Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • IdeaShirt.pl
  • /
  • 1

Opinie o IdeaShirt.pl

ideashirt.pl

Wrocław

Zakupy IdeaShirt.pl opinie
Asortyment
2.5
Dostawa
2.2
Łatwość zamawiania
2.48
Obsługa i reklamacje
1.9
Poziom cen
2.1

Średnia ocen

2.24

w skali od 1 do 5.

 

Joanna / 2023-10-09

Rzadko wystawiam negatywne opinie, ale TĘ FIRMĘ NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Po złożeniu zamówienia zadzwoniłam do firmy, żeby upewnić się, że zamówienie zostanie dostarczone do oddziału we Wrocławiu w ciągu 4-5 dni roboczych, bo po tym terminie już go nie potrzebuję i należy go nie realizować, bo go nie odbiorę. Pracownik infolinii poinformował mnie, że zwykle takie zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni roboczych, więc zdążą, ale jeszcze zadzwoni na produkcję i to potwierdzi, jak coś - to oddzwoni. Nie oddzwonił. Minęły 3 dni, a ja nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia, więc zadzwoniłam. Pracownik infolinii bez cienia skruchy poinformował, że zamówienie jednak będzie zrealizowane po czasie i on nie przyjmuje zwrotów, więc mam pisać napisać maila. W mailu dowiedziałam się, że sklep NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW, ponieważ są to produkty personalizowane. Co jest zgodne z ustawą, jednakże w tym wypadku pracownik infolinii przekonywał mnie, że zamówienie zostanie zrealizowane w danym terminie, zatem firma nie wywiązała się z danej obietnicy, a więc produkt jest niezgodny z ustaleniami. Pieniądze przepadły, KONTAKTU Z FIRMĄ NIE MAM OD 2 TYGODNI. A jeśli potrzebujecie zrealizować nadruk, polecam skorzystać z usług konkurencji - w MODAGA zrealizowali mi w ciągu kilku godzin to zamówienie, z którym ideashirt nie poradziła sobie w 5 dni, do tego w ideashirt potraktowano mnie z kompletnymi brakiem szacunku i ignorancją.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma zalet, do dziś nie otrzymałam produktu.

Wady

Strata nerwów i pieniędzy

Extra informacje

Ola / 2023-08-02

Stanowczo odradzam zamawianie produktów z tej strony. Zostałam potraktowana nieuczciwie przez Państwa firmę. Koszulki, które zamówiłam na urodziny mojego chłopaka miały zostać wysłane środa-czwartek. Kontakt z Państwa pracownikami pozostawia wiele do życzenia. Wszyscy powtarzają te same kwestie. Nie proponują żadnego rozwiązania tylko powtarzają że „zamówienie czeka na odbiór kuriera”- po czym po kilku dniach piszą maila że mieli awarię. Jest to szczególnie ciekawe, że widzę że nie tylko ja zostałam tak samo przez Państwa potraktowana w różnym czasie. Nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Konrad / 2023-07-07

Unikać jak ognia! Żenująca obsługa klienta. Od samego początku firma celuje w oszukanie klienta: zakłamane czasy realizacji, pomieszane numery wewnętrzne (których i tak nikt nie odbiera), wprowadzające w błąd statusy zamówienia i kłamiący pracownicy - definicja firmy. Zamawiałem koszulki na wyjazd, lecz przed złożeniem zamówienia skontaktowałem się z firmą, aby dowiedzieć się czy w 2 tygodnie zdążą je przygotować. Po zapewnieniu pracownika złożyłem zamówienie. Kolejny kontakt miał miejsce na 5 dni przed maksymalnym odbiorem koszulek i zostałem oszukany informacją "Koszulki są gotowe, pozostały tylko rękawki. Wyślemy je do Pana dziś lub maksymalnie na następny dzień" - regułka ta musi być wyuczona, bo czytając opinie nie tylko mi rękawki robili tydzień. Dzień przed ustaloną datą odbioru nie udało mi się więcej dodzwonić do nikogo na produkcji (próbowałem 2 dni), Pani z innego działu nie mogła mi mocno pomóc, wysłała do produkcji wiadomość z informacją, że koszulki muszą wyjść tego dnia, jednak nikt nie pofatygował się by je wysłać i leżały na magazynie gotowe. Po niewykonaniu usługi firma nie akceptuje reklamacji i zasłania się kruczkami w regulaminie. Podstawa to oszukanie klienta.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszustwo, obsługa klienta

Extra informacje

Zly klient / 2023-06-30

Nie wykonali zamowienia, nie oddali pieniedzy i zero kontaktu
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

-

Wady

wszystko

Extra informacje

Agnieszka / 2023-05-29

NIE POLECAM!!! Zamówiłam trzy bluzy 11.05 robiąc natychmiastowy przelew. To miał być prezent na Dzień dziecka. Dostawa miała być do pięciu dni. 26.05. zadzwoniłam z pytaniem, kiedy otrzymam przesyłkę i dowiedziałam się, że nie mają wpłaty. Wtym samym dniu wysłałam maila z potwierdzeniem wykonanego przelewu w dniu 11.05. Żadnej odpowiedzi. W kolejnym dniu zadzwoniłam i usłyszałam, że maila również nie mają. Żeby nie było wysłałam kolejne, ale już trzy, gdyby któryś miał nie dojść ????. Żadnej odpowiedzi. Po kolejnym moim telefonie okazało się, że zarowna przelew jak i maile się znalazły, a ja się czepiam i osoba, z którą rozmawiałam bezczelnie się rozłączyła. W tym momencie anulowalam zamówienie drogą mailową i czekam na zwrot środków. DLATEGO NIE POLECAM, GDYŻ SZKODA NERWÓW.
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00

Michal / 2023-03-01

DNO! Najgorsze partactwo, kazde logo inne kazda lityera inna, niekompetencja, amatorszczyzna i brak uwago w wykonaniu. NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH BO SIE ZAWIEDZIECIE! BEDZIECIE CZEKAC NA EMAIL z odpowiedzia jakiejs dziuni z Wroclawia ktora o hafcie albo obsludze klienta wie tyle co nic. Brak kontaktu, nie da sie dodzwonic nie da sie porozmawiac z nikim kompetentnym. Kompletnie nie traktuja ludzi powaznie. Stracilismy kase i zostalismy oszukani. ZLODZIEJE!!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

zlodziejstwo i oszustwo

Extra informacje

ThymoRK / 2023-01-31

Kupiłem na prezent, naprawdę spoko pomysł już po raz kolejny korzystam z usług tej firmy i nie mogę narzekać, czasami coś się zatnie na stronie, a także ceny nie są najniższe, ale ogólnie rzecz biorąc, obsłużono mnie dobrze, kontakt z pomocą techniczną też bardzo dobry. Jakość koszulek zadowalająca, nadruk nie niszczeje zanadto.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

Obsługa klienta, Jakość, Możliwości customizacji.

Wady

Sporadyczne niewygody na stronie internetowej.

Extra informacje

2 lata (pierwszy zakup) rok (kolejny) 3 miesiące (ostatni)

Alina / 2022-12-04

Z przykrością muszę wystawić średnio negatywną opinię: z przykrością, bo rok temu było super: zamówiłam kilka produktów z moimi zdjęciami z wakacji, były super, w szczególności bluza sitodruk z zebrami to moja ulubiona bluza. Niestety w tym roku zamówione 2 bluzy to porażka: zdjęcia ciemne, niezgodne z moim projektem (miały nachodzić na rękawy, w zeszłym roku to wyszło świetnie), rozmiar bluzy też jakiś podejrzany (męska i damska M identyczne, więc damska za duża i za długa). To bym odcierpiała, ale zdjęcia są po prostu ciemne (ciemniejsze, niż te, co wysłałam). Koszulka wyszła fajnie, więc za to plus.
Zalety

Fajne koszulki z krótkim i długim rękawem

Wady

Bluzy sitodruk to porażka: zdjęcia ciemne, układ na bluzie niezgodny z projektem.

Extra informacje

Arkadiusz / 2022-08-25

Nie, nie i jeszcze raz nie. Łącznie złożyłem 2 zamówienia i w obu musiałem składać reklamację. W pierwszym zamówieniu wydruk krzywy, w drugim wydruk krzywy i źle przeskalowany a na drugim produkcie plamy po farbie (na szczęście czarne na czarnym). Produkt po reklamacji wykonany ponownie i... znowu źle bo "zgrzana folia" i zdeformowany materiał. Znowu do reklamacji. Tym razem obie reklamacje odrzucone, w piśmie wyrywki z regulaminu, brak odpowiedzi na zarzut. Wysłany e-mail z odpowiedzią na odrzucenie reklamacji i co.... zero odpowiedzi. Firma nieprofesjonalna, mają problemy z kontrolą jakości i obsługą klienta. Omijać z daleka!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Wady

Jakość wydruku, kontrola jakości, obsługa klienta

Extra informacje

Tomek / 2022-08-11

Jak na razie ani zamówienia, ani pieniędzy... Zwykli oszuści albo nieudolni partacze nie umiejący zrealizować prostego zamówienia. Czekam 3 tydzień na koszulkę, przecież to śmiech na sali...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Ta firma to jedna wielka wada

Extra informacje

Hanka / 2022-08-04

Myślałam że w Polsce nie spotkam takiego standardu. 1) zamówienie było realizowane dłużej o 2 dni robocze niż było zapowiadane. 2) z dwóch zamówionych koszulek przyszła tylko jedna 3) żadnej informacji ani odpowiedzi, przez telefon kontakt niemiły, mimo że dzwoniłam tylko się dowiedzieć, jeszcze bez nerwów 4) został mi podany numer przesyłki z drugą koszulką - zadzwoniłam do inpostu żeby sprawdzić, okazało się że to w ogóle nie moja przesyłka i nie w moim mieście 5) Szeregowi pracownicy mówili że nic nie mogą zrobić, ale mają też zakaz podawania telefonu do managementu 6) w końcu koszulka nr 2 została nadana, doszła i TADAM, miała zupełnie inne kolory i koszulki i nadruku - ponieważ prawdopodobieństwo aż takiej pomyłki wydaje się minimalne, podejrzewam że zrobili to specjalnie 7) przez cały czas trwania tego procesu ani razu nie usłyszałam przepraszam, a całość zamówienia (wadliwą) dostałam po 2 tygodniach od terminu w którym powinno przyjść. ŻENADA.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00

Beata / 2022-06-13

Stan realizacji mojego zamówienia to 27maj. W dniu 1czerwca przyszła informacja że przesylka została wyslana, jednak do dnia dzisiejszego nie dotarła. Zatem mija 16 dzień. Zamowiona została maskotka dinozaur z "napisem ",....za kwotę 96zl.. dla córki jako prezent. Dziecko rozczarowane bo prezent nie dotarł wcale. Cały czas czekamy, może w końcu dotrze...Mimo wielu tel.z zapytaniem o przesyłkę, gdzie ona jest i kiedy dotrze , poinformowano mnie że...w dniu w którym dzwoniłam dostanę informację sms lub na następny dzień. Minęło kilka kolejnych dni i cisza....Pisalam wcześniej wielokrotnie e-mail...do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi...Więc pytam....Co to za firma, która w ten sposób traktuje klientów!!!! Pieniądze wpłacone ponad 2 tygodnie wcześniej i brak przesyłki za oplacony towar !!!.Na DZIEŃ DZIECKA miała dostać córka prezent a nie firma , która zbywa mnie w rozmowach że wyjasni te sytuację i mnie poinformuje. Nie jestem sponsorem który przelewa pieniądze za nic.. Wciąż czekam na info ze strony firmy. Może w końcu dostanę zamówiony i opłacony przeze mnie towar !!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

0

Wady

Niezbyt wiarygodna firma

Extra informacje

Vahan / 2022-05-25

Ta firma to największę nieporozumienie z jakim miałem styczność. Ci ludzie dają ciała na całej linii. Mają problemu z wystawianiem i przesyłaniem faktur, problem z realizacją zamówienia. Czekałem miesiąc żeby otrzymać produkt wyjęty krowie z tyłka. Wyprany nadruk, jakość tragiczna, sam nadruk zrobiony w innym miejscu i w innym rozmiarze. Problemy z komunikacja. Reklamacja odrzucona i mają gdzieś dalszy kontakt. Jedno wielkie chamstwo. Życzę tej firmie upadłości. Zdecydowanie odradzam każdemu mieć jakikolwiek kontakt z tą pseudofirmą.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Praktycznie każda plaszczyzna firmy jest wadą

Extra informacje

Marta / 2022-03-31

Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii byłam lekko zestresowana, bo zależało mi na terminowej realizacji zamówienia. I tutaj miło się rozczarowałam wszystko było idealnie zgrane:) wysyłka terminowa, produkt super:) Polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Terminowość i dobra jakość produktu

Wady

Brak

Extra informacje

Justyna / 2022-03-13

Zamówienie poszło gładko, tworzenie własnego projektu bardzo sprawne i intuicyjne. Niestety obsługa klienta na niskim poziomie. Po 5 dniach od zamówienia, kiedy to towar powinien być już wysłany zgodnie z zapewnieniem o czasie realizacji zamówienia widniejącego na stronie. Dwa razy nie mogłam się dodzwonić czekając na połączenie po 15 min. udało się za trzecim razem, i wtedy dowiedziałam się, że na maila mi nikt nie odpowie przez małą liczbę pracowników i przez to zgłoszenia mailowe traktowane są po macoszemu...a jakaś informacja na stronie albo mail zwrotny z takim komunikatem? Brak. Moje zamówienie miało status ciężki do wyjaśnienia, możliwe że pracownik się pomylił...nikt do mnie nie oddzwoni, ja mam dzwonić następnego dnia i się dowiadywać czy nadruk został już zrobiony. Jeśli nie to będę mogła anulować zamówienie...nie takiej odpowiedzi się spodziewałam na 3 dni przed terminem, w którym zamówiony fartuch miał stać się czyimś prezentem...Następnego dnia okazało się, że jednak fartuch poszedł do druku i albo dziś albo jutro zostanie nadany. WOW. Czas realizacji zamówienia wyniósł finalnie nie od 3 do 5 dni roboczych a 8 :( Produkt jest ok, zgodny z zamówieniem. Nie wiem jak zachowa się po praniu bo jeszcze za wcześnie. A ja raczej już nie skorzystam z oferty ideashirt.pl.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

materiał fartucha

Wady

czas realizacji, podejscie do klienta

Extra informacje

Chu. z nimi / 2022-03-09

Nie odpisują na email, telefonu też już nie odbierają!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Olewają ludzi złodzieje

Extra informacje

Oszukany / 2022-02-09

Uwaga, nieuczciwa firma! To już nie jest ta jakość, którą firma gwarantowała 4-5 lat temu. Produkty są wykonane byle jak, w niewłaściwych rozmiarach i z wybrakowanymi nadrukami. System reklamacji polega na wielokrotnym "ponaglaniu" działu produkcji, albo na próbach wyłudzenia dodatkowych opłat. Na koniec zostajesz bez pieniędzy i produktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00
Zalety

Brak

Wady

Nieuczciwość, bardzo zła jakość produktów, system reklamacji

Extra informacje

YEHOR / 2021-08-17

zwróciłem się 6 lipca z pytaniem o nadruk na zagłówkach, zostawiłem zamówienie, wysłałem makietę do druku i 2 tygodnie ciszy! Przyjechałem do nich na ul. Traugutta we Wrocławiu, powiedziano mi, że pracownik, który u mnie przyjmował zamówienie już nie pracuje i nikt nie wie, czy moje zamówienie jest gotowe, czy nie! Tydzień szukali moich zagłówków i 3 sierpnia złożyliśmy zamówienie ponownie i otrzymałem e-mail, że płatność musi być dostarczona przy odbiorze zamówienia. Do 16 sierpnia nikt się ze mną nie skontaktował! Przyjechałem do nich ponownie i otrzymałem odpowiedź, że nie wiemy, gdzie jest twoje zamówienie i już o 15:30, produkcja nie działa! 17.08 rano zadzwoniła do mnie dziewczyna i powiedziała, że zamówienie nie zostało wydrukowane, ponieważ nie ma płatności, chociaż wyjaśniłem 2 razy w sprawie płatności za zamówienie, a pracownik na Traugutta powiedział, że można zapłacić przy odbiorze! Łącznie półtora miesiąca terminu niezrealizowanego zamówienia! Lepiej 5 razy pomyśl przed skontaktowaniem się z tymi oszustami.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Pawel / 2021-08-09

Uwaga, trzymac sie z daleka od tej firmy! Z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkalem sie od dawna. Zamowiony towar dotarl do mnie kilka dni po terminie, a mial byc prezentem na impreze okolicznosciowa. Tym samym stal sie calkowicie bezuzyteczny. Nie bylo zadnej informacji o opoznieniu w produkcji. Podczas rozmowy telefonicznej pani zupelnie lekcewazaco stwierdzila, ze widocznie podany czas realizacji nie jest calkiem dokladny. Moja reklamacja zostala odrzucona, poniewaz produkt byl spersonalizowany. W obecnej sytuacji zaplacilem jednak za produkt, ktory w momencie opoznienia utracil calkowicie wartosc.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Wady

BRAK profesjonalizmu

Extra informacje

Agnieszka / 2021-02-11

Nie polecam. Bluza „premium” wątpliwej jakości, grafika jak po 20 praniach a był tam tylko czarny kolor. Więcej już nie zlecę tej firmie :)

Łukasz / 2020-12-03

Nie poleca wręcz odradzam!!! Zamówiłem body dostałem całkiem inny kolor niż zamawiałem. Napisałem zapytanie o co chodzi dostałem odpowiedź że mój kolor się skończył na produkcji więc dostałem inny oczywiście nikt wcześniej się że mną nie skontaktował czy może być inny kolor tylko sami podjęli taka decyzję. Kolor w tym całym zamówieniu był dla mnie najbardziej istoty. Poinformowałem ze chce żeby odebrali ten towar na własny koszt gdyz jest to ewidentna ich wina niestety kontakt się urwał brak odpowiedzi na wiadomości o telefonie to już wgl nie ma o czym mówić 4 dni próbowałem się dodzwonic bez efektu. Ta firma to jedna wielka kpina nie poleca..
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Całość to jest jedna wielka wada i pomyłka

Extra informacje

pzczapka / 2020-07-21

Nie polecam, czapka pasuje na córkę 14lat a nie dorosłego faceta!!! Poudawanym zainteresowaniu-niby próbie wyjaśnienia dostałem odpowiedz, ze wszystko jest ok. Podejście najniższych lotów, głupie 50zł a zostałem potraktowany jak śmieć, dziadostwo i tyle
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

brak

Wady

obsluga

Extra informacje

Natalia / 2020-06-01

Zamówiłam bluzy z firmowym logo, gdy zamówiłam 1szt na próbę, pzyszła piękna super bluza, po czym zamówiłam 10szt i przyszło zupełnie coś innego, bluzy bardzo słabej jakości, wyglądają jak szmaty. Reklamacji nie uznają, 1000zł do kosza. Odpowiedż od sklepu bardzo hamska. Nie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.40
Zalety

nic!

Wady

oszuszci, za 100zł za bluzę dostaje się bluzę za 10zł od chińczyków na bazarze.

Extra informacje

wilesco / 2020-03-02

DRAMAT. UWAGA nie kupowac w tej firmie. Telefony to fikcja - oni po prostu nie odbieraja (probowalem kilka dni z 3 numerow, serio!). Nadruki spaprane - ktos kto je wkonuje jest chyba slepy, albo ma w dupie Klientow - krzywo i ponaciagane. Procedura reklamacyjna skonstruowana tam, aby zlapac Klienta w spirale kosztow z wiadomym finalem. To jest moje zdanie na temat tej firmy oraz firm, ktore u nich zalozyli sklepy internetowe. Obsluga klienta to FIKCJA literacka. Zainteresowanym moge przeslac historie korespondencji, screeny projektow i syf, ktory dostalem jako ich produkty! Kto sie pytam przyznal im jakis smieszny status "zaufana firma"? Jeden wielki WAL!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

zero, minusy zaoraly jakis ewentualny plus

Wady

byle jak wykonane nadruki, kreator to fikcja, skoro i tak sobie robia z wydrukiem co chca

Extra informacje

Jacek / 2020-01-24

W dniu 17.01.2020 r. o godz.11,30 zamówiłem koszulkę męską z nadrukiem mojego zdjęcia z wysyłką do Niemiec. O godz12,30 koszulka została wysłana. Dzisiaj tj. 24.01.2020r. koszulka dotarła do mnie w Niemczech. Ma to być prezent. Dla mnie i dla znajomych - czapki z głów. Pełna profeska. Dziękuję.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

Jakość, szybkość, uprzejmość,

Wady

Brak

Extra informacje

maxus000 / 2020-01-21

Totalny syf. Tragiczna obsługa, niemiła, nieodpowiadajaca na maile, ale najgorsze że robota jest spaprana. Projekt został naniesiony na bluzy z błędami. Proces reklamacji przedpotopowy. Wysłałem do Pani screeny z opisem błędów (było ich z 7) po czym dostałem info że muszę je wypisać na karteczce i odesłać razem z bluzami. Czekałem gdzieś łącznie ponad miesiąc, w tym czasie próbowałem uzyskać info co się dzieje z reklamowany produktem, ale bez skutku. W końcu otrzymałem,, poprawione'' bluzy. Część z nich (krzywe litery, brak jednego elementu) nie zostały poprawione. Były tam kwadraciki, które były pełne w środku, a powinny być puste. Przykleili na nie czarne mniejsze kwadraciki... Ręce opadają. Dostałem dokładnie te same bluzy. Tragedia!!! Nie kupujcie tu absolutnie nic. Szkoda Waszego czasu, cierpliwości i pieniędzy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko

Extra informacje

Krystek / 2019-05-14

Dobrej jakości haft komputerowy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Jakość

Wady

Extra informacje

Ramzes / 2019-05-08

dobre nadruki
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

szybko dobra cena

Wady

brak

Extra informacje

kama / 2019-04-17

Nie polecam korzystać z usług tej firmy, tylko się rozczarujecie i stracicie pieniądze, bo firma nie poczuwa się do odpowiedzialności w przypadku złego wykonania nadruku to jakiejkolwiek rekompensaty że o zwrocie pieniędzy nie wspomnę
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

klient / 2019-04-17

strasznie się zawiodłem. W porównaniu do konkurencji to blado wypadają. Po pierwsze zamóienie przyszło z opóznieniem i to jeszcze po mojej interwencji. Krzywo wykonany nadruk a firma sie wypiera ze wszystko zrobiła dobrze. Złodzieje i oszuści
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

zła jakość nadruków, brudne koszulki, opóznienia , nie odbierają telefonów

Extra informacje

mati / 2019-04-17

zle wykonanie, niezgodnie z projektem. Oszusci
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

nie ma

Wady

zle wykonany nadruk, po czasie, brak mozliwosci kotaktu

Extra informacje

whoopie / 2019-03-14

super koszulki
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

dobry nadruk

Wady

cieżko dodzwonić się

Extra informacje

wojto18 / 2018-08-31

Mega, nadruk naprawdę profesjonalny, taki jak miał być według projektu, kiedyś w innej firmie zamówiłem podobne koszulki ale z obecnymi nawet nie mają co konkurować, pełen profesjonalizm.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Zakupy IdeaShirt.pl opinie