Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • toya
  • /
  • 1

Opinie o toya

łódź

Internet toya opinie
Cena
3.67
Niezawodność
3.67
Obsługa klienta
4
Parametry
4

Średnia ocen

3.83

w skali od 1 do 5.

 

Alfred / 2023-02-18

Profesjonalna obsługa, extra jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny w mojej opinii konkurencyjne. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Wspaniale, że taka firma działa w moim mieście.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mariola / 2023-02-12

Z początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny uważam że naprawdę niewygórowane. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Maciek / 2019-12-12

Zastanawiam się kto pisze dobre opinie o tej firmie. Ja mam do czynienia z nią już 15 lat. i nigdy nic dobrego z tego nie wynikło. Firma myśląca tylko o zyskach, ma gdzieś swoich abonentów zwłaszcza na terenach gdzie jest monopolistą. Przez kilkanaście lat zmieniałem wiele razy miejsce zamieszkania w obrębie Łodzi i prawie zawsze miałem to nieszczęście że trafiam na firmę toya (celowo z małej litery, bo to dno) Niezależnie od terenu, CZĘSTE AWARIE, dotyczy to zarówno telewizji jak i internetu, NIE SZANOWANIE KLIENTA, USŁUGI NA WIELE SŁABSZYM POZIOMIE NIŻ KONKURENCJA, WYSOKIE CENY ZA PAKIETY KTÓRE WINNYCH FIRMACH JUŻ DAWNO PRZESZŁY DO HISTORII. Kłamanie abonentów na temat przyczyn awarii. Przykład: Banalna awaria zasilania w okresie dni wolnych od pracy, technik nie przyjedzie załączyć bezpiecznika, BO MA WOLNE, a abonentom dzwoniącym wmawia się że został zerwany światłowód i dla tego przez tydzień nie otrzymają należnych im usług za które MUSZĄ I TAK ZAPŁACIĆ. PODSUMOWUJĄC: Jeżeli macie możliwość wybrania innego dostawcy to róbcie to bez wahania. Każda obojętnie jaka firma będzie lepsza niż tOYA. Ja miło wspominam czasy kiedy byłem podłączony do wspaniałej firmy FORWEB, a także RETSATU z którym nie miałem problemu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.50
Zalety

Jeżeli nie masz innego wyjścia, to przynajmniej masz od czasu do czasu telewizję lub internet

Wady

Jest ich tak wiele że nie chce mi się pisać

Extra informacje

Internet toya opinie