Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • /
  • AXA
  • /
  • 1

Opinie o AXA

Finanse AXA opinie
Cena/Jakość
1.54
Obsługa klienta
1.47
Oferta
1.6

Średnia ocen

1.54

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

63

dodanych opinii

 

Mariusz / 2021-03-09

Witam. Kolejni zlodzieje, ale taki mamy kraj. Ubezpieczenie OC dzialalnosci. Bledne podlaczenie maszyny w fabryce. Odpisali w pismie, ze.. "w sprawie uszkodzenia bramy", takze juz wiadomo kto tam pracuje i jak. Kopiuj/wklej, maja gdzies klienta, biora nieudacznikow nie umiajacych czytac, ledwo potrafiacych cos skopiowac z pisma do pisma. A na koncu, ze nie wyplaca, to znalezli lepszy kod PKD, ktory lepiej opisuje, to co ja robilem, niz ten, ktory mam w dokumentach firmy. Zwykli oszusci i zlodzeje. Chcialem sprobowac jak dziala takie ubezpieczenie firmowe. Nigdy wiecej niczego w axa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Zadnych

Wady

Niekompetencja, ludzie z przypadku, kopiuj/wklej, to jedyne, co potrafia zrobic

Extra informacje

ja / 2020-10-16

NIE POLECAM! PROBLEM Z KONTAKTEM, CZAS OCZEKIWANIA NA ROZMOWY B. DŁUGI - PANIE COŚ TAM WYJAŚNIAJĄ ALE NIEWIELE WIEDZĄ...CHAT NIE DZIAŁA, NA MAILE W OGÓLE NIE ODPOWIADAJĄ NO I UKRADLI MOJE DANE OSOBOWE ...NIE CHCĄ TEGO WYJAŚNIĆ I NIE OTRZYMAŁAM MAILA ZWROTNEGO ŻE JE USUNĘLI. DOBRZE ZE ZE NIE ZDĄŻYŁAM NICZEGO U NICH UBEZPIECZYĆ ....TO JAKAŚ FIRMA KRZAK. Z LINK 4, PZU, GENERALI CZY COMMERACIAL NIGDY NIE MIAŁAM TAKICH PROBLEMÓW.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

nie odpowiadaja na maile, długie oczekiwanie na rozmowę telefoniczną, brak kompetetnych osób na inforlinii, kradną dane osobwe

Extra informacje

kkk / 2020-09-03

oczekiwanie na infolinii po 20 minut i wyżej. masakra
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

-

Wady

długo się czeka

Extra informacje

Daniel / 2020-08-11

Nie polecam!!! Wysoka składka a wycena odszkodowania zanizona. Za zalane mieszkane: uszkodzone dwie ościeżnice, panele wycenili 900 zł Żenada Nie polecem
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

BRAK

Wady

Oszuści

Extra informacje

Andrzej / 2020-04-09

Zamiast AC na auto z kierownicą po lewej stronie zrobili mi OC na kierownicę po prawej, tragedia ....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak kompetencji społecznych

Extra informacje

Brak dbałości o potrzeby klienta

~andrew / 2017-07-21

Przez expandera wpierniczyli mnie w polisolokaty. Nigdy z nich nie korzystajcie. Wadyukryte opłaty likwidacyjne. strata ponad 2 tys. zł.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

ukryte opłaty likwidacyjne.

Extra informacje

strata ponad 2 tys. zł.

~Władek / 2017-06-13

Nie polecam AXY. Towarzystwo tylko czeka na pułapkę podwójnego OC. przed upływem polisy ... brak wiadomości email i dokumentu pdf brak wersji listowej brak kontaktu oczekiwanie powyżej pół godziny brak odpowiedzi na maile.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~Daria / 2017-05-20

Nie nie i jeszcze raz nie! Brak jakiejkolwiek informacji o końcu polisy, brak propozycji chociażby na mailu. Gdy chciałam się do nich dodzwonić na połączenie czekałam ponad 30 minut! Byłam u nich 3 lata a zaproponowali mi więcej niż konkurencja.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak!

Wady

Całe to ubezpieczenie to jedna wielka wada

Extra informacje

3 lata i żałuję

~Jazman / 2017-05-10

Dzień Dobry!Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Zamiast skupiać się na przedmiocie działalności, z wielką zawziętością zajmują się egzekucją (poprzez wyspecjalizowane firmy) pieniądze za brak wypowiedzenia OC. Przed upływem terminu ważności polisy przysyłają propozycje kontynuowania z cenami z kosmosu, po upływie terminu, (gdy znalazłem inną firm) oferta była lepsza o 30%. Nigdy już u nich nic nie kupię, choćby byli najtańsi na rynku.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Nie stwierdziłem.

Wady

Rozbieżności w ofercie na ten sam produkt ponad 30% - to pokazuje, jaką mają marżę dla tych, którym nie chce się analizować rynku. Moim zdaniem - lekceważenie klienta.

Extra informacje

Już nigdy nie będę korztstał z usług tej firmy.

~Andzia / 2017-03-14

Totalna porażka w momencie zakupu samochodu z ich ubezpieczeniem.... To jaj mam dzwonić ( oczywiści bezskutecznie) żeby łaskawie przesłali mi przepisaną polisą. Jak tylko skończy się okres ubezpieczenia uciekam od nich gdzie pieprz rośnie. Jak dla mnie to firma kogucik która ma klientów głęboko w .....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

brak kontaktu

Extra informacje

~Andrzej / 2017-01-23

Przestrzegam wszystkich przed zawieraniem jakichkolwiek umów z firmą AXA-DIRECT.W gródniu 2016r miałem kolizję drogową/ nie z mojej winy/ z kierowcą ubezpieczonym w tej firmie Na miejsce zdarzenia przyjechała policja.Po moim powiadomieniu tej firmy o zaistniałej sprawie,po paru dniach przysłali mi pismo z żądaniem udokomentowania całej sprawy. Po moim telefonie do tej firmy,/czas oczekiwania na połączenie około 50 min./w celu wyjaśnienia czego dotyczy to ich bzdurne pismo,na drugi dzień wieczorem dzwoni do mnie pani z likwidacji szkód,z propozycją wpłaty mi określonej kwoty, bez oględzin rzeczoznawcy.Odmówiłem.Po paru dniach zjawia się rzeczoznawca.Uszkodzone części zakwalifikował do wymiany przez warsztat blacharsko-lakierniczy.Jednak AXA zmienia tą decyzję- na swoją,czyli zamienia słowo *wymiana* na słowo *naprawa*na którą ja stanowczo się nie zgadzam. Zaznaczam że ja jako poszkodowany nie z własnej winy,mam chyba prawo co do decyzji o formie naprawy i doprowadzenia samochodu do takiego stanu, jaki był przed kolizją. Prawo do odwołania mija po 14 dniach ,a ja do dzisiaj nie mogę się odnieś do tej reklamacji, dlatego że AXA nie poczówa się do obowiązku poinformowania mnie o zmianie swojej decyzji na piśmie, z którą zamierzam wystąpić na drogą sądową.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~Pawel / 2016-12-07

Przeczytajcie opinie na tej stronie, zanim zawrzecie umowę z AXA. Pieniądze za składki pobierają natychmiast, zgłoszenie szkody wydaje się być niemożliwe ja próbuję mailowo, telefonicznie i z prośbą o kontakt. Brak odzewu lub w nieskończoność oczekiwanie na konsultanta. Zgadnijcie ile czeka się na oddzwonienie jeśli wybierze się chęć zawarcia umowy w mailu.... około 1 godzinę, sprawdziłem to. A taka sama sytuacja, gdy chcesz zgłosić szkodę ... ja nie doczekałem się kontaktu przez parę dni następnie próbowałem na różne sposoby i mija 9 dzień bez sukcesu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

brak możliwości zgłoszenia szkody

Extra informacje

~Adam / 2016-12-06

Najgorsza ubezpieczalnia na rynku! Kasę ciągną, a odszkodowań nie chcą wypłacać! Oszuści i złodzieje! Jeśli jest ktoś u nich ubezpieczony i miał kolizje to bezwzględnie wołać policje! Ja nie wezwałem i pożałowałem! Bezczelnie mi wmawiali, oskarżając mnie, że do zdarzenia nie mogło dojść (ustawka). NIE POLECAM! Jak już moi poprzednicy wspomnieli DRAMAT i OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!
Zalety

Cena

Wady

cała reszta

Extra informacje

~Emil Krajewski / 2016-10-08

Moja była żona po rozwodzie wycofała moje ubezpieczenie bez mojej zgody gdyż chciała zrobić na złość. Zupełnie nie miała do tego prawa. Posiadamy jeszcze wspólny samochód którego ja użytkuję. Sam rzecznik również wyraził opinię negatywną na działania tej "firmy". Natomiast axa upiera sie przy tym że mieli do tego prawo. Totalny SYF, nawet nie przeprosili mnie w tej sprawie. Wychodzi na to , że utrodnianie życia zupełnie nie na prawie to priorytet tej firmy w dodatku nie chcąc brać za to odpowiedzialności. Bałagan straszny tam mają nic nigdy na czas. Pracownicy to niesamowita żenada i hipokryzja w super odsłonie :)). Myślę , ze psychopata przejawia większą tolerancję niż ludzi pracujący w axa :)) Ci ludzie potrafią tylko zbierać pieniądze jednak do pozbierani samych siebie to zbyt daleka droga totalne obłąkanie !

~marcin23 / 2016-07-11

nigdy zadnego problemu nie mialem , jeszcze teraz otrzymalem akurat do axa bon rabatowy na 30% na ubezpieczenie turytyczne od netii, fajna promocja :)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.67

~jebzdzidy / 2016-03-18

Podpisuję się pod większością opinii o tym pseudo towarzystwie ubezpieczeniowym. Autocasco to u nich fikcja. Znajdą milion powodów, żeby odmówić wypłaty odszkodowania. Zapłaciłem grubo ponad 2000 zł za polisę, a jak jak nastąpiła szkoda to oczywiście umyli ręce od odpowiedzialności. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

żadnych zalet nie znalazłem

Wady

AC u nich to fikcja. Ładnie wygląda tylko na papierze. Nie przyjmują odpowiedzialności nawet za ewidentne szkody.

Extra informacje

~jolka / 2016-03-18

Ja nawet nie zdążyłam wykupić polisy AC, bo rzeczoznawca, który miał zrobić zdjęcia mojego auta przez tydzien się ze mną nie skontaktował, mimo, że monitowałam w tej sprawie. Nie mają rzeczoznawców po prostu. Zapewne likwidacje szkód też zlecają byle komu i stąd przedłużanie spraw w nieskończoność. Zrobili sobie reklamę już na wstępie, dzięki czemu wiem, że żadnej szkody z AC nie miałabym możliowści naprawić,bo z kim?? skoro rzeczoznawcy brak. Zrezygnawałam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

masakra, niekompetencja, nierzetelność

Extra informacje

~Ni / 2016-03-15

…AXA DIRECT wypłaca odszkodowanie lub spełnia świadczenie w terminie: 1) 30 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o zdarzeniu objętym ochroną ubezpieczeniową; 2) jeśli w terminie, o którym mowa w pkt 1, wyjaśnienie okoliczności koniecznych do ustalenia odpowiedzialności lub wysokości odszkodowania lub świadczenia jest niemożliwe, odszkodowanie lub świadczenie wypłaca się w terminie 14 dni od dnia, w którym – przy zachowaniu należytej staranności – wyjaśnienie tych okoliczności było możliwe, jednakże bezsporna część jest wypłacana w terminie 30 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o zdarzeniu objętym ochroną ubezpieczeniową. 2.Jeżeli w terminach określonych w ust.1 AXA DIRECT nie wypłaci świadczenia, zawiadamia pisemnie osobę zgłaszającą roszczenie o przyczynach niemożności zaspokojenia jej roszczeń w całości lub w części,a także wypłaca bezsporną część odszkodowania lub świadczenia…” CZEKAM JUŻ OD 18.01 I DO TERAZ NIE OTRZYMAŁAM ANI ZŁOTÓWKI,MAM ZNISZCZONY CAŁY PRZÓD W POJEŹDZIE NIE NAPRAWIAM GO BO NIE MAM ZA CO,A CZĘŚĆ PRYWATNYCH PIENIĘDZY KTÓRE POSIADAM,ZOSTAWIŁAM NA RZECZOZNAWCE NIEZRZESZONEGO ORAZ WNIESIENIE POZWU DO SĄDU,JEŻELI DO 90 DNI NIE OTRZYMAM PIENIĘDZY ZA ZAISTNIAŁĄ SZKODĘ, WSPOMNE ŻE JESTEM OSOBĄ POSZKODOWANĄ,W TEJ SYTUACJI POZOSTAJE SĄDOWNIE OBCIĄŻYĆ ICH UTRATĄ WARTOŚCI NA POJEŹDZIE DO DNIA WYGRANEJ ROZPRAWY PLUS PRAWIDŁOWY NIE ZANIŻONY KOSZTORYS. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ AXA TO TOTALNA MASAKRA POCZĄWSZY OD ZGŁOSZENIA I CAŁEJ LIKWIDACJI SZKODY, ROBIĄ Z LUDZI IDIOTÓW. PISZCIE SWOJE PRZYPADKI JAKIE MACIE Z TĄ KOMBINATORNIĄ JAKĄ JEST AXA TO MOŻE KTOŚ SIĘ ZA NICH WEŹMIE.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

AXA WIĘCEJ/ NIŻ SKANDAL BRAK ZALET

Wady

wady??? linijki by nie starczyło !!!!!

Extra informacje

~Ela / 2016-02-24

Oszuści i złodzieje. Wyceniają szkody na bardzo niskie kwoty. Odradzam !!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

niska składka

Wady

za tąniską składkę nie dostaniesz odszkodowania w razie szkody

Extra informacje

~Bartosz / 2016-02-23

AXA DIRECT WIĘCEJ NIŻ SKANDAL !!!!! AXA DIRECT WIĘCEJ NIŻ SKANDAL !!!!! Omijajcie tę firmę z daleka, jeśli nie chcecie mieć kłopotów z wypłatą odszkodowania ,A JAK MACIE SZKODE Z OC AXA TO OD RAZU DO PRAWNIKA BO PIENIĘDZY NIE ZOBACZYCIE,AC wybierzcie sprawdzone PZU może i są drodzy, ale z nimi nie ma problemów z wypłatą za szkodę. Z Axy np za szkodę całkowitą bez pomocy prawnika nie wyciągniecie ani grosza. Oni niczym się nie różnią od tych co mi ten samochód ukradli. Ostrzegam wszystkich dajcie sobie z nimi spokój to są złodzieje.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

BRAK ZALET

Wady

SAME WADY ZERO POZYTYWÓW JEDNA WIELKA POMYŁKA

Extra informacje

Finanse AXA opinie