Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • bookinghome
  • /
  • 1

Opinie o bookinghome

Podróże i wypoczynek bookinghome opinie
Cena/Jakość
3.67
Obsługa klienta
3.67
Oferta
3.67

Średnia ocen

3.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Dariusz / 2023-01-26

Wyszkolona obsługa, odpowiadająca mi jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny jak dla mnie bez zarzutu. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Lucyna / 2023-01-26

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny moim zdaniem niewywindowane. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Mirek / 2018-07-27

Zarezerwowałem pokój dla 4 osób w Budapeszcie. Potwierdzenie było ok. Zgłosiłem się do obiektu w terminie ok. 14. Do obiektu, bo hotelem tego nazwać nie można. Na recepcji NIKT nie wiedział o mojej rezerwacji. Nie było pokoju dla 4 osób. Zaproponowano mi w tej cenie 2 ostatnie pokoje 2-osobowe w tym jeden bez łazienki na drugim końcu hotelu. Jeden gorszy od drugiego. Brudno, zepsute okno, które się nie zamykało (ale noce są przecież ciepłe- stwierdził pracownik). Sypiący się tynk ze sufitu. Ciasne klitki. W niczym nie przypominało to obrazu ze zdjęć ani opisu. Brak możliwości zapłaty kartą. Pracownik hotelu nawet się nie zdziwił, że zrezygnowaliśmy… Kompletna porażka. Odradzam ten obiekt. W pełni negatywna ocena obiektu jak i sposobu załatwienia rezerwacji. Zdjęcia, opis hotelu całkowicie nie odpowiadały zastanej rzeczywistości. Miałem 1,5 godziny na znalezienie noclegu dla 4 osób w piątek po południu. Stres, przepłacone koszta!!! Zepsuty wyjazd zamiast tego lepiej było jechać w ciemno. Napisałem swoją opinię w odpowiedzi na zapytanie czy byłem w hotelu na maila [email protected] nikt nie raczył się odezwać, wyjaśnić, przeprosić. Kompletnie zostałem zignorowany. Może powinienem żądać odszkodowania?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

Mocno wprowadzono mnie w błąd podając fikcyjną rezerwację, narażony zostałem na stres i dodatkowe koszta

Extra informacje

Podróże i wypoczynek bookinghome opinie