Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Meblarstwo
  • /
  • mimek
  • /
  • 1

Opinie o mimek

Warszawa

Budownictwo mimek  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Felicja / 2022-09-14

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie tworzone są takie portale. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Amadeusz / 2022-04-25

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Hubert / 2022-02-24

Zanim nacisnę ”potwierdzam zakup”, za każdym razem wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego serwisu i wybranego rozwiązania. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Dariusz / 2021-04-24

Miło, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo mimek opinie