Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

 • Internet
 • /
 • Dostęp do internetu
 • /
 • AirMAX.pl
 • /
 • 1

Opinie o internet AirMAX.pl

Airmax ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 05 30

Internet internet AirMAX.pl opinie
Cena
4.73
Niezawodność
4.8
Obsługa klienta
4.73
Parametry
4.74

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Informacje o Airmax Internet

Nieprzerwanie od lat AirMAX umacnia swoją pozycję w polskiej branży telekomunikacyjnej, z powodzeniem konkurując z największymi operatorami w kraju. Jesteśmy nowoczesną, ciągle rozwijającą się firmą z ambitnymi celami.

Dostarczamy zaawansowane technologicznie, kompleksowe rozwiązania: Airmax Internet i usługi internetowe, usługi głosowe oraz serwery i hostingi. Naszym flagowym produktem jest szybki, niezawodny, ultra stabilny i elastyczny światłowód, a kluczowym obszarem działania – Wrocław i całe województwo dolnośląskie. Oferujemy również dzierżawę łączy, kolokację serwerów oraz wynajem przestrzeni w serwerowni wraz z udostępnieniem infrastruktury niezbędnej do pracy serwerów. Wszystkie produkty i usługi jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb komunikacyjnych użytkowników.

Współpracujemy z klientami biznesowymi i instytucjonalnymi z całego kraju. Zaufały nam dotąd nie tylko prywatne przedsiębiorstwa i spółki kapitałowe, ale również organy administracji państwowej, urzędy i instytucje. Nasi klienci wiedzą, że mogą liczyć na rozwiązania telekomunikacyjne na najwyższym, europejskim poziomie oraz na pełne wsparcie naszego Działu Technicznego. Nasi inżynierowie w przyjazny, zrozumiały dla każdego sposób odpowiadają na pytania, doradzają i pomagają rozwiązywać ewentualne problemy. Klienci mogą pytać o wszystko. Mają pewność, że rozmawiają z człowiekiem, nie z automatem na infolinii. Nie posiadamy wirtualnych doradców ani nie zmuszamy klientów do czekania na połączenie z wolnym konsultantem. Szybko odbieramy, aktywnie słuchamy i reagujemy natychmiast.

Misja Airmax Internet

Naszą misją jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa poprzez wdrażanie sieci teleinformatycznych, które gwarantują w pełni niezawodną i stabilną pracę. Misję tą możemy realizować, dzięki doświadczonym, doskonale przygotowanym inżynierom i technikom, innowacyjnemu, inteligentnemu systemowi nadzoru oraz licznym, restrykcyjnym procedurom bezpieczeństwa. Posiadamy centra danych (data center) skutecznie chronione przed awariami i gotowe na wszystkie zdarzenia – także nagłe i niespodziewane.

Airmax Internet - dlaczego warto?

 • Bezkonkurencyjne transfery +10 Gb - dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe.
 • Bardzo niski ping – niezależnie od lokalizacji.
 • Gwarancja zadowolenia – przed podłączeniem łącza i podpisaniem umowy, zapewniamy bezpłatny, niezobowiązujący okres testowy (2 tygodnie).
 • Pełne pokrycie zasięgiem Airmax internet - nasze usługi są dostępne nawet w najtrudniejszych lokalizacjach, w których często zgłaszane są problemy z zasięgiem.
 • Błyskawiczne podłączenie – jesteśmy w stanie szybko uruchomić usługę w każdym budynku i/lub pomieszczeniu wskazanym przez klienta.
 • Najwyższa jakość wsparcia technicznego – nasi inżynierowie służą fachową pomocą od momentu zamówienia, przez proces podłączenia i uruchomienia usługi, po cały okres użytkowania.
 • Umowa SLA – określoną, maksymalną stabilność i stałą dostępność usług przez cały okres współpracy gwarantuje umowa SLA (Service Level Agreement).

Zachęcamy do kontaktu jeszcze dzisiaj. Nasi doradcy przedstawią dostępne rozwiązania, opowiedzą o korzyściach oraz przygotują ofertę zoptymalizowaną pod indywidualne potrzeby, wymagania i zadania.

Czy klienci Airmax polecają operatora rodzine i znajomym?

Klienci Airmax są zazwyczaj bardzo zadowoleni z jakości usług, które otrzymują. Większość użytkowników docenia szybkie i stabilne połączenia internetowe oraz wysoki poziom obsługi klienta. Co więcej, Airmax oferuje atrakcyjne stawki i szeroki zakres usług, czyniąc go jednym z najbardziej opłacalnych operatorów internetowych na rynku. Klienci chwalą również szeroko zakrojoną współpracę z innymi usługodawcami, co pozwala im uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby usług. Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowana większość klientów poleca operatora Airmax rodzinie i znajomym.

Jan / 2023-03-20

Fajnie, że zasięg sieci Airmax systematycznie się zwiększa i nawet moi znajomi z sąsiedniej wioski mają od tej firmy internet. Ja sam uważam, że złego słowa nie da się powiedzieć na temat internetu, to co powinno działać to działa bez zarzutu :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Kindo / 2023-03-19

Ile to ja się naszukałem internetu, który rozwiąże większość moich problemów. To na czym mi zależało to szybkość i stabilność działania, mam na myśli brak niespodziewanych przerw w działaniu. Do tego też chciałem by cena nie była zbyt wysoka, już wystarczająco inflacja drenuje mój portfel. Najtrudniej jest wybrać firmę dostarczającą internet, bo praktycznie o każdej są złe i dobre opinie i niestety trzeba się przekonać samemu co u nas będzie działać w zadowalającym stopniu. Airmax nie był moim pierwszym wyborem, przed tą firmą, było kilka innych i chyba na tej firmie poprzestanę dalszych poszukiwań. Stosunek ceny do tego co otrzymuję na tyle mnie zadowala, że zostanę zdecydowanie na dłuższy czas.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stosunek ceny do jakości

Wady

nie stwierdziłem żadnych większych wad

Extra informacje

Filip / 2023-03-18

Opinia dotyczy internetu radiowego. Połączenie stabilne, responsywne (13-16ms opóźnienia do serwera onet.pl). Pogoda praktycznie nie wpływa na jego jakość, z racji bardzo bliskiej odległości od nadajnika i braku przeszkód fizycznych. MIMO TO UNIKAĆ TYCH LUDZI JAK OGNIA! Po pierwsze zapomnijcie o ich infolinii - pomoc techniczna 'robi zgłoszenie i tyle może' - choć kilkukrotnie obiecuje kontakt osoby z działu serwisowego (nie jestem laikiem w temacie i szukałem rozwiązania - a nie tylko zgłaszałem problem). Jeżeli Wasze zgłoszenia będą się ponawiały (a w rozmowach byłem uprzejmy, choć miejscami naciskałem na większe zaangażowanie) po prostu zablokują Wasz numer telefonu. Oczywiście się nie przyznają do takiej praktyki, ale dziwnym trafem z drugiego telefonu nie ma problemu się dodzwonić. Również do czasu aż będą Was mieli dość. W teorii nielimitowany internet o prędkości do 96Mb, realne wartości 'jak jest ok' to 55-68Mb. To radiówka, więc akceptuję. Jednak jeżeli któregoś dnia pobierzecie większe ilości danych - AirMax ogranicza przepustowość Waszego łącza do jakichś 700KB, może 1,2MB. I znowu, absolutnie się do tego nie przyznają, jednak dziwnym trafem co poniedziałek łącze znów działa fajnie - do momentu, aż znowu nie pobierzesz danego dnia nieco za dużo (ok 100gb) -> to do końca tygodnia będziesz męczył się z gównianym internetem. Zapewne mają jakieś wewnętrzne rozwiązanie utrzymujące stabilność nadajnika, ażeby go zwyczajnie jakiś użytkownik nie 'zapchał'. Oczywiście wszystkiego się wypierają, pomocy poza 'zrobiłem zgłoszenie' oraz 'proszę podpiąć się do internetu z pominięciem routera' nie uświadczycie. A po wszystkim Was zablokują. Konsultowałem z pomocą prawną treść umowy i ewentualne drogi, żeby po prostu rozwiązać z tymi oszustami umowę - lecz niestety konstrukcja umowy nie pozostawia zbyt wiele pola do manewru. Łącze jest - więc warunek spełniony. A to, że często gówniane - nie ma większego znaczenia. Skubańce są też na tyle bezczelni, że pomiary prędkości np. speedtestem - pokazują takie same wartości, jak zwykle (ok 60Mbps). Jednak realna przepustowość jest wtedy dużo, dużo mniejsza. Także nie tylko świadomie robią nas w balona, to jeszcze bezczelnie to ukrywają i utrzymują pozory. Pozostało mi pół roku z dwuletniej umowy. Odliczam dni, żeby się od tych oszustów uwolnić.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Internet jest!

Wady

Ale g*wniany.

Extra informacje

WINIOS / 2023-03-15

Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale ja to jestem sceptycznie nastawiony do każdej nowej firmy, z usług której muszę skorzystać. Po okresie testowym i podpisaniu umowy z całą stanowczością mogę stwierdzić, że związanie się z tą firmą na dłużej było dobrą decyzją i zdecydowałbym się na nią jeszcze raz.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Gaarnek / 2023-03-12

Internet zasuwa aż miło. W XXI wieku wydawałoby, że szybki internet będzie już standardem światowym, a to jednak nie zawsze tak jest. Dopiero w Airmaxie mogłem uświadczyć usług zgodnych ze światowymi standardami. Świadczony internet jest znacznie lepszy od wszystkich, że tak powiem internetów, jakie miałem wcześniej :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Meliss / 2023-03-08

Internet do zadań zwykłych oraz ekstremalnych. Podczas pracy zdalnej nieraz się zdarzało, że miałem tylko kilka minut na pobranie dużych plików przesyłanych od klientów i internet wyrabiał się ;D Od razu lepiej się pracuje mając porządne narzędzie do pracy, a internet według mnie do narzędzi się zalicza :D
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mixi / 2023-03-06

Internecik, że mucha nie siada. Nie ma się do czego przyczepić, wszystko jest. Szybka obsługa klienta jest, wystarczy jeden telefon na infolinię. Cena za internet nie jest jakaś wygórowana, na pewno lepiej się prezentuje, niż w większości firm. Szybkość pozwala na wszystko, od pracy zdalnej po zwykłe, codzienne przeglądanie internetu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Ksiga / 2023-03-02

W pracy niezawodny internet to PODSTAWA, nie mówiąc już o pracy, w której ciągle z niego korzystamy. Internet z Airmaxu działa w biurze u mnie już od około 2 lat i przez cały ten okres nie miałem z nim najmniejszych problemów.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Kejran / 2023-03-01

Duży plus za utrzymywanie niskich cen, pomimo tego, że wszystko dookoła w Polsce i na świecie drożeje :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Felicjan / 2023-02-27

Jako klient od lat powiem, że jakość usług z roku na rok jest coraz lepsza, a to nie jest łatwe zadanie, bo jakość usług zawsze była na dobrym poziomie!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Rendis / 2023-02-25

Internet, który nie nawala, kiedy jest najbardziej potrzebny. Tyle razy zdarza mi się wysyłać ważne emaile, kiedy mam już i tak napięty deadline i powiem, że dla mnie liczy się szczególnie to, żeby internet co mam, był NIEZAWODNY. Internet od Airmaxu można określić takim mianem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Olso / 2023-02-19

Różne opinie widziałem o tym internecie i przyznam, że przynajmniej u mnie działa on na tyle dobrze, że nie tak łatwo byłoby znaleźć jakieś wady.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Tymek / 2023-02-17

Nie widzę zbytnio powodów do narzekania. Jestem graczem, lubię sobie pograć każdego dnia, nie mam stałych godzin rozgrywki :D i internet o każdej porze dnia działa szybko. Podoba mi się to uczucie, kiedy po pracy siadam przed kompem i mam czas dla siebie, by choć chwilę się zrelaksować i nie mam obaw, że przeszkody techniczne przeszkodzą w moim relaksie :D
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Seweryn / 2023-02-15

Jeżeli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście korzystne warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie internetowej firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest z roku na roku większy. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Alfred / 2023-02-13

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości opublikowała je konkurencja. Sam od miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Druido29 / 2023-02-10

Internet jest szybki jak błyskawica i do tego rachuneczki są niskie
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Janusz / 2023-02-10

Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Przejrzałem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Dodam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu płynnie przez cały czas. Prędkość internetu też jest taka, jak miała być, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Kazimierz / 2023-02-08

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest w praktyce, dowiem się za kilka dni, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale będę się zastanawiać co dalej. Finansowo też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Ominodo / 2023-02-06

Bez wątpienia najlepszy internet, jaki miałem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Eryk / 2023-02-06

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem inżynierem i pracuję w trybie hybrydowym, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Jakość usług bez porównania z dominującymi dostawcami światłowodu w woj. dolnośląskim. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych wartościowych radzę szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Bii / 2023-02-04

No powiem, kurczę, że tak szybkiego internetu się nie spodziewałem. Każdy wie jak to jest, wszyscy wszystko obiecują, a jak przychodzi do realizacji czegoś to już nie wygląda to tak kolorowo. W tym przypadku muszę przyznać, że internet jest rzeczywiście szybki, totalna różnica w prędkości od tego co miałem dostarczane przez poprzedniego operatora.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Halina / 2023-02-03

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w biurze też się znakomicie sprawdzi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Dariusz / 2023-02-01

Nie tak dawno temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim zdaniem co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie w życiu nie posiadał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest dobrym miejscem na poszukiwanie informacji.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Aleksandra / 2023-01-30

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza czwórka. W soboty i niedziele w zasadzie bez przerwy siedzimy w necie. No i często oglądamy filmy na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę przygotowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na pochwałę zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś urocza konsultantka. Jeśli chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych dostawców internetu, a dzisiaj oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Zgodnie dajemy 5*! Rodzinka z Wrocławia.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Undan / 2023-01-29

Nie ma co, to jest konkretny internet do konkretnych zadań. Bez dobrego internetu nawet nie myślałbym o pracy zdalnej, a tak mogę się cieszyć się jej wszystkimi zaletami pracując sobie wygodnie z mieszkania.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Irena / 2023-01-26

Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Serio nigdy wcześniej nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do e-BOK. Niepowtarzalny AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Ignacy / 2023-01-24

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się parę miesięcy temu. Przedtem dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość nietypowej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wartościowych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w sumie to nie było ryzyko, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 14 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przyznano mi bezpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Na ten moment posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Operator oferuje rozmaite rodzaje zestawów. Ja zdecydowałem się na zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Chłop / 2023-01-23

Ja to się za bardzo nie znam na internecie, ale chciałem założyć u siebie internet w domu na wsi i wybrałem Airmax. Według mnie internet jest szybki, strony informacyjne wczytują się szybko, a filmiki na youtubie włączają się też szybko. Ogólnie jestem zadowolony.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Edytka / 2023-01-15

Chciałam mieć w domu internet, od firmy, która potrafi ogarnąć to, żeby działał on przez cały dzień i całą noc. Prowadząc sklep internetowy muszę być gotowa na wiadomości od klientów o każdej porze dnia i nie mogę sobie pozwolić na przerwy w działaniu internetu. Jak na razie Airmax to jedyna firma, która spełniła moje oczekiwania, zarówno pod względem technicznym jak i finansowym. Za jakby nie patrzeć niewielkie pieniądze mogę prowadzić i rozwijać biznes i nie zaprzątać sobie głowy sprawami technicznymi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybkość działania

Wady

Extra informacje

THU / 2023-01-11

Szybkość, cena i bezawaryjność to trzy rzeczy, za które cenię sobie internet od Airmaxu. Szczególnie za bezawaryjność, bo jest to najważniejsze, by mieć dostęp do sieci o każdej porze dnia!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Miss / 2023-01-10

Pierwszy internet, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Azgu / 2023-01-08

Praca zdalna uwolniła mnie od ciągłego stania w korkach podczas wracania z pracy. Do tego jednak trzeba mieć rzeczywiście szybki internet, nie taki, który jest szybki tylko w reklamie. Przypadkiem trafiłem na firmę Airmax, szukałem internetu w mojej miejscowości, a że potrzebowałem internetu NA JUŻ to wziąłem pierwszy jaki znalazłem. Chciałby mieć tyle szczęścia we wszystkim co wybieram, bo wybór Airmaxu mi się opłacił.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mikołaj / 2023-01-05

Nie piszę często opinii w internecie, bo nie widzę zbytniego sensu w tym, ale w tym jednym przypadku napiszę coś. Nie spotkałem się jeszcze, by firma tak rzetelnie wywiązywała się z tego co ma do zrobienia, czyli dostarczenia mi tego, co mam zaklepane na umowie. Internet jest szybki i tani. Dodam, że mieszkam na nowym osiedlu niby w mieście, ale jednak trochę za miastem i trochę się obawiałem, czy będę łapać sygnał. Bez obaw wszystko działa.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

NiTan / 2022-12-29

Bycie klientem Airmaxu to sama przyjemność :D
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Słomikowy / 2022-12-26

Zgłosiłem się do Airmaxu po internet z pytaniem, czy udałoby się ogarnąć dla mnie internet. Mieszkam na skraju wioski, stosunkowo daleko od jakichkolwiek większych, a nawet mniejszych :D ośrodków miejskich. Obiecano mi, że uda im się to załatwić i od tamtej chwili jestem ich klientem. Tyle firm mi odmówiło usługi, tłumacząc, że dla jednej osoby nie opłaca im się angażować, no ale nawet ta jedna osoba, taka jak ja potrzebuje internetu... Dziękuję za internet i polecam!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Acha / 2022-12-15

Nie zrezygnowałbym z tego internetu już za żadne skarby. Nie muszę przy nim nic robić, nic zmieniać i ustawiać, a działa super od wielu już lat.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Błażej / 2022-12-04

Wszystkie usługi na rynku drożeją, a cena tego internetu jest niezmiennie dobra, miesięczne opłaty nie obciążają mnie w żadnym stopniu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mucha / 2022-12-02

Szybki internet to już powinien być standard w dzisiejszych czasach, jednakże poprzedni operator internetowy nie miał takiego samego zdania na ten temat. Po zmianie dostawcy internetu na Airmax poznałem, jak wygląda szybki internet.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Blen / 2022-11-30

Grając na internecie Airmax w końcu poznałem co to znaczy rozgrywka na niskim pingu. Wszystko widać jak na dłoni, wszystkie animacje są dokładne w grach, różnica jest widoczna gołym okiem, kiedy ma się około 10 pingu w przeważającej większości gier!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Basia / 2022-11-30

Nie mam pojęcia, czy jakakolwiek firma byłaby w stanie zaoferować mi lepsze warunki. Jest mi tu na tyle dobrze, że nawet nie odczuwam potrzeby sprawdzenia tego :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Paź / 2022-11-27

Da się na tej firmie polegać. Od lat używam internetu z Airmaxu i zero problemów ze wszystkim. Internet działa szybko i nie pamiętam nawet, czy zdarzyła się kiedyś przerwa w działaniu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Tytan / 2022-11-25

Z reguły każdy podpisując umowę na internet patrzy tylko na cenę i ewentualnie na szybkość internetu. Ja bym dodał jeszcze, że należy zobaczyć jak zachowuje się obsługa klienta, czy w przyszłości udzieli nam pomocy. To skłoniło mnie właśnie do podpisania umowy na dłużej, obsługa klienta jest tu wzorowa.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Oni / 2022-11-25

Najlepszy internet pod słońcem i nie są to przesadne słowa, każda firma powinna tak działać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Justyś / 2022-11-23

Wymagam tylko jednego, chcę by internet działał. Firma świadczy swoje usługi w profesjonalny sposób, o czym może świadczyć fakt, że internet działa u mnie nieprzerwanie od miesięcy :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Gwiazda / 2022-11-21

Uwielbiam pracować zdalnie z mieszkania i unikać porannych korków. Do tego jednak potrzeba mieć odpowiednie warunki, szybki komputer, wygodny fotel, ale i internet to jest ważna kwestia. Internet działa szybko, a nawet bardzo szybko, bo widzę po współpracownikach, jak szybko w porównaniu do nich pobieram i wysyłam duże pliki :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Zikurdo / 2022-11-20

Internet nie zawiódł mnie jeszcze, kiedy był mi potrzebny :) Mam nadzieję, że jeszcze tak pozostanie, a właściwie jestem tego pewien :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Seuki / 2022-11-19

Postawiłem na internet od Airmax i trafiłem w dziesiątkę! Od kilku lat używam go w pracy i w domu nie mając żadnych nieprzyjemności w rodzaju np. rozłączania podczas pracy zdalnej.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Melko / 2022-11-18

Elastyczne rozwiązania dopasowane pod dane oczekiwania to dla Airmaxu żaden problem, przekonałem się o tym sam. Sprawy techniczne zostały ogarnięte w miarę szybko i nie mam się do czego przyczepić, jeśli chodzi o sposób ich rozwiązania.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

NIEKOLO / 2022-11-13

Nikt tu nie leci w kulki, internet jest znacznie lepszy, niż wcześniej sądziłem, że ta firma jest w stanie dostarczyć. Normalnie wszystko działa jak rakieta, w końcu korzystanie z dobrodziejstwa sieci to przyjemność, a nie często przykry obowiązek.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybki internet

Wady

Extra informacje

ŁUK / 2022-11-09

Firma godna zaufania, zależało mi na bezawaryjnej usłudze, oczywiście chciałem też, by internet działał znośnie szybko, ale przede wszystkim potrzebowałem bezawaryjnego łączą. Takie dostałem i za to wystawiam ocenę.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Rysiek / 2022-11-02

Niezbyt często się zdarza, by coś działało bez problemu przez długi czas, ale tak jest w przypadku tego internetu. Użytkuję go od kilku miesięcy i nawet nie miałem nawet potrzeby korzystania z infolinii. Co ma działać to działa i chciałbym, by tak pozostało.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

działa bez ustanku

Wady

Extra informacje

Wiesia / 2022-10-30

Wahałam się pomiędzy oceną 4 i 5, ale jednak dam wszędzie 5. Obsługa klienta jest na tyle miła i pomocna, że nie da się dać innej oceny!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Fanka Seriali / 2022-10-27

W dobie odejścia od telewizji i przejścia na serwisy internetowe, oferujące seriale i filmy, które możemy oglądać kiedy chcemy szybki internet stał się już niezbędny. Polecam ten internet, bo bezproblemowo mogę oglądać to co chcę w najwyższej możliwej jakości, najczęściej jest to 4k.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Szyszka / 2022-10-27

Polegam na internecie Airmax już kilka lat i jedna rzecz, jaką chcę powiedzieć, to to, że jest to internet bezawaryjny. Nie mam obaw podczas pracy, że nagle połączenie przestanie działać, a ja zostanę na lodzie z tym co mam do zrobienia.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Prezio / 2022-10-22

Prowadzę firmę i przyznaję, że na usługach od Airmax można polegać. W biznesie liczy się dla mnie stabilność i to mam tutaj zapewnione.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Kasper / 2022-10-19

Jestem więcej, niż zadowolony. Zamówiłem internet, przetestowałem go na okresie próbnym, a później zdecydowałem się na przedłużenie umowy. Jako klient już od ponad roku, wysoko oceniam internet, nie tylko za samą szybkość działania, ale także uprzejmą obsługę klienta, co owocuje dobrymi airmax internet opinie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Itam / 2022-10-13

Co tu dużo mówić, mieszkając na wiosce, tak zwanej dziurze zabitej dechami internet od Airmax jako jedyny podołał zadaniu :) Wiadomo, jest jak jest, ale jak na to gdzie mieszkam to internet jest nader szybki szybki i cenowo nie wygląda to jakoś źle
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Szymek / 2022-10-13

Tu gdzie mieszkam internet od Airmax sprawdził się najlepiej, a miałem kilka opcji do wyboru. Najlepsze prędkości miałem właśnie od tej firmy, dlatego się na nią zdecydowałem. Przedtem miałem dość wolny internet i dla mnie przesiadka na szybki internet to jest kosmos. Nie wiedziałem nawet, że wszystko może działać TAK szybko.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Agnieszka K / 2022-10-11

Z usług operatora Airmax skorzystaliśmy jakiś czas temu, w internecie jest dużo informacji , że Airmax to dobre i polecanie rozwiązanie dla firm, które potrzebują pewnego i szybkiego połączenia z siecią. Dla nas ważne było to, że Airmax dociera ze światłowodem praktycznie w każde miejsce w południowo zachodniej Polsce i oferuje pełne pokrycie również w bardzo trudnych lokalizacjach, w których nie ma rozwiniętej jeszcze infrastruktury telekomunikacyjnej. Zdecydowaliśmy się na Airmax ponieważ każdy punkt przyłączony do sieci, przed podpisaniem umowy ma możliwość darmowego przetestowania łącza w dłuższym okresie. Pełne wsparcie ze strony operatora i najlepsze na rynku warunki SLA zapewniają bezproblemową pracę firmy. Warto dodać, że realizacja przyłącza jest naprawdę szybka.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Elastyczność

Wady

Extra informacje

Han / 2022-10-10

Rzetelne podejście do klienta, wszystko co mi zaoferowano działa po dziś dzień, jestem klientem od pół roku :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Szop / 2022-10-09

Jeszcze nie myślałem nad zmianą operatora, a to o czymś świadczy. Airmax cechuje przyzwoita jakość usług i nienaganna obsługa klienta, te dwie rzeczy powodują, że jeszcze długi czas będę korzystał z ich usług pod warunkiem, że dalej będzie tak samo dobrze wszystko działać ;-) Mają też dobre opinie w recenzje.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Jumen / 2022-10-06

Długo musiałbym szukać wad, bo w sumie co tu może mi nie pasować. Internet w miarę szybki, sprawdza się, jak na moje potrzeby
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Wieczko / 2022-10-04

Mocnym atutem internetu jest to, że on działa. Wydawać by się mogło, że powinna być to oczywistość, ale po przygodach z poprzednimi firmami nie jestem tego już taki pewny.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.50

Man / 2022-10-02

Gdyby tylko każda usługa działała tak jak internet od Airmax to życie byłoby łatwiejsze
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

internet działa jak mało co!

Wady

Extra informacje

Wani / 2022-09-29

Dawno temu potrafiłem grać całymi dniami i chciałem powrócić do tego hobby. Wcześniej zazwyczaj grałem w gry niewymagające internetu, a teraz chciałoby się jednak pograć ze znajomymi, to i szybki internet byłby wskazany. Zdecydowałem się na internet od tej firmy i dotychczas spisuje się na medal.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Denis / 2022-09-27

Chciałbym, by wszystkie, a przynajmniej większość firm w Polsce świadczyło podobnie profesjonalne usługi :-) i miało tak dobre jak airmax internet opinie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mistrzu / 2022-09-24

Mając szybki internet nie mam już tego utrudnienia w grach polegającego na lagowaniu rozgrywki w losowych momentach. Kiedyś granie mnie męczyło, bo co to za gra, jak co chwilę coś nie działa, a to internet przerwie, a nawet przerwie połączenie na jakiś dłuższy czas. Teraz granie to bajka.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

damon / 2022-09-24

Nie mam nic więcej do napisania, niż to, że internet działa tak dobrze, że nie miałbym nawet co wypisać jako wady.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Boss / 2022-09-20

Do oglądania krótkich i długich filmów internet jak znalazł. Seriale, filmy, wszystko co oglądam mam zawsze ustawione na maksymalnych ustawieniach i wszystko hula, a oglądam bardzo dużo, bo lubię filmy ;)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

domiś / 2022-09-15

Drugi raz też bym wziął ten internet. Nie mam z nim żadnych problemów i niech tak pozostanie. Są też w sieci nni zadowoleni, airmax internet opinie są przytłaczająco pozytwyne.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Valenti / 2022-09-11

Sam internet mogę pochwalić, jest wystarczająco szybki jak na moje potrzeby, ale jestem zdania, że na większą pochwałę zasługuje obsługa klienta. Zero problemu z załatwieniem czegokolwiek i sama rozmowa na infolinii przebiega zawsze w miłej atmosferze.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Jire / 2022-09-11

Rzadko się zdarza w tych czasach, by wykupiona usługa działała bez problemu, a jednak da się jeszcze trafić na takie usługi :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

albert / 2022-09-11

To co wyróżnia internet Airmax to szybkość działania. Jak sobie pomyślę, że jeszcze miesiąc temu miałem internet od innego dostawcy, który raz działał, a raz nie, to aż mnie ciarki przechodzą. Człowiek wracał zmęczony do domu z pracy i jeszcze internet nie działał. Tutaj jest zupełnie inaczej, internet działa cały dzień.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

działa nieprzerwanie

Wady

Extra informacje

WOWGRACZ / 2022-09-05

Co do opinii poniżej, internet sprawdza się też w grach MMORPG, nie są może tak wymagające jak strzelanki, ale jednak internet nie może zawodzić i uważam, że nie zawodzi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

CSER / 2022-09-04

Internet w sam raz do gierek. Akurat tak się składa, że moją ulubioną kategorią gier są strzelanki, gdzie liczy się każda milisekunda i nawet najmniejszy lag decyduje o tym jak potoczy się mecz. Jeszcze mi się nie zdarzyło przegrać przez internet.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Programista / 2022-09-01

Spoko jest fakt, że jak muszę pracować z domu, a mam taką możliwość trzy razy w tygodniu to absolutnie nie zaprzątam sobie głowy tym, czy internet mi się wywali w trakcie pracy. Jedno słowo najlepiej opisuje internet od Airmax, BEZAWARYJNY
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

działa bez przerwy

Wady

nie widzę

Extra informacje

dora / 2022-08-27

Doceniam za stosunkowo niski miesięczny koszt, przy czym jakość usług jest z wyższej półki.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Karola / 2022-08-25

Po pierwsze i co najważniejsze internet działa. Dziwne czasy nastały by działającą usługa to była jej zaleta, no ale jest jak jest. Po drugie cena nie uderza po kieszeni. Po trzecie dobrze, że na spokojnie można przetestować internet na okresie próbnym. Po czwarte nie tylko ja wystawiam dobrą opinie są też inne airmax internet opinie bardzo dobre.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Konrad / 2022-08-21

Lubię korzystać z usług sprawdzonych firm, a tę firmę polecił mi kolega, który ma od Airmaxu internet z tego co pamiętam to od dwóch lat. On nie ma żadnych problemów podczas trwania umowy to i ja zdecydowałem się wybrać ten sam internet co on ma. Pięć miesięcy minęło i mogę powiedzieć, że mam podobne odczucia, to znaczy zero problemów z użytkowaniem internetu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.50

Merej / 2022-08-20

Mało kiedy oceniam jakąkolwiek usługę na więcej, niż 4 gwiazdki, ale w tym przypadku 4 gwiazdki są w pełni zasłużone.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Kamill / 2022-08-20

Poprostu żenada, za glupie rachunki nie mozna zapłacić, bo wiecej tego polaczenia nie ma jak jest...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Połączenie praktycznie brak,

Extra informacje

Potrafia wciskac nie tylko co rusz nowy sprzęt a jakosc sie nie poprawia...

SwoMie / 2022-08-13

Czy to rano, czy to wieczór internet nie różni niczym w działaniu. Pamiętam, że u poprzedniego dostawcy w godzinach wieczornych miałem wolniejszy internet, pewnie dlatego, że więcej osób korzystało, no ale dla mnie to nie było do zaakceptowania.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Bartłomiejo / 2022-08-11

Wydawało mi się, że jak mieszkam na wsi to normalnym jest posiadanie internetu, który nie może się równać z tym co ma się mieszkając w mieście. W końcu jakieś minusy i plusy mieszkanie na wsi musi mieć. Skończyła mi się umowa z poprzednim dostawcą internetu i postanowiłem przetestować internet od kogoś innego, w końcu co mi szkodziło sprawdzić. Praktycznie od razu po uruchomieniu zdałem sobie sprawę, ile marnowałem wcześniej czasu przy komputerze czekając, aż załadują się strony, które przeglądam codziennie. Jednak Airmax uświadomił mi, że mieszkanie na wsi nie znaczy, że powolny internet jest czymś normalnym.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

na wsi internet jest szybki

Wady

Extra informacje

Jakin / 2022-07-31

jakbym wczesniej wiedzial ze ten internet bedzie dzialal tak dobrze to bym sie nie zastanawial tak dlugo i bral w ciemno
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Ziomek / 2022-07-30

Pełna kulturka na infolinii. Dzwonię coś załatwić i zazwyczaj gdzieś dzwoniąc to nastawiam się na małą batalię słowną i wykręcanie się od zrobienia czegokolwiek. A tu proszę, miłe zaskoczenie, infolinia udziela odpowiedzi na wszelkie pytania i pomaga załatwić nużący mnie problem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Onero / 2022-07-26

Cenowo średnią półka, ale za to jakościowo najwyższa! To dziwne, że przy takim rozwoju techniki jestem zadowolony, że coś działa, ale z doświadczenia wiem, że często różne uslugi nie działają. Tutaj akurat wszystko działa.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Neon / 2022-07-19

Elegancko działa internet, tak jak powinien w 21 wieku!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

kajusz / 2022-07-18

Wziąłem tak na próbę internet z Airmaxu, uznałem, że co mi szkodzi spróbować. Jestem ich klientem już trzeci rok! W czasie trwania umowy nie zaobserwowałem niedogodności.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

stabilność łącza

Wady

nie wiem czy są tańsze internety, ale cena może być niższa, ale przynajmniej działa dobrze

Extra informacje

Jajo / 2022-07-10

Jak ja się cieszę, że kiedyś się zdecydowałem na internet z Airmax. Normalnie to nie chwalę jakiejkolwiek firmy, bo wypełnianie warunków umowy to jej powinność, ale kurczę, internet rewelacja. Zero problemów technicznych, mi właściwie tylko pozostaje regulować rachunki i niczym się nie martwić.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Wumo / 2022-07-10

Jak się zadzwoni na infolinię, to czuć, że osoba za słuchawką stara się pomóc klientowi!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Piotr / 2022-07-07

Po prostu dno
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

nie działa

Extra informacje

3 lata

WARHAM / 2022-07-02

Gracze, którzy na internetowe rozgrywki poświęcają większość swojego wolnego czasu są w stanie wybaczyć wiele, ale jednej rzeczy nie wybaczą na pewno! Prawdziwy gracz nie wybaczy internetu, który w kluczowych momentach potrafi nie działać w wyniku czego możemy przegrać naszą internetową batalię przez czynniki od nas niezależne. Na szczęście z internetem od Airmax jest ten komfort, że tego typu sytuacja nie będzie miała miejsca :D Airmax internet opinie najlepszą mamo nich jak najlepszą.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Adelajda / 2022-07-02

Najbardziej rzetelna firma z jaką miałam do czynienia.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

MARS / 2022-06-26

Należy się najwyższa ocena. Od przesiadki na internet Airmax mam tak niski ping w grach, że gdyby tylko praca mi pozwalała to bym chyba spędzał na graniu całe dnie :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Zenon / 2022-06-26

Nie zapominają o stalych klientach. Niektóre firmy oferują lepsze warunki nowym klientom, zapominając o swoich starych klientach, na szczęście ta firma nie działa w ten sposób!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Matju / 2022-06-19

Odkąd przeszedłem z pracy stacjonarnej w biurze na pracę zdalną czuję się jak nigdy dotąd. Nie tylko nie tracę czasu na codzienne dojazdy do pracy, ale jeszcze jestem bardziej efektywny. Jak do tego dodać, że z internetem nie ma problemów to praca jest bajką.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Malgia / 2022-06-19

Używam internetu Airmax w domu na dwóch prywatnych laptopach i jednym służbowym, na każdym działa super
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Lara / 2022-06-11

Jeśli ktoś dużo grywa w gry multiplayer to wie, jak istotne jest, by mieć jak najniższy ping. Sam mam stabilne 20-40 pingu w grach i dla mnie to dobry wynik. Zresztą jest to wynik, który mówi sam za siebie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

OLEK / 2022-06-11

Jak dobrze pamiętam jestem klientem Airmax od bodajże początku okresu pandemii. Wtedy też przeszedłem w firmie na pracę zdalną co wiązało się z koniecznością załatwienia sobie lepszego internetu od tego co miałem. Od samej pandemii trochę minęło, a ja dalej preferuję pracę zdalną i ani myślę o powrocie do biura. Z internetem nie miałem i nie mam żadnych kłopotów, z samej prędkości jestem nad wyraz zadowolony.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

korpoś / 2022-06-05

W pracy tak dobrze mi działał internet od Airmax, że byłem ciekawy czy u mnie w mieszkaniu działałby równie dobrze. Od chwili kiedy chciałem to sprawdzić minęły już 3 lata, a ja dalej cieszę się z szybkiego internetu :D
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Leix / 2022-06-05

Utrzymują swoje usługi na światowym poziomie
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

michałbox / 2022-05-29

Internet szybki, a do tego obsługa nie jest jakaś naburmuszona po jakimkolwiek pytaniu jak to zazwyczaj bywa na infolinii.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Tama / 2022-05-28

Przy rosnących cenach wszystkiego dookoła, to cena za internet jest niewielka, w szczególności biorąc pod uwagę, z ilu rzeczy możemy skorzystać w sieci zupełnie za darmo.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

koko / 2022-05-22

Ceny usług adekwatne do jakości!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Chio / 2022-05-22

Polegam na ich internecie od jakiegoś czasu i kurczę, nie jest źle. Zasięg łapię, szybkość mnie zadowala. W grach mam zazwyczaj niski ping. Nie wiem co jeszcze mógłbym oczekiwać :) Wystawiam korzystną dla airmax internet opinie i tak trzymać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

HUBU / 2022-05-15

Firma nie ustępuje w niczym większym znanym firmom na rynku.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Walencu / 2022-05-15

Nie znam się za bardzo na internecie i nie wiem czy działa on szybko czy wolno. Jedno co muszę przyznać, to to, że nie mam z nim problemów, a strony ładują mi się w miarę szybko.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Remigiusz / 2022-05-08

Nawet chciałoby się na coś ponarzekać, no ale nie ma na co. To co mam sprawdza się i spełnia moje potrzeby.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Patryk / 2022-05-08

Moi znajomi sobie chwalą, ja także nie mam na co narzekać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Marcinek / 2022-05-01

Cieszę się, że istnieją jeszcze firmy na rynku, które nie lecą w kulki i nie olewają klienta. Obsługa na infolinii jest super, wszystko idzie załatwić w bezproblemowy sposób.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Busio / 2022-05-01

W mieszkaniu i pracy korzystam z internetu od Airmax. Wysoko postawili sobie poprzeczkę świadcząc usługi na takim wysokim poziomie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Adam / 2022-05-01

Najgorszy internet, jaki kiedykolwiek był dostępny na rynku. W okresie testowym w miarę działa (oczywiście nie uświadczycie wysokich prędkości), potem jest jakaś masakra. Przerywa, prędkości są straszne mimo dobrych... Nie polecam pakować się w to bagno.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.50
Zalety

brak

Wady

brak działania, przerwy w dostępie, niskie prędkości

Extra informacje

3 miesiące

Soron / 2022-04-24

Ceny wszystkiego w gospodarce szaleją, a internet dalej tak samo tani i szybki!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Pan Bartosz / 2022-04-23

Co ma działać to działa, ze swojej strony Airmax wywiązuje się wzorowo z umowy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Bigu / 2022-04-16

Mimo tego, że jest to duża firma, to do klienta dalej podchodzi się indywidualnie i stara się zapewnić mu najlepsze możliwe warunki. Podobnego podejścia nie uświadczymy w podobnych rozmiarów firmach, gdzie liczy się tylko to, czy klient podpisze umowę.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Tadeusz / 2022-04-16

Jestem takim człowiekiem, że widząc dobrze wykonaną usługę zostawiam słowa uznania. Internet tej firmy jest prima sort!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Lassie / 2022-04-10

Myślałem, że jak mieszkam na wsi, to muszę mieć mieć wolny internet, ale myliłem się i to bardzo. Airmax to pierwsza firma, która umożliwiła mi dostęp do szybkiego internetu w rozsądnej cenie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybki internet, który dociera do mojej wioski

Wady

Extra informacje

Franek / 2022-04-10

Za ciężko zarobione pieniądze wymagam dobrze świadczonej usługi i takiej tutaj doświadczyłem. Płacę co miesiąc i w zamian mam dostęp do całkiem szybkiego internetu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mati / 2022-04-03

Dając daną ocenę kieruję się przede wszystkim tym czy internet działa. W tym przypadku działa znakomicie, prędkość jaką jestem w stanie osiągnąć w domu wystarcza mi w zupełności do pracy i rozrywki.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybkość działania

Wady

Extra informacje

Lucjusz / 2022-04-03

Od dawna korzystam z ich usług i nie znalazłbym najmniejszego powodu, który skłoniłby mnie do zmiany firmy. Po co zmieniać coś, co działa nie tylko dobrze, ale i niezawodnie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Władysław / 2022-03-27

Nie czeka się godzinami na połączenie z infolinią tylko dzwonię i od razu mam kogoś na linii. To mi się podoba, bo ile czasami człowiek musi się naczekać na innych infoliniach to przechodzi ludzkie pojęcie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

rozsądna kwota za abonament

Wady

Extra informacje

Achilles / 2022-03-26

Nie powiem, lubię sobie porządnie przysiąść i pograć. Jest to moje hobby, które wypełnia mi wolny czas. Jako, że jestem fanem wszelakich gier online, od online rts po klasyczne mmorpg to jakiekolwiek lagi podczas meczu czy rozgrywki są nie do zaakceptowania. Na szczęście nic takiego nie występują odkąd mam od tej firmy internet, wręcz przeciwnie, mam wyjątkowo niski ping!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

niski ping w grach

Wady

Extra informacje

WARCRAFT / 2022-03-19

Nawet nie wiem od kogo innego mógłbym brać internet, by zaoferował mi podobnie korzystne warunki. W grach mam zero lagów.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

zero lagów w grach

Wady

jakie minusy, nie ma!

Extra informacje

Wojtecz / 2022-03-18

Tak się składa, że jestem klientem Airmax, mam ich internet od kilku miesięcy i nie widzę powodu dla którego miałbym go zmienić na inny. Mam nadzieję, że tak pozostanie :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Turek / 2022-03-11

Jakby mnie ktoś zapytał co sądzę o tym internecie, to bym to tak ujął, gra gitara. Otrzymałem usługę za jaką zapłaciłem i jakiej oczekiwałem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Testuję od niedawna internet od Airmax internet / 2022-03-11

Obecnie jestem na etapie testowania internetu od Airmax internet, ale do tej pory nie zauważyłem niczego niepokojącego. W grach mam stały, niski ping. Prędkość pobierania i wysyłania jest umówionym poziomie. Zostanę na dłużej.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Klen Airmax internet opinie / 2022-03-05

Dla mnie najlepszy net w moim rejonie, gdzie mieszkam. Nie patrzą z góry na człowieka, jak to mają w zwyczaju firmy molochy, ale jest tu życzliwe podejście do klienta.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Rajmund / 2022-03-05

Są różne czynniki, które mogłyby zadecydować o ocenie, na przykład szybkość działania, czas odpowiedzi pomocy technicznej, cena i wiele innych. Jednakże mnie interesuje od dłuższego czasu tylko jedna rzecz. Chciałem mieć spokój i chciałem by Airmax internet jaki mi dostarczą działał bezawaryjnie i szybko, tak bym resztą sobie nie zaprzątał głowy. Zostało moje życzenie spełnione to ja teraz odwdzięczam się dobrą oceną :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wady

nie zauważyłem

Extra informacje

Irlandczyk / 2022-02-27

Jako, że mieszkam z dala od miasta to nie mam komfortu wyboru wśród setek firm. Postanowiłem, że dam szansę firmie Airmax Opole internet mając nadzieję, że nie wyjdę na tym źle. Nie powiem, airmax internet chodzi szybko i nic się nie wiesza. Trochę miałem farta, bo firmę wybierałem na chybił trafił.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mikołaj / 2022-02-27

Wywiązano się z umowy, miałem dostać szybki airmax internet i taki jest. Normalnie nie zwracam nie wiadomo jakiej uwagi na prędkość, ale kurczę, działa to aż za dobrze :). To co chcę zobaczyć pojawia się od razu na ekranie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Basu Airmax internet opinie / 2022-02-19

U mnie w robocie airmax internet sprawdził się, prędkości jakie osiągam są wysoce zadowalające.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Jesper / 2022-02-18

Chwalę sobie airmax internet za bezproblemowe użytkowanie, nie muszę nic konfigurować i zmieniać by działał ciągle tak samo dobrze.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

dobra cena

Wady

raczej nie ma

Extra informacje

JAGO / 2022-02-13

Airmax Internet stąd po prostu działa :) Super, że da się jeszcze natrafić na firmy, których usługi nie pozostawiają wiele do życzenia
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Maris / 2022-02-12

Rzadko kiedy udzielam się na forum publicznym, ale w tym przypadku nie mogę milczeć! Airmax Internet to jedna z tych rzeczy, bez których czułbym się jak bez ręki i muszę go po prostu mieć w mieszkaniu. To co zasługuje na wyróżnienie to bezawaryjne działanie internetu o każdej porze dnia i nocy!!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Manipulator / 2022-02-06

Internet może i obejmuje odludzia gdzie ciężko o szybki internet, ale ping skacze momentami jak na trampolinie..
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.50
Zalety

Dostępność z dala od miast

Wady

Różnice w pingu i prędkości, utrudnia urzytkowanie

Extra informacje

Rok

Syduś / 2022-02-06

Chciałem zamówić działającą usługę i dostałem w pełni działający produkt. To, że usługa ma działać powinno być standardem, ale niestety w Polsce dla wielu firm to nie jest jeszcze standard. Tutaj obyło się bez problemów, internet został aktywowany i chodzi jak w zegarku. Serdecznie polecam firmy tego pokroju!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Hulu Airmax internet opinie / 2022-02-05

Świadczą usługi na wysokim poziomie. Wydawać by się mogło, że "kupno" internetu do mieszkania to prosta sprawa, ale tak nie jest. Zanim znalazłem Airmax internet to namęczyłem się z inny firmami tyle, że mógłbym z tych doświadczeń napisać książkę. Tak trzymać!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Rafał / 2022-01-29

Perełka wśród firm na rynku. Pod względem usług nie mam nic do zarzucenia, wszystko działa poprawnie, tak jak jest na umowie. Używam internetu można by rzec całymi dniami i nie stwierdziłem, by kiedyś mi nie działał. Tak to powinno wyglądać wszędzie :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Detka / 2022-01-27

Poziom usługi przekroczył moje oczekiwania. Zadzwoniłem, że chcę mieć internet od nich u siebie w domu i spytałem co muszę zrobić. W ciągu kilku minut konsultant na infolinii wyjaśnił mi wszystko co trzeba, swoją drogą kompetentne osoby zatrudniają na tym stanowisku. Teraz mam internet u siebie i jak na razie jestem zadowolony.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

MagnumTrans / 2022-01-20

Od złoszenia do podłączenia światłowodu AirFiber mineło 24h i już cieszymy się niesamowicie szybkim łączem, nie spodziewaliśmy się, że taka może być różnica, między LTE a internetem z firmy Airmax, dla firmy robiącej zakupy na giełdzie związanej z logistyką, to bardzo istotne, tak więc polecamy łącza od firmy airmax
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybko, sprawnie, stabilnie

Wady

brak

Extra informacje

miesiac

Grzegorz / 2022-01-03

Nie używam ich internetu, lecz usługę CamBox - jest to usługa streamingu z kamery IP, razem z ciekawym zestawem (b. dobra kamera 5Mpx z mikrofonem) i z urządzonkiem, które zapewnia transmisję video i audio u każdego operatora - nieważne, czy mamy po drodze NAT, czy mamy współdzielone czy własne IP. Próbowałem wcześniej uruchomić transmisję na YT ale była to droga przez mękę i nie działało. z Cambox od Airmax to było szybkie i proste. Polecam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Piotr Airmax internet opinie / 2021-12-20

Najlepszy Internet jaki miałem
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

same ;)

Wady

brak

Extra informacje

24 miesiące

Mariolka / 2021-12-09

Mieszkam w kamienicy, praktycznie w centrum małego miasta, przez 2 lata prosiliśmy się z sąsiadami o przyłącz światłowodu do naszego bloku od Orange. W końcu postanowiłam wypróbować lokalnego operatora AirMAX. W tej firmie załatwiłam sprawę w ciągu 2 dni, zamówiłam zestaw, zamontowaliśmy to sobie i przetestowaliśmy. Od ok 2 miesięcy, działa bez żadnej przerwy łącze 150 Mbps, cena normalna, zdalna praca, szkoła, rozrywka działa jak należy. Zdecydowanie polecam, potwierdzam inne Airmax internet opinie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybkie łącze, adres globalny, stabilne łącze

Wady

brak

Extra informacje

Czarnecki M. Pro / 2021-11-26

Ścisłe centrum Wocławia, tylko firma Airmax, była w stanie zapewnić nam symetryczne łącze 300/300Mbps, podłączenie zrealizowane zostało szybko i sprawnie, łącze działa doskoane, nic dodać nić ująć, serdecznie wszystkim polecam, to jest zupełnie inna jakość niż oferują operatorzy telefonii komórkowej czy UPC, przede wszytkim publiczne adresy, ping na poziomie 5ms do portali, które nas interesują
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wysoka wydajnosc, publiczne ip, stabilnosc

Wady

nie zaobserwowano

Extra informacje

2 miesiące

Piotr Płużański / 2021-11-06

Sieć jako jedna z niewielu we Wrocławiu traktuje poważnie klienta. Wybierając dostawcę internetu jako jedyni zgodzili się przedłużyć sieć. Z internetem od kiedy korzystam czyli prawie przez 2 lata awarii nie było żadnej. Dobrze by było aby takim poziom bsługi był regułą nie wyjątkiem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Podejście do klienta

Wady

Extra informacje

Dj Airmax internet opinie / 2021-11-05

Nie polecam internet nie stabilny przy pakiecie 150Mb tak naprawde masz 100Mb w dzien a w nocy 150Mb pomoc jaką mogą udzielic jest tylko telefoniczna \" chciales Pan internet to rob sobie sam\" Montaz anteny i konfiguracja wszystkiego co niezbedne do prawidlowego dzialania internetu we wlasnym zakresie. Katastrofa jeszcze raz nie polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.50
Zalety

Wady

cena, jakosc,

Extra informacje

Ekologiczny / 2021-11-05

Korzystam od kilkunastu lat z internetu Airmax, dobry i stabilny internet. Przerwy praktycznie się nie zdarzają, nie pamietam kiedy była jakakolwiek. Ceny są lepsze niż u większych operatorów i umowa jest w pełni negocjowalna. Co ważne dla dzieci nie ma efektu wieczoru, predkosc dostępna jest całą dobę, nie ma wieczornych zmuleń. Jak ktoś szuka taniego i szybkiego internetu bez przerw w działaniu, to jest to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Stabilna prędkość, brak przerw

Wady

Extra informacje

Arnold Airmax internet opinie / 2021-10-27

Najsilniejszy internet jaki miałem do tej pory ponad 300Mb niżejj nie schodzi prędkośc. Cała rodzina korzysta dzieci my z żona ,monitoring ,inteligentny dom... od 7mcy ani razu nas nie zawiódł także smiało wystawiamy Bardzo pozytywna opinie . Pozdrawiamy ekipę Airmaxa
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilna wysoka predkość, niezawodność

Wady

brak

Extra informacje

7 mcy

Patryk Lisowski / 2021-10-23

W mojej lokalizacji zamówiony zestaw wyciagał 90 Mb, chciałem mieć szybciej ponieważ przesyłam z domu bardzo duże pliki z obrobionymi materiałami video. Muszę poczekać na nowszą technologię 802.11ad w mojej miejscowości. Szkoda bo te 90Mb było stabilne, tyle samo w dzień, tyle samo wieczorem. Airmax ma ją zainstalować do końca roku. Zwrot zestawu przebiegł sprawnie, wszystko w najlepszym porządku. Czekam na 11ad.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Darmowy okres testowy bez umowy, szybko i sprawny zwrot

Wady

Extra informacje

Krzysztof Airmax internet opinie / 2021-10-06

Jestem zadowolony z internetu radiowego. Nie było innej możliwości bo Orange, Netia i UPC chcą obsługiwać tylko blokowiska. Ludzie z osiedli domków są skazani na radiówkę.Na szczęście ta działa bardzo stabilnie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Działa stabilnie, pingi niezłe, jedna awaria z powodu pioruna - szybko usunięta

Wady

Extra informacje

rok użytkowania w okolicach Oleskiej przy obwodnicy

Radek Airmax internet opinie / 2021-10-01

Okres próbny fajna sprawa -bez zarzutów, mieliśmy obawy jak bedzie po okresie próbnym, ponieważ często tak jest że parametry na czas próbny są podwyższane, a potem niestety jakość usług drastycznie spada. Jednak wszystkie parametry szybkości internetu i łączą są na stałym poziomie za co ogromny plus. Konsultanci bardzo uprzejmi i pomocni radą. pozdrawiamy Airmaxa
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilność,brak przerw,predkość

Wady

brak

Extra informacje

6mcy

Kaśka / 2021-09-29

mam air max od 6 miesięcy .wszystko działa bez zarzutu. jest na szóstkę. \r\n
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.50
Zalety

jest na 100 procent

Wady

o

Extra informacje

warto go mieć

Nikos / 2021-09-24

Przeprowadziłem sie na wieś z dużego miasta i nie sądziłem że mogę miec na takiej wichurze szybkiego neta. Wszystko śmiga jak najlepiej zero przerw. Polecam
Cena
Niezawodność
5.00
Zalety

Prędkość, stabilność

Wady

Extra informacje

Marta Airmax internet opinie / 2021-09-09

Operator internetu godny uwagi i polecenia. Oferują bardzo szybkiep połączenie z internetem, i szybko realizują podłączenie, nawet w miejscach gdzie brak światłowodu. Nieprzesadzony abonament i własny niezmienny adres IP. Rekomenduję Airmax.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Krzysztof / 2021-08-16

Z internetem Airmax dostępne są wysokie transfery w niemal każdym miejscu, co więcej przyłącze doprowadzone jest do dowolnie wybranego punktu na terenie zakładu. Przy każdej realizacji najpierw przeprowadzane są darmowe ok dwutygodniowe testy, potwierdzające wysoką jakość łącza. Doskonałe wsparcie techniczne i przede wszystkim działające pewnie i stabilnie łącze z SLA.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilność, realizacja SLA

Wady

Extra informacje

kilkanaście obiektów przemysłowych

Dawid Airmax internet opinie / 2021-07-18

Długo szukałem porządnego łącza do firmy 100/100Mb . Airmax ma bardzo stabilne najlepsze cenowo łacza. Cały oddział firmy pracuje na tym połaczeniu ponad 20 osób +zdalny dostęp,serwer monitoring wszystko działa prawidłowo. Polecamy firmę Airmax
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilność, nierzawodność

Wady

brak

Extra informacje

6mcy

Michał / 2021-06-11

Wybrałem airmax jako dostawcę internetu i streamingu do kilku parafii, które obsługuję, wszystko ok, zero jakichkolwiek problemów zarówno z łączem  jak i transmisją. Polecam Airmax internet
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Stabilność, niska cena przy kilku usługach

Wady

Extra informacje

ok rok

Airmax internet opinie Łukasz / 2021-04-22

Z firmą mam styczność od 3 lat , więc mogę sie śmiało wypowiedzieć że jest to firma konkretna która sprawuje usługe na wysokim poziomie. Prędkość jak najbardziej osiągalna jak w umowie. Awaryjność zerowa nie licząc wyłaczenia przez tauron prądu. Cena adekwatna to prędkości - ok. Polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Bezawaryjność

Wady

Brak

Extra informacje

Ryszard / 2021-04-15

Niezawodne połączenie ze światem, szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Ekspresowe podłączenie, bez zbędnych kabli i przekopów. Wysoka przepustowość i rewelacyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Do tego dobra i rzetelna obsługa. Polecam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

MetalMirStal / 2021-03-19

Na łącze firmy Airmax zdecydowaliśmy się gdy zwiększyło się zapotrzebowanie na łącze, a szczególnie szybkość wysyłania danych, celem prezentacji online naszych produktów, operator orangne niestety ani opratorzy sieci gsm,nie byli w stanie prostać naszym oczekiwaniom, którym podołała firma Airmax podłączając nam super szybkie łącze symetryczne, piszę ten komentarz dodatkowo gdyż od miesiąca dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie oraz informację na emaila o tym fakcie, to się nazywa dbałość o klienta, serdecznie wszystkim polecam najnowsze rozwiązania technologiczne firmy, jak i samą firmę
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

jakość, cena, stabilność, szybkość

Wady

brak

Extra informacje

6miesięcy

Abon. Wrocław / 2021-03-10

Świetny operator! Przy podpisaniu umowy dało się jasno i czytelnie dograć warunki. Sama usługa airmax internet to rewelacja - bezprzewodowa Wrocław. Mam taryfę 300 a jest dużo więcej ponad limit :). Stabilne łącze. Przy problemach na początku serwis szybko zdiagnozował i ustabilizował transfer. Śmiało polecam, mając poprzednio internet domowy od operatora komórkowego to jak niebo i ziemia.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Negocjowalna umowa

Wady

Extra informacje

Agnieszka / 2021-03-09

Moje Airmax internet opinie: Zdecydowanie Najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Korzystam od ponad 3 lat mam już 2 umowę przez ten czas przerwy w dostępie były sporadyczne i krótkie. Prędkość stabilna, wszystko działa bez zacięć, strony www, zdalna praca, czy oglądanie filmów nic nie przycina. Polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybkie łącze, adres globalny

Wady

brak

Extra informacje

3 lata

Mateusz / 2021-02-17

Korzystam z Internetu od Airmax już od ponad 6 miesięcy, bardzo dobre podejście do klienta, sam mogłem zainstalować zestaw do szybkiego internetu, nikogo nie musiałem wpuszczać do domu i się umawiać, zamówiłem, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Wszystko działa płynnie i bez zacięć. Bardzo dobrze doradzili mi w doborze routera wifi tak abym miał zasiąg w całym domu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Stabilne łącze, duże prędkości, adres globalny

Wady

nie dostrzegam

Extra informacje

Adam Airmax internet opinie / 2021-02-02

Minęło już 6 mcy a więc mogę spokojnie pochwalić łącze firmowe (symetryczne), stabilność 100%, najmniejszych przerw nie mieliśmy, wszystkie usługi działają płynnie. Jesteśmy sporą firmą wiec i stanowisk do pracy dużo, zdalne pulpity, automatyka, monitoring wszystko bez żadnych problemów. Konkurencja wypada bardzo słabo w porównaniu do Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia to polecam. Pozdrawiamy
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

brak przerw,prędkość,opóźnienia

Wady

nie zaobserwowaliśmy

Extra informacje

6 miesiecy

Paweł / 2020-12-31

W związku z tym że prawdopodobnie jestem jednym z najdłużej korzystającym z internetu Airmax bo od drugiej połowy lat 90- tych ubiegłego wieku mam jak mało kto prawo ich opiniowania co sprawia mi ogromną radość bo w końcu można z uśmiechem w tej twardej rzeczywistości powiedzieć coś miłego. A zatem Airmax internet opinie zaczynając od istoty działania dobrej firmy cały czas cechuje ich absolutny profesjonalizm i co za tym idzie troska o klienta. Nie da się ukryć empatii pracowników wobec interesantów. Już tylko to świadczy o tej Firmie , która może być wzorcem dla innych czasami i większych firm na naszym rynku.. Z wyrazami sympatii Pozdrawiam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Stabilna praca

Wady

Extra informacje

Natan Airmax internet opinie / 2020-11-20

Od samego początku obsługa profesjonalna i bezproblemowa, nie to co przeciętnej infolini gdzie rozmawia się z osobą, która siedzi tam za karę. Łącze airmax Opole internet działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko (zgodnie z ustaleniami). Poprostu śmiało polecam każdemu!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Dobra ceny i miła obsługa

Wady

Extra informacje

Ludwik Airmax internet opinie / 2020-10-13

Bardzo dobra firma mamy od Airmaxa kilka usług. Syn we Wrocławiu opcja prepaid bardzo wygodne jak zmienia mieszkania usługa podąża za nim. W domu również szybkie łącze serwisy filmowe monitoring itp wszystko działa stabilnie. No i w firmie szybkie łącze symetryczne poc co szukać innego dostawcy jak ten się sprawdza . Pozdrawiamy
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szeroki wachlarz usług,stabilność, szybkość

Wady

Extra informacje

3 lata

Przemek Kołodziej / 2020-09-30

Wydaje mi się, że jestem chyba jednym z pierwszych klientów sieci Airmax i nigdy nie narzekałem. Sieć rozwija się szybko i idzie z postępem technologicznym, stąd można korzystać z bardzo wysokich prędkości. Obecnie mam 96Mb i zastanawiam sie nad kolejną umową 900Mb. Jeśli chodzi o awaryjność to można powiedzieć znikoma bo tylko zdarzyło sie jak energetyka wyłączyła prąd ale to nie zależne od Airmax i nie można winic za to dostawcy internetu. Obsługa bardzo miła i dobrze wyszkolona, potrafią zdalnie pomóc w każdym temacie związanym z dostawą internetu. Polecam tą sieć.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Wady

Stabilna praca, duża prędkość

Extra informacje

Paweł Airmax internet opinie / 2020-09-28

Można powiedzieć że dopiero testuje Airmaxa jestem u nich dopiero 3miesiąc ale póki co to najlepszy internet jaki do tej pory miałem. Predkość 94Mega ping w grach 10-13ms. Dwie kamery telewizory wszystko spiete a i tak smiga rewelacyjnie. Polecam Airmax internet
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilność,szybkość

Wady

brak

Extra informacje

Cadbury / 2020-09-22

Rekomendujemy współpracę z firmą AirMAX. Zrealizowali dla nas łącze 1Gbps pod Wrocławiem. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. Transmisja w całości spełnia nasze wymagania i zadane parametry.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Adam / 2020-09-03

Mieszkamy w miejscowości w której kompletnie nie było żadnego dostępu do internetu. Skontaktowaliśmy się z firma Airmax i powiedzieliśmy jak wygląda sytuacja. Zebraliśmy kilka chętnych osób i firma rozbudowała swoją sieć jako jedyny chętny do współpracy operator i już mamy internet :). Pozdrawiamy Airmax
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilność, prędkość, zasięg

Wady

nie zauważyliśmy

Extra informacje

profesjonalizm

Tomaszek / 2020-08-28

Korzystam z usług sieci Airmax od 16 lat. Miło było towarzyszyć i obserwować rozwój sieci jednocześnie ciesząc się jednym z najszybszych łączy oferowanych przez dostawców internetu w moim mieście. Na dodatkową pochwałę zasługuje telefoniczny serwis klienta, który niejednokrotnie pomógł mi z technicznymi problemami bez konieczności "wizyt domowych". Oby tak dalej i tak właśnie trzymać formę.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Stabilność

Wady

Extra informacje

Airmax internet opinie

Krzysztof / 2020-08-25

Obsługa bardzo profesjonalna. Pan z obsługi airmax internet w 10 minut zrealizował bardzo istotną dla mnie zmianę. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Będę polecał tę firmę. Sam internet działa bez zarzutu. Zawsze szybko reaguje na kliknięcia w przeglądarce. Nie łapie "lagów".
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

od wielu miesięcy

Bartek Airmax internet opinie / 2020-05-29

Z firmy airmax posiadamy firmowe łącze - dostęp w technologii światłowodowej. Jest to łącze symetryczne, o dość sporej jak na dzisiejsze czasy przepustowości. Dzięki Airmax dysponujemy praktycznie nieograniczonym pasmem transmisyjnym o bardzo wysokiej niezawodności. Wykorzystujemy je nie tylko dla dostępu do Internetu, lecz również do zastosowań takich jak archiwizacja danych poza główną siedzibą firmy. Telekonferencje - przydatne szczególnie w czasie pandemii. VPN. Także usługi VoIP, gdzie w praktyce minimalne opóźnienia (RTT) zapewniają rozmowy czystsze i w lepszej jakości niz standardowy GSM, a przy tym tańsze (i o wiele tańsze np. połączenia zagraniczne zarówno na telefony tzw. landline jak i mobile). Polecam tego operatora, również dość pozytywnie wspominam sam czas realizacji przyłącza telekomunikacyjnego - dosłownie błyskawiczne podłączenie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

wiele miesięcy

Jacek / 2020-05-11

Internet posiadałem z firmy z K-Koźla po światłowodzie, gdzie miałem ciągle problemy o czym poprzedniej firmie pisalem, przesiadłęm się łącze z AirMAX, początkowo zamówilem na testy usługę, wszystko działało doskonale, następnie wykupiłęm sobie bez umowy prepaida airmax internet na 4 miesiące, internet działa super, obecnie przeszedłęm na szybsze opcje z umową. Jestem człowiekiem nieufnym, ale jeśli chodzi o firmę AirMAX, to sprawdziała się! Internet posiada publiczny IP, żadne port nie jest blokowany, sterowanie domem inteligentnym działa wybornie. Czasy dostępu mam poniżej 10ms, co nigdy wcześniej nie zdarzało się u innych operatorów, co bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Przejście na AirMAX to był bardzo dobry wybór, polecam wszystkim z czystym sumieniem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

stabilnie, dora cena, brak lagów, świetny kontakt

Wady

brak

Extra informacje

7miesięcy

Adrian / 2020-02-25

Wszystko ok, polecam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Airmax internet opinie

Krysia Airmax internet opinie / 2020-02-18

Korzystam z ich usług od 1,5 roku w tym czasie mieli jedną 2 godzinną przerwe w dostawie usługi ale wcześniej zapowiedzianą , tak wieć polecam ich za bezawaryjność
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Bezawaryjność

Wady

Brak

Extra informacje

Airmax internet opinie

Monika / 2020-02-18

Firma Airmax obsługuje nasze 3 pensjonaty pod względem internetu ,monitoringu i stramingu obrazu z kamer. Wszystko od jednego dostawcy . Jesteśmy zadowoleni kolejne obiekty także podłączymy w Airmaxie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

wiele usług, dobra prędkość

Wady

chyba nie ma

Extra informacje

dobry monitoring

Wiktoria Nowak / 2020-02-10

Jestem usatysfakcjonowana działaniem i prędkością internetu w cenie, w której podpisałam umowę Airmax Internet. Wszystko jest ok, rekomenduję tego operatora.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

10 miesiecy

Maciek / 2020-02-07

Wszystko działa jak należy, testy wypadają lepiej niż deklarowane prędkości, ip zewnętrzne dostałem, lagów nie ma pingi w grach ok 5-10ms, nie mam większych oczekiwań, polecam airmax internet
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
5.00
Zalety

cena, jakosc

Wady

brak

Extra informacje

ONLINE GAMER / 2020-01-03

Dla mnie jako zawodowego gracza Airmax spełnia oczekiwania, mieszkam poza miastem a ping mam do najważniejszych dla mnie serverów gamingowych po 5ms, na dziś dzień jest to najlepszy operator z jakim miałem do czynienia, polecam!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

dokosnała jakość

Wady

brak

Extra informacje

3miesiące

Katarzyna / 2020-01-03

Dobry i niedrogi internet, dodatkowa zaleta to opcja bez umowy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Opcja Prepais

Wady

Extra informacje

Airmax internet opinie

SmartHOME Wrocław Airmax internet opinie / 2019-12-22

Firma nasza zajmuje się budową instalacji inteligentnych w budynkach jednorodzinnych oraz firmach, polecamy wszystkim naszym klientom usługi firmy Airmax, Airmax zapewnia publiczny adres IP, co znacznie ułatwia zdalne zarządzanie, Airmax zapewnia również VPN, co gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa, co najważniejsze jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, nigdy żaden nasz klient się nie zawiódł. Jakość naszych instalacji jest na najwyższym światowym poziomie, tego też wymagamy od operatora, AIrmax potrafi sprostać naszym wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Serdecznie polecamy firmę Airmax jako operatora internetu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

jakosc, obsługa, ping, VPN, globalne IP

Wady

brak

Extra informacje

kilka lat współpracy

Firmowe / 2019-12-10

Zdecydowanie polecam, profesjonalne podjescie do klienta, dobra jakość, stabilnie, bez awarii
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Jakosc, brak awarii, stabilność

Wady

brak

Extra informacje

5 miesięcy Airmax internet opinie

Dominik Frątczak (Krzyki) / 2019-12-02

Muszę napisać opinię, bo mimo że mieszkam w Wrocławiu to wyobraźcie sobie Państwo ze nikt nie mógł w tak dużym mieście dać nam łącze porządne, dopiero firma airmax sprostała zadaniom jakość po prostu jest doskonała, szybkości osiągalne, nie ma lagowania, wszystko działa przepięknie, tak więc jesteś z Wrocławia to wal do nich
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Stabilnie, szybko, bezawarii, bez limitów

Wady

brak

Extra informacje

3 miesiące

Tomek Airmax internet opinie / 2019-11-01

Jestem grafikiem komputerowym mam też VLOGA na YT, ale mieszkam na prowincji, po przesiadce z polsatu cyfrowego na www.airmax.pl praca stała się przyjemnością, w gratisie publiczne ip pozwoliło mi na uruchomienie własnego ftp co jest ogromną zaletądla mnie, brak lagów wszystko działą bardzo stabilnie polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

ping w PL do 10ms, publiczne IP, brak awarii

Wady

brak

Extra informacje

5miesięcy

Antoni / 2019-10-22

Wszystko jest OK, moge polecić. Internet działa z prędkością geparda :) niesamowite jak technika poszła do przodu od czasów modemów 33,6k. Zasadniczo to nawte nie wykorzystuję pełnego potencjału takiego połączenia, mimo kilku osób w domu jednorodzinnym, zawsze wszystko działa doskonale. Zakupiłem jedank własy router ASUS, aby mieć mocniejszy zasięg w całym domu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Airmax internet opinie

Wady

Extra informacje

J. / 2019-09-12

Dobry internet, zawsze speedtesty wychodzą bardzo dobrze. Streaming pracuje poprawnie. Cena zawsze mogłabybyć lepsza ale nie jest też zła na tle konkurencji. Szybkie podłączenie i uruchomienie usług.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Macio / 2019-08-17

Mam internet światłowodowy 900 Mb, dobra oferta, w dobrej cenie. Stały IP ale co ważniejsze żadnej zmułki na wieczór, pasmo dostępne całą dobę. Jeżeli LTE przestało działać Ci już całkiem, a kabel z pomarańczy nie wyrabia, to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Pasmo dostępne całą dobę.

Wady

Extra informacje

Airmax internet opinie

ANdrEAs / 2019-08-16

Firma nasza korzysta z internetu Airmax od kilku lat, wybudowałem nowy domek w Smlocu. Na początku był play, później plus, t-mobile. Wszystko to dziadostwo, dopiero po roku się kapnąłem, żę w firmie mamy dobry internet okazało się, że Smolec jest w zasięgu sieci AIrmax, no to teraz i w domu posiadamy świetny internet, nic się nie zacina, wszystko działą płynnie pingi między 5-15ms. Polecam Wszyskim, jakość najlepsza!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

cena, czasy reakcji, brak awarii

Wady

brak

Extra informacje

3 lata

Jacek D / 2019-04-03

Brak jakichkolwiek awarii przez rok czasu. Czego chcec wiecej? Internet ma dzialac i dziala :)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.25
Zalety

działa jak należy

Wady

brak...

Extra informacje

ponad 1 rok

Pan Ktoś / 2019-04-02

Ja jestem w Airmaxie i nie narzekam na jakość ich usług :)Obecnie mam poprowadzony od nich światłowód dzięki czemu mam internet 300MB/s :) Gra się rewelacyjnie. A jedyne co mnie ogranicza to mój sprzęt.Warto skorzytac, ceny kuszące. .
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

dobre ceny

Wady

---

Extra informacje

ponad rok

Rodzinka / 2019-04-02

U mnie w rodzinie mama cały czas korzysta z tableta, tata z laptopa, ja podobnie, a brat jest fanem gierek. Ogólnie mamy internet bezprzewodowy – radiowy od Airmax. Płacimy ok 60 zł. Połączenie zostało zorganizowane, aby wszyscy domownicy mogli w łatwy sposób korzystać. Kilku sąsiadów też się dołączyło, postawiliśmy antenę i jeszcze sporo zaoszczędziliśmy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

dobry sprzęt do odbioru sygnału, prosty montaż i instalacja

Wady

bez zastrzezeń jak narazie

Extra informacje

długo użytkujemy

Kamil Airmax internet opinie / 2019-04-02

Super hiper rewelacja. Od lat Airmax jest moim dostawca internetu. Miła obsługa fachowe podejście do tematu. Sieć ciągle się rozwija. Umowa na 2 lata na super warunkach. Polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

pomoc techniczna i fachowe doradztwo, mili ludzie

Wady

-

Extra informacje

2 lata

Wojtek / 2019-04-02

Duży plus za jakość. Firma Airmax na prawde swiadczy dobre usługi na wysokim poziomie, mozna sie o tym przekonac przeprowadzajac lokalny wywiad z ludzmi z mojej wsi i okolic. Jestem przekonany ze ponad 50% ma internet z Airmaxa. Ja w kazdym razie jestem zadowolony i polecam wszystkim niezdecydowanym przetestowac.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

wysoki poziom i jakość usług

Wady

mało rozpowszechnieni

Extra informacje

niecały rok czasu

Monika / 2019-04-02

Pełen profesjonalizm, wszystkie ewentualne problemy lub wątpliwości rozwiązywane od ręki nawet w godzinach wieczornych lub w weekendy, internet, telefon i kamerka działa bez żadnych zarzutów, korzystam z usług od początku istnienia i jestem bardzo zadowolona! Polecam! Airmax zasługuje na medal!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

rewelacyjny pod każdym względem jak dla mnie

Wady

nie zauważyłam

Extra informacje

8 lat

bartosz / 2019-04-01

Witam. Ja mieszkając na typowej polskiej wsi korzystam z radiowego internetu od trzech lat! Z racji tego iż to wieś i ludzi na łączu mało prędkość internetu mam średnio na poziomie 50/ 80 mb/s pobierania więc lepiej być nie może. Polecam oferte Airmaxa, ja mam od nich i cenowo jestem bardzo zadowolony.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

wszystko na duży plus, łącznie z szybka dostawa sprzęu do odbioru...

Wady

nie ma

Extra informacje

3 lata

Rysiek40 / 2019-04-01

Zdecydowanie polecam. Admin jest normalnym człowiekiem z krwi i kości, a klient nie jest kolejnym numerkiem na infolinii. Wciąż można zapytać o wszystko, w dowolnym momencie. Każda pracująca osoba jest rzetelna, służy radą i podchodzi do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Wszystkiego najlepszego dla Admina i pozdrowienia dla całej ekipy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

Administrator sieci rowiązuje każdy problem. Człowiek mózg

Wady

---

Extra informacje

Airmax internet opinie

Maciek1456 Airmax internet opinie / 2019-04-01

Nie dość, że bardzo kulturalna obsługa, miła ekipa na infolinii, to jeszcze jako chyba jedyni, których znam na rynku zamiast ograniczać transfer do minimum, które muszą zapewnić, po prostu włączają go z możliwą prędkością. Tak więc obecnie przedłużam umowę kolejne 2 lata. Uczciwa godna polecenia firma Airmax.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

super prędkość, nic nie muli...

Wady

-

Extra informacje

ponad 2 lata

Jarek33 / 2019-04-01

Najlepszy dostawca internetu na Śląsku i Opolszczyźnie. Internet chodził dobrze przez cały czas trwania umowy, a nie tylko na początku jak u innych operatorow.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

szybki router, dobry zasięg, sprzęt do odbioru dobrej jakości

Wady

nie zauważyłem jeszcze

Extra informacje

>3 lata

Internet internet AirMAX.pl opinie

Małuszów Ruda Grobla Górczyna Kazimierz Czechy Głuchołazy Mokrsko Rządowe Roszyce Wielka Wieś Pietraszyn Uniegoszcz Nielubia Kartowice Sprzęcice Bukwica Kolejka Stolec Strzeleczki Kuźnica Skakawska Antonin Niekazanice Rojków Krościna Mała Kępino Lubotyń Sady Wojciechów Jeszkowice Jakubów Sulisławice Wasiłowice Bożanów Księżyce Gierałcice Sułków Wierzbno Stanki Grodziszcze Markowice Chojęcin Zagwiździe Miechów Karszów Krośnica Ostrożnica Duczów Wielki Klęka Milin Krzywa Gajówka Benice Iława Pełcznica Stare Jaroszowice Łąka Prudnicka Budy Nosalewickie Karpniki Radomierowice Stara Łomnica Kadziak Domaszczyn Lubiatów Krzczonów Czekanów Sołtysy Lasowice Sowin Burgrabice Krotoszyce Szklana Huta Darnowiec Dobieszów Michałów Leszno Wierzbica Górna Bierutów Wola Kuźniewska Dunino Kondratowice

Mnichowice Bobrów Bralin Wietszyce Wilkowyja Czyżówek Biskupice Ołoboczne Pęcław Lądek-Zdrój Grodowiec Wilkszyn Lewkowiec Janików Iwanowice Duże Zagródki Kaźmierzów Janów Budziaki Siedlisko Jaczów Brzoza Gadzowice Stare Siołkowice Gręboszów Miłowice Laskowice Gołębice Bystrzyca Kłodzka Dzierżoniów Długopole Górne Roztoki Kobiele Wielkie Popowice Warszówka Świerczów Szydłowice Miejsce Skoroszyce Jugów Rzeplin Siekierzyce Czernikowice Krzelków Wiatraczyn Winów Wilków Bogdanowice Jaczków Zielona Góra Bąkowice Borek Nasiedle Mikołajewice Kwiatkowice Młodoszowice Granice Dobrzyków Brzeg Głogowski Marcelów Bojanice Odrowąż Karłowice Strzeszów Janków Kotla Duczów Mały Michałowice Wyszków Śląski Kadłub Olbrachcice Pątnów Gozdnica Grądy Bytków Włodzienin-Kolonia Borek Grodziec Mysłów Tarnów Grodkowski Szydłowiec

Sulechów Staniszów Kromolin Stary Cieszowa Pełczyce Kalinowice Tomkowice Wabienice Bielawa Dziepółć Sieniawa Żarska Grochowiska Kwiatoniów Józefków Kietlin Dobroszów Wielki Rzyce Kiełczów Zacisze Ogonów Starygród Owiesno Rzepcze Batorów Opiesin Krzywizna Pasieczna Piława Dolna Nakło Włocin-Kolonia Lamki Ochodze Morów Sucha Psina Bolesław Potoczek Ścinawa Polska Brzostów Pisarzowice Czarnków Cyprzanów Nowa Sól Psary Szczodre Izabelów Mały Rochowice Kaczów Lutomia Dolna Drogoszów Brzyszów Grzymaczew Wierzchownia Wilkowice Zawiszów Folwark Dobijacz Sieradz Kamienna Góra Podkamień Kamieniec Podgaj Nowa Cerekwia Sosnowa Karwiniec Makowice Grądzik Stary Waliszów Samborz Wińsko Wężowice Mikołajów Dobrzenice Krzyżowniki Steblów Wierzbice Królikowice Księginice Igłowice Kaczorów Siedlce

Zielonkowice Przyłęgów Dobra Chwałów Trzebieszowice Brzezia Łąka Podbolesławiec Świercowskie Szczukocice Kotowice Gotartów Sieraków Śląski Kolnowice Niwki Sobczyce Lubin Siestrzechowice Maniów Chwalibożyce Włodków Konstantynów Śmicz Ścinawa Nyska Grabina Tarnów Januszkowice Smolice Świerki Kujakowice Dolne Wierzbie Wierzch Chrząstawa Mała Ręków Góra Wilczyn Stobiecko Szlacheckie Lisięcice Budziszów Mały Wróblowice Gierczyn Gryzów Dzigorzew Grabowno Wielkie Węża Kostrzyca Szewce Skorochów Kamień Olszanica Bolkowice Osiny Brzeziny-Kolonia Babice Nowe Kotkowice Stary Paczków Turkowy Księginice Małe Branice Nosalewice Lutomierz Kały Grochotów Siedlemin Pątnów Zabierzów Brukalice Kłaczyna Jaśkowice Legnickie Wolenice Zacisze Kucharzowice Bystrzyca Górna Solec Pociękarb Golanka Górna Ulesie Piaski Trzeboszowice Śliwniki Żerzuszyce

Łąka Przybyszów Mąkoszyce Damianowice Szprotawa Nowa Wieś Złotoryjska Witków Sławice Bożków Jałowiec Kraszkowice Sadogóra Zacharzyce Sadowiec-Niwy Nowy Dzikowiec Kalinów Kowalowice Gorzędów Wróblin Strugi Wilków Pytowice Bardo Ożarów Nowa Wieś Kwiatków Smogorzów Roztocznik Radziejów Mienice Żłobizna Jastrzygowice Piaszczyce Pasterka Rogów Legnicki Malerzowice Małe Kokorzyce Zajączki Drugie Wałbrzych Smarchowice Wielkie Brzezinki Piotrowice Nyskie Mechnice Brzeziniec Radomina Łączkowice Dworki Czepielowice Bożejowice Myjomice Krzydlina Mała Henryków Bujniczki Biskupice Dubidze-Kolonia Kijowice Witków Narok Bratowice Bruny Gorzyce Janówek Proszówka Kolonia Fryderyka Konradowo Borek Tarnów Opolski Węgrzce Biała Oleśniczka Kliszkowice Małe Gracze Krasna Góra Węglewo Ruszowice Kruszyn Rzeczyca Baszków Dzielawy Księginice

Koźniewice Ligota Toszecka Jerzmanowice Polska Nowa Wieś Piława Charbielin Sobocisko Mielnik Kornice Stanowice Kałków Biskupice Wrzosy Trkusów Duża Wólka Kawęczyn Nowe Gołuszowice Płonina Zwierzyniec Pierwszy Wyszkowice Bzinica Stara Przedborowa Bykowice Janówka Radoszowy Widok Borszewice Kościelne Stara Obra Molna Dobra Konradów Strużnica Chróścice Lubsza Radków Kiełczówek Roszkówko Kierzno Wola Książęca Łaziska Balcarzowice Mucków Uchylsko Gościejowice Leziona Rogów Sobócki Złoczew Bogusławice Czaple Stare Biskupice Wierzchowice Legnica Prężyna Krzepice Różyna Borzygniew Wymysłów Nowe Drzewce Bednary Imbramowice Osiek Duży Ścinawa Głogówek Lekartów Mnichów Świątniki Chocieszów Galowice Wszemirów Targowica Sułoszyn Żmigród Kadłub Turawski Złoty Stok Będkowo Chałupy Zagajew Cisów Budzieszowice Zakrzów Turawski

Krzywiczyny Brochocin Ochraniew Łęka Opatowska Krotoszyn Rachów Górki Zachełmie Dmenin Reńska Wieś Cesarzowice Kwiatów Donaborów Kulów Stare Kotkowice Szymanów Schodnia Domaszków Luboszyce Laskowice Podkrosno Ucieszków Frącki Trzebnik Annolesie Strzałki Kamionna Lędziny Kuźnica Dąbrowska Warmątowice Otok Janowiec Krowiarki Słupsko Polwica Piotrowice Borek Strzeliński Laskowiec Sobakówek Kamień Śląski Kalsk Niwiska Dolne Borzęckie Patoka Golina Grabów Rochy Iwiny Pawłówek Tomaszów Olbrachcice Wielkie Budziszów Wielki Otmice Kobyla Góra Grabik Borzęcice Mąkolice Żelisław-Kolonia Bilew Międzylesie Gaiki Kościelna Wieś Lubieszów Prusice Chobanin Pichorowice Kłady Ujeździec Gierałcice Małe Biały Kościół Kamionka Olszowiec Kuźnia Raciborska Langowo Góra Nagodzice Nędzerzew Agnieszczyn Bieńkowice Magnuszewice

Szybowice Wierzbica Dolna Szczawno Paprotnia Rybno Krzyżowa Broniszowice Sosnówka Dębno Polskie Bujnów Franklinów Pakoszów Koconia Rychnów Głuszyna Niwki Garbarskie Ratnowice Mroczkowa Popielarnia Tomice Stary Wołów Wilczyce Borowice Kołątajew Kotulin Kościerzyce Tomnice Wielołęka Ślizów Wilkanów Wieruszów Graniczna Kościeliska Pyszczyn Stary Zamek Przygórze Różyniec Lubnów Krotoszyn Marianów Kawice Mączniki Kiełczyn Kopice Osowa Sień Nowizna Kwiatków Gostomia Polków Fałkowice Jedlice Szczodrowice Rynarcice Sędraszyce Grodziec Niwnik Moszna Braszowice Józefów Opatowiec Maciowakrze Ostrówek Brzezina Błażejowice Dolne Stramnice Sudół Chwalimierz Cielcza Łyskornia Rudno Sucha Brzoza Zimnice Małe Piotrówek Szymanów Ściegny Grodziszcze Białków Mrozów Jabłonna

Kopanina Żuchowice Ogrodzisko Łąki Kozielskie Lubiąż Doboszowice Jankowy Dębina Błotnica Strzelecka Skidniów Szarocin Młynarka Borki Zawada Bodzów Kłocko Owsianka Paruszowice Wszemiłowice Świba Dąbrowa Stróża Marcinowice Gniewomierz Wojanów Dobrzeń Wielki Mojków Gorzkowice Czeska Wieś Zabardowice Leszno Górne Chrzowice Strzelce Wojnowiczki Pniewie Lipna Kruszowice Kamionek Buków Wąsosz Dolny Tworzyjanów Borkowice Perzyce Łukaszowice Łowoszów Jasienica Dolna Ratowice Jasiona Morawa Kuźnica Ligocka Droglowice Tabor Wielki Danków Krasiejów Głogów Pogalewo Wielkie Karczyn Zakrzew Gorzanowice Więcki Wojnowice Ciepłowody Księginice Wielkie Antopol Annapol Boguszyce Mrowiny Radliniec Wierzbno Zawiść Brzeziny Kurów Mały Przedmoście Górzec Stary Łom Żelazno Sady Dolne Czerńczyce Dąbrówka Dolna Żarów

Objazda Łazy Szczyglice Ścibórz Smolec Podzamcze Piotroniowice Wróblew Szczawin Kromnów Zwrócona Osła Wąwolnica Kuropatnik Czarnocin Jordanów Śląski Otyń Miękinia Jeżów Sudecki Ubocze Folwark Świeligów Drogomil Romanów Jutrzyna Topola Izbice Pławnica Łubnice Składowice Borki Kościelniki Dolne Tułowice Małe Modła Strąkowa Piersna Nowe Skalmierzyce Wygiełzów Konradowa Wiązów Turza Śląska Syców Sędzisław Borzęcin Przedbórz Granica Piława Górna Lutrowskie Szczepanów Marianówka Miklesz Zbica Skałągi Nowy Jaworów Komprachcice Nowa Wieś Wrocławska Kalisz Konarzew Tarnów Bycki Goliszów Piastów Dzielice Wódka Smardy Dolne Dobieszowice Korytno Maszków Lasowice Nowosiedlice Czesławice Lasowice Małe Niewodniki Korfantów Niedźwiedzice Dziedzice Moskorzyn Kraśnik Górny Nowa Wioska Przysiecz Namysłów

Krępice Annopole Nowe Rusko Zakrzów Charłupia Wielka Kietrz Nowa Wieś Jarnołtów Sędzimirów Piotrowice Świdnickie Kłoda Górowska Dębianka Głębinów Oborniki Śląskie Rozkochów Burkatów Bystrzyca Dolna Paryż Nowa Świdnica Lewin Brzeski Waleńczów Cieszanowice Rozmierka Bolesławiec-Chróścin Sarny Wielkie Męcinka Markotów Duży Jaszkowa Górna Nowy Dwór Oława Frydrychów Wrocław (Leśnica) Pruszków Niedamirów Dobrogoszcz Dzbańce Skowronki Garbce Wiadrów Mieczków Radomsko Jodłownik Zwanowice Rogów Opolski Kocilew Uszyce Krzyżowice Zakrzów Bytnik Suszkowice Brzezie Woskowice Małe Wisznia Mała Krzepielów Grabie Komorniki Zalesie Żerniki Wrocławskie Milejowice Janiszów Bielejewo Piastowice Długołęka Domasław Wierzbie Ligota Górna Nowy Świat Szosa Turecka Biała-Kopiec Andrzejów Wysogotówek Radzikowice Grodziec Mały Przedwojów Sępów Mierzyce Iwiny Niemysłowice Lasocice Zgorzelec

Kuny Krzydlina Wielka Brzezina Ostrów Wielkopolski Witostowice Okmiany Giebułtów Grabary Stęgosz Orłowice Kobylice Strzebiń Jeżowa Osetnica Strzelce Szczawno-Zdrój Chorula Prusy Częstocice Bielany Wrocławskie Ożary Tomaszów Bolesławiecki Przybyszewo Masłowo Nasławice Kaniów Zimna Brzeźnica Brzózki Bielice Paniowice Jenkowice Szczepina Mała Kamienica Bukowie Nowe Budkowice Sokolniki Łomnica Beniaminów Bukowina Pęcz Jakubikowice Raciborowice Górne Bolesławice Wysoka Piechowice Święte Koiszków Nowa Brzeźnica Siedlec Opoczka Sławęcin Marianka Rędzińska Nowa Kuźnia Wojciechów Bierzów Bożnów Miejskie Pola Wodników Górny Jurków Baldwinowice Korczew Mościsko Granica Szklarka Mielęcka Roszkowice Ławica Jemielnica Toporów Lipnica Ulianówka Skoroszów Dobrosławice Gębice Lasocice Piaski Huta Drewniana Ligota Prószkowska Brochocin Nowa Wieś Kącka Piecowice

Osiek Łuszczanów Bliszczyce Miłowice Turów Rudnik Klasak Babin Jezierzany Zieleniec Topola Mała Chociwel Świeradów-Zdrój Sokola Góra Studnica Prężynka Mietków Nowa Wieś Legnicka Goraszowice Sucha Górna Okopy Ozimek Paczków Jawor Środa Śląska Strumiany Bielice Suszyna Jutrków Kędzierzyn-Koźle Pawłów Barcinek Wąsosz Górny Poborszów Krajanów Zdzieszowice Cienia Czarnolas Błażejowice Zabłoto Czarnowąsy Ołdrzychowice Kłodzkie Wesoła Katarzynów Maciejów Raszowa Myszowice Sokolec Gułów Wrocław (Fabryczna) Popowice Biała Jelitów Glinica Wysoka Kruków Sowina Ligota Czamborowa Krobanówek Gostyń Zabłocie Kłodzko Śliwice Kluczowa Gaszyn Trzebień Miłkowice Kluczbork Sarnówka Nowy Świętów Ostroszowice Szymiszów Wysoka Krasków Wielkie Łąki Stary Otok Jodłów Komarno Wojsławice Prószków

Komorowice Tokarów Wysoka Przyczyna Dolna Uskorz Wielki Nadziejów Mokra Machnice Iłowa Wilamowice Święciany Miłoszyn Dębowa Grobniki Mirosławice Białołęka Wilczków Brzezimierz Chrzelice Pietrowice Wielkie Młodawin Górny Żydów Latkowa Góry Siedlec Chrząstawa Wielka Mokrzeszów Komorniki Dąbrowa Mrokocin Łącznik Dankowice Jaskółki Ogorzelec Grabik Stare Serby Uraz Starczów Przyłęk Walce Wesołówka Kobylno Brzeźce Mańczyce Byczyna Wojcieszyce Sadów Goszczyna Ogorzelec Piotrowa Glinica Bobrowniki Wróblin Głogowski Łagoszów Wielki Pieszyce Bukowiec Sobótka Mokry Dwór Kietlice Odrowąż Przyborów Mnichowice Przesieczna Żerniki Małe Goszczowice Boczków Kolonia Bilew Lipce Biestrzyków Nowa Wieś Mała Lutomia Górna Jaźwina Włóki Wieluń Leśnica Raków Wrocław (Psie Pole) Gościce Rozumice Chełmiec

Kępnica Wolny Grudynia Wielka Pisaczów Radwanice Tarnica Kopaniec Bycz Zielenice Przecznica Chotów Ścinawa Mała Iwanowice Małe Gajewniki Nowe Kamienice Pawonków Kryniczno Młodawin Dolny Świebodzice Twardów Chróścina Biedrzychowice Kojęcin Bolesławice Żary Szklarka Łubna-Jakusy Strzelin Dzierlin Bierdzany Kościelec Pieńki Rzeczka Muchowiec Pszeniczna Nowy Dwór Prudnicki Bukowa Śląska Strzegomiany Mionów Parzęczew Błonie Kup Smardy Górne Opatowice Zmyślona Chotów Pieńki Stolarskie Jagodnik Rataje Dankowice Pierwsze Dzierzków Łubniany Dąbrowa Pakosławsko Kozuby Dąbrówka Górna Augustynów Stara Jamka Skalice Toplin Kątna Świny Janowice Duże Chmieleń Bernacice Górne Konin Żagański Niwa Ligota Wielka Wojnowice Amelin Dąbrówka Łubniańska Posucice Szonów Dobrzyń Kije Hanuszów Mazurowice Słone Cieszyce Dzietrzniki

Olszynka Kazanów Janowo Trzebce Krzyżanowice Wilczyce Michałowice Świercze Rokitki Węgry Złoty Potok Mesznary Radoszowice Głubczyce Wysocko Wielkie Dolna Grodków Kromolin Henryków Łaszczyn Lisowice Trzebnica Dziećmarów Raszków Kilianów Grzegorzów Kozłów Jaksonów Marcinkowice Zamysłów Piotrowice Grochowa Cieplice Śląskie-Zdrój Kowary Kopacz Grębień Krzyżowice Kościuszków Pieczyska Śrem Krzyżanowice Landzmierz Gębczyce Kurów Trzebiny Krzanowice Bieniowice Krobanów Bojanów Kunów Dobroszyce Skarbiszowice Serby Kunice Nowica Stara Kamienica Kobierzyce Jegłowa Polakowice Boguchwałów Ponikwa Kurczów Dzietrzkowice Orzechówek Paździorno Szymanów Domasłów Gola Wojciechów Lizawice Wolbromek Wyszanów Miłochów Nowy Miłków Psary Bielawki Wolany Ogrodnica Małusy Małe Rybnica

Wilczkowice Jeziory Wydrowice Słoćwina Olszowa Przezdrowice Nowy Rożnów Unikowice Przesieka Sądrożyce Krzyżkowice Uciechowice Grochowice Raków Grębocice Osiny Grzybiany Brynica Amandów Szlichtyngowa Żołędnica Kanclerzowice Raszowa Maniów Wielki Lutogniew Gołogłowy Osiek Maciejowice Dzierżkowice Kępa Laski Wilków Uników Dalków Panoszów Garbów Prudnik Kosorowice Zmyślona Słupska Lubrza Karolew Obłotne Tyniec Mały Rudniki Janiszewice Wierzbna Paszowice Wołczyn Górka Wieruszowska Cesarzowice Goświnowice Brudzew Gorzyczki Trębaczew Łowkowice Majaczewice Karpacz Dobrodzień Krosnowice Kolonia Strzałkowska Rączka Miechowice Oławskie Brzeziny Kąty Wrocławskie Topolice Grabowiec Tułowice Górzna Przecza Łowkowice Chrzanów Bychowo Dzbanów Łaszew Rządowy Wrzoski Boleścin Gola Witanowice Gierałtowice Krępna

Lubczyna Taczalin Karsznice Proszówek Izbicko Długopole-Zdrój Urbanowice Konradówka Wygwizdów Ligota Dolna Goszowice Włocin-Wieś Strzegowa Łowicz Strzegom Okup Wielki Pęgów Potarzyca Nowy Dwór Mroczkowice Małuszów Radwanice Kłoda Rosochata Wrzesiny Strzyżewice Kamieńsk Chróścina Lisie Kąty Ruja Boguszyce Szczytna Lipowa Gliniany Kalina Michałówek Zakrzów Walenczyzna Strachów Boguszyce Rzymkowice Niesiebędowice Zawadzkie Zagrodno Rożenno Jędrzychów Bogacica Ligota Piękna Nowice Suchoczasy Zakrzówek Szlachecki Słupia pod Kępnem Grabostów Krzepice Cienkowice Siedliska Komorów Kamiona Rogożany Prusy Zborowice Szczyty Poręba Biedrzychowice Zabrodzie Rakowice Jankowice Małe Słowik Gniewków Lipin Bucze Mieszków Krzekotów Wrocław (Muchobór) Biały Ług Smolarnia Bryłówek Koza Wielka Pisarzowice Piotrowice

Raczkowa Pólko Srebrna Góra Michałowice Napoleon Jakubowice Wilkowice Henryków Chałupki Bartoszów Tłustoręby Charłupia Mała Wachów Brodziszów Zielęcice Kozłówki Gogolin Ostrówek Święciechowa Radostów Górny Marżynek Krzyżowa Dolina Gniewomirowice Kalno Burzenin Janowa Opatów Warta Groble Korytów Szklarnia Nowa Łomnica Kamienica Pustków Żurawski Rzechta Podgórzyn Brzezie Trzebina Poręby Sękowice Żerniki Wielkie Sarny Czernica Borów Szymonków Chrząszczyce Strzelce Opolskie Marcinów Małków Krążkowy Wojkowice Stany Jarocin Lubnów Klisino Wójcice Skarbimierz-Osiedle Skrzypiec Gorzanów Ryszardów Wilków Tyniec Legnicki Dobrocin Sokolica Retków Wichrów Suchowice Rakowice Niemil Kurzawka Prażmów Biernatów Zduńska Wola Kotórz Mały Idzikowice Kuniów Bądzów Mszaniec Szczedrzykowice-Stacja Przedmoście

Jelenia Góra Nowaki Niedźwiady Smardzew Osiek Bartoszowa Szalejów Górny Pisary Suszka Wadochowice Grzebień Tuły Przyczyna Górna Mleczna Uciechów Ziemiełowice Golanka Dolna Pisarzowice Marczyce Oleszka Turów Kozie Doły Karłowiczki Pietna Rożniątów Pożarzyce Lwowiany Rychtal Łobodno Potworów Kalinowa Lipowa Domaradzka Kuźnia Kolonowskie Borszyn Mały Obora Grzeszyn Dryżyna Zopowy Szczepanów Otok Wójcin Radlin Przydatki Przybyszowskie Strupice Gródczany Pastuchów Brzezie k. Sulechowa Bujnice Lenartowice Reńska Wieś Szklarska Poręba Lubliniec Zajączków Stok Polski Dębniki Dębiniec Dubidze Puszyna Józefina Ścinawka Średnia Świerzyny Lubcz Mikolin Suchy Dwór Racławiczki Młodnik Pożarzysko Brodno Niemodlin Wolica Pusta Skomlin Głubczyce-Sady Żelazna Surowina Raszów Pasterzowice Tarnowiec Krzyków Jarostów

Krzyżowa Kolanowice Krapkowice Kolonia Kołłątaja Piękne Kąty Olszany Kierpień Wygoda Michałkowice Koszęcin Góreczno Brzezinka Prusice Maryszewice Złotoryja Jakubowice Ciświca Gajnik Gajków Gęsice Kozów Boreczek Jarosław Bagieniec Otmuchów Domanice Moszyce Łażany Stawiszcze Jerzmanice-Zdrój Pobiedna Ujów Wybłyszczów Budzów Żórawina Lipiny Bieniec Racławice Śląskie Szczepanowice Mikowice Pawłowice Ujazd Dolny Rogów Górowski Guzowice Lipowa Zabłocie Olesno Stare Olesno Dolnik Pustków Złotno Ziębice Zimnice Wielkie Chocianowice Gorzyce Wielkie Czyżowice Krajków Regulice Szum Pokrzywnica Marszowice Kamień Czechy Krzeptów Bożacin Rusinowice Wągrodno Dworzyszcze Proślice Trzebień Raczyce Łężce Bolków Turawa Gorzupia Fabianów Kowalów Szczepanek Grabia Trzecia Jadwisin

Malczyce Górka Sobocka Huby Koźlice Mysłakowice Śmiałowice Grodzisko Ligota Bialska Wrzosowa Stok Nowy Zabornia Kurznie Zębowice Nowogród Bobrzański Guzice Racibórz (Obora) Bolechów Zajączki Pierwsze Chełstówek Jakubów Boboszów Wojnowice Koperniki Komorowice Wichernik Raciborów Wąsice Łosiów Lubań Sławęcice Jaszkowa Dolna Dzikowa Kurowice Wtórek Latowice Krzewie Wielkie Załęcze Bąków Sieroszewice Dobroszewice Wierzbnik Izabelów Sobieszów Motyczyn Biskupin Równe Stawiska Włodowice Rawicz Giebułtówek Wierzbnica Węgrzynów Glinka Krzyworzeka Żuków Pawłowice Browiniec Polski Łaszew Siedliska Szymanowo Wolimierz Twardawa Łukowice Brzeskie Proszów Nowe Żabno Salnia Kijów Dębie Pisarzowice Witaszyce Zaborów Godków Radostów Dolny Barczkowice Szczytnica Wieściszów Dzielów Józefów Dąbrowa Kędzierzyn-Koźle (Rogi)

Ujazd Górny Tłustomosty Rokitnica Radocin Kolonia Plucice Gajewniki-Kolonia Blok Dobryszyce Tworków Golczowice Świerczów Kolonia Jaśkowice Głogówko Wrocław (Krzyki) Ostrowąsy Złotniki Wieża Domecko Posadówka Stare Budkowice Kraskowiec Ludmierzyce Dąbrowica Olbrachtów Buława Kościelniki Średnie Lubomyśl Stara Rzeka Ulanowice Debrzyca Szczedrzyk Stobrawa Żelisław Bogdanów Pielgrzymowice Kąty Rędziny Bolesławiec Solna Kubice Durzyn Dziwiszów Meszno Bytom Odrzański Szalonka Jenkowice Polanowice Krobielowice Jaśkowice Dzikowiec Czyżowice Kamyk Bachorzew Murów Dąbrowa Mściwojów Skarżyce Witoszyce Michałów Jasiona Rędziny-Kolonia Kowalskie Ujazd Kraszewice Karolina Jakuszów Chociemyśl Biechów Radosław Zybiszów Natolin Baborów Jeziorko Górka Prudnicka Nieradowice Żurawiniec Wyskok Wrząca Staniszcze Małe Żmigródek Mokronos Górny

Otoki Ptaszków Radostynia Perzów Radzimowice Podolany Pogórze Kręczków Częstochowa Malin Góra Św. Anny Maków Ceber Lichynia Łagoszów Mały Nowy Folwark Stara Bystrzyca Brzeźnica Krasowa Gryfów Śląski Henryków Ścigów Ścinawka Górna Gogołów Polanica-Zdrój Karczowice Krogulec Kęszyce Przywory Gorzesław Chudoba Krężoły Wilczy Las Zduny Radziechów Rozwadza Przyborów Golczowice Ptakowice Brochocin Ruszowice Nowa Jabłona Kostomłoty Karnice Bystrzyca Piotrkowiczki Długie Nowe Wierzbowiec Dzierżysławice Babi Las Karsy Bytkowice Wierzbie Chrząstowice Kujawy Jasienica Górna Gęsiniec Jełowa Gosławice Biała Rządowa Długomiłowice Kopalina Wilczyniec Witaszyczki Mątewki Mokrsko Mieszków Janowiczki Biała Nyska Mozów Małuszyn Długie Stare Wyszanów Solniki Małe Konradów Dolina Siedlnica Bielawa Wysocko Małe Wyszki

Myślibórz Mochów Dzierżysław Kłobuck Cieszęcin Maniów Mały Kobiele Małe Kunice Żarskie Łukaszów Piotrków Borowski Hilarów Świdnica Jaworzyna Śląska Jawornica Strzeganowice Tymienice Opole Kujakowice Górne Sarnowice Piotrówek Dionizów Pielaszkowice Wojnarowice Wojszyn Strzałków Biskupice Milikowice Olszanka Wojsław Starowice Dolne Kopydłów Słupia pod Bralinem Sosnówka Brzezinki Sidzina Mokronos Dolny Kłosów Duszniki Krobusz Czachory Domaniowice Sierakowo Kobierno Jankowice Przylesie Dolne Osiek Jaczkowice Piskorzyna Olbrachcice Sławniowice Kudowa-Zdrój Stary Węgliniec Bukówka Gródczanki Taczów Mały Budziwojów Plucice Borucin Stary Wiązów Nasale Zamienice Budziska Biedrzychów Jezierzyce Wielkie Śmieciak Rożnów Bełsznica Nowy Las Źlinice Więcmierzyce Bojanów Brzeźnica Leszno Dolne Łagiewniki Gnojna Dziećmiarowice Wrocław (Klecina) Gaworzyce Ziemnice Smereczyna

Spalona Stary Jaworów Szymocin Biskupów Bierzyn Sulisławice Klępina Jelenin Cieszów Strobice Wielgomłyny Nadolice Małe Snowidza Mokre Gola Gościęcice Modlikowice Nadolice Wielkie Czerna Łagiewniki Średzkie Magnice Kochcice Książnica Libidza Kolnica Słoszów Witów Kleśniska Lubecko Goszcz Zielina Zaręba Racibórz (Brzezie) Sadowie Skorogoszcz Starków Kolonia Ligocka Dziekaństwo Parzymiechy Sułoszów Kobyla Głowa Zubrzyce Kałużna Ligota Gruszczyce Brzóski Dębowa Łęka Pszenno Księginice Dylów Rządowy Przydroże Wielkie Joanka Oleśnica Duszniki-Zdrój Płoszów Radogoszcz Legnickie Pole Lwowska Wrocław Stanowice Magnuszowice Brzeg Dziewkowice Pawłów Trzebnicki Pucnik Wawrzyńcowice Swędzieniejewice Nowa Ruda - Słupiec Samborowice Niwnica Panków Żukowice Żyrowa Wróżewy Poznowice Oleśnica Mała Komorniki Miłków Stoszowice Kadłubiec

Stara Góra Dworszowice Kościelne Ochocice Czerwonków Pakosławice Winiary Ścinawka Dolna Karłowice Nowa Kopernia Niegoszów Wielowieś Domaszkowice Sieraków Racibórz Siecieborowice Drożów Buków Piechocice Przywóz Święty Marek Węgry Krzeczyn Wielki Świnobród Kłobuczyn Muszkowice Ligota Turawska Korzekwice Moszowice Zimnowoda Dankowice Drugie Chrósty Pilszcz Lisiec Gierałcice Roszkowice Świniary Wielkie Maniów Bobolice Niedoradz Jakubowice Proszków Ozorzyce Huta Stara Pierwoszów Drożków Brzeziny Nowe Kępno Stare Drzewce Hajduki Osiek Makowice Sarny Małe Wschowa Wojciechówka Małujowice Jugowiec Przylesie Lubków Różana Pyskowice Krzekotówek Komorowo Pleśnica Siemysłów Potoczek Boboluszki Kamieniec Ząbkowicki Owczary Stara Brzeźnica Ptaszkowice Dobrzeń Mały Domaszowice Mroczeń Wilamowa Stary Grodków Kwielice Zapolice Kruplin-Parcela Lubawka Brzózki

Pokój Malnia Jakubów Cielce Baranów Rostkowice Brzoza Klucze Większyce Mańkowice Jasienie Świerkle Dzików Kozice Łambinowice Chróstnik Grzybki Twardogóra Mędłów Ociąż Turów Borkowice Pustków Wilczkowski Masłowice Dalnie Gola Górowska Dobroszów Ratno Dolne Prusinowice Godziszowa Kolonia Gorzędów Ligota Mała Szadurczyce Raciborowice Dolne Międzyrzecze Ślęza Dankowice Trzecie Wilków Zrąbiec Stary Górnik Dylaki Jankowice Wielkie Ligotka Siedlimowice Obórki Ząbkowice Śląskie Jaszkotle Ogiernicze Chmielowice Wydrzynów Chościszowice Cieszów Mirków Zabiele Leszczyniec Mikoszowa Wojków Bukowna Proszkowice Dąbie Stary Henryków Łosieniec Ludów Śląski Radostów Średni Warta Bolesławiecka Jerzmanowa Ligota Tułowicka Słoków Równa Dobrzykowice Jaroszówka Starościn Ściborzyce Wielkie Olszowa Koziniec Kromolin Nowy Winna Góra Brzezina Lubnów Osusz

Popielów Nosków Strumienna Chojnów Gaj Oławski Żywocice Żagań Dębska Kuźnia Wawelno Gołuszowice Różaniec Kąty Kostrzyna Mirsk Kuropas Gniechowice Kotlina Radochów Bestwin Przechód Obiszów Wołów Rysiowice Radomierz Turze Dobieszów Węgliniec Czarny Bór Ligota Wołczyńska Kruszyna Olszyna Dolna Komorno Gruszewnia Wólka Wojsławska Radłów Pągów Okrajszów Białowieża Skrzypnik Biskupice Ładza Ostrówiec Karski Bodzanów Godzikowice Bobrowa Biadacz Starokrzepice Parzewnia Dobrzejowice Dębie Sadowiec-Wrzosy Wierzbięcice Kamieńczyk Grzegorzów Gorzkowiczki Holendry Proszyce Zbrojewsko Dębnica Dobra Molestowice Suchodaniec Żeliszów Smardzów Dalków Rzeczyca Lipie Przygorzele Stary Wielisław Strzegów Ciechów Jastrzębia Kąty Dobiercice Opatów Tarce Witowice Kamieniec Wrocławski Glinica

Królowe Pawłów Kliny Kuklice Pogalewo Małe Modlęcin Warkocz Borków Nowy Bernacice Kórnica Żelowice Gola Grodkowska Nysa Roszków Wałbrzych (góra Chełmiec) Księży Las Rzędzina Kruszyna Tomkowa Leśnik Siemianów Czarna Lubiatów Wielmierzowice Racibórz (Markowice) Rogoż Szczytniki Małe Tylewice Włostowa Domaradz Antoniów Sternalice Muszyn Jędrzychowice Mostki Smolnik Starowice Brynica Kochłowice Drożyna Ozorowice Nowa Wieś Wolibórz Głębock Jaworek Sulikowice Pieńki Dworszowskie Kadłubia Grębanin Bryłów Góra Wawrzeńczyce Brzęczkowice Pietrowice Małe Michów Grocholub Księże Pole Stefanów Wola Przedborska Szczepankowice Jaworów Zapusta Chróścielów Pomianów Górny Byków Wojtkowice Żabice Chomiąża Jedlno Pierwsze Świniary Małe Szczedrzykowice Godzinowice Kokanin Domaniów Szukalice