Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • intertour
  • /
  • 1

Opinie o intertour

piła

Podróże i wypoczynek intertour opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Tomasz / 2023-01-19

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie bez zastrzeżeń. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i do zobaczenia ponownie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Iga / 2023-01-07

Pomocna załoga, optymalna jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie w porządku. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Roksana / 2021-08-04

Bardzo cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Franciszka / 2020-12-15

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. I tak powinno być!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Podróże i wypoczynek intertour opinie