Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Telefonia
  • /
  • Operatorzy komórkowi
  • /
  • nju mobile
  • /
  • 1

Opinie o nju mobile

Telefonia nju mobile opinie
Cena/Jakość
3.55
Obsługa klienta
3.12
Oferta
3.74

Średnia ocen

3.47

w skali od 1 do 5.

 

b23 / 2024-02-08

Musialem zaplacic za fakture gdzie nie moglem korzystac z karty sim, porazka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

Monika / 2023-10-10

Jestem zażenowana tym co się wydarzyło w ostatnim czasie, nie dajcie się nabrać jak ja. Pierwszy i ostatni raz brałam pod uwagę tą firmę. Dostałam parę miesięcy temu kontakt ze strony nju mobile z ofertą "przetestowania podkreślam za darmo numeru telefonu wraz z kartą". Po kilkukrotnych pytaniach do Pani która mi proponowała uspakajała mnie iż oferta jest darmowa i tylko ode mnie będzie zależeć czy będę chciała przedłużać czy też nie.. Przed okresloną datą zrezygnowałam, ponieważ nie spełniało to moich oczekiwań, karta nieaktywna - a milion email że mam do spłaty za pierwszy miesiąc, odwoływałam się, tak się składa że nagrałam całą rozmowę, po rozmowie z Panem konsultantem który dzwonił później do mnie jak poparzony zaczął bronić Niekompetentną obsługę. I robił że mnie debila.. Odsetki mi zaczęli odliczać, po rozmowie miałam nadzieję że to wszystko się unormuje i skończą w końcu kłamać. Lecz to były tylko moje zmudne przypuszczenia, dostałam list do zapłaty. I do Kaczmarski inkasso.. Dla własnego spokoju zapłaciłam coś co nie powinnam, a mogłabym iść do sądu się sądzić ponieważ nie na głupią osobę trafili... Mam nauczkę, nie dajcie się nabrać...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Hahaha zalety? Żenada...

Wady

Extra informacje

niezadowolony / 2023-03-02

Od momentu przeniesienia numeru do nju, nieustannie jestem nękany telefonami naciągaczy z firm trzecich (kilka różnych ofert dziennie). Jest to ewidentny dowód na handel lub wyciek danych klientów. Stanowczo nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.67

Dino / 2022-11-04

Byłem w nju trzy lata internet mobilny w pierwszym roku prędkość pobierania 40Mb/s ale potem coraz gorzej skończyło się na 0.18 Mb/s Obsługa klienta fatalna nie kompetentna. Każde zgłoszenie płatne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

Brak

Wady

Dorabianie na pobieraniu opłat za zgłoszenia np. o awarii

Extra informacje

anton / 2022-09-04

Dno. Panienka z bok wyłącza aktywny, opłacony numer bo tak sobie wymyśliła kontakt żaden. To jest dno
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Tylko i wyłącznie

Extra informacje

7 lat

Wojtek / 2022-06-03

Porposiłem o kontakt z obsługą klineta i do dwóch dni miał się ktoś ze mną skontaktować, nikt tego nie zrobił. Doładowałem konto na 30 zł i automatycznie (bez mojej zgody) pieniądze te poszły na zakup pakietu, który miałem tylko przez 3 dni. Po jego wyłączeniu straciłem "przywileje" z tego pakietu natychmiast i naliczanie zostało włączone na standardowe bez informowania mnie o tym. Przy wyłączaniu pakietu była podana tylko informacja o jego deaktywacji, co można było zrozumieć jako wyłączenie automatycznego pobierania środków na zakup tego pakietu. Niekompetencja i nieuczciwość to jedyne słowa dla określenia tej pseudo firmy. Kolejny stracony klient i to za 29 zł. Brawo.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

nieuczciwość i niekompetencja, chamstwo

Extra informacje

Mateusz / 2022-04-15

Korzystam od miesiąca i jak na razie wszystko działa bez zastrzeżeń.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

Zasięg,internet,Oferta abonamentowa

Wady

Brak jak na razie

Extra informacje

Miesiąc

Aga / 2022-01-20

Słaby zasięg jest!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

Dobry internet

Wady

Słaby zasięg

Extra informacje

Cały czas

OszukanyprzezNJU / 2022-01-16

Typowa podfirma ORANGE, orange zawsze kombinowało jak oszukać klienta i w NJU robią to samo. Okradają tysiące ludzi na małe kwoty, bo przecież nikt nie założy sprawy sądowej gigantowi za 10zł. Mam taryfę 39zł + numer dodatkowy 9zł co daje łączny rachunek 48zł, wszystkie płatne numery i usługi poblokowane a faktury dostaję zawsze po 55-59zł. Był taki okres, że co miesiąc dzwoniłem do tych oszustów i wyjaśniałem dlaczego doliczali opłaty do zwykłych połączeń krajowych, zawsze konsultant ładnie przepraszał i korygował fakturę do kwoty 48zł po czym... doliczał 2-5zł za rozmowę z infoliną, bo infolinia nju mobile jest PŁATNA! Zdecydowanie nie polecam! Strona internetowa NJU zamula, aplikacja na androida jest całkowicie bezużyteczna, zamula strasznie, sprawia wrażenie napisanej przez amatora. Ludzie na infolinii całkowicie niekompetentni, 3 razy blokowałem płatne usługi przez infolinię i każdy obiecywał, że już zablokowane, aż w końcu sam zablokowałem przez internet. Konsultanci z NJU powiedzą wszystko co chcesz, ale niestety nie ma to pokrycia w rzeczywistości. Przechodzę do konkurencji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

obietnice

Wady

zawyżanie rachunków, niekompetentna obsługa, oszukiwanie klientów

Extra informacje

używam nju około 4 lata

Tenjaku / 2021-11-30

Jestem w nju mobile od 2018 roku. Zakupiłem tylko pakiet internetowy, za 29 zł miesięcznie, całkiem sensowna liczba GB oraz na plus to, że można zrezygnować z umowy w każdym możliwym momencie. Na początku prędkość ok. 20-28 Mb/s, więc jak na internet mobilny - kompletnie niczego więcej nie oczekiwałem. Po jakichś 2-3 miesiącach prędkość tego internetu posypała się kompletnie. Było 10-12 Mb/s, teraz leci 3 rok i maksymalnie jestem w stanie ok. 6-8 Mb/s na speedteście uzyskać, ale takie typowe użytkowanie to skoki od 0,8 do 4,5 Mb/s, co jest po prostu masakrą. Aktualnie też potrafi mi kilka razy dziennie zrywać połączenie, na routerze pokazuje czerwoną diodę i nie ma internetu, czasami przez długi czas. To wszystko działo się jeszcze przed rozpoczęciem pandemii, gdzie każdy zaczął siedzieć w domu - kontaktowałem się w tej sprawie z operatorem, ale oczywiste jest, że nikogo to nie interesuje - otrzymałem tylko informację, że ludzie są na zdalnym i sieć jest przeciążona. No nie do końca, bo działo się tak już przed pandemią, testowałem w 3 różnych lokalizacjach, w których mieszkałem - Trójmiasto, później Warszawa, aktualnie Mazury i wszędzie jest dramat. Nie polecam, jedyny powód dla którego nie rezygnuję to fakt, że jest tanio i często potrzebuję mieć taki zapasowy internet.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33
Zalety

- cena - elastyczność umowy

Wady

- fatalna prędkość łącza - fatalna obsługa klienta - przerwy w dostawie internetu

Extra informacje

Używam od 3 lat

Kamil / 2021-08-31

Uwaga oszuści! Podpisywałem umowę na 20zl 20GB i no limit rozmów i SMS, a rachunki przychodzą po około 40zł. Pani na infolinii twierdzi, że dzwonię na płatne numery, oraz że wysyłam SMS na stacjonarne numery (sic!). W moim telefonie nie mam zarejestrowanych żadnych z tych połączeń ani smsów w historii oraz numery podane na bilingach nie istnieją, a mimo to nju twierdzi, że ja kłamię. W umowie miałem też miesięczny okres wypowiedzenia, a w rzeczywistości wyznaczyli mi termin powyżej dwóch. Teraz z tego co czytam to są to typowe działania firmy. Oszuści!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Naciągacze i oszusci

Extra informacje

Po trzech fakturach miałem dość, ale przeciągnęli mnie do 5

michał / 2021-03-25

Nie radze nikomu oszuści za wymianę karty 25zł. winnych sieciach darmo tu dosyć że płacisz to jeszcze mas formalności i długo to trwa.Konsultanci chcą tylko wcisnąć na siłę jakąś ofertę,nie pomogą w rozwiązaniu problemu.Miałem kilka lat dobre do czasu.NIE POLECAM!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Wady

Ignorancja abonenta

Extra informacje

5 lat

Jacek / 2020-12-27

W NJU jestem od kilku lat, wczesniej Orange. Nie mam zastrzeżeń, internet stacjonarny czasami moze się wstydzić do oferty NJU ta mnie nigdy nie zawiodła.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Jerzy / 2020-10-09

Przeniesienie numeru drugiego, powoduje opłaty mimo że jeszcze z niego człowiek nie korzysta, jest w innej sieci a nju juz sobie nalicza!!! Oszuści! Tracicie niniejszym 3 osoby!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

zasieg

Wady

ukryte opłaty

Extra informacje

Greg / 2018-03-16

Ja niestety nie jestem zadowolony z nju. Jestem tak w… że szkoda gadać. Złodziejstwo w czystej postaci bo inaczej tego nie można nazwać. Opiszę po kolei co i jak. Przeszedłem z abonamentu od innego operatora bo nie używać telefonu praktycznie wcale i stwierdziłem że czas najwyższy spróbować czegoś nowego. Po długich poszukiwaniach padło na nju miało najlepsze opinie. Pierwszy problem naliczanie wysyłania sms na zagraniczny numer, niby wysłanego 9.02.2018 na numer +44 kierunkowy. Tego dnia dostałem kartę od kuriera włożyłem ją do telefonu i aktywowałem, wyjąłem po chwili bo miałem jeszcze okres przejściowy u operatora i włożyłem ją dopiero 11.03.2018 wieczorem bo 12.03.2018 miał zostać przeniesiony numer. Smsy wysłane przechowuję w telefonie od 2014 roku i 9 stycznia nie wysyłałem żadnych smsów, w dodatku nikogo nie znam w UK!!! Mam aktywowaną ofertę 1,20zł max dziennie po wykorzystaniu 1,20zł reszta usług jest za free. 15.03.2018 użyłem mobilnego internetu dla testów, włączyłem radio na jakieś 30 minut po jakimś czasie przyszedł sms że przekroczyłem 1,20 i teraz mam włączone nielimitowane smsy, rozmowy i internet do 250MB. Tego samego dnia chwilę po 23 na jakieś 10 minut ponownie włączyłem dane mobilne bo musiałem coś przetestować, po testach (trwały z 5minut) włączyłem ponownie wifi. O godzinie 0:40 przyszedł sms że wykorzystałem 1,20zł 16.03.2018 chodź internet był wyłączony!!! Ewidentnie naliczyli dane z 15.03.2018 na 16.03.2018 Jakim cudem jak oferta jest ważna do 23:59:59 a tutaj zostało naliczone ewidentnie 2 x 1,20zł. Reklamacje zgłoszone ale zostały odrzucone, chodź w rachunkach ewidentnie widać że źle jest naliczane. Nie polecam i nikomu nie będę polecał tego operatora, szukam już nowego może nie okaże się oszustem. Nie zostawię tej tak tej sprawy, zostaje zgłoszenie do UKE bo widzę że to walka z wiatrakami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Cena ale do czasu.

Wady

Ściągają smsy za graniczę których nie wysyłałem, naliczają dwa razy za tą samą usługę.

Extra informacje

~Staszek / 2017-09-04

Amatorszczyzna!!! Przez około rok czasu miałem u tych cieniasów umowę na 2 nr tel. Po roku zrezygnowałem z jednego nr tel a drugi chciałem zostawić - WYŁĄCZYLI OBYDWA!!! Z tydzień byłem nieosiągalny. Jak "wyprostowali" sprawę to znowu przywrócili dwa numery... Rozwiązałem z nimi umowę a te cwele przysyłają mi rachunki za numer który już za pierwszym razem był rozwiązany!!!Wadytylko wady!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

tylko wady!!!

Extra informacje

~ino / 2017-08-24

Byłem w plusie, byłem w play teraz od 1,5 roku w nju. Jest tanio zasięg satysfakcjonujący. Tydzień pobytu w Niemczech z wypadem do Holandii rooming darmowy jak na internet tak i rozmowy. Korzystam z oferty drugi za 9 zł. Taką samą ofertę wybrałem dla dzieci czyli za 2 numery płace 38 chyba, że się zadzwoni na stacjonarny to trochę więcej w każdym bądź razie nie da się we dwójkę przekroczyć kwotę 48 zł miesięcznie, zwykle mi wychodzi max 42 bo jednak na stacjonarne się dzwoni :)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

Tanio, dobry zasięg

Wady

Płatna infolinia korzystałem raz ponad rok temu.

Extra informacje

~Porazka / 2017-07-05

Porażka w obsłudze i promocjach. Zdecydowanie nie polecam. Przeniosłem dwa nr tel, miałem otrzymać gadżet. Po spełnieniu wszystkich warunków, wymianie korespondencji bez rezultatu. Mija miesiąc i nic. Wymiana e maili i zero reakcji. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

BRAK

Wady

OBSŁUGA

Extra informacje

3 miesiące

~czajkotom / 2017-07-03

Wszystko śmiga że aż miło nie wiem skąd takie dziwne opinie. Nawet wifi Calling na Iphonie dział be problemu net ok i nie narzekam jak dotąd a obsługa klienta naprawdę dobra sprawa z zawyżoną fakturą załatwiona z 1 dzień polecam nie powiem złego słowa jak niektórzy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Dobra jakość rozmów i netuWifi Calling Iphone działa jużObsługa klienta suppernowe taryfy i wiecej netu

Wady

Płatne obsługa klienta ale liczę że poprawicie się

Extra informacje

~Laon / 2017-06-29

Oferta tylko na papierze wyglada dobrze. Bledy w fakturach to u nich codziennosc. Jak nie sprawdzisz to jestes w plecy. Obsluga to naprawde klasa znacznie ponizej sredniej. Maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem, przerzucaja sie odpowiedzialnoscia i cytuja wyuczone schematy. Predkosc neta jest znacznie nizsza od tej w Play do tego w rzeczywistosci, nigdzie za granica (Hiszpania, Anglia, Dania) nie moglem sie laczyc z netem w Nju. Pomimo, ze sciagalem ustawienia nie tylko w telefonie ale nawet z ich strony!!! Zmiana karty na angielska Three i... wszystko smigalo od razu! Po drugie naliczaja numery stacjonarne jako komorkowe bo "takie maja dane od angielskiego operatora". Ciekawe ze na billingu z Three te numery to LANDLINE... Do tego te rozmowy miedzynarodowe... Dzownisz z Polski do Anglii za 2zl... Dzwonisz z numeru Nju do Anglii bedac w Dani za 19gr... Czy to nie oszustwo? Sztucznie nabijaja te ceny biorac min. 90% ceny polaczenia dla siebie!! Leoiej jest troche doplacic ale miec swiety spokoj.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33
Zalety

niska cena

Wady

FATALNA obslugawolny internetinternet prawie nie dziala za granicacennik polaczen miedzynarodowychinfolinie liczone sa dodatkowo

Extra informacje

6 miesiecy

Telefonia nju mobile opinie