Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • butik la vie
  • /
  • 3

Opinie o butik la vie

Siemianowice Śląskie

Zakupy butik la vie opinie
Asortyment
4.22
Dostawa
4.27
Łatwość zamawiania
4.18
Obsługa i reklamacje
3.98
Poziom cen
4.06

Średnia ocen

4.14

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

55

dodanych opinii

 

Beata / 2023-09-28

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini ale to co tu niektórzy wypisują poruszyło mnie do działania...rzadko biorę czynny udział na forach ale mam wrażenie że robimy zakupy w innych butikach??? zamawiam w LaVie już kilka lat ,mimo że mieszkam za granicą nigdy nie spotkałam sie z jakim kolwiek problemem związanym ze zwrotem towaru, czy niemiłymi pracownicami, nie mówiąc już o szefowej,ktora zawsze stara się spełniać zachcianki klientów, towar jest naprawdę dobrej jakości, kolekcja zawsze na czasie i co dla mnie ważne nietuzinkowa. Warto przekonać się samej ????
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Natalia / 2023-09-21

Nie polecam tego sklepu ! Zwrócić towar graniczy z cudem ! Pracownice boją się przyjąć zwrotu , bo będą wyciągnę wobec nich konsekwencje . Szefowa nie pozwala im przyjmować zwrotów ! Śmiech na sali. Nie wspomnę o oszukiwaniu klienta - Pani Jola mówi , ze towar z Włoch a na metce Made in China ! Brak szacunku i bezczelność wobec klienta i nie wspomnę o traktowaniu pracowników , co widać na każdej transmisji ! Więcej nic nie zamówię !
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

Miła obsługa

Wady

Ciuchy z Chin , właścicielka

Extra informacje

Właściciel BUTIKU LAVIE / 2023-09-20

Witam wszystkie Panie, Na pierwszym miejscu chcę podziękować za poświęcony czas, aby napisać opinię. Tę negatywną jak i pozytywną. 1. Odnosząc się do negatywnej opinii dot. zamówionej sukienki, ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację ( nasze BOK telefonicznie przepraszało Panią, oraz informowało za zaistniałe wady, prosiliśmy również o przesłanie zdjęć), zmechaceń sukienki owszem nie zauważyłyśmy, za co najmocniej jeszcze raz przepraszamy. Sukienki są dostępne w sklepie stacjonarnym w pełnych kolekcjach, klientki również je mierzą, stąd też pewnie wynikła jej wada. Wada która była widoczna, została Pani przekazana telefonicznie. Otrzymany zwrot został wykonany do Pani w tym samym dniu. 2. Opinia dot. butów i cen: ceny coraz wyższy są wynikiem podwyżek cen, inflacji która również nas dotknęła. Każdą rzecz kupioną nawet w ZARZE, H&M itp. można znaleźć na SHEIN, ALIEXPRESS - lecz to nie jest to samo! np. można kupić torebkę w kwocie 6000tyś i podobną znaleźć na chińskich stronach. Co nie jest równo znaczne z tym, że ten co sprzedaje za 6000tyś jest oszustem, bo Pani widziała "to samo" na chińskiej stronie. Ponieważ jest to zupełnie inny produkt, materiał, wykonanie i jakość. Z pełną świadomością i pokorą przyjmujemy opinie negatywne, każdy z klientów ma prawo do wyrobienia sobie własnego zdania. Szanujemy każde zdanie i każdego klienta. Niezależnie czy to w sklepie stacjonarnym, on-line czy na transmisji. W każdym z tych miejsc jest regulamin. Podchodzimy do każdej sytuacji i klientki w indywidualny sposób. Dziękujemy również za pozytywne opinie, dziękujemy naszym klientom za wszystkie zakupy, wsparcie i wieloletnie już odwiedziny naszego sklepu. Z wyrazami uznania do Wszystkich naszych klientek :) Właścicielka Butiku LAVIE - Jola
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Nicole / 2023-09-19

Bardzo polecam! Składałam zamówienie na sklepie internetowym po raz drugi. Pierwsze zamówienie sukienki na plus, w piątek zamawiam kolejna rzecz a już wczoraj przyszła do mnie paczka. Przesyłka pięknie zapakowana, a sweterek który dostałam świetnej jakości tak samo jak sukienka . Wysyłka bardzo szybka tak jak i kontakt ze sklepem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.80
Zalety

asortyment, kontakt, wysyłka

Wady

Extra informacje

Edyta / 2023-09-17

Nie polecam. Zakupiona przeze mnie sukienka była śliczna. Niestety podczas mierzenia zauważyłam brak metki a sukienka miała cechy użytkowania. Po prostu była już noszona. Skosmacona w typowych miejscach. Żenada. Cóż z tego że łatwy kontakt ze sklepem. Oszustwo. Kontrola jak nic należy się. Nie wspomnę o słowie przepraszam. sukienki sprzedawsne przez internet w tym sklepie nie mają metek. Tak poinformowała mnie pani przez telefon. Tragedia. Z całego serca nie polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

Brak

Wady

Towar używany wystawiony na sprzedaż

Extra informacje

Magdalena / 2023-09-06

Tak jak mówi jeden z komentarzy poniżej, nie wiem drogie Panie czy my kupujemy w tym samym sklepie.Asortyment jest zawsze najwyższej jakości, nigdy nie dostałam czegoś co nie byłoby adekwatne do swojej ceny. Składy ubrań są opisane wiec nigdy nie kupuje „kota w worku”.Biuro obsługi klienta działa bardzo dobrze, ile razy bym nie dzwoniła z jakaś sprawa to telefon ode mnie został zawsze odebrany, dziewczyny zawsze działały na korzyść osoby kupującej, a każde pytanie zostało rozwiązane. Raz zdażyło mi się odesłać ubranie ponieważ rozmiar był za duży i wszystko przebiegło sprawnie bez żadnych problemów. Kupowałam, kupuje i będę kupować:)
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Ania / 2023-08-28

Ceny coraz wyższe. Rzeczy rzekomo produkcja Francja Włochy ale sprowadzone z Chin. Dziewczyny jeśli chcecie taniej za to samo to porównajcie oferty Aliexpres czy inne platformy sprzedażowe. Czy te śniegowce Wam coś przypominają ? https://www.google.com/shopping/product/10521663726241054828?q=aliexpress+%C5%9Bniegowce+damskie&sca_esv=560591584&biw=1440&bih=728&oq=%C5%9Bniegowce+damskie+ali&gs_lp=Egtwcm9kdWN0cy1jYyIWxZtuaWVnb3djZSBkYW1za2llIGFsaSoCCAAyCBAAGBYYHhgYSNhdUP0IWIM9cAB4AJABAJgBV6ABmAOqAQE1uAEByAEA-AEBwgIQEAAYigUYsQMYgwEYsAMYQ8ICChAAGIoFGLADGEPCAggQABiABBiwA8ICChAAGBgYgAQYsAPCAgcQABiKBRhDwgIFEAAYgATCAgcQABgYGIAEiAYBkAYK&sclient=products-cc&prds=eto:8222651874344525200_0,pid:4278082904526694378&sa=X&ved=0ahUKEwj_2bKZ0v6AAxUgg_0HHT2sAycQ8gIIlQwoAA#sgro=om
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00

Agnieszka / 2022-09-09

Myślę, że zawsze znajdzie się ktoś kto oceni negatywnie, jeśli coś się nie podoba to nie kupuję, nie jestem stałym klientem, ale od czasu do czasu jeśli czegoś potrzebuję to odwiedzam ten butik, nie zostawiam tam "mnóstwa pieniędzy", wybieram to co jest mi potrzebne, akurat w maju kupowałam komplet na komunię, o ile dobrze pamiętam imię p. Michalina była uprzejma i pomocna. Ubrania są różnej jakości, ale są też różnej ceny, nie możemy wymagać od swetra, który kosztuje 50zl żeby służył do końca życia. Zdarza się, że widziałam te same produkty, zawsze jednak w innym butiku były droższe. Jeśli chodzi o mnie 10 % czy 20% rabatu to nie jest coś co mogłoby wpłynąć na moją ocenę, jak sugeruje jedna z pań. Nigdy nie zwracałam, żadnej z rzeczy no nie było takiej koniecznosci, nie wypowiadam się co do dostawy bo zawsze odbieram w sklepie.
Asortyment
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.50

Halina / 2022-08-30

Pozytywne opinie o sklepie są nieobiektywne. To efekt gorącej prośby właścicielki sklepu na fb o takie opinie. Pozytywna opinia = rabat w sklepie.

Marta / 2022-08-25

Zastanawiam się czy Panie powyżej piszą o tym samym butiku. Jakość ubrań jest bardzo dobra, materiały to w zdecydowanej większości bawełna, wiskoza. Dodatkowo kolekcje są komponowane tak, że ubrania mogą służyć latami - ponadczasowe kolory i fasony. Ze swojej strony zdecydowanie polecam!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
5.00
Zalety

Ponadczasowość, dobrze skomponowane kolekcje

Wady

Extra informacje

Weronika / 2022-07-25

Brak odzewu ze strony sklepu. Brak odpowiedzi na pytanie dotyczące zwrotu lub wymiany. Ogólnie olewactwo. Zasady nie do przyjęcia

Teresa / 2022-07-12

Podczas transmisji sprzedażowych na fb notorycznie łamany jest regulamin. A sprzedająca naiwnie naigrywa się z klientek nie zgadzających się ze sprzedażą poza kolejnością. Numerki ubrań są pomijane, każdy może kupić jak sprzedającej się spodoba w danej chwili. Brak zwrotów, a jeśli są to klientka musi się liczyć z tym że jej dane osobowe zostaną ogłoszone wszem i wobec. Ogólnie poziom sprzedaży z miejskiego targowiska.
Zalety

duża rożnorodność

Wady

klub wzajemnej adoracji

Extra informacje

Paulina / 2022-02-08

Ciuchy raczej tandetne. Rozmiarowo też nie najlepiej. Ubrania albo wiszą bo są za duże - niezgodne z noszoną przeze mnie rozmiarówką, albo są za ciasne. Kolory dziwnie definiowane przez sprzedające, nie do końca zgodne z rzeczywistością.
Zalety

Wady

Zbyt szybka sprzedaż na fb. Brak zwrotów

Extra informacje

Aleksandra / 2022-02-01

Nie polecam. Ubrania bazarkowej jakości. Brak zwrotów w sprzedaży on-line to nieporozumienie. W sklepie stacjonarnym bez rewelacji, sprzedająca mierzy klientki od wejścia, tylko niektóre zasługują na jej przychylną uwagę
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40

Wiktoria / 2021-12-02

Ubrania raczej miernej jakości. Sztywne materiały, swetry szybko się zmechaciły, spodnie puściły w szwie. Kolory znacznie odbiegające od określonych w opisie. Nie polecam. Można kupić taniej w konkurencji. Brak zwrotów.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

brak

Wady

drogo, niska jakość

Extra informacje

Zakupy butik la vie opinie