Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • Inbook.pl
  • /
  • 1

Opinie o Inbook.pl

Zakupy Inbook.pl opinie
Asortyment
3.17
Dostawa
2.51
Łatwość zamawiania
3.23
Obsługa i reklamacje
2.56
Poziom cen
3.21

Średnia ocen

2.94

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

59

dodanych opinii

 

~Discman / 2017-03-14

Skandaliczny stosunek do klienta! Po kilkukrotnym ponagleniu mailowym otrzymałem informację, że towar do mnie jednak nie dotrze zw na rzekome uszkodzenie w transporcie. Zaproponowano mi go w...dwukrotnie wyższej kwocie u nich od innego dostawcy! Odmówiłem, po czym dostałem informację o zwrocie kosztów...na konto na ich stronie! Zażądałem zwrotu natychmiastowego na moje konto bankowe. Mija tydzień i nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy! Oszuści i naciągacze! Omijać szerokim łukiem!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~Tomasz / 2017-03-07

Zamówiłem kilka zabawek.Natychmiastowa zapłata.Mail o przyjęciu zapłaty,drugi że wysyłka towaru w ciągu dwóch dni.Po tygodniu brak paczki.Pisze maile brak odzewu.Po wielu próbach dodzwonienia się sukces udało się.Pani zdziwiona tłumaczy że nie mają zamówionych zabawek,bo nie ma ich dostawca,oczywiście wysłali mi maila którego nie otrzymałem.Oszustwo pierwsze sklep sprzedaje towar którego nie posiada! Czas na zwrot zapłaty za towar 14 dni Kpina.Mija 16 dzień brak zwrotu.Odzusci.Nie odpuszczę im skieruje sprawę do sądu.WadyOszuści
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

Wady

Oszuści

Extra informacje

~Kamila / 2017-02-22

Kupiłam zegarek za ponad 700 zł, który w opisie oferty miał gwarancje dostawy w jeden dzień, tymczasem otrzymałam go po prawie 3 tygodniach! Kontakt ze sprzedawcą lakoniczny, żadnych konkretów, dlatego kupiłam drugi w innym sklepie a ten zwóciłam ( dodam, że produkt miał odciski paców na tarczy i włożony w pudełko był niechlujnie). Znowu zwrot pieniędzy miał być do 14 dni,a w rzeczywistości był po prawie 5 tygodniach. Zero profesjonlizmu, nikomu nie polecam. Strata czasu i nerwów.

~ajwaj / 2017-01-11

Uwazajcie na ten sklep.Sklepem powinna zainteresować sie policja bo oszukują i naciągajaklientów nie realizując zamówień .Moje zamówienie z dnia 4.12,2016 nie zostalo zrealizowane bo nie mogą zrealizować z przyczyn od nich niezależny ale pieniadze ktore otrzymali do chwili obecnej nie zwrocili tjddnia 10.012017 to jest skandal Ja im tegoi nie daruję

~Krzysztof / 2016-11-06

ODRADZAM WSZYSTKIM. Zakupu w tym sklepie dokonałem pierwszy i ostatni raz. Niedostępna preferowana zawsze przez mnie płatność przy odbiorze, co już zazwyczaj źle rokuje. Towar miał być dostępny w 1 dzień roboczy. Po tygodniu dowiedziałem się telefonicznie, że mają kłopoty ze ściągnięciem 1 pozycji. Po kolejnych 3 dniach roboczych otrzymałem e-mailem informację, że zamówienie się opóźni. Tego samego dnia otrzymałem zaproszenie do wypełnienia ankiety oceniającej swoje zakupy (sic!). Gdy w tej ankiecie słusznie utyskiwałem na jakość obsługi, sklep odpisał, że przecież o wszystkim mnie na bieżąco informował. Po pierwsze, o informację musiałem sam zatelefonować, a po drugie, w jakim terminie te informacje otrzymałem (po tygodniu i po 10 dniach). W końcu po 2 tygodniach (po 10 dniach roboczych) zamówienie szczęśliwie zostało nadane do punktu odbioru. Zero solidności, zero skruchy, zero poczucia winy. Nigdy więcej.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20

~Agnieszka / 2016-11-05

Otrzymałam towar kilka dni po zamówieniu. Zamówiłam na prezenty dla 2 osób zabawkę i książkę. Wybrałam paczkomat. Paczkę otworzyłam od razu. Zabawka była ok, ale książka miała zagiętą i rozwarstwioną okładkę. Sprawę zgłosiłam po weekendzie. Od samego początku konsultantka stwarzała problemy. Najpierw trzymała się zdania, że za późno zgłosiłam reklamację - 4-5 dni to za późno. Prosiłam o wskazanie w regulaminie punktu, który mówi ile mam czasu na reklamację, nie otrzymałam odpowiedzi. Wymienialiśmy tak maile ok 2 tyg. Kobieta kompletnie nie znająca regulaminu, nie wiedząca z jakim zamówieniem ma do czynienia. Stwierdziła, że moim obowiązkiem było otwarcie paczki przy kurierze. Nie zamawiałam kuriera. Później twierdziła, że zamówienia są dobrze sprawdzane i na pewno wysłali dobry towar. W internecie jest dużo opinii, że źle zabezpieczają książki. Prosiłam o kontakt z osobą decyzyjną, z kierownikiem działu obsługi klienta. Następnie pani stwierdziła, że reklamacji nie uzna, bo książka leżała przez weekend i nie wiadomo co się z nią działo...na koniec stwierdziła, że każdy klient może uszkodzić towar, żeby go zwrócić. Nie dociera do tej kobiety, że ja nie chce zwracać towaru, tylko wymienić go na pełnowartościowy, żeby dać go na prezent. Kobieta nie wie, że jeśli chciałabym przeczytać tę książkę to mam 14 dni na zwrot. Nie trzeba jej uszkadzać. No, ale widocznie ona sama tak rozwiązuje sprawy zakupów. Miłej pani przypominam, że mogę zwrócić towar w ciągu 2 tyg, nie trzeba kombinować droga konsultantko...Obecnie zostałam z książką z zagiętą okładką, której na pewno nie dam w prezencie. Nie polecam firmy, które wysyła trefny towar, zatrudnia beznadzieją obsługę, która nie zna się na przepisać i obsłudze klienta. Fajna taktyka, wysyłać niepełnowartościowy towar i zbywać klienta przez kolejne tygodnie. Nie polecam. Szkoda, że nie zapoznałam się z opiniami na ich temat wcześniej. Wadybeznadziejna obsługa, nie znająca zamówień, które obsługuje, nie znająca regulaminu, oskarżająca klienta o niszczenie książki, żeby ja zwrócić, i to w sytuacji kiedy klient wcale nie chce tej książki zwrócić, tylko wymienić na pełnowartościowy towar. Bardzo sprawnie zniechęcają klienta, wymyślają powody nieprzyjęcia reklamacji.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.20
Zalety

Wady

beznadziejna obsługa, nie znająca zamówień, które obsługuje, nie znająca regulaminu, oskarżająca klienta o niszczenie książki, żeby ja zwrócić, i to w sytuacji kiedy klient wcale nie chce tej książki zwrócić, tylko wymienić na pełnowartościowy towar. Bardzo sprawnie zniechęcają klienta, wymyślają powody nieprzyjęcia reklamacji.

Extra informacje

~Milena / 2016-10-29

Nie polecam. Zawiodlam się właśnie po raz drugi na tym sklepie. Raz kupiłam książkę na prezent i czekając na nią dowiedzialam się że kupionego produktu nie ma na stanie. Następnie przez 3 tygodnie nie mogłam doprosić się o zwrot pieniążków. Dopiero kiedy powiedzialam, ze wystawię przedsądowe wezwanie do zapłaty to zwrócili mi pieniądze (niestety za przesyłkę nie - tylko za zakupiony towar). Parę dni temu postanowiłam im dać jeszcze jedną szansę i tym razem najpierw zadzwoniłam, żeby spytać czy mają na stanie rzecz. Pani była uprzejma i powiedziała że oddzwoni. Nie oddzwniła oczywiście (już 3 dzień). Nie mam dobrego zdania i nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.60
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Nie korzystam z żadnego z zainteresowanych mnie produktów bo nie miałam możliwości ich dostać

~paweł / 2016-10-06

Trzymać się z daleka od tej komicznej firmy Inbook,która za nic ma zasady dobrego handlu,nie dotrzymuje umów sprzedaży,wyłudzone pieniądze za towar którego nie było zwraca z łaski po dwóch tygodniach i to niechętnie.Czekam kiedy wystawią do sprzedaży Monę Lisę.Jak na nieszczęście ,to bezczelne inbookowe przedsięwzięcie rozrasta się jak rak którego tylko my klienci możemy powstrzymać,omijając ich szerokim łukiem.Zapłaciłem firmie Inbook za książkę którą wystawili do sprzedaży.Okazało się ,że książki niie mają i już.I kto im co zrobi.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Zapłaciłem firmie Inbook za książkę którą wystawili do sprzedaży.Okazało się ,że książki niie mają i już.I kto im co zrobi.

~Viki / 2016-06-19

Zamówiłam zegarek ice i dostałam rozmiar s dla dzieci, zero kontaktu, telefon milczy, brak odpowiedzi na mail' e. Brak dołączonego rachunku. Oszuści, gdybym przeczytała opinie wcześniej napewno takiego błędu bym nie popełniła.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.20

~Karolina / 2016-03-28

mój ojciec jest bardzo zadowolony z mapy Polski na ten 2016 rok, ja też się cieszę , że ojciec się cieszy z mapy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

promocje, odbiór w urzędzie pocztowym.

Wady

brak

Extra informacje

mapa Polski 2016

~nowa66 / 2016-01-10

Żenada. Brak towaru, brak zwrotu pieniędzy. Szkoda słów.nie mam
Dostawa
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

nie mam

~aja / 2015-12-10

W trakcie 1 zamówienia zostałam oszukana kilka razy:1. Błędny stan zamówienia (stan zamówienia był podany jako średni. Okazał się na wyczerpaniu)2. Wysyłka miała być w 1 dzień roboczy. Otrzymałam po 5 dniach od zamówienia.3. Otrzymałam informację, że zamówienie zostanie uzupełnione. W trakcie rozmowy telefonicznej - że nie ma takiej gwarancji. Zostało uzupełnione o 1 sztukę, a miało być łącznie 100! Kpiny.4. Otrzymałam informację, że Sklep będzie się ze mną kontaktował rano (03.12.) w sprawie uzupełnienia przesyłki. Nie kontaktował się do godz. 12:30. Zadzwoniłam sama.5. Zapewniano mnie, że przesyłka będzie do południa. Była po południu.6. Poinformowano mnie mailem 04.12., że dyspozycja przelewu nadpłaty z tytułu zmniejszonego zamówienia została przekazana do dyspozycji do działu księgowości. Potem zwodzono mnie, że pieniądze będą wysyłane dzisiaj lub jutro. Dzisiaj otrzymują informację, że sklep ma 14 dni na zwrot. To jest żenujące. Wadywprowadzanie w błąd, długi okres oczekiwania, niedotrzymywanie słowa, problem z odzyskaniem nadpłaty6 dni, 122 zł
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Wady

wprowadzanie w błąd, długi okres oczekiwania, niedotrzymywanie słowa, problem z odzyskaniem nadpłaty

Extra informacje

6 dni, 122 zł

~magda / 2015-09-23

Pierwsze zamówienie przyszło dość szybko, było wszystko co zamówiłam.Ale z drugim... Dostałam maila, że jednej z książek nie mogą wysłać, bo zniszczona, chyba że dopłacę to sprowadzą droższą. Jeśli nie chcę, to przeleją pieniądze do wirtualnej skarbonki lub na konto, które podam w profilu. Tyle, że takiej opcji w profilu nie widzę. A na maile nie odpowiadają - jest cisza. Dobrze, że to nie były drogie książki, ale szkoda mi tych pieniędzy. Nie wiem, czy chociaż resztę książek otrzymam...Po tym zamówieniu skończy się moja przygoda z tą stroną.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

ceny

Wady

niesłowność, nieopowiadanie na maile, brak w magazynie wystawionych książek

Extra informacje

~Jarek / 2015-04-15

Po zapłacie za towar okazało się, że nie mogą zrealizować zamówienia a pieniądze trafiły na ich wirtualną skarbonkę. Mimu kilku prób nie ma możliwości odzyskania pieniędzy z tej skarbonki. Sklep nie odpisuje na wiadomości w tej sprawie. Inbook.pl to oszuści i naciągacze. Wygląda na to, że sami sobie wystawiają pozytywne komentarze. nigdy więcej tego sklepu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.20
Zalety

brak

Wady

Wystawiają nieistniejący towar i nie chcą zwrócić wpłaconych pieniędzy

Extra informacje

~Mariusz / 2015-03-05

KOMPLETNA ŻENADA!!! OSZUŚCI !!! NIEPROFESJONALIŚCI !!! Kupiłem dwie książki 11.02 i od razu za nie zapłaciłem. 6 dni później dostałem informację, że jednej książki nie mogę dostać, chyba że zapłacę za nią 23 zł więcej lub z niej zrezygnuję. Po rozmowie z konsultantami nie udało mi się dowiedzieć jakim prawem tak zostałem potraktowany. Po powołaniu się na regulamin na stronie inbook.pl (IV Płatności1.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w katalogu i na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian. Zamówienia złożone realizowane są na warunkach obowiązujących w chwili ich złożenia, wszelkie późniejsze zmiany cen towarów, czy innych elementów objętych zamówieniem nie mają wpływu kształt wcześniej zawartej umowy kupna - sprzedaży. Zniżka wynikająca z kuponów rabatowych dotyczy tylko oznaczonych produktów i nie sumuje się z innymi promocjami.) zostałem odprawiony z kwitkiem. Po kolejnych próbach powiedziano mi, że firma "zastrzega sobie prawo do niezrealizowanialub częściowej realizacji w/w zamówienia. O takiej ewentualnościpoinformujemy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie." TYLKO TAKIEJ INFORMACJI NIE MA U NICH W REGULAMINIE, jest natomiast podawana na końcu maila przy informacji o zamówieniuPotem zostałem poinformowany, że moje zamówienie nie może zostać z realizowane z powodu niemożliwości jego wykonania(w międzyczasie nagle DOPIERO ZNIKNĘŁA POZYCJA ZE STRONY inbook.pl KTÓRĄ ZAMÓWIŁEM- TZN NIE MOŻNA BYŁO JEJ KUPIĆ)... Po powołaniu się na "Dz.U. 2000 Nr 22 poz. 271. USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" oraz postraszeniu o założeniu sprawy w sądzie(mając mocne argumenty) ZOSTAŁEM POINFORMOWANY W DNIU 20.02 ŻE MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO PONOWNIE PRZEKAZANE DO REALIZACJI. Dopiero dziś(05.03) mogłem odebrać 2 ksiązki w punkcie Mail Boxes Etc.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Żadnych

Wady

Proszę przyczytać opinię

Extra informacje

-

~Dominika / 2014-12-03

Masakra, dałam się nabrać. Zamówienie złożyłam, pieniądze wysłałam a towaru brak. Brak również odpowiedzi na maile, telefon nie odpowiada. Nie wiem dlaczego jeszcze w ogóle funkcjonują... Nie zamawiajcie nic w tym sklepie. Oszuści!
Zalety

brak

Wady

wszystkie możliwe

Extra informacje

~Jola / 2014-10-20

Witam. Niestety sklep wystawia towar na sprzedaż którego nie posiada w sprzedaży, kontakt na poziomie zera, w rezultacie wysyła towar którego się nie zamawiało. Odradzam wszystkim przyszłym kupującymWadyBrak kontaktu,klient traktowany jak idiota
Zalety

Wady

Brak kontaktu,klient traktowany jak idiota

Extra informacje

~Darful / 2014-01-23

Muszę przyznać,ze lubię robić zakupy w tym sklepie,jestem zadowolony z obsługi i bogatego asortymentu,ceny naprawdę przystępne -zdecydowanie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

wybór,cena,obsługa

Wady

nie znalazłem

Extra informacje

tydzień, 22zł

~mitsh / 2014-01-04

Dobrze,że wcześniej nie sprawdzałam opinii na temat tej księgarni,by bym bała się cokolwiek zamówić. W taki sposób nie zdobyłabym książki, której nigdzie nie mogłam znaleźć. Szybka wysyłka, miły kontakt i wielka satysfakcja ze zdobytej lekturki :) polecammm
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

~Gniewomir Trocki / 2013-09-26

Nowa jakość zakupów w siecie. Brak odzewu na e-maile, nieprawdziwe zapewnianie o dostawie, wiecznie głuchy telefon. Jeżeli zależy Ci na jakości obsługi, omijaj to miejsce w sieci. W tej chwili nie mam ani towaru, ani pieniędzy, ani odpowiedzi na e-maile.WadyBrak kontaktu, niepoważne traktowanie klienta, brak odpowiedzi na e-maile...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

Wady

Brak kontaktu, niepoważne traktowanie klienta, brak odpowiedzi na e-maile...

Extra informacje

Zakupy Inbook.pl opinie