Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • neostrada z tv
  • /
  • 1

Opinie o neostrada z tv

Internet neostrada z tv opinie
Cena
2.67
Niezawodność
2.33
Obsługa klienta
3.25
Parametry
3.67

Średnia ocen

2.98

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

~BucyWon / 2016-11-11

opinia używania obecnie nie polecam tv chyba że ktoś lubi dekodery i 2 piloty...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
3.00
Zalety

wszystko jest tak jak w umowie lecz mało co widoczne ważne informacje

Wady

zrywa połączenie raz na 22h, tv wredny dekoder brak możliwości Cldodatkowe opłaty utrzymanie linii telefonicznej więcej wad nie znalazłem co do pingu to ma średni jeżeli chodzi o gry

Extra informacje

około 6~10lat

~Krzychu2009 / 2011-06-15

Kiepsko, w wt do mojej mamy dzwoni konsultantka z tp. Mówi ze może dać umowę na 10Mb na naszym łączu. Jeszcze tego samego dnia przyszła pieszo konkurencja i chciała wcisnąć 24MB od netii na linii tp mówiąc ze nasze łącze pozwala na to. Powiedziałem mu ze znając stan i możliwości linii, która już była łatana, więc go z lekka wykpiłem. Co ciekawsze powiedziałem mu, że po co mi tyle skoro 6Mb nie wykorzystuje w pełni. To on na to, że możesz ściągać pliki z torrent... i piractwo sie szerzy!!!. W piątek przyjechał kurier od tp mama podpisała umowę, myśląc ze dojdzie do końca. Umowa przyszła, tylko o hbo i kanały przez 2 miesiące bezpłatne. Internet po 3 dniach roboczych bez zmian. Po czym zadzwoniliśmy do tp. i sie okazało ze na mojej lini nie można puścić więcej niż 6Mb.To wynika ze specyfikacji technicznej. A konkurent opierał sie i upierał, że moja linia była sprawdzona i 24mb są w pełni dostępne Więc ani tpsa nie zasługuje na pochwalę, ani tele 2 ani Netia. jutro piszemy rozwiązanie umowy o pakiety tv. Internet zostaje.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.00
Zalety

jest internet

Wady

sporo

Extra informacje

4

~Beniamin / 2011-04-04

Neostrada 6mb/s i od niedawna wzbogacony pakiet podstawowy (dodatkowo o m.in TVN 24, TVN Meteo, TVN CNBC).
Obsługa klienta
3.00

~Iwka / 2011-01-17

Witam od 2 lat mam taki zestaw nie narzekam jedyny minus to najlepiej by był komputer w tym samym pomieszczeniu co tv od kiedy wyniosłam do innego pokoju dekodera nie można wyłączyć bo musi się aktualizować kablem od lajwboksa gorzej jak się zapomni i jak wyłączą prąd trzeba na przedłużaczach do lajboksa donieść.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.00
Zalety

korzystna cena

Wady

jak się już raz taką umowę podpisze to nie można zrezygnować z tv trzeba wypowiadać razem z neostradą a to przerwa w nadawaniu neta i drugie koszty aktywacji.

Extra informacje

2 lata

Internet neostrada z tv opinie