Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • IdeaShirt.pl
  • /
  • 1

Opinie o IdeaShirt.pl

ideashirt.pl

Wrocław

Zakupy IdeaShirt.pl opinie
Asortyment
2.45
Dostawa
2.16
Łatwość zamawiania
2.44
Obsługa i reklamacje
1.88
Poziom cen
2.06

Średnia ocen

2.20

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

34

dodanych opinii

 

Oszukany / 2024-02-08

Tandecieże. Unikać jak ognia. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów. Nie wierzę, że coś takiego jeszcze funkcjonuje na rynku. Obsługa klienta na poziomie firmy garażowej z lat 90-tych. Mógłbym rozwinąć, ale nie chciałbym powtarzać tego co we wcześniejszych opiniach na temat tej firmy. Nie dajcie się nabrać i omijajcie ich szerokim łukiem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Tandetna jakość druku i tkaniny. Błędy w wykonaniu nadruku - niezgodny z projektem.

Extra informacje

Joanna / 2023-10-09

Rzadko wystawiam negatywne opinie, ale TĘ FIRMĘ NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Po złożeniu zamówienia zadzwoniłam do firmy, żeby upewnić się, że zamówienie zostanie dostarczone do oddziału we Wrocławiu w ciągu 4-5 dni roboczych, bo po tym terminie już go nie potrzebuję i należy go nie realizować, bo go nie odbiorę. Pracownik infolinii poinformował mnie, że zwykle takie zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni roboczych, więc zdążą, ale jeszcze zadzwoni na produkcję i to potwierdzi, jak coś - to oddzwoni. Nie oddzwonił. Minęły 3 dni, a ja nie dostałam żadnego maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia, więc zadzwoniłam. Pracownik infolinii bez cienia skruchy poinformował, że zamówienie jednak będzie zrealizowane po czasie i on nie przyjmuje zwrotów, więc mam pisać napisać maila. W mailu dowiedziałam się, że sklep NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW, ponieważ są to produkty personalizowane. Co jest zgodne z ustawą, jednakże w tym wypadku pracownik infolinii przekonywał mnie, że zamówienie zostanie zrealizowane w danym terminie, zatem firma nie wywiązała się z danej obietnicy, a więc produkt jest niezgodny z ustaleniami. Pieniądze przepadły, KONTAKTU Z FIRMĄ NIE MAM OD 2 TYGODNI. A jeśli potrzebujecie zrealizować nadruk, polecam skorzystać z usług konkurencji - w MODAGA zrealizowali mi w ciągu kilku godzin to zamówienie, z którym ideashirt nie poradziła sobie w 5 dni, do tego w ideashirt potraktowano mnie z kompletnymi brakiem szacunku i ignorancją.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma zalet, do dziś nie otrzymałam produktu.

Wady

Strata nerwów i pieniędzy

Extra informacje

Ola / 2023-08-02

Stanowczo odradzam zamawianie produktów z tej strony. Zostałam potraktowana nieuczciwie przez Państwa firmę. Koszulki, które zamówiłam na urodziny mojego chłopaka miały zostać wysłane środa-czwartek. Kontakt z Państwa pracownikami pozostawia wiele do życzenia. Wszyscy powtarzają te same kwestie. Nie proponują żadnego rozwiązania tylko powtarzają że „zamówienie czeka na odbiór kuriera”- po czym po kilku dniach piszą maila że mieli awarię. Jest to szczególnie ciekawe, że widzę że nie tylko ja zostałam tak samo przez Państwa potraktowana w różnym czasie. Nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Konrad / 2023-07-07

Unikać jak ognia! Żenująca obsługa klienta. Od samego początku firma celuje w oszukanie klienta: zakłamane czasy realizacji, pomieszane numery wewnętrzne (których i tak nikt nie odbiera), wprowadzające w błąd statusy zamówienia i kłamiący pracownicy - definicja firmy. Zamawiałem koszulki na wyjazd, lecz przed złożeniem zamówienia skontaktowałem się z firmą, aby dowiedzieć się czy w 2 tygodnie zdążą je przygotować. Po zapewnieniu pracownika złożyłem zamówienie. Kolejny kontakt miał miejsce na 5 dni przed maksymalnym odbiorem koszulek i zostałem oszukany informacją "Koszulki są gotowe, pozostały tylko rękawki. Wyślemy je do Pana dziś lub maksymalnie na następny dzień" - regułka ta musi być wyuczona, bo czytając opinie nie tylko mi rękawki robili tydzień. Dzień przed ustaloną datą odbioru nie udało mi się więcej dodzwonić do nikogo na produkcji (próbowałem 2 dni), Pani z innego działu nie mogła mi mocno pomóc, wysłała do produkcji wiadomość z informacją, że koszulki muszą wyjść tego dnia, jednak nikt nie pofatygował się by je wysłać i leżały na magazynie gotowe. Po niewykonaniu usługi firma nie akceptuje reklamacji i zasłania się kruczkami w regulaminie. Podstawa to oszukanie klienta.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszustwo, obsługa klienta

Extra informacje

Zly klient / 2023-06-30

Nie wykonali zamowienia, nie oddali pieniedzy i zero kontaktu
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

-

Wady

wszystko

Extra informacje

Agnieszka / 2023-05-29

NIE POLECAM!!! Zamówiłam trzy bluzy 11.05 robiąc natychmiastowy przelew. To miał być prezent na Dzień dziecka. Dostawa miała być do pięciu dni. 26.05. zadzwoniłam z pytaniem, kiedy otrzymam przesyłkę i dowiedziałam się, że nie mają wpłaty. Wtym samym dniu wysłałam maila z potwierdzeniem wykonanego przelewu w dniu 11.05. Żadnej odpowiedzi. W kolejnym dniu zadzwoniłam i usłyszałam, że maila również nie mają. Żeby nie było wysłałam kolejne, ale już trzy, gdyby któryś miał nie dojść ????. Żadnej odpowiedzi. Po kolejnym moim telefonie okazało się, że zarowna przelew jak i maile się znalazły, a ja się czepiam i osoba, z którą rozmawiałam bezczelnie się rozłączyła. W tym momencie anulowalam zamówienie drogą mailową i czekam na zwrot środków. DLATEGO NIE POLECAM, GDYŻ SZKODA NERWÓW.
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00

Michal / 2023-03-01

DNO! Najgorsze partactwo, kazde logo inne kazda lityera inna, niekompetencja, amatorszczyzna i brak uwago w wykonaniu. NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH BO SIE ZAWIEDZIECIE! BEDZIECIE CZEKAC NA EMAIL z odpowiedzia jakiejs dziuni z Wroclawia ktora o hafcie albo obsludze klienta wie tyle co nic. Brak kontaktu, nie da sie dodzwonic nie da sie porozmawiac z nikim kompetentnym. Kompletnie nie traktuja ludzi powaznie. Stracilismy kase i zostalismy oszukani. ZLODZIEJE!!!!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

zlodziejstwo i oszustwo

Extra informacje

ThymoRK / 2023-01-31

Kupiłem na prezent, naprawdę spoko pomysł już po raz kolejny korzystam z usług tej firmy i nie mogę narzekać, czasami coś się zatnie na stronie, a także ceny nie są najniższe, ale ogólnie rzecz biorąc, obsłużono mnie dobrze, kontakt z pomocą techniczną też bardzo dobry. Jakość koszulek zadowalająca, nadruk nie niszczeje zanadto.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
Zalety

Obsługa klienta, Jakość, Możliwości customizacji.

Wady

Sporadyczne niewygody na stronie internetowej.

Extra informacje

2 lata (pierwszy zakup) rok (kolejny) 3 miesiące (ostatni)

Alina / 2022-12-04

Z przykrością muszę wystawić średnio negatywną opinię: z przykrością, bo rok temu było super: zamówiłam kilka produktów z moimi zdjęciami z wakacji, były super, w szczególności bluza sitodruk z zebrami to moja ulubiona bluza. Niestety w tym roku zamówione 2 bluzy to porażka: zdjęcia ciemne, niezgodne z moim projektem (miały nachodzić na rękawy, w zeszłym roku to wyszło świetnie), rozmiar bluzy też jakiś podejrzany (męska i damska M identyczne, więc damska za duża i za długa). To bym odcierpiała, ale zdjęcia są po prostu ciemne (ciemniejsze, niż te, co wysłałam). Koszulka wyszła fajnie, więc za to plus.
Zalety

Fajne koszulki z krótkim i długim rękawem

Wady

Bluzy sitodruk to porażka: zdjęcia ciemne, układ na bluzie niezgodny z projektem.

Extra informacje

Arkadiusz / 2022-08-25

Nie, nie i jeszcze raz nie. Łącznie złożyłem 2 zamówienia i w obu musiałem składać reklamację. W pierwszym zamówieniu wydruk krzywy, w drugim wydruk krzywy i źle przeskalowany a na drugim produkcie plamy po farbie (na szczęście czarne na czarnym). Produkt po reklamacji wykonany ponownie i... znowu źle bo "zgrzana folia" i zdeformowany materiał. Znowu do reklamacji. Tym razem obie reklamacje odrzucone, w piśmie wyrywki z regulaminu, brak odpowiedzi na zarzut. Wysłany e-mail z odpowiedzią na odrzucenie reklamacji i co.... zero odpowiedzi. Firma nieprofesjonalna, mają problemy z kontrolą jakości i obsługą klienta. Omijać z daleka!!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Wady

Jakość wydruku, kontrola jakości, obsługa klienta

Extra informacje

Tomek / 2022-08-11

Jak na razie ani zamówienia, ani pieniędzy... Zwykli oszuści albo nieudolni partacze nie umiejący zrealizować prostego zamówienia. Czekam 3 tydzień na koszulkę, przecież to śmiech na sali...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Wady

Ta firma to jedna wielka wada

Extra informacje

Hanka / 2022-08-04

Myślałam że w Polsce nie spotkam takiego standardu. 1) zamówienie było realizowane dłużej o 2 dni robocze niż było zapowiadane. 2) z dwóch zamówionych koszulek przyszła tylko jedna 3) żadnej informacji ani odpowiedzi, przez telefon kontakt niemiły, mimo że dzwoniłam tylko się dowiedzieć, jeszcze bez nerwów 4) został mi podany numer przesyłki z drugą koszulką - zadzwoniłam do inpostu żeby sprawdzić, okazało się że to w ogóle nie moja przesyłka i nie w moim mieście 5) Szeregowi pracownicy mówili że nic nie mogą zrobić, ale mają też zakaz podawania telefonu do managementu 6) w końcu koszulka nr 2 została nadana, doszła i TADAM, miała zupełnie inne kolory i koszulki i nadruku - ponieważ prawdopodobieństwo aż takiej pomyłki wydaje się minimalne, podejrzewam że zrobili to specjalnie 7) przez cały czas trwania tego procesu ani razu nie usłyszałam przepraszam, a całość zamówienia (wadliwą) dostałam po 2 tygodniach od terminu w którym powinno przyjść. ŻENADA.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00

Beata / 2022-06-13

Stan realizacji mojego zamówienia to 27maj. W dniu 1czerwca przyszła informacja że przesylka została wyslana, jednak do dnia dzisiejszego nie dotarła. Zatem mija 16 dzień. Zamowiona została maskotka dinozaur z "napisem ",....za kwotę 96zl.. dla córki jako prezent. Dziecko rozczarowane bo prezent nie dotarł wcale. Cały czas czekamy, może w końcu dotrze...Mimo wielu tel.z zapytaniem o przesyłkę, gdzie ona jest i kiedy dotrze , poinformowano mnie że...w dniu w którym dzwoniłam dostanę informację sms lub na następny dzień. Minęło kilka kolejnych dni i cisza....Pisalam wcześniej wielokrotnie e-mail...do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi...Więc pytam....Co to za firma, która w ten sposób traktuje klientów!!!! Pieniądze wpłacone ponad 2 tygodnie wcześniej i brak przesyłki za oplacony towar !!!.Na DZIEŃ DZIECKA miała dostać córka prezent a nie firma , która zbywa mnie w rozmowach że wyjasni te sytuację i mnie poinformuje. Nie jestem sponsorem który przelewa pieniądze za nic.. Wciąż czekam na info ze strony firmy. Może w końcu dostanę zamówiony i opłacony przeze mnie towar !!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

0

Wady

Niezbyt wiarygodna firma

Extra informacje

Vahan / 2022-05-25

Ta firma to największę nieporozumienie z jakim miałem styczność. Ci ludzie dają ciała na całej linii. Mają problemu z wystawianiem i przesyłaniem faktur, problem z realizacją zamówienia. Czekałem miesiąc żeby otrzymać produkt wyjęty krowie z tyłka. Wyprany nadruk, jakość tragiczna, sam nadruk zrobiony w innym miejscu i w innym rozmiarze. Problemy z komunikacja. Reklamacja odrzucona i mają gdzieś dalszy kontakt. Jedno wielkie chamstwo. Życzę tej firmie upadłości. Zdecydowanie odradzam każdemu mieć jakikolwiek kontakt z tą pseudofirmą.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Praktycznie każda plaszczyzna firmy jest wadą

Extra informacje

Marta / 2022-03-31

Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii byłam lekko zestresowana, bo zależało mi na terminowej realizacji zamówienia. I tutaj miło się rozczarowałam wszystko było idealnie zgrane:) wysyłka terminowa, produkt super:) Polecam
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

Terminowość i dobra jakość produktu

Wady

Brak

Extra informacje

Justyna / 2022-03-13

Zamówienie poszło gładko, tworzenie własnego projektu bardzo sprawne i intuicyjne. Niestety obsługa klienta na niskim poziomie. Po 5 dniach od zamówienia, kiedy to towar powinien być już wysłany zgodnie z zapewnieniem o czasie realizacji zamówienia widniejącego na stronie. Dwa razy nie mogłam się dodzwonić czekając na połączenie po 15 min. udało się za trzecim razem, i wtedy dowiedziałam się, że na maila mi nikt nie odpowie przez małą liczbę pracowników i przez to zgłoszenia mailowe traktowane są po macoszemu...a jakaś informacja na stronie albo mail zwrotny z takim komunikatem? Brak. Moje zamówienie miało status ciężki do wyjaśnienia, możliwe że pracownik się pomylił...nikt do mnie nie oddzwoni, ja mam dzwonić następnego dnia i się dowiadywać czy nadruk został już zrobiony. Jeśli nie to będę mogła anulować zamówienie...nie takiej odpowiedzi się spodziewałam na 3 dni przed terminem, w którym zamówiony fartuch miał stać się czyimś prezentem...Następnego dnia okazało się, że jednak fartuch poszedł do druku i albo dziś albo jutro zostanie nadany. WOW. Czas realizacji zamówienia wyniósł finalnie nie od 3 do 5 dni roboczych a 8 :( Produkt jest ok, zgodny z zamówieniem. Nie wiem jak zachowa się po praniu bo jeszcze za wcześnie. A ja raczej już nie skorzystam z oferty ideashirt.pl.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

materiał fartucha

Wady

czas realizacji, podejscie do klienta

Extra informacje

Chu. z nimi / 2022-03-09

Nie odpisują na email, telefonu też już nie odbierają!!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Olewają ludzi złodzieje

Extra informacje

Oszukany / 2022-02-09

Uwaga, nieuczciwa firma! To już nie jest ta jakość, którą firma gwarantowała 4-5 lat temu. Produkty są wykonane byle jak, w niewłaściwych rozmiarach i z wybrakowanymi nadrukami. System reklamacji polega na wielokrotnym "ponaglaniu" działu produkcji, albo na próbach wyłudzenia dodatkowych opłat. Na koniec zostajesz bez pieniędzy i produktu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00
Zalety

Brak

Wady

Nieuczciwość, bardzo zła jakość produktów, system reklamacji

Extra informacje

YEHOR / 2021-08-17

zwróciłem się 6 lipca z pytaniem o nadruk na zagłówkach, zostawiłem zamówienie, wysłałem makietę do druku i 2 tygodnie ciszy! Przyjechałem do nich na ul. Traugutta we Wrocławiu, powiedziano mi, że pracownik, który u mnie przyjmował zamówienie już nie pracuje i nikt nie wie, czy moje zamówienie jest gotowe, czy nie! Tydzień szukali moich zagłówków i 3 sierpnia złożyliśmy zamówienie ponownie i otrzymałem e-mail, że płatność musi być dostarczona przy odbiorze zamówienia. Do 16 sierpnia nikt się ze mną nie skontaktował! Przyjechałem do nich ponownie i otrzymałem odpowiedź, że nie wiemy, gdzie jest twoje zamówienie i już o 15:30, produkcja nie działa! 17.08 rano zadzwoniła do mnie dziewczyna i powiedziała, że zamówienie nie zostało wydrukowane, ponieważ nie ma płatności, chociaż wyjaśniłem 2 razy w sprawie płatności za zamówienie, a pracownik na Traugutta powiedział, że można zapłacić przy odbiorze! Łącznie półtora miesiąca terminu niezrealizowanego zamówienia! Lepiej 5 razy pomyśl przed skontaktowaniem się z tymi oszustami.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Pawel / 2021-08-09

Uwaga, trzymac sie z daleka od tej firmy! Z takim brakiem profesjonalizmu nie spotkalem sie od dawna. Zamowiony towar dotarl do mnie kilka dni po terminie, a mial byc prezentem na impreze okolicznosciowa. Tym samym stal sie calkowicie bezuzyteczny. Nie bylo zadnej informacji o opoznieniu w produkcji. Podczas rozmowy telefonicznej pani zupelnie lekcewazaco stwierdzila, ze widocznie podany czas realizacji nie jest calkiem dokladny. Moja reklamacja zostala odrzucona, poniewaz produkt byl spersonalizowany. W obecnej sytuacji zaplacilem jednak za produkt, ktory w momencie opoznienia utracil calkowicie wartosc.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Wady

BRAK profesjonalizmu

Extra informacje

Zakupy IdeaShirt.pl opinie