Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • floorstar
  • /
  • 1

Opinie o floorstar

Budownictwo floorstar opinie
Cena/jakość
4
Obsługa klienta
3.67
Terminowość
4.67

Średnia ocen

4.11

w skali od 1 do 5.

 

Stanisław / 2023-02-28

Zaangażowana załoga, doskonała jakość, szybka dostawa, ceny z mojego punktu widzenia jak najbardziej w porządku. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Olaf / 2023-01-07

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Z czystym sumieniem polecam, wielkie dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

libiążanie / 2018-02-02

Usługa nałożenia powłoki na podłogi w garażach została wykonana w terminie, ale w jednym z dwóch garaży nie zachowano należytego wypoziomowania podłoża, co powoduje zbieranie się ociekającej wody z kół auta w różnych miejscach, w tym pod ścianą, zamiast spływać do kratki. W wyniku reklamacji informacja, że firma/spółka już nie istnieje, a następnie zwodzenie co do terminu naprawienia wady, a także zwalanie winy na dawnego wspólnika spółki oraz na klienta, jakoby nie był zainteresowany wyższym kosztem usługi, a co za tym idzie lepszą jakością jej wykonania, rzucenie słuchawką w trakcie rozmowy - żenada - absolutnie nie polecam tej firmy z Oświęcimia.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

technologia wykonywanej usługi nowatorska i zgodna z oczekiwaniem, ale jakośc wykonania nie do końca zadowalająca.

Wady

Brak możliwości poprawienia wad wykonanej usługi, nieprzyjemny kontakt po zaplaceniu całości za usługę.

Extra informacje

Budownictwo floorstar opinie