Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • DobryAdres.PL
  • /
  • 1

Opinie o DobryAdres.PL

www.dobryadres.pl

Szczecin

Budownictwo DobryAdres.PL opinie
Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Pamela / 2023-02-07

Znająca się na rzeczy obsługa, fajna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny uważam że akceptowalne. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Beata / 2023-02-01

Na początku nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny wg mnie bez zarzutu. W 100% polecam, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Andżelika / 2021-12-23

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Waldemar / 2021-05-20

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, wcześniej zaglądam tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego miejsca i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo DobryAdres.PL opinie