Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • Inbook.pl
  • /
  • 1

Opinie o Inbook.pl

Zakupy Inbook.pl opinie
Asortyment
3.17
Dostawa
2.51
Łatwość zamawiania
3.23
Obsługa i reklamacje
2.56
Poziom cen
3.21

Średnia ocen

2.94

w skali od 1 do 5.

 

~Discman / 2017-03-14

Skandaliczny stosunek do klienta! Po kilkukrotnym ponagleniu mailowym otrzymałem informację, że towar do mnie jednak nie dotrze zw na rzekome uszkodzenie w transporcie. Zaproponowano mi go w...dwukrotnie wyższej kwocie u nich od innego dostawcy! Odmówiłem, po czym dostałem informację o zwrocie kosztów...na konto na ich stronie! Zażądałem zwrotu natychmiastowego na moje konto bankowe. Mija tydzień i nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy! Oszuści i naciągacze! Omijać szerokim łukiem!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~Tomasz / 2017-03-07

Zamówiłem kilka zabawek.Natychmiastowa zapłata.Mail o przyjęciu zapłaty,drugi że wysyłka towaru w ciągu dwóch dni.Po tygodniu brak paczki.Pisze maile brak odzewu.Po wielu próbach dodzwonienia się sukces udało się.Pani zdziwiona tłumaczy że nie mają zamówionych zabawek,bo nie ma ich dostawca,oczywiście wysłali mi maila którego nie otrzymałem.Oszustwo pierwsze sklep sprzedaje towar którego nie posiada! Czas na zwrot zapłaty za towar 14 dni Kpina.Mija 16 dzień brak zwrotu.Odzusci.Nie odpuszczę im skieruje sprawę do sądu.WadyOszuści
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Wady

Oszuści

Extra informacje

~Kamila / 2017-02-22

Kupiłam zegarek za ponad 700 zł, który w opisie oferty miał gwarancje dostawy w jeden dzień, tymczasem otrzymałam go po prawie 3 tygodniach! Kontakt ze sprzedawcą lakoniczny, żadnych konkretów, dlatego kupiłam drugi w innym sklepie a ten zwóciłam ( dodam, że produkt miał odciski paców na tarczy i włożony w pudełko był niechlujnie). Znowu zwrot pieniędzy miał być do 14 dni,a w rzeczywistości był po prawie 5 tygodniach. Zero profesjonlizmu, nikomu nie polecam. Strata czasu i nerwów.

~ajwaj / 2017-01-11

Uwazajcie na ten sklep.Sklepem powinna zainteresować sie policja bo oszukują i naciągajaklientów nie realizując zamówień .Moje zamówienie z dnia 4.12,2016 nie zostalo zrealizowane bo nie mogą zrealizować z przyczyn od nich niezależny ale pieniadze ktore otrzymali do chwili obecnej nie zwrocili tjddnia 10.012017 to jest skandal Ja im tegoi nie daruję

~Krzysztof / 2016-11-06

ODRADZAM WSZYSTKIM. Zakupu w tym sklepie dokonałem pierwszy i ostatni raz. Niedostępna preferowana zawsze przez mnie płatność przy odbiorze, co już zazwyczaj źle rokuje. Towar miał być dostępny w 1 dzień roboczy. Po tygodniu dowiedziałem się telefonicznie, że mają kłopoty ze ściągnięciem 1 pozycji. Po kolejnych 3 dniach roboczych otrzymałem e-mailem informację, że zamówienie się opóźni. Tego samego dnia otrzymałem zaproszenie do wypełnienia ankiety oceniającej swoje zakupy (sic!). Gdy w tej ankiecie słusznie utyskiwałem na jakość obsługi, sklep odpisał, że przecież o wszystkim mnie na bieżąco informował. Po pierwsze, o informację musiałem sam zatelefonować, a po drugie, w jakim terminie te informacje otrzymałem (po tygodniu i po 10 dniach). W końcu po 2 tygodniach (po 10 dniach roboczych) zamówienie szczęśliwie zostało nadane do punktu odbioru. Zero solidności, zero skruchy, zero poczucia winy. Nigdy więcej.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20

~Agnieszka / 2016-11-05

Otrzymałam towar kilka dni po zamówieniu. Zamówiłam na prezenty dla 2 osób zabawkę i książkę. Wybrałam paczkomat. Paczkę otworzyłam od razu. Zabawka była ok, ale książka miała zagiętą i rozwarstwioną okładkę. Sprawę zgłosiłam po weekendzie. Od samego początku konsultantka stwarzała problemy. Najpierw trzymała się zdania, że za późno zgłosiłam reklamację - 4-5 dni to za późno. Prosiłam o wskazanie w regulaminie punktu, który mówi ile mam czasu na reklamację, nie otrzymałam odpowiedzi. Wymienialiśmy tak maile ok 2 tyg. Kobieta kompletnie nie znająca regulaminu, nie wiedząca z jakim zamówieniem ma do czynienia. Stwierdziła, że moim obowiązkiem było otwarcie paczki przy kurierze. Nie zamawiałam kuriera. Później twierdziła, że zamówienia są dobrze sprawdzane i na pewno wysłali dobry towar. W internecie jest dużo opinii, że źle zabezpieczają książki. Prosiłam o kontakt z osobą decyzyjną, z kierownikiem działu obsługi klienta. Następnie pani stwierdziła, że reklamacji nie uzna, bo książka leżała przez weekend i nie wiadomo co się z nią działo...na koniec stwierdziła, że każdy klient może uszkodzić towar, żeby go zwrócić. Nie dociera do tej kobiety, że ja nie chce zwracać towaru, tylko wymienić go na pełnowartościowy, żeby dać go na prezent. Kobieta nie wie, że jeśli chciałabym przeczytać tę książkę to mam 14 dni na zwrot. Nie trzeba jej uszkadzać. No, ale widocznie ona sama tak rozwiązuje sprawy zakupów. Miłej pani przypominam, że mogę zwrócić towar w ciągu 2 tyg, nie trzeba kombinować droga konsultantko...Obecnie zostałam z książką z zagiętą okładką, której na pewno nie dam w prezencie. Nie polecam firmy, które wysyła trefny towar, zatrudnia beznadzieją obsługę, która nie zna się na przepisać i obsłudze klienta. Fajna taktyka, wysyłać niepełnowartościowy towar i zbywać klienta przez kolejne tygodnie. Nie polecam. Szkoda, że nie zapoznałam się z opiniami na ich temat wcześniej. Wadybeznadziejna obsługa, nie znająca zamówień, które obsługuje, nie znająca regulaminu, oskarżająca klienta o niszczenie książki, żeby ja zwrócić, i to w sytuacji kiedy klient wcale nie chce tej książki zwrócić, tylko wymienić na pełnowartościowy towar. Bardzo sprawnie zniechęcają klienta, wymyślają powody nieprzyjęcia reklamacji.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.20
Zalety

Wady

beznadziejna obsługa, nie znająca zamówień, które obsługuje, nie znająca regulaminu, oskarżająca klienta o niszczenie książki, żeby ja zwrócić, i to w sytuacji kiedy klient wcale nie chce tej książki zwrócić, tylko wymienić na pełnowartościowy towar. Bardzo sprawnie zniechęcają klienta, wymyślają powody nieprzyjęcia reklamacji.

Extra informacje

~Milena / 2016-10-29

Nie polecam. Zawiodlam się właśnie po raz drugi na tym sklepie. Raz kupiłam książkę na prezent i czekając na nią dowiedzialam się że kupionego produktu nie ma na stanie. Następnie przez 3 tygodnie nie mogłam doprosić się o zwrot pieniążków. Dopiero kiedy powiedzialam, ze wystawię przedsądowe wezwanie do zapłaty to zwrócili mi pieniądze (niestety za przesyłkę nie - tylko za zakupiony towar). Parę dni temu postanowiłam im dać jeszcze jedną szansę i tym razem najpierw zadzwoniłam, żeby spytać czy mają na stanie rzecz. Pani była uprzejma i powiedziała że oddzwoni. Nie oddzwniła oczywiście (już 3 dzień). Nie mam dobrego zdania i nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Nie korzystam z żadnego z zainteresowanych mnie produktów bo nie miałam możliwości ich dostać

~paweł / 2016-10-06

Trzymać się z daleka od tej komicznej firmy Inbook,która za nic ma zasady dobrego handlu,nie dotrzymuje umów sprzedaży,wyłudzone pieniądze za towar którego nie było zwraca z łaski po dwóch tygodniach i to niechętnie.Czekam kiedy wystawią do sprzedaży Monę Lisę.Jak na nieszczęście ,to bezczelne inbookowe przedsięwzięcie rozrasta się jak rak którego tylko my klienci możemy powstrzymać,omijając ich szerokim łukiem.Zapłaciłem firmie Inbook za książkę którą wystawili do sprzedaży.Okazało się ,że książki niie mają i już.I kto im co zrobi.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Zapłaciłem firmie Inbook za książkę którą wystawili do sprzedaży.Okazało się ,że książki niie mają i już.I kto im co zrobi.

~Viki / 2016-06-19

Zamówiłam zegarek ice i dostałam rozmiar s dla dzieci, zero kontaktu, telefon milczy, brak odpowiedzi na mail' e. Brak dołączonego rachunku. Oszuści, gdybym przeczytała opinie wcześniej napewno takiego błędu bym nie popełniła.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.20

~Karolina / 2016-03-28

mój ojciec jest bardzo zadowolony z mapy Polski na ten 2016 rok, ja też się cieszę , że ojciec się cieszy z mapy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

promocje, odbiór w urzędzie pocztowym.

Wady

brak

Extra informacje

mapa Polski 2016

~nowa66 / 2016-01-10

Żenada. Brak towaru, brak zwrotu pieniędzy. Szkoda słów.nie mam
Dostawa
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

nie mam

~aja / 2015-12-10

W trakcie 1 zamówienia zostałam oszukana kilka razy:1. Błędny stan zamówienia (stan zamówienia był podany jako średni. Okazał się na wyczerpaniu)2. Wysyłka miała być w 1 dzień roboczy. Otrzymałam po 5 dniach od zamówienia.3. Otrzymałam informację, że zamówienie zostanie uzupełnione. W trakcie rozmowy telefonicznej - że nie ma takiej gwarancji. Zostało uzupełnione o 1 sztukę, a miało być łącznie 100! Kpiny.4. Otrzymałam informację, że Sklep będzie się ze mną kontaktował rano (03.12.) w sprawie uzupełnienia przesyłki. Nie kontaktował się do godz. 12:30. Zadzwoniłam sama.5. Zapewniano mnie, że przesyłka będzie do południa. Była po południu.6. Poinformowano mnie mailem 04.12., że dyspozycja przelewu nadpłaty z tytułu zmniejszonego zamówienia została przekazana do dyspozycji do działu księgowości. Potem zwodzono mnie, że pieniądze będą wysyłane dzisiaj lub jutro. Dzisiaj otrzymują informację, że sklep ma 14 dni na zwrot. To jest żenujące. Wadywprowadzanie w błąd, długi okres oczekiwania, niedotrzymywanie słowa, problem z odzyskaniem nadpłaty6 dni, 122 zł
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Wady

wprowadzanie w błąd, długi okres oczekiwania, niedotrzymywanie słowa, problem z odzyskaniem nadpłaty

Extra informacje

6 dni, 122 zł

~magda / 2015-09-23

Pierwsze zamówienie przyszło dość szybko, było wszystko co zamówiłam.Ale z drugim... Dostałam maila, że jednej z książek nie mogą wysłać, bo zniszczona, chyba że dopłacę to sprowadzą droższą. Jeśli nie chcę, to przeleją pieniądze do wirtualnej skarbonki lub na konto, które podam w profilu. Tyle, że takiej opcji w profilu nie widzę. A na maile nie odpowiadają - jest cisza. Dobrze, że to nie były drogie książki, ale szkoda mi tych pieniędzy. Nie wiem, czy chociaż resztę książek otrzymam...Po tym zamówieniu skończy się moja przygoda z tą stroną.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

ceny

Wady

niesłowność, nieopowiadanie na maile, brak w magazynie wystawionych książek

Extra informacje

~Jarek / 2015-04-15

Po zapłacie za towar okazało się, że nie mogą zrealizować zamówienia a pieniądze trafiły na ich wirtualną skarbonkę. Mimu kilku prób nie ma możliwości odzyskania pieniędzy z tej skarbonki. Sklep nie odpisuje na wiadomości w tej sprawie. Inbook.pl to oszuści i naciągacze. Wygląda na to, że sami sobie wystawiają pozytywne komentarze. nigdy więcej tego sklepu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.20
Zalety

brak

Wady

Wystawiają nieistniejący towar i nie chcą zwrócić wpłaconych pieniędzy

Extra informacje

~Mariusz / 2015-03-05

KOMPLETNA ŻENADA!!! OSZUŚCI !!! NIEPROFESJONALIŚCI !!! Kupiłem dwie książki 11.02 i od razu za nie zapłaciłem. 6 dni później dostałem informację, że jednej książki nie mogę dostać, chyba że zapłacę za nią 23 zł więcej lub z niej zrezygnuję. Po rozmowie z konsultantami nie udało mi się dowiedzieć jakim prawem tak zostałem potraktowany. Po powołaniu się na regulamin na stronie inbook.pl (IV Płatności1.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w katalogu i na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian. Zamówienia złożone realizowane są na warunkach obowiązujących w chwili ich złożenia, wszelkie późniejsze zmiany cen towarów, czy innych elementów objętych zamówieniem nie mają wpływu kształt wcześniej zawartej umowy kupna - sprzedaży. Zniżka wynikająca z kuponów rabatowych dotyczy tylko oznaczonych produktów i nie sumuje się z innymi promocjami.) zostałem odprawiony z kwitkiem. Po kolejnych próbach powiedziano mi, że firma "zastrzega sobie prawo do niezrealizowanialub częściowej realizacji w/w zamówienia. O takiej ewentualnościpoinformujemy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie." TYLKO TAKIEJ INFORMACJI NIE MA U NICH W REGULAMINIE, jest natomiast podawana na końcu maila przy informacji o zamówieniuPotem zostałem poinformowany, że moje zamówienie nie może zostać z realizowane z powodu niemożliwości jego wykonania(w międzyczasie nagle DOPIERO ZNIKNĘŁA POZYCJA ZE STRONY inbook.pl KTÓRĄ ZAMÓWIŁEM- TZN NIE MOŻNA BYŁO JEJ KUPIĆ)... Po powołaniu się na "Dz.U. 2000 Nr 22 poz. 271. USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" oraz postraszeniu o założeniu sprawy w sądzie(mając mocne argumenty) ZOSTAŁEM POINFORMOWANY W DNIU 20.02 ŻE MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO PONOWNIE PRZEKAZANE DO REALIZACJI. Dopiero dziś(05.03) mogłem odebrać 2 ksiązki w punkcie Mail Boxes Etc.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Żadnych

Wady

Proszę przyczytać opinię

Extra informacje

-

~Dominika / 2014-12-03

Masakra, dałam się nabrać. Zamówienie złożyłam, pieniądze wysłałam a towaru brak. Brak również odpowiedzi na maile, telefon nie odpowiada. Nie wiem dlaczego jeszcze w ogóle funkcjonują... Nie zamawiajcie nic w tym sklepie. Oszuści!
Zalety

brak

Wady

wszystkie możliwe

Extra informacje

~Jola / 2014-10-20

Witam. Niestety sklep wystawia towar na sprzedaż którego nie posiada w sprzedaży, kontakt na poziomie zera, w rezultacie wysyła towar którego się nie zamawiało. Odradzam wszystkim przyszłym kupującymWadyBrak kontaktu,klient traktowany jak idiota
Zalety

Wady

Brak kontaktu,klient traktowany jak idiota

Extra informacje

~Darful / 2014-01-23

Muszę przyznać,ze lubię robić zakupy w tym sklepie,jestem zadowolony z obsługi i bogatego asortymentu,ceny naprawdę przystępne -zdecydowanie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

wybór,cena,obsługa

Wady

nie znalazłem

Extra informacje

tydzień, 22zł

~mitsh / 2014-01-04

Dobrze,że wcześniej nie sprawdzałam opinii na temat tej księgarni,by bym bała się cokolwiek zamówić. W taki sposób nie zdobyłabym książki, której nigdzie nie mogłam znaleźć. Szybka wysyłka, miły kontakt i wielka satysfakcja ze zdobytej lekturki :) polecammm
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

~Gniewomir Trocki / 2013-09-26

Nowa jakość zakupów w siecie. Brak odzewu na e-maile, nieprawdziwe zapewnianie o dostawie, wiecznie głuchy telefon. Jeżeli zależy Ci na jakości obsługi, omijaj to miejsce w sieci. W tej chwili nie mam ani towaru, ani pieniędzy, ani odpowiedzi na e-maile.WadyBrak kontaktu, niepoważne traktowanie klienta, brak odpowiedzi na e-maile...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

Wady

Brak kontaktu, niepoważne traktowanie klienta, brak odpowiedzi na e-maile...

Extra informacje

~KR000 / 2013-09-13

Sklep podał nieprawdziwą informację na temat dostępności produktu. Produkt był niedostępny. Nie można dodzwonić się do sklepu, problem z odzyskaniem pieniędzy.Od tygodnia obracają moimi środkami, nie odpowiadają na maile. Przestrzegam!!! W regulaminie wpisali, że do 30 dni dokonają zwrotu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

atrakcyjne ceny

Wady

niesolidność, brak natychmiastowego zwrotu pieniędzy.

Extra informacje

zamówienie usunięto przez sklep w związku z brakiem na magazynie.

~nonconf / 2013-02-21

Sklep podał fałszywe informacje o książce. Reklamował ją jako książkę w oprawie skórzanej, tymczasem okazało się, że oprawa jest miękka papierowa. Po reklamacji zmusił mnie do wysłania pocztą książki mimo, że zamówiłem kuriera jako drogę dostawy przy jej kupnie. Domaga się, wbrew prawu, zwrotu paragonu. inaczej nie chce zwrócić pieniędzy. Pieniądze za przesyłkę przelał na "skarbonkę" konto w wirtualnym sklepie, a nie na moje konto, chce w ten sposób zmusić mnie do zakupów w ich sklepie. Ta gehenna nie ma końca.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

stosunkowo tanio

Wady

Falszywa reklama produktu, trudności ze zwrotem pieniędzy

Extra informacje

okłamali mnie, produkt wysłany nie był tym zamawianym

~a_gap / 2013-01-27

Beznadziejna obsługa! Na dostawę czekałam długo, okazalo sie ze jednej pozycji nie bylo - o czym nie zostalam poinformowana. Sklep nie zaproponowal niczego w ramach zadośćuczynienia a na zwrot pieniedzy za brakujaca pozycje czekalam tydzien.
Zalety

brak

Wady

kiepski kontakt ze sklepem - to jakis moloch bez kontaktu z kupującymi.

Extra informacje

ANULKA / 2012-12-21

zamówiłem 2 płyty 14-go grudnia, dzisiaj wysłałem zapytanie o termin dostawy. otrzymałem odpowiedz,że zamówienie zostało anulowane-brak produktu. masakra!!!!!!!po tygoniuWadybrak profesjonalizmu, brak szacunku do Klientachciałem, ale nie ma
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

brak profesjonalizmu, brak szacunku do Klienta

Extra informacje

chciałem, ale nie ma

~Jarekr78 / 2012-11-08

Beznadzieja!!! Pozytywne opinie o swoim sklepie umieszczają chyba sami.Kupiłem u nich czajnik. Okazało się,że nie mogą mi go sprzedać. Przelali mi pieniądze na jakąś skarbonkę,więc poprosiłem o zwrot pieniędzy na konto. Do dziś ich nie otrzymałem. Nie mogę się dodzwonić,nikt nic nie wie. Na tej ich skarbonce pieniędzy też już nie ma. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Pzdr
Zalety

brak

Wady

Mnóstwo. Czuję się okradziony i oszukany

Extra informacje

~DJ / 2012-10-17

Beznadzieja!Ludzie z pasją?Jaką? Chyba oszukiwania.Dośc, że produkt przywieziony przez kuriera zniszczony (jechałam osobiście prawie 45 km aby to wymienić) to jeszcze odmowa przyjęcia reklamacji.Dotyczyło zakupu garnków dobrej firmy Emalia Olkusz S.A.In book mnie zawiódł na całej lini.Nie polecam wcale.Wadyobtłuczone garnki nie z mojej winy, nie przyjęte do reklamacjimiałam je zaledwie 2 tygodnie; czekałam na realizaję reklamacji przez firmę Olkusz, dzięki korenspondecji z Inbookiem- blisko 3 miesiące;ok.400 zł
Asortyment
Łatwość zamawiania
Poziom cen
2.00
Zalety

Wady

obtłuczone garnki nie z mojej winy, nie przyjęte do reklamacji

Extra informacje

miałam je zaledwie 2 tygodnie; czekałam na realizaję reklamacji przez firmę Olkusz, dzięki korenspondecji z Inbookiem- blisko 3 miesiące;ok.400 zł

~fiołek / 2012-07-27

Jestem w pełni zadowolona z funkcjonowania serwisu, transakcja przebiegła jak należy, bez żadnych komplikacji. Jestem pewna iż kolejne książki również zakupię w księgarni inbook.pl
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

konkurencyjne ceny książek, bezproblemowy kontakt, szybka wysyłka

Wady

brak

Extra informacje

1

~dd / 2012-03-08

Działanie niestety niezbyt uczciwe w stosunku do klienta... Produkt zakupiłem 15 lutego, a informacja o niemożności realizacji zamówienia wysłana została do mnie 22 lutego. Sklep poinformował mnie o problemach z zamówieniem dopiero po tygodniu od jego złożenia, pisząc: "zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu wyczerpania się stanów magazynowych tego wydania nie jesteśmy w stanie wysłać następujących produktów:". Podejrzewam natomiast, że problem nie leży w kwestii braków magazynowych, gdyż płytę, którą kupiłem sklep oferuje nadal, lecz po zmienionej cenie (wyższej). Mimo kilkukrotnych upomnień telefonicznych i mailowych do dziś (18.03) nie doczekałem się zwrotu pieniędzy. Od piątku 02.03. po zalogowaniu się do systemu - system informuje, że pieniądze są już zwrócone. Natomiast, mimo iż minęła środa 07.03 - na koncie, które dwukrotnie podałem w dyspozycji zwrotu środków - nie mam zwrotu należnych mi pieniędzy. Gdyby informacja o zwrocie środków, który rzekomo nastąpił najpóźniej w piątek 02.03.2012 była zgodna z prawdą - środki, najpóźniej znajdowałyby się na moim koncie we wtorek 07.03.Sklep nie odpowiada na moje maile i ponaglenia. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego "sklepu" - firma do granic nieprofesjonalna i nieuczciwa. Kupując tam można tylko stracić pieniądze i nerwy. Wady- brak zakupionego towaru- oszukiwanie klientow- niezwracanie pieniędzy- totalny brak kontaktu (nieodpowiadanie na maile)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

- brak zakupionego towaru- oszukiwanie klientow- niezwracanie pieniędzy- totalny brak kontaktu (nieodpowiadanie na maile)

Extra informacje

~Volantus / 2012-02-06

Sami nie wiedzą, co mają na składzie. Chociaż według strony internetowej szukana przeze mnie książka była dostępna, po 1,5 tygodnia okazało się, że jednak jej nie mają. Dopiero potem usunięto ją ze strony. Szkoda na ten sklep czasu i nerwów.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~kathycol / 2012-01-05

Nawet, jeżeli płaci się za kuriera, to nie ma gwarancji dostawy - kurier dzwoni, jak już jest pod drzwiami - oczywiście w godzinach pracy - tylko po to, żeby poinformować, że zostawi awizo i wróci następnego dnia o tej samej porze! Telefon, pod którym można składać reklamacje funkcjonuje tylko do godz. 16, a i tak trzeba czekać po 15-20 min na linii (mimo, że jest się "pierwszym oczekującym") - co zresztą nic nie daje - ludzie na linii nie grzeszą kompetencją- Pani po drugiej stronie słuchawki uparcie twierdziła, że to moja wina, bo sama sobie taką firmę kurierska wybrałam w opcjach dostawy!!!! Jednym słowem - dramat. Nie potrafią też zrozumieć, że skoro zamawiam książkę do domu, tzn., że tam chcę ją odebrać (za to w końcu płacę za kuriera!), a nie w pracy, gdzie może byłoby wygodniej podjechać kurierowi. KafkaWadydostawa, komunikacja z klientem, reklamacja, podejście do problemu, brak odpisywania na maile
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Wady

dostawa, komunikacja z klientem, reklamacja, podejście do problemu, brak odpisywania na maile

Extra informacje

~der / 2011-12-23

wszystko pieknie do momentu dostawy i późniejszej reklamacji.nigdy więcej nie dokonam zakupu w tym sklepie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.40
Zalety

asortyment

Wady

dostawa i reklamacje

Extra informacje

~Ewa / 2011-08-04

Niemal bezproblematycznie. Nieliczne problemiki i tak szybko załatwiane. Jeśli nie ma asortymentu, dostaję zawsze info. Asortyment generalnie bogaty. Szczególnie jeśli chodzi o ambitniejszą literaturę. Ceny? Biorąc pod uwagę, że wypracowałam już 10% rabatu - super. Nawet bez rabatu są konkurencyjne w stosunku do sieciowych gigantów. Nie ma fałszywych promocji. Same plusy
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Same

Wady

nie ma

Extra informacje

~Ryszard / 2011-04-27

Album, wydanie z 2003 roku dotarł szybko, z drugiego końca Polski, mimo Świąt Wielkanocnych i obciążenia poczty, świetnie opakowany. Kontakt mailowy doskonały.Wszystkim polecam. To rzetelna firma.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Same plusy

Wady

brak

Extra informacje

~test / 2010-10-05

sam już nie wiem co pisać.....
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

nie ma plusów

Wady

nie ma minusów

Extra informacje

40 lat

~sohf / 2010-10-02

Super kontakt, szybka wysyłka. Bardzo duży asortyment, który zadowoli każdego. Serdecznie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

~duddis / 2010-10-02

szybka wysyłka, bogaty asortymant, czego chcieć wiecej. Polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

~pola / 2010-10-02

Sklep cechuje bogactwo asortymentu, dobre ceny i w pełni profesjonalna obsługa. Zamówiłam jednego dnia książki a drugiego już je mogłam czytać, czego chcieć więcej?
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

cena, obsługa i szybkość realizacji zamówienia

Wady

brak

Extra informacje

1 dzień

yogi555 / 2010-09-29

Taka sama sytuacja.Pierwszy i ostatni raz!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~edyta / 2010-09-28

Zdecydowanie ODRADZAM sklep Inbook- to najgorszy sklep internetowy w jakim zdarzyło mi się dokonać zakupu. Na moje nieszczęście nie przeczytałam wcześniejszych opinii i mam za swoje. Towar zamówiony po 6 tyg. do mnie nie dotarł, po wielkich trudach dodzwonienia się okazało się, że nastapił zwrot i poczta nawaliła (łatwo zrzucić winę na pocztę)-oczywiście nikt wcześniej mnie o tych problemach nie powiadomił. Na dodatek okazało się , że nagle po zwrocie z poczty zabrakło 1 pozycji (jakim cudem, skoro wcześniej było niby wszystko ok?!). Zero kontaktu mimo obiecanych mi maili z dodatk. informacjami. Obsługa wysoce niekompetentna. Czekam na zwrot pieniędzy za tę brakującą pozycję, zobaczymy ile to potrwa...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
2.50

~Wojo / 2010-03-29

Towar dostepny w 7 dni nie dostarczony po 4 tygodniach.Ani jednej wiadomosci o problemach z realizacja zamowienia.Od rezygnacji zamowienia minely juz 2 tygodnie a zwrotu pieniedzy dalej nie ma (w sumie trzymaja juz 6 tyg).Nie odpowiadaja na wiadomosci.Szukam namiarow na Rzecznika Praw Konsumenta.Nie polecam tegpo sklepu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00

~Zbyszek / 2010-02-24

Ja akurat skorzystałem z usług Foterii, nie mogę narzekać.Szybka wysyłka i miły kontakt .Nie obyło się bez problemów z Pocztą ale uzyskałem pomoc z obsługi ich biura i sprawa szybko się wyjaśniła.Zdjęcia były naprawdę dobrej jakości i nie ukrywam w dobrej cenie.Polecam Zbyszek
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.40

~Ksenia / 2010-02-01

Moja przygoda ze sklepem Foteria odbyła się bez zastrzeżeń.Zamawiane odbitki przyszły w dobrej jakości i o czasie.Miły kontakt .Z pewnością skorzystam w przyszłości tym bardziej że w swojej ofercie oprócz zwykłych odbitek mają również fotogadżety .
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.40

~Iza / 2010-01-02

Odradzam wszystkim zakupy w sklepie inbook. Ich stosunek do klientów pozostawia wiele do życzenia. Pozwolę sobie opisac moj kontakt ze sklepem: po pierwsze na stronie internetowej przy produkcie brak było szczegółowych opisów (film FLINTSTONOWIE SEZON 1 (5 DVD) brak jest informacji, że produkt jest bez dubbingu - bajka dla dzieci tylko z napisami??!) po telefonicznej rezygnacji w dniu 01.12.09 z zamówienia z dnia 30.11.09 do dziś (02.01.10) nikt nie przesłał zwrotu pieniędzy za ten produkt, 01.12.09 zamówiłam film FLINSTONOWIE, NIECH ŻYJE ZABAWA (z dubbingiem), tego samego dnia otrzymałam informację, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Po 15 dniach, poinformowano mnie, że zamówienie nie będzie zrealizowane. Za ten film również nie zostały mi jeszcze zwrócone pieniądze - ponad miesiąc od zakupu!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~MANIEK / 2009-11-18

ZAMÓWIŁEM KSIĄŻKI Z TERMINEM WYSYŁKI 1-2 DNI. NIE REAGOWALI NA MAILE, SKYPE NIE DZIAŁAŁ. ÓSMEGO DNIA DODZWONIŁEM SIĘ , POINFORMOWANO MNIE IŻ BRAKUJE JEDNEJ POZYCJI I JEJ NIE BĘDZIE. OKŁAMYWANO MNIE IŻ ODPISYWANO NA MOJE MAILE . NIE POLECAM JEST WIELE INNYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH W KTÓRYCH KLIENCI SĄ TRAKTOWANI UCZCIWIE I POWAŻNIE. "KLIENT NASZ PAN"...DOPÓKI NIE ZAPŁACI. TAKIE POSTĘPOWANIE NA GRANICY PRZYZWOITOŚCI TYLKO ŚWIADCZY O KLASIE SPRZEDAWCY .NAJLEPIEJ OMIJAĆ TAKOWYCH Z DALEKA. RYNEK SAM SIĘ ICH POZBĘDZIE.
Asortyment
Łatwość zamawiania
Poziom cen
1.33

~zuzuli / 2009-08-04

Jestem bardzo niezadowolona. Zamowilam ksiazke, byla dostepna i znajdowala sie adnotacja ze do 4 dni jest realizowane zamowienie, a ja po 2 tygodniach jeszcze ksiazki nie mialam, a gdy w koncu uzyskalam informacje, dlaczego jej nie ma to okazalo sie ze nie maja jej na stanie o czym mi nie napisali, a tesc maila niosla przeslanie, ze to moja wina ze nie zrealizowali mi zamowienia bo tylko jedna ksiazke u nich zamowilam.... Ostatecznie napisalam maila ze nie chce juz z nim korespondowac i odwoluje zamowienie.. Zaczelam szperac w necie i okazalo sie, ze nie tylko ja mialam z inBookiem problemy, co wskazuje na to, ze nie byla to ich tylko jednorazowa wpadka.,,,
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60

~Agnieszka / 2009-01-08

dodzwoniłam się wreszcie i obiecano mi, że zajmą się tą sprawą. opiszę potem, co z tego wynikło...

~Agnieszka / 2009-01-08

cztery tygodnie temu zamówiłam zdjęcia w serwisie foteria, dwa tygodnie temu otrzymałam informację, że wysłano paczkę, która nie dotarła do mnie do tej pory. na maile nikt mi nie odpowiedział, telefonów nikt nie odbiera, nagrywałam się również na pocztę głosową, zero reakcji. obawiam się, że to oszustwo i że zostałam prze nich okradziona...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40

~lambe / 2008-11-18

Co tu pisać? Tak powinno być wszędzie.Co do asortymentu - mieli akurat to, czego szukałem. Zamówienie - standardowa rejestracja, parę kliknięć i już. Cena mojej pozycji była akurat jedną z najniższych jakie widziałem (poniżej sugerowanej - takiej w empiku raczej nie znajdziesz ;). Dostawa - 2 dni robocze + maile z informacjami. Polecam z czystym sumieniem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

bezstresowe zakupy w Internecie

Wady

brak

Extra informacje

~Komisarz / 2008-11-10

Pierwszy raz jestem w 100% zadowolony z kupna książek przez internet a kupuję regularnie dosyć często. Błyskawiczna przesyłka, książki zapakowane profesjonalnie zabezpieczone bąbelkami obklejone taśmą po same brzegi widać że firma nie oszczędza na jakości dostawy. Po za tym byłem informowany na każdym kroku o przesyłce gdzie się znajduje. Co najważniejsze najlepsze ceny na rynku:) Gdy sie kupuje po raz kolejny w tym sklepie oferują jeszcze większe zniżki. Naprawdę szczerze polecam, na pewno się nie zawiedziecie:)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Same plusy, wysyłka ,obsługa,cena

Wady

Nie ma

Extra informacje

~basia / 2008-10-27

Polecam zakupy w tym sklepie! Byłam na bieżąco informowana o etapach, na jakich znajduje się moja przesyłka, a dzięki przemyślanemu sposobowi pakowania książka, którą zamówiłam przyszła w doskonałym stanie. Czas dostawy był dłuższy niż przewidywany w mailu, ale za to już odpowiadała Poczta Polska. Na pewno wrócę do tej księgarni!

~nomysz_iikswejam / 2008-09-19

nie zawiodłem się na tym sklepie jeszcze. zawsze robię tu zakupy (przerzuciłem się z merlina), głównie z przywiązania. no i odkłądam sobie z każdych zakupów 1% w systemie cash back. czy inne sklepy mają coś takiego? ktoś mi może powiedzieć?
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.80

~siebawie / 2008-07-21

Sklep z różnorodnym dość szerokim asortymentem. Po zalogowaniu na stronie mamy szansę na dodatkowe rabaty. Zamawianie nie stanowi problemu. Książka, którą zamówiłem była tańsza niż w innych księgarniach i po złożeniu zamówienia mogłem śledzić jego realizację. Zamówienie zrealizowane zostało bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony z tej księgarni, polecam każdemu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
5.00

~bzvc / 2008-07-17

Skuszony dobrą ceną i łatwością składania zamówień kupiłem film. Przelałem pieniądze na konto od razu. Po tygodniu zadzwoniłem z pytaniem o przesyłkę. Dostałem maila 4 h później, że będą opóźnienia. Po kolejnych kilku dniach znowu pytam a tu odpowiedź że nie może być zrealizowana przesyłka i życzą miłego dnia!!! Na przelew zwrotny czekam już kilka dni!!! BRAK INFORMACJI O NIEDOSTĘPNOŚCI! ZERO KONTAKTU Z ICH STRONY? O WSZYSTKO TRZEBA SIE UPOMINAĆ! I CZEKAĆ NA SWOJE PIENIĄDZE!!!
Asortyment
Łatwość zamawiania
Poziom cen
2.33

~Waldi / 2008-02-21

Czytam te opinie negatywne i się dziwię tym negatywnym. Właśnie dostałem przesyłkę - 5 książek, które tylko w tym sklepie znalazłem do zamówienia jako całość. Zawsze tak robię, aby nie zamawiać w kilku sklepach, tylko w jednym. A na dodatek w rewelacyjnej cenie. Czas realizacji : 4 dni - kompletowanie+wysyłka - kurier. Za przesyłkę nie płaciłem - zamówienie dosyć wartościowe - 300 zł.Dostałem 5% rabatu bo płatność zrealizowałem przez mBank.I na dodatek kartę Heya - gratis dostałem :-).
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Asortyment, szybkość, CENY

Wady

Extra informacje

~jackob / 2007-12-18

A ja jestem bardzo zadowolony z tego sklepu, książki i muzykę dostałem bardzo szybko i sprawnie. Na pewno będę w nim dalej kupował !Poza tym dostałem telefon Heyah za free :)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

szybka i pewna realizacja zamówienia

Wady

w zasadzie nie mam się do czego przyczepić

Extra informacje

-

~Siara / 2007-12-07

Dostawa zegarka bardzo szybka (kurierem, opłata przy odbiorze-przyspiesza to wysyłke, bo sklep nie czeka na przelew, a cena jest ta sama - 14zł), czyli 2dni!!!. Zegarek zgodny z opisem, więc 10pkt-ów na 10 ! Polecam.1 dzień
Zalety

Wady

Extra informacje

1 dzień

~klient / 2007-10-08

Od ponad 3 tygodni czekam na realizacj? zamówienia. Wcze?niej twierdzili, ?e jedna z ksi??ek by?a niedost?pna, teraz, ?e wys?ali paczk? 8 dni temu. Paczka jako? do mnie nie dotar?a.
Zalety

???

Wady

Obs?uga klienta, informacje o realizacji zamówienia, dostawa.

Extra informacje

~Wach / 2007-09-12

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie!!! Zamówiłem grę w wersji kolekcjonerskiej (droższej), a przysłali wersję okrojoną. Po mojej interwencji bezczelnie stwierdzili, że jak mi się nie podoba, to mam odesłać. Wstyd!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~Kuba / 2007-06-19

Kilka dni temu zamówiłem książkę i dokonałem przelewu z MBanku. Nie dotarło do mnie żadne potwierdzenie transakcji na mail, ani też nie można nawiązać z nimi żadnego kontaktu. Strona internetowa tajemniczo przestała działać.Wygląda, że będzie sprawa o wyłudzenie.Na tle wszelkiej konkurencji ocena UJEMNA do kwadratu.

Zakupy Inbook.pl opinie