Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • hossa
  • /
  • 1

Opinie o hossa

hossa.schody.pl

warszawa

Budownictwo hossa opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Jurek / 2023-06-27

Akurat w pandemii wypadło nam kończyć dom.\\\\r\\\\nŚwiat trawił wirus,a my mieliśmy za sobą kilka nietrafionych ekip.\\\\r\\\\nTym bardziej chcemy polecić stolarzy z firmy Hossa-schody,nie dość,że czas był trudny,to ekipa dała z siebie wszystko \\\\r\\\\nSchody wyglądają tak jak zrobił nam projekt architekt.\\\\r\\\\nNo i cena była przystępna,nie z kosmosu jak u niektórych!
Zalety

Działali bez zarzutów

Wady

Musieliśmy czekać- ponad 3 miesiące

Extra informacje

Mają sporo zamawiających,stąd te kolejki

Roman / 2022-10-21

Czasy takie,że trzeba wszystko sprawdzać.My do firmy HOSSA trafiliśmy przez sąsiadów,którzy jako pierwsi kupili bliżniaka. My po blisko roku.I powiem tak, ich schody spodobały się nam,ale nasze to typowa wisienka na torcie.Mamy to co chcieliśmy,dokładnie wykonano to co wymyślił nam architekt. Warto u nich zamówić,dają szczegółową umowę,fakturę za wykonaną pracę mini długą gwarancję.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Pełna profeska

Wady

.....no niestety trochę się czeka,ale warto!

Extra informacje

inni mogą się uczyć obsługi klienta właśnie od nich

Barbara / 2022-08-03

My skorzystaliśmy z usług Firmy Hossa po raz pierwszy w 2014roku. Kolejny raz- tym razem dla córki,schody dywanowe w 2020r. Zarówno za 1 jak i drugim razem było wszystko w porządku.Gdybyśmy mieli budować kolejny raz to skorzystalibyśmy z tej samej firmy. Dodam też, że nasi znajomi też u nich zamawiali schody i tak samo jak my są bardzo zadowoleni.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Terminowość,jakość, znajomość fachu

Wady

Na dobrego fachowca warto czekać

Extra informacje

To co było ustalone to zostało w pełni zrealizowane

Witek / 2018-02-19

Trudno znależść Fachowca, który wie co to jakość...w pełni tego słowa znaczeniu. Niektórzy wykonawcy robią szybko z byle czego a efekt wiadomy...do poprawki lub co gorsza praca od nowa!!! Tutaj w Hossie mieliśmy zapewnioną autentyczną jakość, która była potwierdzona nader poprawnym wykonaniem zlecenia.Potwierdziło się w 100% tj. zapewniono mnie okazując m.in referencje dla jednego z zabytkowych hoteli w centrum Warszawy, wszystko było w jak najlepszym porządku. Możemy HOSSĘ śmiało polecać- my już mamy 3 schody od nich na przestrzeni 15 lat ( 2 nasz dom + rodzina żony). Wszyscy są tego samego zdania.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Podpisana umowa z dokładną specyfikacją prac do wykonania. Terminowość końca pracy. Ekipa bez nałogów- co w dzisiejszych czasach jest niestety spotykane.

Wady

Czas oczekiwania- max. do 2 m-cy od chwili podpisania umowy ( ale i tak warto chwilę zaczekać- takie obłożenie czasowe można jeszcze spokojnie zrozumieć)

Extra informacje

Długoletnia gwarancja.

Budownictwo hossa opinie