Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • hossa
  • /
  • 1

Opinie o hossa

hossa.schody.pl

warszawa

Budownictwo hossa opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

2

dodanych opinii

 

Barbara / 2022-08-03

My skorzystaliśmy z usług Firmy Hossa po raz pierwszy w 2014roku. Kolejny raz- tym razem dla córki,schody dywanowe w 2020r. Zarówno za 1 jak i drugim razem było wszystko w porządku.Gdybyśmy mieli budować kolejny raz to skorzystalibyśmy z tej samej firmy. Dodam też, że nasi znajomi też u nich zamawiali schody i tak samo jak my są bardzo zadowoleni.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Terminowość,jakość, znajomość fachu

Wady

Na dobrego fachowca warto czekać

Extra informacje

To co było ustalone to zostało w pełni zrealizowane

Witek / 2018-02-19

Trudno znależść Fachowca, który wie co to jakość...w pełni tego słowa znaczeniu. Niektórzy wykonawcy robią szybko z byle czego a efekt wiadomy...do poprawki lub co gorsza praca od nowa!!! Tutaj w Hossie mieliśmy zapewnioną autentyczną jakość, która była potwierdzona nader poprawnym wykonaniem zlecenia.Potwierdziło się w 100% tj. zapewniono mnie okazując m.in referencje dla jednego z zabytkowych hoteli w centrum Warszawy, wszystko było w jak najlepszym porządku. Możemy HOSSĘ śmiało polecać- my już mamy 3 schody od nich na przestrzeni 15 lat ( 2 nasz dom + rodzina żony). Wszyscy są tego samego zdania.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Podpisana umowa z dokładną specyfikacją prac do wykonania. Terminowość końca pracy. Ekipa bez nałogów- co w dzisiejszych czasach jest niestety spotykane.

Wady

Czas oczekiwania- max. do 2 m-cy od chwili podpisania umowy ( ale i tak warto chwilę zaczekać- takie obłożenie czasowe można jeszcze spokojnie zrozumieć)

Extra informacje

Długoletnia gwarancja.

Budownictwo hossa opinie