Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Linie lotnicze
  • /
  • easyJet
  • /
  • 1

Opinie o easyJet

Podróże i wypoczynek easyJet opinie
Jakość obsługi
1
Oferta
1
Poziom cen
1
Wygoda
1

Średnia ocen

1.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Kamil / 2022-03-13

Jakaś masakra! Nigdy więcej! Nie polecam. Zamówiłem pizzę, potem chipsy których nie zdążyłem zjeść ponieważ podchodzili do mnie co chwila o założenie maseczki. Jadłem więc średnio z kagancem, więc zadzwonili po policję sądząc że coś to pomoże. Policja mnie spisała i puścila bez żadnych dalszych konsekwencji, więc kto miał rację? Terror psychiczny jaki prowadzą na swoich pokładach przekracza granice dobrego smaku. Nie polecam! Na marginesie by zdechł ten który zadzwonił.na policję! Banda ***ów, bez urazy.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Brak

Wady

Zaloga

Extra informacje

12.03.2022

~arnika / 2011-05-21

Easy Jet to najgorsze linie lotnicze z jakimi się spotkałam. Od trzech tygodni staram się zarezerwować u nich bilety dla kilkunastu osób. Karty Visa Electron, z których nie biorą prowizji nie przechodzą przez system. Bardzo uprzejmi konsultanci nie potrafią w niczym pomóc. Wydałam kilkaset złotych dzwoniąc do nich i próbując wyjaśnić różne problemy, których podczas robienia rezerwacji pojawia się bez liku. Pobierają opłatę nawet za wystawienie faktury (10 funtów za sztukę). W tym momencie mam zarezerwowanych 6 biletów. Potrzebuję jeszcze 10, ale po zrobieniu ostatniej rezerwacji nie mogę ukończyć kolejnej. Po trzech tygodniach prób pomyślnego ukończenia rezerwacji mam wrażenie, że to niekończąca się droga przez mękę. Uważąm, że świadczenie usług na takim poziomie to SKANDAL!!!! Co najgorsze, nie można się skontaktować z nikim poza konsultantami za 1,29 lub drożej za minutę połączenia. Jedyne co te pożal się Bożę linie lotnicze zapewniają to maksymalny poziom frustracji i poczucie beznadziei. MASAKRA!!!
Zalety

Żadnych

Wady

Usługi świadczone na skandalicznie niskim poziomie

Extra informacje

ronin / 2010-04-19

Kupiłem bilety z Luton do Krakowa już w marcu. Z powodu chmury popiołu wulkanicznego odwołano mój lot. Wypełnienie formularza o zwrot pieniędzy okazało się wręcz nie możliwe. Jest on zkonstruowany w taki sposób aby praktycznie nie dało sie go wypełnić. Na stronie pojawiały się też różnego rodzaju błędy. Ubezpieczenie gwarantowało mi oprócz zwrotu pieniiędzy możliwość zmiany daty lotu. Niestety tylko na odwołany lot( luton-kraków) i o 30 dni od orginalnej daty lotu. NIe było możliwosci przesunięcia daty lotu powrotnego(kraków-luton) Wypadało by abym najpierw wrócił z wakacji a dopiero póżniej na nie poleciał!!! 204 funty
Zalety

Wady

Extra informacje

204 funty

Podróże i wypoczynek easyJet opinie