Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • beko
  • /
  • 1

Opinie o beko

www.beko24.pl

internet

AGD beko opinie
Cena/Jakość
4.2
Głośność
4.2
Jakość wykonania
4.2
Parametry
4.2

Średnia ocen

4.20

w skali od 1 do 5.

 

Jacek / 2023-11-16

Nie polecam. Kupiłem lodówkę która jest od razu zepsuta. 13 listopada przyjechał serwisant. Specjalnie na ten dzień wziąłem urlop by poświęcić czas na naprawę a wizyta serwisanta trwała 3 minuty! Otworzył lodówkę, powiedział że musi zamówić nowy czujnik i wyszedł. Po co w takim razie przyjechał i marnował mój czas!? To samo mógł stwierdzić bez przyjeżdżania na podstawie mojego opisu. Zajrzał tylko na chwilkę do lodówki więc skąd pewność że to czujnik temperatury się zepsuł? A jeśli nie? To znów będzie metodą prób i błędów wymieniał kolejne części? Wstyd by dostarczać do klienta od razu zepsuty sprzęt. Wstyd że nie ma się przyzwoitości i ambicji by jak najszybciej zmazać plamę tak by klient miał dobrą opinię o marce. Odradzam zakupy Beko ponieważ z moich doświadczeń wynika że te zakupy nie są przyjemnością tylko nerwami, frustracją, stratą czasu i pieniędzy.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

brak zalet

Wady

Za mało miejsca by wpisać wszystkie.

Extra informacje

Od razu przywieźli zepsutą

Wioletta / 2023-01-24

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem bez zarzutu. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i zostawiam komplet *****.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Arnold / 2023-01-16

Wykwalifikowana załoga, fantastyczna jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie niskie. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Irena / 2022-09-22

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę cieszącą się świetną renomą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Cezary / 2021-09-22

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

AGD beko opinie