Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • elkom
  • /
  • 1

Opinie o elkom

Budownictwo elkom opinie
Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Dariusz / 2023-02-13

Empatyczna załoga, świetna jakość, szybka wysyłka, ceny uważam że niewygórowane. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w pobliżu.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Maciej / 2023-01-13

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Jak najbardziej mogę polecić, wielkie dzięki i do zobaczenia wkrótce.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Magdalena / 2022-09-11

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one obrobione czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Jowita / 2022-08-02

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je analizuję. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo elkom opinie