi nr tel do jakiejs innej zolzy, ktora mowi ze dzis dopiero dosta;la sprawe i ma 90dni na wyplacenie. Lacznie czekam juz 48 dni od wizyty rzeczoznawcy a pieniedzy i polisy juz nie ma, czyste kurestwo i zlodziejstwo, nie ubezpieczylbym u nich juz nawet peknietej opony, nie polecam nikomu zlodzieje i dziady
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

zlodzieje

Extra informacje

Poszkodowany / 2019-10-08

Likwidacja szkody z OC sprawcy w tym towarzystwie to istna droga przez mękę oraz próba pozbawienia Cię Twoich praw na każdym kroku. Przykład? Przysłali mi wycenę naprawy zaniżoną o ponad 30% - odwołałem się. Samochód zastępczy to niemal fikcja: przedłużają Ci wynajem co dwa dni i co dwa dni dzwoni wypożyczalnia żeby zabrać auto a ty co dwa dni dzwonisz do Compensy i wyjaśniasz, że nawet jeszcze nie przelali pieniędzy, więc z jakiej paki chcą zabrać Ci auto? - I tak już ze 4 razy, a dalej czekam na pieniądze. A gdzie jeszcze 14 dni oczekiwania na naprawę i wolny termin w warsztacie? Otrzymałem też sms'em kontakt do mojego likwidatora - błędny, muszę za każdym razem przebijać się przez infolinię. Na wizytę rzeczoznawcy czekałem ponad tydzień, a samochód zastępczy to jakiś najsłabszy silnik, który nawet poganiając na czerwone pole ledwo daje radę w mieście. Więcej już nie mam siły pisać - słowem DRAMAT. Nigdy nic tu nie kupię i każdemu odradzę. Piszę skargę do Rzecznika Finansowego. Edit: likwidator nie odbiera telefonu od ponad tygodnia, mimo przekazywania przez infolinię moich próśb o kontakt. Lista grzechów do rzecznika rośnie. Dziś złożę kolejną już reklamację - mają miesiąc na odpowiedź, inaczej akceptują moje warunki. Auto zastępcze już wynajęte, za wszystko będą musieli zwrócić pieniądze. Sprawę i tak "sprzedam" do kancelarii.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Traktują człowieka jak śmiecia.

Extra informacje

Mariusz / 2019-09-19

Jeśli ktoś z moich znajomych świadomie wybiera Compense jako obowiązkowe ubezpieczenie OC swojego samochodu to tracę do niego szacunek, co wszystkim znajomym po kolei komunikuję. Dramat co ta firma wyprawia, żeby nie wypłacić należnego odszkodowania.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

żadne

Wady

Extra informacje

Marcin / 2019-03-04

Bardzo nieprzyjemna obsługa w dziale Likwidacji szkód. Brak kultury. Uważają się za kogoś lepszego.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

Wady

nieprzyjemna obsługa

Extra informacje

Andrzej / 2017-12-04

Niezłe TU, konkurencyjne ceny.
Zalety

ceny

Wady

Extra informacje

~ada / 2017-09-04

Najgorsze TU jakie znam. Jeśli nic się nie przydarzyło to jesteś szczęśliwy. Likwidacja szkody to jakieś żarty z ludzi. Dobrze ze jest coś takiego jak Nadzór Finansowy i sądy. Ludzie omijajcie Compensa dobrze Wam radzę.
Obsługa klienta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko o czym można pomyśleć

Extra informacje

~artur / 2017-06-07

widzę że pozytywne opinie pisane są na podstawie ceny polis i obietnic ubezpieczyciela. Bo rzeczywiście cena jest atrakcyjna. Gorzej jeśli przyjdzie skorzystać z przysługujących praw. We wrześniu skoczyła mi na drogę sarna, więc musiałem skorzystać z ubezpieczenia AC. Już w połowie maja, po kilku ostrych pismach, dowiedziałem się że Compensa zaakceptowała kosztorys otrzymany z autoryzowanego serwisu i pojazd będę mógł odebrać po otrzymaniu zapłaty przez serwis! Wielka radość, bo przecież nawet rok nie minął.W zasadzie sprawa przyspieszyła dopiero wtedy, gdy napisałem pismo z prośbą o zwrot niewykorzystanej części składki, jako że od września Compensa uniemożliwiała mi jazdę. A zatem logiczne, że polisa AC nie działała w tym czasie.Sposób komunikacji budzi zastrzeżenia - formalne pisma odsyłane średnio po 2 tygodniach, serwis narzekał, że musieli długo czekać na rzeczoznawcę, więc też warsztat mieli zablokowany całymi tygodniami. W końcu naprawili bez zatwierdzenia kosztorysu i przez kilka miesięcy czekali na jego zaakceptowanie.Oprócz tego Compensa odrzucała wszelkie wnioski o zwrot kosztów za lawetę, uszkodzone rzeczy osobiste - drobny druczek w OWU, niestety polisa wykupiona w salonie wraz z nowym sprzętem, więc nie porównywałem dokładnie. Nie przypuszczałem że ubezpieczenie może nie obejmować tak podstawowej rzeczy jak holowanie.Dobrze że wybrałem naprawę bezgotówkową, inaczej pewno bym dopłacił połowę.Wracam do PZU
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

tania polisa - wielka radość jeśli nic się nie przydarzy

Wady

- niesamowicie długi czas naprawy (wrzesień - maj)- komunikacja jak w czasach PRL - 2 tygodnie oczekiwania na list z odpowiedzią- zaniżanie wyceny przez odrzucanie wszelkich kosztów poza samą naprawą

Extra informacje

polisa kupiona w salonie wraz z nowym pojazdem

~Tadeusz / 2016-12-05

Przeszedłem do Compensy z PZU i za identyczną polisę zpłaciłem ok. 700 zł mniej. Na razie jestem zadowolony, ale jak jest naprawdę okaże się w razie szkody. Przy braniu składki wszyscy są mili

~Kamyk / 2016-10-06

Miałem u nich tylko OC co zostało po poprzednim właścicielu, cena składki przy odnowieniu w innym towarzystwie dużo atrakcyjniejsza. Ale z tego co zauważyłem opinię mają najlepszą ze wszystkich tu towarzystw, także z chęcią bym zastanowił się nad wykupieniem u nich AC, ale zastanawia mnie trochę fakt czemu tylko jedna firma ma same pochwały? Wadycena polisy oc
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.67
Zalety

Wady

cena polisy oc

Extra informacje

~jacek / 2016-09-15

tragedia nie polecam nawet wrogowi.typowa komercja , nastawienie tylko na branie składek.kretyńskie podejście do klienta. zainteresowanym odpowiem więcej na email
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

wszystko-oszuści

Extra informacje

~Tomek / 2016-07-31

Jeden z lepszych ubezpieczycieli na naszym rynku. Uznanie i rozliczenie buło w dwa tygodnie od chwili zgłoszenia szkody.

~Aaaaaa / 2016-07-26

TRAGEDIA!!!! w tym roku zakupiłam Compensa Voyage. Niestety miałam wypadek na terenie Włoch. Dopiero po trzecim telefonie udało się Compensie znaleźć moją polisę, bo początkowo twierdzili, że takiego numeru polisy, jaki podałam nie mają. Na prośbę o sprowadzenie pomocy medycznej - po dwóch godzinach wysłali mi smsa z numerem alarmowym i adresem najbliższego szpitala. Następnego dnia wieczorem zadzwonili z zapytaniem czy jestem zadowolona z ich usług. Żenada!!! Nie polecam najgorszemu wrogowi. Kpina!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

BRAK

Wady

SAME WADY, za 300zł wysłali smsa z numerem telefonu alarmowego i adresem najbliższego szpitala, który wcześniej ustaliłam sobie sama poprzez internet w telefonie !!!!

Extra informacje

~Jowita / 2016-06-29

Jestem bardzo zadowolona z tego ubezpieczenia, już nie raz korzystaliśmy z pomocy agenta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Łucek / 2016-06-06

Jestem zadowolony z compensy. Moim zdaniem maja bardzo dobrą ofertę w stosunku do ceny. Mam wykupiona u nich polise mieszkaniową. Zabezpiecza nasz cały majątek łącznie z nami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67

~Darek / 2016-05-31

Mam jedno z ubezpieczeń wlaśnie w compensa, jest to oc auta. Cena i warunki korzystne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Anucha / 2016-05-28

Co do oferty Compensa Voyage to uważam to za najlepsze ubezpieczenie podróżne na rynku. Zakres ochrony obejmuje: koszty leczenia, Assistance, NNW, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie bagażu. Polecam, bo oferta jest naprawdę korzystna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

cena, zakres

Wady

brak

Extra informacje

agent

~Katarzyna / 2016-05-19

Korzystam z ich usług już jakiś czas i współpraca jak najbardziej na tak.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Pola28 / 2016-05-09

Jako klientka mogę polecić ofertę ubezpieczenia compensa voyage na czas podróży. Korzystna cena, duży zakres ochrony i pewność, że w razie kłopotów nie zostanę na lodzie. Polecam wszystkim wybierającym się na wypoczynek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

cena

Wady

Extra informacje

~Roman / 2016-05-08

Odpowiada mi oferta compensy. Warto w nią zainwestować konkretnie mówię o ubezpieczeniu mieszkania.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

pewność, rzetelność,

Wady

Extra informacje

~Marek / 2016-05-05

Jestem klientem Compensy od dobrych kilku lat. U nich mam ubezpieczenie OC i AC auta, a także ubezpieczenie na życie dla siebie i swojej rodziny. Oferta jest bardzo dobra, tak więc wiem że pozostanę przy niej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

oferta

Wady

brak

Extra informacje

~arkadiusz / 2016-04-11

oferta dopasowana indywidualnie do moich oczekiwań także jestem z ich oferty zadowolony
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~adam / 2016-03-19

jak dla mnie ubezpieczyciel bez uwag nie mam żadnych zastrzeżeń atrakcyjna stawka OC
Zalety

atrakcyjna stawka

Wady

brak

Extra informacje

3 lata

~Barbara / 2016-03-15

Jedno z wielu ubezpieczalni na rynku. Ani złe ani dobre:) Jak ktoś ma blisko do przedstawiciela to czemu nie skorzystać :)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

popularność

Wady

dużo ow

Extra informacje

~Andzelika / 2016-02-15

Mam ubezpieczenia Compensa Rodzina, więc jednocześnie zabezpiecza ono moje mieszkanie oraz mnie i moja rodzinę. Wszystkie warunki są zgodne z umową, a że terminowo wszystko opłacam nie miałam problemów z wypłatą odszkodowania ani przy wypadku, ani przy zalaniu mieszkania. Od siebie moge Compensę polecić.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

bezpieczenstwo, cena, szeroka oferta

Wady

brak

Extra informacje

2 lata

~Maria / 2015-12-30

Pozytywnie oceniam tą firmę, a miałam do czynienia już z kilkoma. Rzetelna obsługa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Mirek / 2015-12-26

Jestem już ładnych kilka lat w compensa, dzięki czemu uzyskałem fajne zniżki więc i polisa oc jest w super cenie. Dla mnie plus.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Rafcio / 2015-12-06

Nie narzekam. Za kontynuacje i bezszkodowa jazdę mam zniżki które w pełni mnie satysfakcjonują. W związku z tym w dalszym ciągu będę przedłużał ubezpieczenie w compensa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33

~martyna1 / 2015-11-30

Dobry kontakt z doradcami, stosunkowo niskie ceny, największy plus za rabaty oferowane przy przedłużeniu polisy. Z mojej strony dobre towarzystwo ubezpieczeniowe.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33

~Jurek / 2015-11-30

Miałem stłuczkę, na szczęście nie moja wina. Wypłata odszkodowania w miarę szybko tylko kwota mogła by byc wyższa. Sprawca miał właśnie w compensa, także ja daję pozytyw.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Wada / 2015-09-29

Wykupuje w compensa polisę turystyczna co roku. Miałam sytuacje 3 lata temu, z koniecznością transportu do domu. Który odbył się na koszt ubezpieczyciela.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67

~Paweł / 2015-09-13

Jacyś wandale wybyli mi szybę w samochodzie. Nie wiem,dlaczego przeszkadzał im mój samochód zaparkowany na parkingu. Oczywiście w nocy było zero świadków tego zdarzenia. Skorzystałem w związku z tym z ubezpieczenia w Compensie. Bez problemu udało się wymienić szybę z ubezpieczenia i co najważniejsze nie straciłem moich zniżek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Sprawne załatwienie sprawy.

Wady

Extra informacje

~Sabinka / 2015-08-14

JA osobiście nie narzekam na warunki w compensie - cenowo atrakcyjni, dosyć szybko wypełnia się formalności i najważniejsze - ma się kontakt z innym człowiekiem który porozmawia pomoże wytłumaczy i nie wrzuci na "minę"
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.00
Zalety

szybkie formalności

Wady

mało doradców na mieście

Extra informacje

dwa lata

~era / 2015-08-06

Wielokrotnie byłam w Austrii i miałam problem z zębem lub mocno zbitym palcem, przez co nie mogłam normalnie funkcjonować, a że byłam głupia małolata to ubezpieczenia nie kupowałam, bo po co. Tak męczyłam się przez np. 5 dni, aż wróciłam do Polski i mi przeszło... :( Teraz na każdy dłuższy, czy krótszy wyjazd wykupuję compensę, bo akurat tą firmę mam sprawdzoną. W pracy mam u nich ubezpieczenie, a mąż ma na samochód. Mają przyzwoite stawki. Przezorny jak to mówią zawsze ubezpieczony.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~RudaMichałkaa / 2015-07-29

Jako fajna młoda dama która dostała kluczyki do swojej srebrnej strzały szukałam taniego ubezpieczenia które jednak zabezpieczy mnie przed "przypadkami" życiowymi :) Dzwoniłam wszędzie ale udało mi się spotkać z fajnym Panem Danielem z Pruszkowa - wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości i wybrał dla mnie odpowiednie ubezpieczenie. Korzystam z ich usług już trzeci rok :)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

tanie, mam możliwość porozmawiania z człowiekiem, a nie z automatyczną sekretarką

Wady

Trochę papierkowej roboty

Extra informacje

trzeci rok

~mitko / 2015-07-29

Moja opinia o Compensa jest dobra. W swoim życiu miałem do czynienia z kilkoma ubezpieczycielami. Porównując Ogólne warunki ubezpieczenia, to towarzystwo ma wysokie poziom. Polisy są elastyczne i dopasowane do potrzeb. Cena w stosunku do tego co polisa zabezpiecza jest adekwatna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~talik / 2015-07-26

Wykupuje AC i OC u nich od kilku lat. Dwa lata wstecz miałem stłuczkę. Kwota uzyskana z odszkodowania wystarczyła na naprawe samochodu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33

~Majki / 2015-07-14

Miałem kiedyś nieprzyjemną stłuczkę, osoba która ją spowodowała uciekła ale potem wróciła na miejsce, po zebraniu dokumentów i wysłaniu dostałem odszkodowanie i starczyło nawet na nowe auto.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Mateusz / 2015-07-13

Miałem nieprzyjemną sytuacje. Podczas urlopu pękła mi rura w mieszkaniu i zalało mieszkanie sąsiada. Sprzęt AGD do wymiany i jeszcze remont zalanych pomieszczeń. Kosztowałoby mnie to na pewno sporo, ale skorzystałem z wykupionego wcześniej ubezpieczenia w Compensie,które pokryło wszystkie szkody zalania. Nie miałem problemów z załatwieniem sprawy z ubezpieczycielem.
Zalety

miła obsługa

Wady

Extra informacje

~Paweł / 2015-06-14

Miałem nieszczęśliwy wypadek samochodowy i musiałem przebyć długotrwałe leczenie. Na szczęście miałem wykupione NNW Komunikacyjne w Compensie.Nie było żadnego problemu z wypłaceniem pieniędzy na pokrycie mojego leczenia z ubezpieczenia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

fachowość, szybkie załawienie sprawy

Wady

Extra informacje

~Jan / 2015-06-07

Miałem przyjemność korzystać z ubezpieczenia Compensa Pomoc III. Samochód padł mi podczas powrotu z urlopu. Miła obsługa i krótki czas oczekiwania na holowanie wynagrodziło mi stracone nerwy związane z zaistniała sytuacją. Szczęśliwie wróciłem do domu z całą rodziną.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

fachowość, miła obsługa

Wady

Extra informacje

~Anita / 2015-01-29

Mam w Compensie ubezpieczenie mieszkania wraz z dodatkowym ubezpieczeniem członków rodziny w pakiecie Compensa Rodzina. Mam też ubezpieczone auto w ich pełnej ofercie Oc i AC. A teraz planujemy z mężem wykupić dodatkowo ubezpieczenia na życie. Jestem zadowolona ze wszystkich ich produktów i jak dla mnie to najlepiej działający ubezpieczyciej. Agent na którego trafiłam wszystko potrafi mi wyjaśnić, podpowiedzieć, ale nie naciska na decyję. Przy wypadku z mojej winy nie było problemu, ani z rzeczoznawcą, ani z wypłatą odszkodowania. Dla mnie same plusy, więc ja polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

- szybko i sprawnie

Wady

Extra informacje

~Konrad / 2015-01-28

Mam wykupiony w Compensie pakiet OC i AC. Nie miałem żadnych problemów z wypłata odszkodowania za stłuczkę. Myślę teraz nad wykupieniem polisy na dom i mienie. Sądzę jak się sprawdzili przy motoryzacji to i majątkowych również będzie dobrze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

konsekwencja, fachowość, kompetencja, odpowiednie ceny,

Wady

Extra informacje

~ththrthrth / 2012-03-29

Zakupiłem samochód za 120 tys mercedes. ubezpieczylem w Compensa. 10 dni pozniej miałem wypadek z mojej winy. Samochód uległ całkowitemu zniszczeniu -szkoda całkowita. Przezylem. jak sie otrzasnalem poczytalem fora o compensa i ..... od razu poszedłem do kolegi- prawnika. załozyłem od razu z kim mam do czynienia. Pierwsze zdziwienie - Rzeczoznawca z Kielc - kompetentny, sympatyczny, PUNKTUALNY!!!! Otrzymałem odszkodowanie .Compensa znalazla mi równiez kupca na wrak przez swoje forum aukcyjne (co samemu nie jest łatwe.) Zobowiazala sie od doplaty do pelnej kwoty ubezpiecznia. Dziś otrzymalem dopłatę . MAM NA KONCIE 100 % UBEZPIECZENIA. To co pisza o Compensa to bzdura!!!! Przy takiej szkodzie po 10 dniach nie mialem zadnych trudnosci. Mam juz nowego mercedesa- TEZ UBEZPIECZE W COMPENSA. Moze jak sie ma wrak za 35 tys i chce sie orznac kogos na nim to moga byc problemy. ja ich nie mialem.
Zalety

++++++++

Wady

2 miesiace oczekiwania na odszkodowanie

Extra informacje

~mercinkkkk / 2011-08-27

Z takimi oszustami i kłamcami nigdy sie nie spotkałem, kontakt z klientem skandaliczny, profesjonalizm zerowy, ODRADZAM KAŻDEMU.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

żadne

Wady

kłamstwo, niekompetencja, krętactwo, tysiąc innych minusów

Extra informacje

~Poszkodowany / 2011-06-03

Mi od 6 miesięcy nie wypłacili mi nawet tzw. bezspornej części odszkodowania choć w ustawie jest wyraźnie określony termin - 30 dni, a swoją odpowiedzialność za szkodę uznali. Wezwania ignorują. Na co oni liczą? Nie mają prawników,co czytają ze zrozumieniem Kodeks cywilny i ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych? Czy oni nie wiedzą, że odsetki ustawowe są wyższe od najlepszej dostępnej na rynku lokaty? Idę do sądu. No jeszcze nie teraz. Poczekam, aż troszkę jeszcze narośnie. :))
Obsługa klienta
1.00
Zalety

Patrzę i nie widzę.

Wady

Mają sprawnie działający Departament Odmowy Wypłaty Odszkodowań.

Extra informacje

~jr / 2011-03-14

Ogolnie firma jest ok, zglaszalem szkode AC i bardzo szybko byla realizacja przeprowadzona .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.00
Zalety

jakosc, szybkosc zalatwienia sprawy

Wady

Extra informacje

2

~Gosc-Wroclaw / 2008-10-14

Firma Compensa ( mowa o siedzibie w Katowicach), totalnie lekceważy ludzi. Sam jestem tego przykładem, Nikt nie potrafi odopowiedzieć na moje pytania, nie wiedzą dlaczego nie przyjechał rzeczoznawca, podają ciągle błedne numery do dyrekcji , i ciągle zwlekają i każą czekać. POPROSTU ODRADZAM TĄ FIRME.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Finanse Compensa opinie