Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sieci handlowe
  • /
  • kiszeczka
  • /
  • 1

Opinie o kiszeczka

wwww.kiszeczka.pl

Zakupy kiszeczka opinie
Asortyment
4.8
Obsługa i reklamacje
4.6
Poziom cen
4.4

Średnia ocen

4.60

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

Maria / 2024-02-02

Szynki - brak informacji z jakiej ilości mięsa wyprodukowano 1 kg wędliny. Bardzo się zawiodłam na "szynce naturalnej", która wprost ociekała emulgatorami. W sklepie nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie o proporcjonalną zawartość mięsa w kilogramie wędliny. Pan z pewnym oburzeniem objaśnił, że wszystkie wędliny są tradycyjne i żadnych emulgatorów nie zawierają. Niestety, jestem uparta i na stronie firmy znalazłam informację o składzie. Przytaczam: "Składniki: 100g wyrobu gotowego otrzymano ze 108g surowej szynki wieprzowej, substancja konserwująca: azotyn sodu (sól peklująca), przeciwutleniacz: cytryniany sodu, przyprawy. " I w tym momencie wszystko stało się jasne. Dla niezorientowanych powiem, że metodą tradycyjną wyprodukowany 1 kg wędliny "zużywa" 1,4 kg surowego mięsa. Czyli, jak łatwo policzyć, 1 kg szynki naturalnej marki "Kiszeczka" składa się w 77% z mięsa a pozostałe 23% to są konserwanty i woda. Dlaczego zatem 1 kg takiej wędliny kosztuje 72 złote? Dlaczego mamy uwierzyć, że kupujemy wyroby tradycyjne, naturalne?
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
3.00
Zalety

Wystrój sklepu, uprzejma obsługa.

Wady

Brak rzetelnej informacji na temat składników poszczególnych wędlin. Dobry marketing nie zastąpi dobrej jakości produktów.

Extra informacje

Dariusz / 2023-02-19

Profesjonalna obsługa, fantastyczna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny wg mnie bez zarzutu. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Wspaniale, że taka firma działa w moim mieście.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Weronika / 2023-01-18

Początkowo wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem najlepsze jakie znalazłam. W 100% polecam, dziękuję i do szybkiego zobaczenia.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Julian / 2022-10-30

Doskonale wiemy, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie tworzone są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. I tak powinno być!
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Wojciech / 2021-10-15

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Zakupy kiszeczka opinie