Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Hosting
  • /
  • ncgroup.pl
  • /
  • 1

Opinie o ncgroup.pl

Internet ncgroup.pl opinie
Cena/Jakość
4.5
Parametry
4.5
Wsparcie techniczne
3.25
Wydajność
3.5

Średnia ocen

3.94

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Rafał / 2019-01-18

Żenująca obsługa posprzedażowa. Zakupione komputery (laptopy) okazuje się że nie są objęte gwarancją DELL Polska, ponieważ pochodzą z Litwy a ich licencja nie została przeniesiona na teren Polski. Sprzedawca nie odpisuje na e-maile w sprawach dotyczących reklamacji udzielając lekceważących odpowiedzi. Firma Dell natomiast nie udzieli wsparcia dopóki licencja nie zostanie przeniesiona. Przeniesienie licencji jest możliwe ale dokonać moze tego tylko sprzedawca ponieważ on posiada odpowiednie dane dotyczące miejsca zakupu.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
2.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Adminnius / 2007-08-09

W NcGroup.pl mam serwer dedykowany od stycznia 2007 i właściwie nie mam o czym pisać... Nie wiem jaki jest support bo nigdy nie korzystałem - serwer śmiga cały czas aż miło, wiec nie mam potrzeby kontatku z pomocą techniczną.Raz zamówiłem nowy numer ip i zamówienie zostało zrealizowane tego samego dnia, jednak tego chyba nie mogę liczyć jako support, bo numer kosztuje mnie całe 5 zł miesięcznie ;-).Ogólnie jestem naprawdę zadowolony, gdyż po przygodach z serwerydedykowane.pl, miło jest zapomnieć co to awaria, a właśnie o to mi chodziło.Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcic do korzystania z usług tej firmy.Ps: Jeżeli jakość usług zmieniłaby się napewno o tym tutaj (i nie tylko) napiszę.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
5.00
Zalety

NIEZAWODNOŚĆNiskie ceny

Wady

Nie stwierdziłem, ale wszystko przede mną ;-)

Extra informacje

8 miesięcy. 299 zł netto

~Maki / 2007-07-29

Miałem serwer w serwerydedykowane... no niestety totalny badziew. Postanowiłem przenieść się do ncgroup.pl. Ceny były bardzo podobne więc nie liczyłem że będzie lepiej ale chciałem spróbować. Teraz mogę powiedzieć że było warto. Serwer był gotowy już po kilku godzinach !!. Wydajność łącza w stosunku do poprzedniej firmy rewelacja. Obecnie wszystko działa poprawnie. Jeżeli czasami jest jakaś przerwa to przynajmniej jestem spokojny że usterka zostanie szybko naprawiona także w sobotę czy niedziele.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
4.25
Zalety

Dobre łącza, Mała awaryjność, Cena rewelacyjna.

Wady

Czasami trzeba swoje odczekać przy odpowiedzi na zgłoszenie w helpdesku

Extra informacje

Od 3 miesięcy opłata miesięczna 299 zł netto

~Tomek / 2007-07-24

Witam. Posiadam Wykupione konto hostingowe Virtual 10G od niecałych dwóch lat. Serwery są w kraju więc bardzo niski ping. Firma raczej stabilna od dobrych kilku lat na rynku. Dla mnie mały minus to panel PLESK byłem osobiście przyzwyczajony do Cpanelu. Jednak sam serwer działa stabilnie. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Mogli by mieć więcej operatorów bo czasami nie można się dodzwonić ale zgłoszenia przez www są szybko realizowane. Ostatnio wielkim pozytywem jest brak SPAMU który wcześniej był męczącą dolegliwością.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
4.50
Zalety

Serwery w kraju. Niski ping, brak spamu, Szybka i miła pomoc, Niskie ceny

Wady

Panel PLESK, Czasami problem z kontaktem telefonicznym na infolinie.

Extra informacje

21 miesięcy Cena 400 zł /rok

Internet ncgroup.pl opinie