Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Części i opony
  • /
  • aparts.pl
  • /
  • 1

Opinie o aparts.pl

www.aparts.pl

siemianowice

Motoryzacja aparts.pl opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

7

dodanych opinii

 

Hubert / 2023-02-17

Sfokusowana na kliencie ekipa, najwyższa jakość, sprawna wysyłka, ceny jak dla mnie atrakcyjne. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.

Marzena / 2023-02-10

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem najlepsze jakie znalazłam. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i do szybkiego zobaczenia.

Piotrek / 2022-03-23

Kontakt z klientem marny. Sposób odpowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Po pierwszej wiadomości odechciewa się skorzystania z usług oferowanych przez sklep.

MisterKiemon / 2022-02-28

Uwaga na zamówienia w tym sklepie! Zakupiłem część, okazała się zbędna więc odesłałem ją. Mimo że nie była montowana w samochodzie ani podłączana, sklep stwierdził że podłączona została wtyczka ( BZDURA) i nie chce zwrócić całości kwoty. Oszuści oszuści OSZUŚCI!
Zalety

Brak

Wady

Oszuści

Extra informacje

Mati / 2020-03-17

Genialny sklep, mają wszystko, niskie ceny, szybka wysyłka
Zalety

wysyłka, kompleksowa oferta

Wady

brak

Extra informacje

Kirio / 2019-08-01

Szybko i sprawnie.
Zalety

dostępność, kontakt

Wady

Extra informacje

Dudek / 2018-03-12

Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy sklep motoryzacyjny w sieci. https://aparts.pl to na pewno szybka dostawa i mnóstwo produktów od ręki. Raz odbierałem części osobiście będą na śląsku i rozmawiałem z obsługą. Fajni kompetentni młodzi ludzie zający się na rzeczy.
Zalety

szybka dostawa gratis, części dostępne od ręki

Wady

nie ma

Extra informacje

Motoryzacja aparts.pl opinie