Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Meblarstwo
  • /
  • agata meble
  • /
  • 2

Opinie o agata meble

www.agatameble.pl

Katowice

Budownictwo agata meble opinie
Cena/Jakość
2.33
Obsługa klienta
2.19
Terminowość
2.37

Średnia ocen

2.30

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

519

dodanych opinii

 

Robert / 2021-09-09

Jakiś czas temu kupiłem rozkładaną kanapę po 3 latach okazało się że kanapa z Bydgoskich fabryk mebli ma boki częściowo z kartonu który oczywiście się zdrformował.Taka to właśnie jakość produktów sprzedawanych w Agata meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Sławek / 2021-09-09

Kupiliśmy z żoną narożnik który w sklepie był śliczny oraz solidnie wykonany. Lecz to co nam dostarczono to już na pierwszy rzut oka było coś nie tak. Średnio spasowane elementy i jakość materiałów nie wydawała się taka sama jak w sklepie na wystawce. Po zgłoszeniu reklamacji sklep odniósł się do niej negatywnie twierdząc że narożnik spełnia wszystkie kryteria i jest jak najbardziej w porządku. Finalnie po 2 latach użytkowania narożnik rozpadał się w rękach. Materiały które później zobaczyłem na własne oczy ukryte pod obiciem były jakości jak z odzysku. Nigdy więcej nie kupię w Agata mable niczego do mieszkania, oraz nie polecam przyszłym klientom tego sklepu do wyboru ich mebli. Jak dla mnie to oszuści.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Niema zalet

Wady

Inny towar klien ogląda na ekspozycji a innej jakości dostaje do użytkowania. Niemiła obsługa w momencie reklamowania produktów.

Extra informacje

Aleksander / 2021-09-09

Dostałem zapewnienie, że zamowiona kanape otrzymam w terminie. Kilka dni przed upływem ostatecznego czasu w umowie -otrzymałem informacje, że zamówienie zostało opóźnione. Pozwolono mi zrezygnować z zamowienia co uczyniłem natomiast trwało to kilka dni. Srzedawcy nie potrafili zrozumieć, że podpisałem umowe na wynajem i nie moge pozwolić sobie na nieterminową realizacje. Ze względu na braki towaru dostepnego "od ręki" w konkurencji, zmuszony byłem zamówić taki towar ponownie w AGATA MEBLE. Kolejno zamówiona kanapa przyjechała niekompletna (nie licowały się otwory zagłówka). Złożyłem reklamacje, prosząc o naprawę i sprawna obsługę. Po kilku tygodniach telefonowania zdałem sobie sprawę, że dział reklamacji w AGATA MEBLE nie istnieje. Ze wgledu na brak kontaktu, pomocy skreśliłem ta marke na zawsze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

brak obsługi klienta, nieterminowość

Extra informacje

Robert / 2021-09-06

Problem z zamowieniem
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brqk

Wady

Wszystkie mozl8we

Extra informacje

0

Irmina / 2021-09-06

Polecam meble modułowe, jestem zadowolona, szybka realizacja, jedyny minus to przecięty blat w dwóch miejscach, ponieważ pan , który robił pomiar stwierdził, że nie wniosą blatu , ponieważ niby za długi. Mam dwa łączenia z czego jestem niezadowolona. A blat spokojnie został by wniesiony ....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.67

Aleksandra / 2021-09-06

Beznadzieja. Gratów nawystawianych do oglądania cały hangar a w magazynie pustki. Chciałam dziś kupić meble do przedpokoju, na mablach które wybrałam karteczka z informacją- dostępne od ręki a Pani z obsługi "uprzejmie" mnie informuje że szafy na magazynie nie mają i że dojedzie na początku października czyli prawie za miesiąc. To jakaś kpina i żenujący żart. Zero podejścia do klienta żadnej propozycji innego rozwiązania czy chociażby próby sprzedaży mebla z wystawy - niech się klient ma nad czym zastanawiać. Oceny beznadziejne - ale adekwatne do sytuacji. Najgorsza ocena za obsługę to się zgadza. Na pewno nie wrócę i nie polecam. A narożnik z agaty po dwóch latach użytkowania na śmietniku...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Same

Extra informacje

Minimalny

Angelika / 2021-09-02

Meblw Agaty sa dobrze wykonane, eleganckie natomiast jeżeöi chodzi o termkn oczekiwania, kintakt z klientem , jakość obsługi to jest najgorsza katastrofa. Polecam zamawiac przez allegro. Pracownicy Agaty podaja niezetelne informacje i nie odpowiadaja za swoje pomyłki, bylejakość to Motto Agaty meble. Zamawialiśmy wszystko z Agaty kuchnie , meble do pokojow i niestety obsluga klienta jest fatalna a niewidza wielka.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33

metanoia po 'krakosku' / 2021-09-01

Po absurdalnie długim czasie oczekiwania kanapę (opłacony transport z montażem) przywieźli pracownicy nie znający języka polskiego (Ukraińcy) w dodatku bez niezbędnych narzędzi (nie mieli nawet noża do rozcinania opakowań). Nieudolni i nieporadni. Zachowywali się obcesowo, ponadto wnosząc mebel uszkodzili ścianę. Podczas montażu okazało się, iż brakuje śrub oraz podkładek. "Specjaliści" rozłożyli ręce. Mebel pozostawiono niezłożony. W efekcie kuriozalnych i niekończących się przepraw z niekompetentną, mało komunikatywną i nieuprzejmą infolinią (jeden niekompetentny miglanc odsyłał do innego niepełnosprytnego łazęgi, a ten z kolei do śpiącej ***ny i 12 stulejarzy itd., itp.) po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania, robiąc wielką łaskę, dosłano brakujące elementy. Kanapa została złożona samodzielnie. Firma nie poczuła się nawet do lakonicznych przeprosin, traktując klienta, płacącego parę ładnych tysięcy za bubel, jak zło konieczne. Chcesz poczuć się jak szary petent bizantyjskim urzędzie - udaj się do Agata Buble. Absolutnie odradzam i przestrzegam - niska jakość zarówno produktów jak i obsługi klienta; ekipy dostarczające meble poniżej wszelkiej krytyki. Idealny kandydat na laur nagrody Janusza biznesu. Zdumiewające, że taki producent wciąż utrzymuje się na rynku... Dno. Przepraszam, zagalopowałem się - żadne dno. Spod tego dna rozlega się pukanie, to właśnie Agata Buble. PS. Pozytywne opinie zamieszczane na innych serwisach (ceneo i google) muszą być fikcyjne, nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości. Proszę zresztą się im dokładnie przyjrzeć - lukrowane panegiryki o pięknych ekspozycjach, aniołach z obsługi, kosmicznej technologii i porządku na sklepowych regałach, bez kitu. Paulo Coelho by tego nie wymyślił, nawet pod wpływem LSD :)))
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

jakość, cena, obsługa, czas oczekiwania, niekompetencja, lekceważenie klienta

Extra informacje

stanisław / 2021-08-31

Termin na dostawę 42 dni, w w 44 dniu dzwoniąc usłyszałem że dostawą się opóźni o kolejne 25 dni. Zero kontaktu ze strony sklepu totalną olewka klienta gorąco nie polecam szkoda czasu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Wady

Nieuczciwy sklep

Extra informacje

Patrycja / 2021-08-30

Nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania. Jakość kiepska. Bardzo niemiła obsługa na infolinii, która zasłania się cały czas RODO i odsyła na stronę internetową.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Bardzo długo

Rafał / 2021-08-28

Zamówiłem szafę do sypialni brązowa bo były dostępne 2 kolory brąz i biały. Po 5 tyg czekania przyszła szara a pani w reklamacji wypiera się ze nie ma w asortymencie brązowych mimo iż były bo mam nawet zdjęcie takiej. Nawet jeśli nie mają tegobkoloru to po co przyjmują takie zamówienie a potem przysyłają inna szafę? Skończyło się na tym ze odsyłają od jednych do drugich i robią głupka z klienta. Odradzam zamawiania w agatameble czegokolwiek jeżeli nie mają tego na stanie bo się przejedziecie. Wydajesz dużo kasy na coś czego nie chcesz. 0 gwiazdek
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadne

Wady

Robienie z klienta głupka i wlepianie towaru który nie schodzi.

Extra informacje

Bez problemowo jest przy zamówieniu tylko po ich będzie już tak chętnie nie rozmawiają.

Joanna / 2021-08-28

Żenada!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Półfabrykaty mega słaba jakość! Towar przyjechał uszkodzony i niekompletny. Po długim oczekiwaniu na połączenie z infolinia zostałam odesłana do formularza na stronie i oczekiwania na rozpatrzenie 14 dni! A gdzie w tym czasie syn ma spać? Nikogo to nie interesuje. Obsługa niekompetentna, robiąca łaskę, że pracuje. Mąż ze składaniem 3 mebli męczył się 8 godzin, bo instrukcja zrobiona na pewno nie dla przeciętnego Kowalskiego.

Extra informacje

Damian / 2021-08-26

Miałem umówiony termin dostawy, ale nikt nie przyjechał. Po kontakcie telefonicznym dowiaduję się, że przez "błąd systemu" towar do mnie nie dotrze. Zamiast próbować naprawić sprawę i np. dostarczyć towar na dzień następny to zaproponowano mi nowy termin dostawy za 3 dni. Tak za 3 dni! I jeszcze powinienem dziękować, bo termin został dla mnie "wywalczony". To jest przecież jakieś nieporozumienie, rodem z filmów Barei. Przez ich zaniedbanie ja mam spać na podłodze przez 3 noce i nie ma w tym nic złego, a jak mi się nie podoba to mogę sobie wysłać reklamację na skrzynkę e-mail. Co na to Salon Agata? Nic! Bo za dostawę jest odpowiedzialny zewnętrzny dostawca. Nie czują żadnego zobowiązania, mimo że przecież sami wybrali tego kontrahenta i pobierają opłatę w kasie za dostawę. Przykre, że odpowiedzialność Salonu Agata kończy się po odejściu od kasy. Wydawało by się, że w obecnych czasach Klient jest najważnieszy - niestety nie dla Salonów Agata i jej kontrahentów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Darek / 2021-08-26

Masakra !!!! Szafa za 3200 wysoki połysk panowie z transportu rzucają paczkami strasznie źli bo pierwsze piętro. Efekt uszkodzone drzwi - połamany narożnik. A ja mam szafę na wpół złożoną i będę czekał na rozpatrzenie reklamacji cholera wie ile o ile w ogóle będzie rozpatrzona pozytywnie. Odradzam stanowczo zakupy. Reklamacja tylko przez internet i co dalej nawet w dziale reklamacji nic konkretnego się nie dowiesz. Dno totalne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Daro / 2021-08-25

Jeśli ktoś lubi być ignorowany przez sprzedawców, oczekiwać w nieskończoność na obsługę, stać godzinę do kasy w której pracownicy są zajęci wszystkim, tylko nie klientem, to Agata będzie dla niego wymarzonym miejscem na spędzenie długiego czasu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

obsługa, jakość towarów,

Extra informacje

Dorota / 2021-08-25

Unikajcie tego sklepu. Towar ktory mają w swojej ofercie jest niekompletny i uszkodzony. Kupiłam łóżko i kanapę. Kanapa została oddana ponieważ nie mozna jej bylo skręcić a łóżko czeka na serwis. Dostawa dramat. Panowie mieli oplacony transport z montażem a nawet nie chcieli odpakować łóżka.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak możliwości złożenia zakupionych towarów a tym samym użytkowania.

Extra informacje

Jakość poniżej kazdego poziomu

Mamba / 2021-08-25

Zakupiłam kanapę z ekspozycji w jednym z salonów. towar był tylko do zapakowania. Zadeklarowałam odbiór własny, gdzie zostałam poinformowana, że mogę odebrać dopiero za 10 dni. Po dwóch dniach od zakupu otrzymałam sms z potwierdzeniem że towar jest gotowy do odbioru. W celu potwierdzenia wiadomosci, zadzwoniłam do magazynu tegoż sklepu i Pan poinformował mnie,że mogę odebrac towar. Kolejnego dnia podjechałam z transportem i okazuje się, że kanapa nie jest gotowa do odbioru i trzeba czekać jeszcze 10 dni! To po co wysyłać taki sms? wprowadzajac klienta w błąd!! Zobowiązana jestem podwójnie teraz zapłacić za transport. Zero profesjonalizmu!!! Tylko świetnie to wygląda w reklamach TV
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Anna / 2021-08-25

Na krzesło trzeba czekać miesiąc(jakby szło z Chin) pomimo faktu, że jest dostępne w innym mieście/salonie w Polsce! Kontakt telefoniczny zerowy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

brak

Wady

terminowość, zadowolenie klienta, priorytetowość zamówień, brak kontaktu tel z salonem

Extra informacje

1

Emila / 2021-08-24

Nie polecam. Sklep nie chciał wydać towaru zamówionego przez Internet. Twierdząc że zakup jest na inna osobę. Mimo iż dane kupującego były na mnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Obsluga

Extra informacje

sikorski / 2021-08-23

grzegorz sikorski, przestępca, śmieć. Niegdyś dyrektor Auchan Bonarka w Krakowie. Za wały wyprowadzony przez smutnych panów w kajdankach na oczach świadków zatrudnionych w Auchan Bonarka. AwansowyWAŁ swoje podwładne za ulubione ich danie - danie *** ( m.in. *** michałków i madejczyk). Obecnie jest rzecz jasna zastępcą dyrektora tegoż salonu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

JJ / 2021-08-23

Nie polecam. Paczka według informacji od przewoźnika miała być w piątek w godzinach 8-20. Kurier się nie pojawił. I nikt nie widzi problemu. Odradzam zakupów w agata-meble:
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Sebastian / 2021-08-23

Trzymaj sie z daleka - mają w *** klienta, wciskają bubel.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko

Extra informacje

Czekam od 8 miesięcy na dostawę.

zawiedziona rodzina / 2021-08-19

Dzień dobry kupiłam duża szafę szafkę RTV oraz kanapę te rzeczy odebraliśmy osobiście Agata meble okolice poznania kawałek za gorczynem . Paczek było pełno szafa (davos ) w środku oczywiście elementy poniszczone .Nie starannie ucięte itp . Szafka RTV oczywiście tez inaczej wyglądała ,ale mniejsza jakoś przeżyliśmy poniszczone elementy . Na paczce z listem były ślady butów widać jak magazyn się bawi ..Schody zaczęły się przy narożniku . Czas oczekiwania 6 tygodni . Postanowiliśmy dokupić transport z racji tego iz widzieliśmy wcześniej jak wyglądały zakupione meble .Panowie szybko wnieśli narożnik złożyli . Materiał zniszczony (zamsz ) .Wielka szpara pomiędzy złączeniami !!! nie można jej rozłożyć i złożyć .. panowie porobili zdjęcia .. protokół spisany (stwierdzili że kanapy to teraz sama masówka ludzie dużo płaca i same reklamacje ) serwis miał przyjechać w ciągu 2 tygodni i nic !! Zero informacji nawet nie możemy siedzieć na tej kanapie bo nie uwzględnia reklamacji !! Agata meble to wielka porażka ! Idziesz do sklepu po kanapę i szafy musisz iść do dwóch różnych osób ,prosić się aby ktoś łaskawie podszedł do biurka ! Nie można poprosić aby np szafy i kanapa na która czekasz 6 tyg były razem w jednym transporcie bo jak pani z obsługi stwierdziła MAGAZYN NIE JEST Z GUMY NIE ROŚCIĄGA SIĘ .. bardzo szkoda kanapy wyglada ślicznie ,ale jak mogą przysłać kanapę która ma wielka szparę ? Czekasz 6 tygodni i co ? Ile teraz to potrwa pol roku ? Aż łaskawie serwis przyjedzie zobaczyć co jest nie tak ? Mimo tego iż maja zdjęcia !! na prawdę nikomu nie życzę takiej sytuacji .. nawet nie maja w ofercie składania szaf już państwo wiecie dlaczego .. nie polecam gorąco lepiej na prawdę dopłacić niż dostać jakieś śmieci od Agata Meble !!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

niskie oszukane ceny

Wady

cała Agata meble od a do z od produkcji magazyny aż do obsługi sklepu

Extra informacje

WM / 2021-08-18

Niestety, ale wielkość tej Firmy nie idzie w parze z troska o klienta. KLASY BRAK. Jeśli kupiłeś i wszystko w porządku, nie ma sprawy. Niestety, miałam pecha i towar dotarł ze stłuczona szybą. Robię wiele zakupów przez Internet i w takich sytuacjach nie ma żadnych problemów z wymianą. AGATA MEBLE S.A. potraktowała mnie jako oszustkę, zwalono winę na mnie (niestety nie sprawdziłam paczkę przy kurierze) i nie uznano reklamacji. Swoja drogą, jeżeli jest kilkanaście paczek, nie bardzo wyobrażam jak każdą rzetelnie sprawdzić. WIĘCEJ nigdy nic nie kupię w tym sklepie. No i teraz sprawdzam paczki.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Basia / 2021-08-14

Żenada
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Brak wiarygodności . Traktowanie klienta po zapłaceniu za towar z " buta". Długi czas oczekiwania na zapłacone meble i strach jak podejdą do montażu.

Extra informacje

Robert / 2021-08-13

Instrukcja po ukrainsku, brak wkrętów w każdej paczce jakaś negatywna niespodzianka , arogancki pan w reklamacji TRAGEDIA!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same wady

Extra informacje

Niezadowolony i przerażony obsługą / 2021-08-13

ODRADZAM I PRZESTRZEGAM!!! Kupiłem sofę w sklepie online i zapłaciłem. Z magazynu wydano we wt. wieczorem i wtedy dostałem od kuriera "DTS" "Zadbano", że przejęli towar. Najpierw mieli ją dostarczyć w czt. między 16-20. Potem zmienili czas na 20-22, ok. 20 zadzwonił kierowca, że może mi dostarczyć między 23 a 24 lub później. Po 21.20 zadzwonił, że nie przyjedzie, że dostarczą w pt. o której będę chciał. Rano w pt. zadzwoniła dyspozytorka, która przedstawiła się z agatameble i zapytała, czy przywieźć mogą w sobotę. Weekend miałem zaplanowany, więc odmówiłem. Na to ona bez pytania, to w pn i się rozłączyła. Patrzę na stronie dostawy - godz. 16 - 20. Tymczasem nie ma mnie w kolejnym tygodniu. Dostawa po tygodniu niemożliwa. Pozostaje mi walka o odzyskanie pieniędzy. Pominąłem kilka wątków, bo nie chcę pisać "opowiadania". ODRADZAM ZAKUP W TYM SKLEPIE, chyba że ktoś chce to samo poćwiczyć na własnej skórze. Obsługa klienta 0, terminowość dno i 3 m. mułu. Jeśli już się decydujecie PŁAĆCIE PRZY ODBIORZE.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Na początku myślałem, że cena. Teraz wiem, że nie ma żadnych. Naprawdę.

Wady

Terminowość, obsługa klienta, możliwość kontaktu.

Extra informacje

zajsrowski / 2021-08-12

transport i obsługa to żenada
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

żadnych na tą chwilę

Wady

obsługa, transport, infolinia

Extra informacje

Niezadowolony / 2021-08-12

Wit wszystkich. Mam wrażenie ,że zaczynam pisać pamiętnik. Dzień kolejny . Do 12:00 nikt z Agaty się nie odezwał więc dzwonię pierwszy. W słuchawce przytłumiony głos pracownika : Słucham ,Agata meble transport". Przedstawiam sprawę i moje stanowisko. Pan opowiada mi wersję rzekomo usłyszana od kierowcy , że to ja nie odebrałem towaru bo nie było mnie w domu. W odpowiedzi przekazałem że rozmawiałem z kierowcą poprzedniego wieczoru i otrzymałem inną wersję. Pan odpowiedział " musze porozmawiać z kierowcą " zadałem pytanie czyja wersja jest prawdziwa kierowcy czy pana który ze mną rozmawia- usłyszałem nie wiem co mam odpowiedziec , czy kierowcą oberwie za udzielenie mi informacji dlaczego nie dostałem towaru nie wiem co mam odpowiedziec kolejne pytanie Czy oddacie kasę za niedotrzymanie umowy - dostawy ponownie padło nie wiem co mam odpowiedziec, nie wiem co mam odpowiedziec . Więc pyt czy rozmawiam z automatem ale uprzedziłem aby nie odpowiadał nie wi co mam powiedzieć nagle pan stwierdził że dostanę mebel w pierwszej kolejności. Chyba nie wie co to znaczy bo przyjechali do mnie jako do ostatniego - auto puste - dosłownie przed chwilą. Ponawiam apel dwa razy się zastanowić przed zakupami w Agacie. Sorki za stylistykę ale nerwy działają , właśnie robię melisę
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Zostawili syf nie złożyliebla i nie zabrali kartonów i foli- pomoże prosiłem a oni mają to w umowie

Extra informacje

Nigdy więcej Agato

Nie zadowolony / 2021-08-11

W dniu 09.08.2021 straciłem 2 godziny oczekiwania na obsługę aby dokonać zakupu, 2 osoby personelu na dział( piętro i parter) . Zwróciłem się z pytaniem do pracownicy czy może mnie pani obsłużyć - usłyszałem nie mój dział, snuła się pani po piętrze z kolegą i koleżanka nie przejmując się że są zdecydowani klienci na zakup. Gdy inny klient wyperswadował na głos swoją opinię o obsłudze od ręki został obsłużony przez wspomniana pania. Mnie olała. Gdy już inna pani podeszła w 10 minut zrealizowaliśmy zakup. Zamówiłem transport wg taryfy 95 pln. Jedyny wolny termin i akurat mi pasujący to 11.08.2021. przedział godzinowy 16:00-20:00. Zapłacone ,zamówione , czekam. Dzisiaj dzwoni ktoś ze sklepu informując że dzwoni z działu transportu pytając czy mogą dostarczyć narożnik w innym terminie bo auto jedno im wypadło. Poinformowałem pana dzwoniącego do mnie że stare łóżko zostało wywiezione na PSZOK i zgodnie z zawartą umową oczekuje na dostawę nowego. Zastałem zapewniony że będzie narożnik dowieziony a że względu na ich problemy może kierowca przyjechać po 20:00. Potwierdziłem że OK bo jak wspomniałem nie mam już starego spania. Około 21:00 sprawdzam status przesyłki i o zgrozo widnieje opis nie zrealizowano. Dzwonię do kierowcy a ten mi opowiada że od rana nie mają 1 pojazdu i wszystkie dostawy są opóźnione. On sam skończył pracę o 20:25. Pytam po cholerę dzwonią wciskają ciemnotę robią z klienta idiotę i nie dostarczają towaru. W świetle prawa handlowego rachunek za towar/usługę jest umowa a zawartą w nim informacja o terminie dostawy zobowiązuje dostawcę do wykonania jej. Co w tym przypadku nie dostarczenie towaru pozwala mi na żądanie zwrotu pieniędzy zgodnie z art. 491 Kodeksu cywilnego za niedotrzymanie warunków umowy. Niestety musimy sami się przekonać na własnej skórze jak współpracuje się z nierzetelnymi firmami aby w przyszłości ich unikać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Bezwzględnie brak

Wady

Obsługa sklepu, transport, nierzetelność

Extra informacje

Nie ma zer więc daje jedynki choć to za duzo

Kaja / 2021-08-10

Jakoś sprzedawanych towarów w tym sklepie to jakaś żenada i kpina. Ciekawe, czy panie Socha i Kasprzyk wiedzą, co firmują swoją twarzą? Wątpię! Pod koniec tamtego roku zamówiłam w salonie w Rybniku fotel i kanapę. Była promocja. Trzeba było czekać na meble 4 tygodnie. Po dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie pani i poinformowała mnie, że nie zrobią mi fotela z wybranego przeze mnie materiału, bo ten materiał jest za słaby na fotele. Oczywiście mogłam sobie wybrać inny materiał, ale ponieważ trzeba było w systemie zrobić nowe zamówienie, nie było już na ten fotel promocji. Musiałam dopłacić do niego ponad 200 złotych. Poczułam się, jakbym została ukarana za to, że sklep oferuje do obicia takie, a nie inne materiały. Wydłużył się też czas oczekiwania. W końcu po dwóch miesiącach się doczekałam. Panowie z transportu sprawnie złożyli meble i pojechali. Klocki zaczęły się, kiedy rozłożyłam kanapę do spania. Okazało się, że jedna część jest o 2 cm wyższa od drugiej i nie sposób spać na środku. Sama kanapa jest wyższa o 2 cm, niż było to podane w opisie i w związku z tym komfort siedzenia na niej obniżył się. Skrzynia na pościel jest tak płytka, że trudno w niej zmieścić całą pościel w której się śpi. Trzeba nieźle kombinować, jak z układanką, żeby potem siedzisko normalnie opadło, inaczej będzie wisieć w powietrzu. Z fotela jestem zadowolona, chociaż też jest wyższy, niż w sklepie. Nie zgłaszałam reklamacji, bo po miesiącu spania na dziurawym materacu wizja, że zabiorą mi mebel, a reklamację będą rozpatrywać tygodniami zbyt mnie przerażała. Czara goryczy przelała się dzisiaj, kiedy zmierzyłam zakupione w dniu wczorajszym podszewki na poduszki. Opis, że mają rozmiar 45x45, natomiast rzeczywisty rozmiar odbiega od tego. Jedna ma 40x40, druga 42x40. W sklepie nie było tego widać, bo poszewki były spięte złożone. Nawet mi nie przyszło do głowy, że można tak oszukiwać i że nawet podszewki będą znacznie odbiegać od tego, co podają w opisie. Jednym słowem dla mnie sklep powinien się nazywać "Meble Agata plus minus dwa centymetry, a nawet i pięć".
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Fotel wygodny, kanapa wygodna do siedzenia i leżenia, poszewki ładne.

Wady

Fotel i kanapa wyższe o 2 cm, niż w opisie, niższa osoba ma mniejszy komfort siedzenia. Kanapa po rozłożeniu nierówna, nie można spać na środku, skrzynia na pościel bardzo płytka i wąska. Poszewki w rozmiarze 40 cm, zamiast 45, jak było podane na metce.

Extra informacje

Użytkowanie - po pół roku nic złego się nie dzieje.

Arkadiusz / 2021-08-09

Meble z ekokóry(pcv) pęka materiał przed upływem 2lat.Dział reklamacji Agata Meble w Zielonej Górze nie uwzględnia reklamacji.Brak jasnego wytłumaczenia.Przestrzegam przed kupnem w tej sieci naprawdę przestrzegam.Dotyczy sprawa 2 foteli więc niejest to przypadek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Sprzedają chińszczyzna niepotrafią się przyznać do słabej jakości produktów.Przestrzegam Przed ekoskory.(pcv)

Extra informacje

18 miesięcy.Produkt Siedziska, zagłówki,podłokietniki popękane.

Kamil / 2021-08-06

Dobrze, że pojechałem osobiście, a nie od razu zamawiałem przez Internet. Obsługa w sklepie miła ale jakość tych mebli to tragedia. Kasy chcą jak za zboże, a IKEA w najtańszej serii nie wiem czy nie oferuje lepszej jakości. Wygalać wyglądają ładnie ale jak się dotknie MDFu i pozamyka szuflady i drzwi to strach tego używać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Duzy sklep

Wady

Jakoś mebli jest poniżej minimum w porównaniu do ceny

Extra informacje

Klient / 2021-08-06

Obsługa klienta najgorsza jaką spotkałam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Nie ma

Wady

Podejście do klienta

Extra informacje

Hayden / 2021-08-05

Usługa reklamacji , osoba zarządała zapłaty na butelkę bo musiał przyjechać 600 km żeby zobaczyć wersalkę w gwarancji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

0

Wady

O

Extra informacje

Używałam wersalkę nie mniej niż 1 rok,

Ewa / 2021-08-04

Nie polecam! Zamówiłam szafę przez internet. Przysłano mi pół szafy bez drzwi i lustra w zamian za to otrzymałam paczkę z innymi meblami. Czekam ponad 2 tyg na rozpatrzenie reklamacji. Nie odpowiadają mi na maile a na infolinii słyszę abym się uzbroiła w cierpliwość…Brak rzetelności, w nosie maja klienta, w dodatku chronią dostępu do osób wyżej postawionych dlatego nie można nawet złość skargi ponieważ wszystko rozchodzi się jak echo. Kiedy chciałam odstąpić od umowy usłyszałam, że muszę na własny koszt odesłać „połowę” szafy a już raz za transport zapłaciłam ponad 100zł! Dramat ! Żałuje ogromnie !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nic

Wady

Brak organizacji, osób nadzorujących, osób odpowiedzialnych, rzetelnych

Extra informacje

Nie polecam

Karol / 2021-08-03

Żenada w każdej paczce brakowało śrub ,reklamacja to kompletna strata czasu . Jedyne co mają dobrego to reklamy chyba w tv nic po za tym .

On / 2021-08-03

Meble jadą do wlasciciela rozwalone a podejscie dostwców mebli to jest jakas kpina
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Niema

Wady

Bardzo duzo

Extra informacje

Młody / 2021-08-03

Zenująca firma i podejscie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Niema

Wady

Duze

Extra informacje

Agata / 2021-08-03

Tandeta za duże pieniądze. Reklamacje to porażka, nie można się dodzwonić, nie opowiadają na emaile... Meble rozpadają się po kilku miesiącach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

tandeta

Extra informacje

6 mies.

Marta / 2021-07-31

Obsluga w sklepie na plus, Pani bardzo miła, duzo obietnic w praktyce jakis dramat.. Transport miedzy 10 a 14 a przyjezdzaja aja o 18 i oczekuja ze człowiek będzie cały dzien czekal na nich.. Dodzwonić sie do placowki Rumia, nikt nie odbiera... Nie polecam transporu. Lepiej kupic i sobie zawiesc.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Wady

Transport to jakoś zart, godzina miedzy 10 a 14 a przyjezdzaja o 17.00, kontakt lt utrudniony...

Extra informacje

Marcin Gdynia / 2021-07-29

Witam , kupiłem łóżko dla córki które przysłano uszkodzone . ( odpryski , złamania , pęknięcia dramat ) . Dzisiaj tj 29.07.2021 mija 40 dni od odebrania towaru , w między czasie otrzymałem informację że uszkodzone elementy dojadą z fabryki . Tydzień temu kolejne info , że elementy które rzekomo miły być wysłane też są uszkodzone na etapie magazynu . Przestrzegam wszystkich! trzymajcie się od tej firmy z daleka .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Marcin Gdynia / 2021-07-29

Witam , kupiłem łóżko dla córki które przysłano uszkodzone . ( odpryski , złamania , pęknięcia dramat ) . Dzisiaj tj 29.07.2021 mija 40 dni od odebrania towaru , w między czasie otrzymałem informację że uszkodzone elementy dojadą z fabryki . Tydzień temu kolejne info , że elementy które rzekomo miły być wysłane też są uszkodzone na etapie magazynu . Przestrzegam wszystkich! trzymajcie się od tej firmy z daleka .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Marcin Gdynia / 2021-07-29

Witam , kupiłem łóżko dla córki które przysłano uszkodzone . ( odpryski , złamania , pęknięcia dramat ) . Dzisiaj tj 29.07.2021 mija 40 dni od odebrania towaru , w między czasie otrzymałem informację że uszkodzone elementy dojadą z fabryki . Tydzień temu kolejne info , że elementy które rzekomo miły być wysłane też są uszkodzone na etapie magazynu . Przestrzegam wszystkich! trzymajcie się od tej firmy z daleka .

Krzysiek / 2021-07-27

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Kupiłem narożnik który po dostawie do domu i rozpakowaniu okazał się uszkodzony….zgłosiłem reklamację i na jej rozpatrzenie czekam już prawie ….3 Miesiące!!!!! Ciagle jakieś wymówki…niestety ale będę zmuszony oddać sprawę do sądu…..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nierzetelna firma

Extra informacje

Ania / 2021-07-27

Wszystko w porządku, meble dotarły w ciągu tygodnia (chodź były w magazynie do 49 dni), mili dostawcy, meble bardzo ładne i nie uszkodzone ( narożnik, witryna, komoda).
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.67

MARCIN / 2021-07-22

TEN SKLEP TO TOTALNA PORAZKA NIE LICZY SIE CZLOWIEK TYLKO JAK NAJWIEKSZA SPRZEDAZ KUPILEM NAROZNA KANAPE NA DRUGI DZIEN PRZYWIEZLI WZIOLEM Z MONTAZEM PO ROZPAKOWANIU OKAZALO SIE ZE POLAMANA OD SPODU KAZALEM IM TO ZABIERAC W *** POJECHALEM DO SKLEPU PO ZWROT KASY ALE ZAPROPONOWALI MI NASTEPNA NOWA KANAPE WIEC OK KOLEJNEGO DNIA PRZYWIEZLI I KANAPA OK ALE MONTAZYSCI DO *** GDY JA ZMONTOWALI MOJA MAMA PODPISALA PAPIERY I TYLE PO PARU GODZINACH PRZYJEZDZAM DO DOMU A TU ROZCZAROWANIE AKCESORIA MEBLOWE BLACHY NA LOZKO NA SZCZYTY PRZYKRECONE NA ODWROD BRAK WSZYSTKICH SRUB MONTAZOWYCH LOZKO KRZYWE BRAK KATOW JEDEN SZCZYT WYZEJ DRUGI NIZEJ TOTALNA PORAZKA LUDZIE JAK KUPUJECIE U NICH MEBLE TO PATRZCIE I NA MEBLE I NA ICH RECE JAK SKLADAJA BO ICH MONTAZYSCI TO POWINNI ODBYC POZADNE SZKOLENIE BO ONI NIEWIEDZA I NIE MAJA POJECIA O MONTAZACH MEBLI WIEC AGATA MEBLE TO NAJGORSZY SKLEP GDZIE KUPILEM JAKIEKOLWIEK MEBLE TO BYL PIERWSZY ZAKUP I OSTATNI
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

ZADNE

Wady

WYKONANIE JAKOSC I NIEWIEDZA SPRZEDAJACYCH JAK I MONTAZYSTOW

Extra informacje

BRAK SLOW

Ewlina / 2021-07-22

Patologia zeby kanapa którą wczoraj oglądałam kosztowała 2400 zl a dzisiaj 3000 tys .to jest nienormalne

KarAnSan / 2021-07-19

Agata Meble robi sobie z ludzi jaja, dosłownie.... Kupiliśmy rogówkę, która jak się okazało w domu jest bez instrukcji oraz niezbędnych elementów do montażu. Pani po zgłoszeniu informacji powiedziała, że "może wyślą pocztą". Druga sprawa zamówiliśmy łóżko, komodę oraz szafę, zgodnie z mejlem zamówienie miało być dostarczone DZIŚ 19.07.21r. do godziny 20, spróbowaliśmy się zalogować i sprawdzić gdzie jest nasza przesyłka jednak wyskoczył błąd. Zadzwoniliśmy do firmy przewozowej i UWAGA okazuje się, że nasze meble zostały uszkodzone w transporcie i ich nie dostaniemy!!!! Po więcej informacji skontaktowaliśmy się z Agata Meble jednak Pani na infolinii powiedziała, że "ojoj przekaże informacje do przeznaczonego działu, skontaktujemy się jutro". Człowiek bierze wolne, czeka cały dzień, a Wy "wielka firma" nie potraficie poinformować człowieka o niczym. Żenada.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa, dostawa, zawartość przesyłki, kontakt z klientem

Extra informacje

Teresa / 2021-07-17

Nie zostałam wpuszona do sklepu Agata-Meble w Łodzi z powodu braku maski na twarzy. Zasłaniano się wewnętrznym regulaminem sklepu po Moim pytaniu o ustawę, która to reguluje. Takie zachowanie jest niezgodne z prawem.
Obsługa klienta
1.00

Niezadowolony / 2021-07-17

Ludzie nie kupujcie tych mebli tania lipa instrukcje niedokładne rysunki lipne składałem szafę 3 dni skandal połaziłem się bo taniej niż w ikeii ale do ikeii wiele im brakuje lata omijam salon Agaty z daleka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Urszula / 2021-07-14

Nigdy więcej!!!! Agata meble w Katowicach to jedna wielka pomyłka.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33

dział reklamacji Agata Meble Warszawa / reklamacje / 2021-07-13

Piszcie sobie co tam chcecie mamy to głęboko w *** trzepiemy kase na was głąby w zamian dajemy wam badziewie 3 krotnej cenie barany jedne czytamy to bo mamy niezły ubaw i tyle
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

droga

Wady

tandeta

Extra informacje

nie za długo

Paulina / 2021-07-10

Salon Agata Meble we Wrocławiu to totalna porażka. 3 razy dopytywaliśmy (dwóch!!) pracowników o koszty transportu do naszego miasta i oboje zapewniali, ze będzie to ok 100 zł. Przy odbiorze okazało się, ze koszt transportu wyniósł 421 zł. Interwencja w sklepie nic nie dała. Salon nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za ewidentne wprowadzenie w błąd. Kierowniczka z zerowym podejściem do klienta. Sklep niestety nie jest przyjazny klientowi i nie płaci za własne błędy. Mniejsze sklepy po takiej wtopie pokrywają cześć kosztów, by choć trochę poprawić swój wizerunek w oczach klienta. Ale nie Agata ????????‍♀️ tutaj my musieliśmy zapłacić za niekompetencje i niewiedzę pracowników. Nigdy więcej!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Dział Reklamacja AGATA SA / 2021-07-09

Dzień Dobry, W imieniu działu reklamacji chciałabym tylko Państwu zakomunikować, że Państwa negatywne opinie latają nam koło siura i możecie swoje żale co najwyżej tutaj powylewać . Czytamy to tylko żeby się pośmiać , Pozdrawiam serdecznie udanych zakupów
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Eleganckie reklamacje , wszystko ok

Wady

Głupi klienci bez mózgu

Extra informacje

Paulina / 2021-07-08

Nie polecam sklepu Agata w Krakowie! Obsługa nie miła i do tego niekompetentna. Został mi sprzedany materac. Po czym kazano mi dopłacić do większego mimo tego ze był to błąd pracownika. Materac miał nie być dostarczony w terminie ale bo interwencji łaskawie dostarczyli. Gdy złożyłam skargę mailowo na pracownika ( kazano mi tak zrobić na infolini) zostało to zignorowane i do dziś nie dostałam odpowiedzi.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Tomasz / 2021-07-08

Brak części elementów do komody a oni odrzucili moją reklamacje !!! I co ja mam teraz zrobić? Ani kasy ani komody... Pisze skargę do Rzecznika Praw Konsumenta bo to zwykła patologia a nie sklep. Zamiast zatrudniać Sochę i Kasprzyk to powinni zatrudnić ludzi którzy by sprawdzali towar przed wysyłką...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Brak

Wady

Oszukiwanie klientów

Extra informacje

Anna / 2021-07-07

NIE POLECAM. Mebel przychodzi z niedokładną instrukcją (nie zgadzają się m.in. liczba poszczególnych śrubek, kołków; rysunki elementów składowych; w kolejnych krokach źle jest rozrysowane użycie różnych śrub). Po zgłoszeniu sprawy do Biura Obsługi Klienta przychodzi odpowiedź, że należy złożyć reklamację. Reklamacja zostaje odrzucona, bo \"my się zajmujemy meblami, a nie poprawnością instrukcji\", \"dostawca twierdzi, że instrukcja jest poprawna\" oraz \"nie będziemy nic zmieniać dla jednego niezadowolonego klienta\".
Obsługa klienta
1.00
Zalety

brak

Wady

podejście do klienta, jakość szuflady

Extra informacje

Piotr / 2021-07-05

Wykupilem usługę wniesienia i rozpakowaniu i ustawienia łużka. Dwóch panów wyniosło i na tym koniec, bo się nie da. Mnie samemu po 12 godz.pracy -udało się. O podobnych opiniach dowiedziałem się po fakcie. To był mój pierwszy i ostatni raz = odradzam
Zalety

Czas dostawy

Wady

Extra informacje

Dariusz / 2021-07-05

Omijać agata meble szerokim łukiem.. niekompetencja wręcz rażąca, pan w dziale reklamacji ciężko pracuje na niepowodzenie agata meble...mam wrażenie że oszukiwanie klientów to jest ich standard!!otrzymałem po terminie meble uszkodzone...reklamacja to tor przeszkód...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Tylko wady...

Extra informacje

Wasilij / 2021-07-02

Nie kupujcie g...a w Agata Meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

0

Wady

Extra informacje

Bartosz / 2021-07-02

Bardzo słaby sklep Zakupiłem łóżko które rozleciało się po 8 miesiącach od zakupu reklamacje zgłaszane 3 razy Co się okazało lozko z papieru 3500 tys za tak słaby materiał w głowie się nie mieści Za każdym razem jak panowie przyjeżdżali naprawić uszkodzony element jak tylko siadałem cały dół pękał Nie polecam Agaty meble który jest tylko pośrednikiem wielkim Lepiej kupić gdzie indziej nie polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Zwrot kasy po 2 latach

Wady

Bardzo słaby kontakt

Extra informacje

8 miesięcy

Marzena / 2021-06-30

Niepolecam . Zostalam wprowadzona w błąd i to kilka krotnie przy zamówieniu stołu z krzesłami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Robert / 2021-06-30

Nie polecam Agata Meble Kalisz dział STOŁY I KRZESŁA. Niby pani kierownik bardzo niemiła i wprowadza Klientów w błąd! Odpowiada z wielką łaską. Wyszedłem szybko. Zamówiłem przez internet. Dodam tylko, że Panie w dziale meblowym na dole są bardzo miłe!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Brak

Wady

Niekompetentna sprzedawczyni

Extra informacje

Zofia / 2021-06-29

Dramat! Nie polecam. Brak porozumienia między pracownikami działów. Brak porozumienia i współpracy między firma zewnętrzna czyli transport. Problem z rezygnacja z towaru na który muszę czekać kolejne dwa tygodnie oraz z ewentualna zamiana na inny lub ze zwróceniem czegokolwiek , papierologia. Zamiast 14 dni czekam 30 dni. Transport przyjeżdża po czasie niż w umówionych godzinach . Brak kontaktu z kierowcami. Jak długo posłużą mi meble dopiero się okaże. Jeżeli macie Państwo stalowe nerwy … kupujcie , powodzenia
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych !

Wady

Ogrom

Extra informacje

Michał / 2021-06-27

Stanowczo odradzam. W razie jakichkolwiek problemów z towarem Agata Meble próbuje zbyć klienta odmawiając reklamacji w przypadku oczywistej wady towaru. Nie mówiąc już o czasie oczekiwania. Lepiej kupić w innym sklepie i spać spokojnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Bezczelene traktowanie klienta. Sprzedaż wadliwych towarów.

Extra informacje

Kasia / 2021-06-25

Nigdy więcej.. Przyszła paczka bez jednego elementu czekałam na reklamację i dostarczenie elementu półtora miesiąca a i tak się okazało że elementy nie pasują źle podrobione dziury do montażu ... Nie polecam!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Sandra Majewska / 2021-06-25

Jestem zdenerwowana jedna część mojej kanapy jest szara a druga czarna . Razi to w oczy . Pan który przyszedł na reklamacje powiesział cytuje "tak pada światło . Do tego część na której się śpi ta wysuwana jest pomarańczowa . Naprawdę trzeba być daltonistą żeby nie widzieć różnicy. Dałam za tą kanape 8000złoty a wygląda jak ze śmietnika
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Niema

Wady

To co napisałam wyżej w treści opini

Extra informacje

Alicja / 2021-06-24

nie polecam zakupów. Od zeszłego roku czekam na realizację reklamacji przysłali oczywiście nie to co powinni i znowu czekam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Ela / 2021-06-23

Nie do uwierzenia, że można zostać tak potraktowanym i zostawionym na lodzie. Kupiłam szafę, nie otrzymałam informacji w ilu paczkach zostanie dostarczona, odebrałam to co mi przywieziono i (niestety - wiem to moja wina) podpisałam bez sprawdzenia protokół odbioru. Wieczorem - przy próbie złożenia, okazało się, że brakuje największych elementów do szafy, tj. całego dołu, góry i tyłu. Zadzwoniłam do dostawcy, okazało się, że nie dostarczyli mi jednej paczki - nawet ustalili której. Uspokoili mnie, że doślą mi zagubioną paczkę. Aby mieć potwierdzenie na piśmie prowadziłam korespondencję mailową, z której wprost wynika, że firma przyznała się do zagubienia paczki i że mi ja doślą. Złożyłam reklamację do Mebli Agata, dwukrotnie ją odrzucono, złożyłam odwołanie - również je odrzucono. Poprosiłam o pomoc w ZAKUPIE brakujących części - poinformowano mnie, że sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży części. Podsumowując i kończąc, bo wiele jeszcze mogłabym napisać o sposobie i terminie załatwiania sprawy (miesiąc, nieodbieranie telefonów, nieodpisywanie na maile, ciągłe "zagubienia" dowodu w postaci korespondencji z firmą przewozową) mam stertę bezużytecznych elementów, z których nie można złożyć szafy, za którą zapłaciłam. Nie odpowiadają na moje prośby ZAKUPIENIA zagubionych elementów. Dzwoniłam do producenta też nie ma takiej możliwości. Można tak zostawić klienta? Moim zdaniem to niedopuszczalne. Po wielu latach kupowania przez internet zostałam zmuszona po raz pierwszy do wystawienia negatywnej opinii, ale chcę przestrzec innych.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Łukasz / 2021-06-19

Wspaniał współpraca z pracownikami działu 9 w Lublinie - bezproplemowe reklamacje, profesjonalne prowadzenie klienta. Serdecznie polecam gdyż rzadko się tak zdarza
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Szybkie wypełnianie dokumentów. Pomoc w przypadku zwrotów nawet w przypadku zamawianych mebli!

Wady

Extra informacje

Aga / 2021-06-18

Uszkodzone meble , transport!!!! porażka Stalowa Wola Agata meble odradzam , nigdy więcej uszkodzone opakowania !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Wady

Transport uszkadza meble

Extra informacje

Arkadiusz Goszczyński / 2021-06-17

Dostawa odkładana w nieskończoność - ja już czekam 7 tygodni i cotygodniowo jestem zwodzony, że na pewno otrzymam narożnik w kolejnym tygodniu. Na pisma nie odpowiadają. Dzwonie co tydzień i nic. Nigdy więcej u nich nic nie kupie i ostrzegam innych.
Terminowość
1.00

Paulina / 2021-06-17

Przestrzegam przed zakupami w salonie Agata Meble Poznań Komorniki. W momencie, kiedy otrzymają pieniądze, mają klienta w głębokim poważaniu. Zamówiłam sofę Next wraz z 2 fotelami i podnóżkiem w kolorze beżowym. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu jeden z foteli przyjechał w kolorze różowym. Niezwłocznie złożyłam reklamację ( panowie, którzy przywieźli meble, nie chcieli go zabrać). Minął prawie miesiąc od przywiezienia różowego ohydnego fotela, a ja zdążyłam już kilkanaście razy interweniować w sprawie mojego, nota bene zapłaconego, mebla. Panie na infolinii jakby były nieco upośledzone, pytały mnie, co mają zrobić i czego oczekuję. W poniedziałek zostaliśmy z mężem poinformowani, ze w środę między godziną 15 a 18 przyjedzie transport z naszym meblem. Zmieniając na ostatnią chwilę swoje plany, czekałam w domu. Około godziny 19 przedzwonił kurier, informując, iż dostał zlecenie o dostarczenie mebla, którego nie posiada. Po raz kolejny przedzwoniłam na infolinię, pani poinformowała mnie, ze nazajutrz przedzwoni do producenta i zasięgnie informacji, co się dzieje z moim fotelem. A ja nadal czekam. Zaznaczam, ze kazda moja interwencja miałam być rozpatrzona na cito. Zdecydowanie nie polecam, wręcz odradzam!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Brak rzetelności, niedouczone panie na infolinii, opieszałość

Extra informacje

Robi / 2021-06-15

Dzisiaj przeżyłem wielkie rozczarowanie z którym chciałbym się podzielić , Zamówiłem w Białymstoku w sklepie Agata Meble narożnik z wniesieniem i montażem /usługa dodatkowa opłacona oddzielnie/,mebel przyjechał w dwóch paczkach. Po wniesieniu na trzecie piętro okazało się że wielka paczka nie przechodzi przez futryny /brak 1 cm/drzwi 80 , bardzo się zdziwiliśmy bo 5 lat temu kupiliśmy identyczny od tego samego producenta narożnik, który wszedł bez problemu. Montażyści zostawili mebel na klatce i oznajmili nam że jeśli rozpakuję paczkę na klatce to się do niego nie dotkną i będę musiał sam sobie wnieść i zamontować a jak to zrobię to nie ich sprawa. Mebel w paczce był zapakowany z oparciami które można byłoby zapakować oddzielnie i wszystko weszłoby do mieszkania. Dwóch montażystów nie dało rady wnieść tylko zrobili kilka zdjęć że się nie da nic zrobić zostawili jedna paczkę na klatce , jeden z nich uciekł do auta a drugi jak tylko uzyskał podpis odbioru dołączył do kolegi . Ja z żoną musieliśmy rozpakować na klatce wyjąć oparcia które były spakowane razem i o dziwo ciężki narożnik wszedł do mieszkania. WYSTARCZYŁO TYLKO TROCHĘ CHĘCI . Zastanawiam się co by było gdyby się trafił klient który by miał 60 - 80 lat też by zostawili na klatce lub przed domem. Gratulacje dla sklepu że ma tak zaangażowanych montażystów Brawo Brawo Brawo . Jak tylko przyjechali to odniosłem wrażenie że przyjechali za karę ,montaż umówiony był od 16-20 a już dzwonili po 15 bo jestem ostatnim klientem , jestem stolarzem od ponad 25 lat i taka sytuacja nie mieści mi się w głowie , nigdy nie odmówiłem dla klienta jak miał jakiś problem z meblami . Myślałem że w pandemii Covidowej jak zamknięto sklepy to będzie zależało im na klientach, jednak się pomyliłem . Osobiście jestem zadowolony z wykonania narożnika od producenta ale obsługi sklepu już nie. DO WSZYSTKICH KLIENTÓW NIE KUPUJCIE W MEBLI Z WNIESIENIEM I MONTAŻEM CHYBA ŻE MACIE DRZWI JAK DO STODOŁY.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Wady

Wniesienie i montaż

Extra informacje

Jak zakupy nie wchodzą do domu to zostawiają pod drzwiami

Jarosław / 2021-06-15

Porażka z jakością .. to nie są te same salony co kilka lat temu .. Dostajemy zupełnie jakościowo coś innego niż zamawiamy w salonie !!!! Odradzam .. Obsługa reklamacyjna nie istnieje !! co najwyżej same odmowy i nie mówię tutaj o przysłowiowych krzywych szwach a o poważnych niedoróbkach !! https://www.facebook.com/groups/284926279464865
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Ładne w salonie

Wady

Montaż w fabryce, nieistniejąca reklamacja , po zakupie jesteś intruzem

Extra informacje

Piotr / 2021-06-10

Dno totalne. Nigdy więcej nic tam nie kupię. Przysłali mi mebel z uszkodzonym elementem. Od 2 miesięcy z nimi walczę o nowy, bez rezultatu. Spychologia, zwalanie na klienta. Rażąca niekompetencja.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Nie terminowe dostawy. Elementy mebli do siebie nie pasują. Reklamowanie czegokolwiek to walka z wiatrakami.

Extra informacje

Marcin / 2021-06-08

Nigdy więcej tego sklepu. Słaba jakość produktów wysoka cena.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Hania / 2021-06-02

NIE POLECAM. NIGDY WIĘCEJ- NAWET ZA DARMO. 9 kwietnia kupiłam szafę. Dotarła po niecałym tygodniu co mnie zdziwiło. Niestety podczas otwierania pierwszego kartonu okazało się, że główny element szafy-prawy bok jest uszkodzony. Tego samego dnia złożyłam reklamację z tytułu rękojmi. 20 kwietnia reklamacja został uznana a na element wolny od wad czekam do dziś, pomimo, że pisali o dostarczeniu elementu w 20/21 tyg. tego roku. Maile, telefony nic nie dają. Mają klienta w d...e. Kupiłeś, zapłaciłeś-teraz martw się sam. Postanowiłam napisać skargę do Europejskiego Centrum Konsumenckiego. Zobaczymy czy coś to da. NIE POLECAM!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

NIE MA

Wady

MNÓSTWO

Extra informacje

Tymek / 2021-06-02

DRAMAT! nie dość, że przyszły poszczerbione ( szuflady ) to w dodatku jakość wykonania tragiczna, fronty do wymiany, niedokładne klejenia, łączenia, wygięte części, jakby ktoś kleił je na kolanie. w dodatku czas oczekiwania na reklamację- miesiąc..na kolejną ( bo chyba nikt nie czyta reklamacji i wysyła nie do końca zareklamowane części).. kolejny miesiąc.. brak kontaktu z klientem.. trzeba się przypominać/dzwonić.. pytać.. firma nastawiona na robienie kasy a nie na dobro klienta. NIE POLECAM !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Rafał / 2021-06-02

Tragedia, kanapa za ponad 5tyś. szwy zaczęły pękać po niecałym miesiącu przy małym użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem. Agata meble odrzuca reklamacje i zlewa sytuacje. Odradzam zakup narożników typu Korfu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

brak

Wady

Sprzedaż bubli

Extra informacje

Max Górecki / 2021-06-01

Totalna katastrofa Agata meble to nie sklep tylko nieudacznik pośrednik.Kupiłem kuchnię i AGD komplet.Transport,wniesienie i montaż .Po zapłaceniu zaczyna się komedia jak u Jasia Fasoli.Musisz sam wybrać firmę montującą,Czas oczekiwania na montaż 3 tygodnie po dostarczeniu towaru.Możliwość zwrotów 2 tygodnie od zakupu.Odpakować może tylko firma montująca która zabiera opakowania.Jak chcesz coś zwrócić to tylko w oryginalnym kartonie.Przody kuchni z widocznymi przebarwieniami w procesie produkcji.Monterzy nie stwierdzają uszkodzeń w transporcie.Kompetentna osoba w reklamacji się pyta czy mam oryginalne kartony z tych elementów.W Agata meble czas się nie zatrzymał w wczesnym komuniźmie ale się cofną w czasy prehistoryczne.Q..wa-mać robią klientów za idiotów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Możesz szybko zapłacić za obietnice

Wady

Musisz stracić czas i nerwy z idiotami

Extra informacje

Dariusz / 2021-06-01

Witam w skrócie ,, wciskają ludziom rozwalone meble,, W dodatku pracownicy nie wiedzą co należy do ich obowiązków.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Joanna / 2021-05-30

Nawet drogie meble są kiepskiej jakości, na gwarancję nie ma co liczyć. Trzeba też dzwonić o dopytywać się, czy już można odebrać, bo (mimo obietnicy) nigdy nie raczą zadzwonić, że meble są już do odbioru. Po prostu lepiej korzystać z innych sklepów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

kiepska jakość, wysoka cena, kiepska obsługa klienta

Extra informacje

Marzena / 2021-05-27

W sofie zapadło się siedzisko po 6 miesiącach użytkowania. Zgłoszona do reklamacji. Po interwencji mojej i Rzecznika Praw Konsumentów siedzisko zostało wymienione po 3 miesiącach od zgłoszenia. Nie liczę moich telefonów i nerwów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Ładny wygląd

Wady

Złej jakości sprężyny Bolelli, brak komunikacji między sklepem a producentem, niekompetentna obsługa konsumenta dział reklamacji

Extra informacje

6 miesięcy

Justyna / 2021-05-26

Tratnsport wpożądku,ale po otwarciu kartonów brak części do złożenia mebli : śrubek i innych do zamontowania wierzchnich elementów szafy,instrukcja aby złożyć szafę beznadziejna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.33

AA / 2021-05-24

Po przeczytaniu opinii innych klientów, byłem nastawiony bardzo sceptycznie, ale jak się okazało - zupełnie niesłusznie. Mebel dotarł do mnie w mniej niż w tydzień po złożeniu zamówienia oraz został bezproblemowo wniesiony na 5. piętro po schodach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

szyba dostawa, solidna konstrukcja stołu

Wady

Extra informacje

Jolanta Markowska / 2021-05-23

Kanapa
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Po opłaceniu montażu towar nie został złożony. Śmieci postawione w mieszkaniu mimo że to też było opłacone. Uszkodzone drzwi przy wnoszeniu

Extra informacje

Nie polecam

MACIEJ / 2021-05-18

Zamówiona szafa po 4 tygodniach przyjechała uszkodzona . Na reklamację czekam już 4 tygodnie i nic. Pani na infolinii nie ma żadnych informacji. Wie tylko , że reklamacja została uznana . Zero info kiedy zostanie zrealizowana. Generalnie minęło 8 tygodni i nic nie wiadomo.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

brak

Wady

Zero informacji

Extra informacje

Sas / 2021-05-18

Cześć, Przesyłam info jak wyglada rekompensata w salonach Agata za nieterminową wysyłkę. Może się przyda. Z żądaniem odszkodowania należy zwrócić się drogą mailową. W związku z żądaniem odszkodowania za opóźnioną dostawę zamówienia (ponad termin wskazany na stronie „dostawa” i w Regulaminie), zgodnie z obowiązującymi w Naszym sklepie standardami, bez konieczności spełnienia jakichkolwiek dalszych wymogów, została naliczona rekompensata w wysokości 0,1% wartości całego zamówienia za każdy dzień opóźnienia (to jest ok. 36% w stosunku rocznym)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

-

Wady

-

Extra informacje

kkak / 2021-05-17

zamówiłam 2 regały. W Jednej paczce pomylone części, zlożyłam reklamację, uwzględniona pozytywnie...Miesiąc już czekam na brakujące części. W dziale reklamacji nic nie wiedzą, producent ciągle produkuje te dwie deski!!!ŻENADA...ostatni raz zamówiłam w tym sklepie online :(
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Edyta / 2021-05-13

Bardzo kiepska firma. Przysłane meble słabej jakości i nie kompletny.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak zalet

Wady

Nieprofesjonalizm

Extra informacje

Mario / 2021-05-10

Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Wysokie ceny, wyzysk w razie reklamacji nie możesz liczyć na pomoc wina zawsze po stronie klienta. Nigdy przenigdy więcej zakupów w tym molochu!!!

Extra informacje

Rozczarowana / 2021-05-08

Nie polecam!!! Panowie, którzy dostarczyli towar nie znają podstawowych zasad kultury!!! Obdarli mi drzwi wejściowe a jak zwróciłam im uwagę żeby uważali trochę bo zniszczą mi je bardziej to się zaczęło!! Wyzywanie, że mogę sobie sama wstawiać jak mi się nie podoba i oni to mogą zostawić przed drzwiami (niestety reszty nie mogę napisać bo już leciały wulgaryzmy). Folię i kartony porozrzucane po domu zostawili. Nigdy nikt mnie w taki sposób nie potraktował. Zapłaciłam za towar i za dostawę a zostałam potraktowana jak śmieć. Robiłam w tym sklepie bardzo dużo zakupów i zawsze byłam zadowolona ale po tej sytuacji już nigdy moja noga tam nie stanie!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Wady

Wulgarni Panowie dostarczający towar. Opóźnienie w realizacji zamówienia i bark jakichkolwiek informacji ze strony sklepu. Trzeba samemu dzwonić i dopytywać kiedy będzie towar bo umówiony czas realizacji już dawno minął!

Extra informacje

Artek / 2021-05-07

Koszt byl za sama rogowke A komoda była klasy premiumi i nastepne .....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Artek / 2021-05-07

Łóżko rogowe skrzypi tak ze spac się nieda s koszt 3,5 tyś komoda bez kompletnych zawiasów
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Wady

Extra informacje

Łóżko rogowe skrzypi tak ze spac się nieda a kosztowało 3,5 tys komoda bez zawiasów porażka

Andrzej / 2021-05-05

Uwaga to oszuści którzy nie uwzględniają zasadnych reklamacji zawsze wina klienta
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Ann / 2021-05-05

Kupiłam trzy typy mebli: 2 lampy, stolik i komplet 6 krzeseł . Stolik obity, 3 z 6 krzeseł się chwieją, a lampa ma porysowana podstawę. Fatalnie, teraz jestem w trakcie reklamacji.
Cena/Jakość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wybrakowane wszystkie 3 typy mebli, które kupiłam ostatnio.

Extra informacje

Chris / 2021-05-05

Komoda BERGEN 3D3S nie polecam zakupu tego produktu, ponieważ front szuflad posiada inny kolor w porównaniu do reszty frontów. Niestety to widać. Producent nie uznaje gwarancji ponieważ dopuszcza inne odcienie frontów. Dostałem informację że fronty są wykonywane inną technologią dlatego mają inny odcień... Czyli potwierdził że każda komoda będzie miała tą wadę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Wady

Niepasujący front szuflad do reszty komody

Extra informacje

1 miesiąc

Ewa / 2021-05-04

Uwaga to oszuści którzy nie uwzględniają zasadnych reklamacji

Tomaszl22 / 2021-05-04

Złodzieje!!!! Terminowość przesyłek na niskim poziomie!!!! Do tego zamówienie dotarło niekompletne!!!! Ich kamery zarejestrowały że wszystko zostało wysłane w kartonie, a później po drodze jakimś cudem wyparowalo!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak slów

Extra informacje

Jan Pomocny / 2021-05-01

Witam wszystkich czytających. W sieci Agata-meble 3 razy dokonałem zakupu. W całym procesie zakupowym najgorszym ogniwem jest transport. Wykupujesz usługę transportu z wniesieniem, złożeniem, regulacją i zabraniem opakowań. Z tego wszystkiego otrzymujesz tylko transport, o resztę musisz się wykłócać, chociaż za to zapłaciłeś. Firmy takie jak DTS realizujące transport to dno totalne. Zero profesjonalizmu, zaangażowania, za to pełno chamstwa i oszustwa. Jeżeli zamówicie meble z transportem to radzę Wam nie podpisujcie protokołu odbioru dopóki dostawca nie zrealizuje kompletnie usługi. Dodatkowo sami zakreślcie wszystkie opcje w protokole, bo w innym razie zrobi to za Was dostawca-oszust, tak jak w moim przypadku i reklamacja nie zostanie uznana. Przecież w protokole jest wpisane, że klient zrezygnował z rozpakowania towaru. Kliencie walcz o swoje pieniądze i prawa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak.

Wady

Mnóstwo.

Extra informacje

Jarek / 2021-04-30

Agata meble i firma dostarczająca meble 3 krotnie umawiała mi termin dostawy gdzie musiałem się zwalniać z pracy ( koszty straconych godzin pracy) w momencie oczekiwania na dostawę dostawem wiadomość o kolejnym przesunięciu terminu , Bardzo niepoważne traktowanie klienta ,mogę zaczekać na dostawę parę dni i nie widzę w tym nic dziwnego ale nie w wypadku jak sami wyznaczają termin dostawy i nagle znów coś nie tak. Dramat ,porażka ,zenada moje koszty związane ze zwalnianiem się z pracy i umawianiem osoby do ich składania blisko 1000 PLN firma do niczego się nie poczuwa
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Firma pomylka

Extra informacje

AAA / 2021-04-26

Nie chcą wymienić uszkodzonego elementu narożnika. Producent chce zabrać do naprawy. A ja się pytam na czym spać? W tym sklepie chyba normą jest że łóżko przychodzi nie dość, że uszkodzone, to jeszcze całe brudne!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Jacek / 2021-04-23

Ponad dwa miesiące temu kupiłem sofę i zapłaciłem zaliczkę na fotel, którego termin realizacji ustalono na Ok 8 tygodni. Termin minął już dawno a obsługa sklepu Agata Meble we Włocławku tłumaczy się pandemią, brakiem dostawy od producenta. Ciekawe co wymyślą za tydzień. Gdybym poczytał opinie o tym sklepie wcześniej napewno nie zdecydowałbym się na zakup u nich - porażka. Pierwszy zakup u nich - to zasłony i co??? Wada jednej zasłony po całości. Gdy zwróciłem towar jako reklamacja to pani z obsługi zginęła na 30 minut po czy stwierdziła, że jej szefowa każe jej wymienić( No nie - łaskawcy) - już wtedy coś mnie tknęło, że to nie tak , brak profesjonalizmu ale teraz to już przesada- olewają klienta a zwalają swoje nieróbstwo na innych. Przestrzegam przed zakupem w tym sklepie- teraz myślę co dalej jak mi przyślą informację ze jest mebel - czy będzie taki jak zamówiłem czy tez może okaże się że pomylili fason lub kolor tapicerki????
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Zero!!!!

Wady

Mnóstwo- dożo do życzenia w zakresie obsługi klienta

Extra informacje

Brak słów - omijajcie Sklep Agata Meble szerokim łukiem!!!!

Rafał / 2021-04-23

Nie polecam w 100% Banda nieudaczników. Towar zamówiony w styczniu z terminem odbioru na 8 marzec i do 23 kwietnia brak towaru. Co tydzień Dzwonia ze opóźnienie że za tydzień na 100% będzie. Pierwsza wymówka ze niedoojechalo, druga że problem z pianką, kolejna że COVID, kolejna że nóżki nie ten odcień kolejna że brak pracowników na produkcji no i ostsnia ściema ze uszyli w innym kolorze, i kolejne zapewnienie że na 100% za tydzień.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Ewa / 2021-04-17

Po prawie 2 miesiącach czekania na realizację zamówień, ponad połowa mebli nie dojechała, mimo, że miały przyjechać razem i zarówno transport jak i meble dawno były opłacone. W kolejnym umówionym terminie również nie zostały meble przywiezione (transport z Agatą meble). Ciekawe kiedy planują je dowieźć? Żeby było śmieszniej z magazynu Agaty dzwonią co drugi dzień z pytaniem, kiedy mam zamiar odebrać meble lub na kiedy mam umówiony transport. Tragedia... Nigdy więcej niczego tam nie zamówię!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

Zła organizacja transportu, brak przepływu informacji między pracownikami sklepu, magazynu i transportu - zamiast kontaktować się ze sobą, nękają klienta

Extra informacje

Ewa / 2021-04-17

Szczerze nie polecam salonu meblowego AGATA w Łodzi. Zakupiłam komplet mebli stół i krzesła do salonu. Towar przywieźli do domu i jakie było moje zaskoczenie po otwarciu jednego z pudeł...okazało się że w środku dostałam krzesło w wystawy!!! Zaraz jak go wyjęliśmy z pudła zauważyliśmy że oparcie ma inny taki przyblakły kolor, potem zobaczyliśmy że pod nóżki naklejone są filce, przy oparciu wystaje żyłka od cenówki....wcisnęli nam ewidentnie krzesło z wystawy. Oczywiście złożyłam reklamacje. Minął już miesiąc Agata Meble nie raczyła do mnie poza potwierdzeniem zgłoszenia odezwać ani razu. po moich kilku mailach przypominających dostałam krótką informację że czekają na odpowiedź producenta... wysłałam kolejnego maila z prośbą wymianę krzesła i zaznaczyłam że krzesła nie kupowałam u producenta tylko w salonie AGATA i to salon AGATA powinien krzesło wymienic!!! Cisza....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Jeśli mam ocenić sam salon, jego obsługe i podejście do klienta to oceniam na "0". oni tylko dbają o klienta na etapie kupna, potem mają do w d....

Wady

Jak opis wyżej. Dla nich klient który już kupił się nie liczy, zapłacił, towar zszedł i luz...problemy są już tylko klienta. oni się towaru pozbyli, kasę wzięli.

Extra informacje

nowe meble....za wyjątkiem 1 krzesła...

Marqo / 2021-04-16

Katastrofa generalni. Na zdjęciu pięknie ślicznie. W rzeczywistości po złożeniu dramat. Jak mebeli z podrzędnego marketu ( i nie mówię tu o ikea bo tam w porównać z tymi to są jakości premium , nawet te najtańsze). Drzwiczki w szafie i meblach nie można wyregulować o ocierają z każdej strony ( i niech mi nikt nie zarzuca, że nie umie tego robić bo nie jeden komplet złożyłem w życiu i znam się na tym dobrze). Szafka od biurka ma tak fantastyczny mechanizm, że przypominają mi się czasu komuny jak to się brało co było a kości tam nie było jak i tu. Nie poleca. Jak chcesz oszczędzić sobie nerwów to trzeba szukać coś u konkurencji. Nie mam pojęcia jak z meblami typu sofy itd ale meble do dziecka to jest żart, nie wspomnę o obsłudze , że wieźli mi je zamiast 1 tygodnia to trzy bo przyszły poobijane a jak wymienili to części brakowało i doprosić się nie mogłem. Jednym słowem MASAKRA
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

zero , żadnych

Wady

Wszystko poczynając od wykonania po obsługę i transport

Extra informacje

Adam / 2021-04-16

Meble słabe i długo trzeba na nie czekać. Pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. W dodatku brakujące części i wady fabryczne przez co mebel leży wiele dni niezłożony z powodu braku części. Obniżka ceny śmiechu warta. Nigdy więcej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Tadrix / 2021-04-15

Przestrzegam. Zakupiłem meble drewniane z wystawy w salonie w Łodzi. Po rabacie kosztowały 4 tys. Za transport zapłaciłem 260 zł. Panowie wnieśli je na pierwsze piętro, ale że były w całości, przechylając je przy transporcie połamali dolne ich części. Przywieźli je tylko ostreczowane o 21. Nie zabezpieczone w inny sposób. Jedno uszkodzenia zobaczyłem i zaznaczyłem w protokole. Inne dostrzegliśmy rano. Najpierw przychylono się do reklamacji i producent przysłał bejcę z gąbką. Niestety bejcowanie odłupanych kawałków drewna nie naprawi mebla. Po kolejnym zgłoszeniu panowie przywieźli deski ale stwierdzili, że mebel klejony i nie wymienią. Na kolejne zgłoszenie odpisali, że reklamacja nieuzasadniona. Sprawa toczy się już ponad rok. Trafiła do ochrony konsumentów. Nikt się nie poczuwa się do odpowiedzialności. Zmienia się kierownictwo sklepu i nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Najgorszy sklep meblowy jaki napotkałem w życiu. Zero kompetencji. Sprzedać i zapomnieć to ich motto.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

Mają klienta g.......ś

Extra informacje

Monika / 2021-04-14

Chcę podzielić się moim doświadczeniem, być może komuś to pomoże. Zakupiłam kanapę Nina w sklepie Agata Meble w Gdańsku. Kanapa bardzo ciężka, w związku z czym tył kanapy przytwierdzony do skrzyni odpadł. Zgłosiłam reklamację. Przyszedł Pan na oględziny następnego dnia. Opisałam sytuację. Dwoje ludzi podnosiło ten bok i dostałam do podpisania protokół z oględzin, na którym było stwierdzone, że to uszkodzenie mechaniczne, wyrwany tył. Nie podpisujcie takiego protokołu, opiszcie sytuację swoimi słowami. W odpowiedzi na reklamację otrzymałam informację, że reklamacja została odrzucona, ze względu na uszkodzenie mechaniczne. Teraz musiałabym na swój koszt zrobić opinię biegłego, by udowodnić, że to wina producenta, a nie moja.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Ewelina / 2021-04-13

Nie polecam żadnego z salonów Agata Meble bo w każdym sklepie meble są tej samej słabej jakości. Kanapa zakupiona w Słupsku, przywieziona do domu, rozpakowana, stwierdzono przetarcie na siedzisku, dziurę i przetarcie z lewej strony...zgłoszono odrazu dnia następnego rano poniewaz było już po 21. Stwierdzono uwaga: ze wynika to z użytkowania! Jakiego się pytam użytkowania? Tego użytkowania kilkugodzinnego ? To jest kanapa do salonu, spimy w sypialni, mało tego każde śniadanie powoduje kolejne przetarcia, wynika to zapewne z jakości użytego materiału, zakupiono koce i siedzimy na kocach bo siedzisko do niczego się nie nadaje. Serwis stwierdza również nasza winę ! To jest jakieś nieporozumienie po prostu ! Kpina! Jak można napisac ze cos się zepsuło w czasie użytkowania jeżeli to nie było wogole użytkowane !!! Ostatni zakup w tym badziewiastym sklepie i będę odradzała wszystkim znajomym, ludziom w pracy i najchętniej to stanęłab pod sklepem aby otrzeźwić wszystkich zmierzających w kierunku ich drzwi !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Plusów brak

Wady

Wszystko jest jednym wielkim minusem

Extra informacje

Dostarczona około tydzień przed świetami wielkanocnymi, na drugi dzień zgłoszona reklamacja z samego rana której nieuznano z powodu użytkowania owej kanapy

Julia / 2021-04-12

Omijajcie szerokim łukiem. Dawno nie spotkałam firmy bawiacej się Klientem. Słowo przepraszam nie istnieje, zgubiony narożnik, klamstwa przez telefon.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Sławomir / 2021-04-10

Salon Agata Łódź nie polecam, niewłaściwa ocena reklamacji, towar inny niż w zamówieniu, pół roku czekania, w ostateczności niewielkie zmiany, na infolinii dno, wykonawca narożnika dno, szczerze nie polecam, przez działania firmy agata meble straciły u mnie wizerunkowo dwie panie występujące w reklamie - żenada
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

mnóstwo

Extra informacje

Krzysztof / 2021-04-08

Nie polecam tej firmy, są bezradni logistycznie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Sylwia002 / 2021-04-07

Nie polecam. Ogromna dezinformacja brak możliwości zwrotu towaru nie liczą się z klientem i marnuja jego czas poprzez swoja niewiedze. Meble słabe bardzo długo trzeba na nie czekać. Pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Niekonczacy sie czas oczekiwania niewiedzą pracowników brak możliwości zwrotu towaru słaba jakość sprzedawanych rzeczy za wysoka cene

Extra informacje

Przemek / 2021-04-06

Nie polecam tej firmy
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

Termin przekładamy 3 krotnie

Extra informacje

Alicja / 2021-03-31

Ogladam serial a tu w serialu noszą siaty z napisami agata meble dzięki za wkur....nie nienawidze agresywnego marketingu więc stanowczo od dzisiaj do końca życia nie wejdę do tego sklepu choćby za darmo rozdawali
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wada jest ten sklep i ich agresywny marketing

Extra informacje

Nigdy przenigdy

anna / 2021-03-30

Salon sprzedaży Lublin, tragedia... od zamówienia do samej realizacji pasmo udręk. Narożnik wytrwał 6 miesięcy , praktycznie śpię na stelażu, reklamacja złożona 6 tygodni temu bez sukcesu, kierownik salonu stwierdził że narożnik z funkcją spania jest w zasadzie do ,, okazjonalnego spania\'\'. Czekam dalej na serwis gwarancyjny podwykonawcy, dzisiaj mieli być, ale jak pani z firmy powiedziała,, chłopacy mieli wypadek\'\'. Uważajcie na meble z użytkowaniem okazjonalnym

Klient / 2021-03-29

Sklep Agata meble Poznań. Zrobiłam pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. Porażka! Nikt nic nie wie! Dzwoniąc jesteście odsyłani od jednej osoby do następnej Wprowadzono mnie w błąd w trakcie zakupu, następnie anulowano moje zamówienie . Nikt niczego nie pilnuje i nie kontroluje. Po wpłaceniu całej kwoty czekałam na zakupiony towar 3 tygodnie, pomimo tego, że był od "ręki". Nie polecam!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Jarosław / 2021-03-29

TRAGEDIA. Czas oczekiwania na dostarczenie towaru Fotel i pufa już 8 tydzień i dalej czekamy!!! Brak jakiejkolwiek informacji, Nie polecam zakupu w tym sklepie Agata Opole
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Gośka / 2021-03-26

TRAGEDIA. pierwszy raz dokonywałam zakupów w tym sklepie, ale na pewno ostatni. Czas oczekiwania na dostarczenie towaru (stół i łóżko) już 7 tydzień i dalej czekamy!!! Brak jakiejkolwiek informacji, regułki, które "wciskają" każdemu klientowi bez konkretnej informacji. Zamówienie opłacone, pieniądze zamrożone i nic z tym nie można zrobić. Czytając wszystkie opinie, aż się boję co w ogóle (jak się uda w końcu) do mnie dotrze..... Unikajcie tego sklepu i omijajcie szerokim łukiem. (sklep internetowy)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

same minusy

Extra informacje

Pawel / 2021-03-25

Zamówione meble przyjechały pudła 3 z 3 ale 2 z nich nie ten kolor co miła być ewidentnie ich wina sprawdzane 3 razy a teraz nie można się doprosić o wymianę
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33

Maseczka / 2021-03-24

Kurierzy tej firmy jeżdżą bez maseczek. Śląsk. Wszyscy mamy nosić, kurierów to nie obowiazuje? Człowiek 8 lub 12 godzin pracuje w masce, a tutaj nic, swoboda i wolność.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Wady

Kurierzy bez maseczek

Extra informacje

Maniek / 2021-03-24

Chciałem wyrazić opinię na temat salonu Agata Szczecin poprostu żenada po pierwsze ciężko się dodzwonić po drugie na 4 krzesła czekałem prawie dwa miesiące te krzesła chyba z Hin szły już szybciej stolarz by mi zrobił po trzecie jak się dzwoni to tam nikt nie umie udzielić informacji każdy odbija piłeczkę a szczególnie na dziale krzesła i stoły i chciałem powiedzieć że już więcej nie zrobię zakupów tam ani nie polecam tego salonu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Za dużo pisania wszystko na wady

Extra informacje

BEATA / 2021-03-23

Stanowczo odradzam zakupy w sklepach Agata Meble, kupiliśmy w sierpniu 2020 wypoczynek produkcji Bydgoskie Meble, po około czterech miesiącach na wszystkich podłokietnikach na szwach z tkaniny wychodzą nitki. Agata Meble nie uznała reklamacji gdyż razem z technikami od producenta uznali, iż jest to uszkodzenie mechaniczne. Dziwne, na wszystkich podłokietnikach i tylko na szwach siedzimy i wyciągamy nitki. Oczywiście idziemy z tym do sądu.
Cena/Jakość
1.00

BEATA / 2021-03-23

Stanowczo odradzam zakupy w sklepach Agata Meble, kupiliśmy w sierpniu 2020 wypoczynek produkcji Bydgoskie Meble, po około czterech miesiącach na wszystkich podłokietnikach na szwach z tkaniny wychodzą nitki. Agata Meble nie uznała mebli gdyż razem z technikami od producenta uznali, iż jest to uszkodzenie mechaniczne. Dziwne, na wszystkich podłokietnikach i tylko na szwach siedzimy i wyciągamy nitki. Oczywiście idziemy z tym do sądu.
Cena/Jakość
1.00

jerzy pawlowski / 2021-03-22

Transport to zlodziejstwo w porownaniu z innymi sklepami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Nicole ceny I jakosc

Wady

Rip off transport

Extra informacje

Mike / 2021-03-22

Ostatnio zamówiłem krzesło oraz biurko. O ile z krzesłem nie było żadnych problemów, przy biurku cała pozytywną opinia poszła w dół. Niektóre części były lekko uszkodzone, ponadto niektóre części ewidentnie nie były dokończone na produkcji (brak istotnych miejsc na śruby), zestaw również nie był kompletny. Do tego wszystkiego półtora tygodniowe spóźnienie. Instrukcja strasznie nie jasna, i często trzeba się samemu domyślać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Brak

Wady

Niekomplenosc zestawu, wadliwe części, nieterminowość

Extra informacje

Janusz / 2021-03-22

*** szmelc, nie da się złożyć a jak już się uda to krzywe, rozlatuje się w rękach, meble zamówione przez internet dajcie sobie spokoj z tym badziewiem. TOTALNE DNO I 10 METRÓW MUŁU a w sklepie w lublinie dewoty *** sie ruszyc nie chce zeby cos sprawdzic trzeba samemu latac, zero zainteresowania, reklamacje nieuwglednione bo podobno te meble takie są ze sie rozlatuja i mozna sprawe tylko do sadu kierowac kpina. nie kupujcie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

zadnych

Wady

wszystrklop

Extra informacje

14 dni

McDonald\'s / 2021-03-21

Oszustwo przy produkcie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Oszukiwanie

Wady

Oszukiwanie

Extra informacje

Paula / 2021-03-21

Jeśli chodzi o obsługę to wszystko dajnie terminowość zamówienia tez super. Ale dramat jeśli chodzi o składanie mebli. Instrukcja jest ale co z tego jak większość jest tak napisana zestrzelą sue domyślać który element jest który. Kiepskie wykonanie mebli. W sklepie wszystko wyglada super czy na stronie internetowej. Płyty z szafy w kolorze busly mat przyszły pobrudzone czymś zielonym i do tego plamy z żywicy na frontach...rama łóżka miała być dostosowana do standardowych stelaży brakuje hakiegos elementy na środku i trzeba kombinować żeby sue stelarz nie chybotal.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Wielkość mebli

Wady

Skomplikowany montaż, źle opisana instrukcja, słaba jakość mebli

Extra informacje

Dajuta / 2021-03-20

W salonie Szczecin11stycznia zamówione łóżko,, sztokholm,, dotarło 25lutego w idealnym stanie,a po 3tyg użytkowania zapada się materac w miejscu podnoszenia zagłówka i okropnie skrzypi,nie można spokojnie zmieniać pozycji lezenia ,łóżko ma podnoszone pojemniki na pościel ,które po otwarciu nie chcą się zamknąć,no i od 2nocy śpię w tzw.,,nogach,,bo normalnie się nie da,bo cale plecy lecą mi na dół ,w poniedziałek reklamuję,choć po komentarzach przewiduję problemy ,oby nie ,nie polecam tego lóżka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Sonia24 / 2021-03-17

Bylam w zeszłym tygodniu w salonie w Nowym Sączu. Obslugowala nas bardzo miła Pani i kupiliśmy wiele mebli. Niestety nie mogła poradzić sobie z kodem na szafkę. Poprosiła dwie koleżanki które stały i rozmawiały aby podeszly do niej ale odmówiły. Zachowały się bardzo nieelegancko. W konsekwencji przywieziono nam nie ten regał który był zamówiony, ale szybko udało się to odkręcić. Na prawdę dziewczyny bardziej się zaangazujcie.

Artur / 2021-03-17

Meble pękają i ciężko się składa źle nawiercone
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Rock / 2021-03-14

Odradzam kupno/zamawiane z tego sklepu\r\n NIGDY WIECEJ
Zalety

Wady

Brak szacunku dla klienta

Extra informacje

Nina / 2021-03-12

Piszcie w jakich miastach problemy, to bardzo istotna informacja.

Ja / 2021-03-08

Zakup 4.01, planowana dostawa u mnie 19.02. Ok. 19 lutego otrzymuję sms, że dostawa się opóźni. Nie wiadomo o ile i dlaczego. Telefon do sklepu w Toruniu., opóźnienie z powodu covida. Że co proszę?!!Złota wymówka obecnie na wszystkie niedociągnięcia. Fabryka produkująca meble się nie wyrabia bo podzespoły nie dojeżdżają na czas, bo brakuje rąk do pracy. A co to mnie obchodzi? Po co podają termin realizacji skoro już przy składaniu zamówienia wiedzą, że będzie odsuwa. Jako namolny klient ruszam dyrektora sklepu, który obiecuje pomóc. Po kilku wpadkach towar w sobotę, 6.03 w końcu dotarł do mnie. Dziękuję Pani Monice za wszelką pomoc, bieganie po sklepie, załatwianie i pilnowanie, żeby ten towar w końcu do mnie wyjechał. Polecam tą Osobę jako kompetentnego sprzedawcę, zainteresowanego swoją pracą. Jak na XXI wiek to całe zamieszanie jest co najmniej nie na miejscu. Jeśli komuś zależy na terminie zamówionych mebli, to szczerze nie polecam. Sklep ładny, ekspozycje wyglądają super, reklama w tv ok, ale wiele firma AGATA jeszcze musi się nauczyć. W ramach rekompensaty za ekscesy, dostawa towaru na koszt firmy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Kanapa i fotel wyglądają ok. Zobaczymy jak z trwałością po dłuższym użytkowaniu

Wady

Nieterminowość napewno

Extra informacje

Klient / 2021-02-18

Masakra, narożnik zamówiony w styczniu. Po upływie czasu na realizację zamówienia obsługa klienta nic nie wie i przesyła zapytanie do innego działu. Następnego dnia wiadomość iż termin realizacji przedłużony o 5 tygodni! Na stronie sklepu można kupić ten narożnik z czasem realizacji 4 tygodnie. Nie polecam!
Obsługa klienta
Terminowość
2.50
Zalety

obsługa klienta

Wady

terminowość, brak informacji o przedłużeniu terminu realizacji, bezradność sklepu

Extra informacje

Julia / 2021-02-17

Tragedia, zamówiłam wersalke, nikt ze sprzedawców nie poinformował mnie ze będzie w całości, nie zmiescila do mieszkania panowie których zamówiłam nic nie mogli zrobić, nie była to ich wina tylko tragiczna obsługa która nie poinformowała jak to będzie wyglądać, macie nie wyszkolonych pracowników którzy są niekompetentni. TRAGEDIA.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Żadnych

Wady

Niekompetentni pracownicy

Extra informacje

ZDZISŁAW / 2021-02-17

ZAMÓWIŁEM NAROŻNIK W SKLEPIE W SZCZECINIE 29 GRUDNIA JAK ZAMAWIAŁEM TO SPRZEDAWCA OBIECYWAŁ ŻE DOSTANĘ DO 28 DNI T.Z 26-01-2021 .ABYM TYLKO KUPIŁ POTEM OKAZAŁO SIĘ ŻE 6 TYGODNI T.Z 09-02-2021 PO 6 TYGODNIACH WYSŁALI SMS ZE JESZCZE TYDZIEŃ. DZWONIŁEM WSZĘDZIE NA INFO LINIE BRAK NAWET NIE WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE ŻENADA 8 TELEFONÓW I NIC NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ JEST 17-02-2021 I BRAK ZAINTERESOWANIA ZE STRONY AGATA MEBLE\r\n LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM SKLEPEM ŻENADA OSZUSTWO WYCIĄGANIE OD LUDZI PIENIĘDZY KIEDY SIĘ ZAINTERESUJE TYM RZECZNIK KONSUMENTA

Aniela / 2021-02-12

31 grudnia zamowilam i zaplacilam za tapczan. Dzis 12 lutego a ja spię ns fotelu. Tapczan mial byc do 5 lutego. Nie kupie juz nic w agacie i bede ostrzegac znajomych
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Obsluga

Wady

Terminy

Extra informacje

Masakra

autograf_79 / 2021-02-11

Dwa miesiące temu zamówiłam narożnik, a teraz dostaję telefon, że jeszcze tydzień opóźnienia. Zobaczymy czy za tydzień znowu nie zadzwonią z opóźnieniem. Od dwóch miesięcy śpię zimą na podłodze. To jest jakaś kpina. Brak szacunku do klienta. Nigdy więcej nic tam nie kupię. Serdecznie nie polecam.

Dorota / 2021-02-09

Zamówiłam meble 12.12 20r. obecnie jest 9.02 21r. Cztery razy dzwoniłam do salonu Agata meble z zapytaniem. Za każdym razem pani każe czekać do końca tygodnia. To jest jakaś porażka. Żadnej odpowiedzialności.... Nie polecam

Danuta / 2021-02-09

Zamówiłam tapczan 2.02. Otrzymałam 9.02. Jestem zadowolona, jest zgodny z opisem, dobrze wykonany. Co bedzie dalej, nie wiem. Firma kurierska super. Panowie bardzo mili.Pozdrawiam i polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.67

Ola / 2021-02-09

Przestrzegam przed zakupami reklamacja trwaj trwa dalej nie dość że dostarczyli niezgodny towar,to uważają klienta za oszusta, traktują jak zło nie podoba się to wynocha twoje zmartwienie,od wejścia jesteś jak następny naiwny mamy cię
Zalety

Brak

Wady

Żadnego odradzenia,tylko mamy ciebie

Extra informacje

Dawid / 2021-02-06

Wydawanie towaru to jakaś masakra. Czeka się strasznie długo bez żadnej informacji nawet ile trzeba czekać. Sprzedawcy na stanowisku brak gdzieś wychodzi a ludzie stoją i nikt nie wie co się dzieje.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Wady

Obsługa kienta

Extra informacje

Anielka / 2021-02-04

Towar zgodny z opisem, dostarczony w wcześniej umówionym terminie, obsługa klienta profesjonalna i miła. Czytając poprzednie opinie, bałam się co mnie czeka, ale na szczęście jestem pozytywnie zaskoczona ???? Polecam!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Terminowość, zgodność z opisem

Wady

Na razie brak.

Extra informacje

Anna / 2021-01-20

Zakupilam biurko przez internet, przesylka przyszła dość szybkob, ale był l pekniety blat. Maz od razu zadzwonil na infolinię,Pani kazała zrobic zjecie i wysłać na e-maila. Oczywiście maz tak zrobil. Szybko odpisala ze to nie z naszej winy i ze w ciagu doslownie kilku dni przyjdzie blat, a drugi zabiorą. kazala również wypełnił karte reklamacji i tym sposobem wrobiła a nas w reklamacje, pozbawiajac możliwości zwrotu tiwaru w ciagu 14 dni. Minęły juz 3 tygodnie a blatu jak nie bylo tak nie ma. Dzwonimy ciagle na infolinie to mila Pani obiecuje ze szybko zalatwi sprawe. Odradzam wszystkim zakupu w tych sklepach.
Zalety

Brak

Wady

Same

Extra informacje

Najgorszy sklep meblowy z jaki mialam kiedykolwiek doczynienia

Beata / 2021-01-19

Chciałam podziękować sprzedawcom sklepu Pani Adriannie i Panu Michalowi za pomocną dłoń przy zakupach. Jedynie te osoby chętnie doradzają klientowi, reszta niestety porażka, siedzą za karę. Nie mówię że mają skakać nad klientem, A jedynie pokazać towar, który szuka klient i chce zakupić. Odniosłam się do sklepu Agata Meble w Rumii.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.00
Zalety

Niewygorowane ceny

Wady

Niski wybór rozmiarów

Extra informacje

Rafał / 2021-01-13

Zamówiłem kanapę z dostawą do domu. Spedycja źle zapisała mój numer pomimo tego, że dyktowałem go pięciokrotnie na różnych etapach zamówienia. Potem zostałem poproszony i sprawdzenie danych, lecz numeru telefonu nie sprawdziłem, lecz sam adres (najpewniej uznałem, że po pięciokrotnym podaniu numeru wypalił się on już w systemie..). Dostawa miała odbyć się do godziny 18. O godzinie 19 nadal nie było kontaktu więc zadzwoniłem na infolinię gdzie usłyszałem, iż dostawa się odbyła więc pieniądze przepadają, natomiast mogę kupić usługę raz jeszcze. Czas oczekiwania na dostawę to tydzień. Wynająłem więc busa i pojechałem po nią sam, gdzie także nie obyło się bez przepychanek, gdyż towar niechętnie został mi wydany. Kanapa jest świetna, a stosunek jakości do ceny wzorowy, niemniej niesmak do firmy pozostał.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Kinga / 2021-01-04

Witam zakupiłam w salonie narożnik, mam go w domu od miesiąca (tak jednego miesiąca) i niestety ale materiał rozchodzi się na szwach. Zgłosiłam reklamacje i czekam na kroki z ich strony....

Katarzyna / 2021-01-02

Witam, U mnie z zamówieniem poszło wszystko jak potrzeba. Zamówiłam FURLA narożnik w Agacie w Kielcach, czekałam 4 tyg (tak jak byłam informowana - obicie na zamówienie), zamówiłam również stół i krzesła. Wszystko dotarło, meble ok - nie mogę na nic narzekać. Ja osobiście polecam sklep.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.67
Zalety

miła obsługa, meble ok

Wady

Extra informacje

Roman / 2020-12-24

Jakość „mebli” to tragedia tragedia tragedia. Okleina to papier który ledwo się trzyma. W moim zestawie były nóżki mocowane na gwoździe do płyty to wcisnąłem je palcem nie musiałem używać młotka tak słaba płyta jest użyta do produkcji. Kupiłem zestaw gdzie zależało mi na polkach na książki i okazało się po zapoznaniu z instrukcja ze można max5kg na taka polkę włożyć.... Wkręty trzeba wkręcać z wyczuciem żeby nie wyrwać płyty i nie przekręcić. Użycie wkrętarki stanowczo zabronione. NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ TEGO BADZIEWIA
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Justyna / 2020-12-21

Opcja odbierz w salonie beznadzieja (przynajmniej w Częstochowie). Opłacasz zamówienie w kasie i trzeba jechac kawał do magazynu gdzie odbiór drobnej paczki trwa ponad 20 minut.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Joanna / 2020-12-20

Witam Polecam profesjonalną obsługę na Szadółkach, w Gdańsku w salonie Agata. P. Paweł obsłużył nas w pełni profesjonalnie, doskonale poradził...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
5.00
Zalety

Profesjonalne doradztwo

Wady

×

Extra informacje

Polecam obsługę w sklepie Agata

Beata / 2020-12-17

Kupilam fotel obrotowy Smart,przyszedl polamany. W kartonie niezabezpieczony niczym,zadnym steropianem,ani niczym,samo krzeslo w kartonie latało. Karton porwany,slabo zabezpieczony. Nie reklamowalam,bo nie chcialo mi sie czekac miesiacami na reklamacje.Nie polecam kupowac w tym sklepie. Nie dbaja w ogole o nic.

Kicia / 2020-12-12

Meble zostaky zakupione 17 Wrzesnia termin realuzacji mial byc na koniec Pazdziernika po kilkunastu interwencjach meble zostaly przywiezione 9Grudnia. Pieniadze dobrze sie bierze za zakup a terminow sie nie dotrzymuje to był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie

Adam / 2020-12-09

Narożnik
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Ładny kolor i ogólny wygląd

Wady

po kilku dniach używania materiał obiciowy pofalował się

Extra informacje

nie uznano reklamacji

Barrrrrr / 2020-12-07

Zamówiłam zestaw mebli do pokoju. Dostawa nastąpiła miesiąc po terminie. Jedna część nie dotarła podobno na czas do magazynu i nikt nie potrafił powiedzięć mi co się dzieje .Nie pomogły telefony, e-maile. Kiedy wreszcie wszystko dotarło i zostało złożone przez odpowiednia ekipę, okazało się ,że jedna szuflada jest uszkodzona. Złożyłam telefonicznie reklamację, po 2 tygodniach dotarła szuflada na wymianę ale wymiary się nie zgadzały. Znów telefon z reklamacja i następne 2 tygodnie czekania. Mnóstwo nerwów, bałagan przez 3 m-ce, a to tylko jeden pokój. Mają w nosie klienta, nie ten to będzie inny. Nigdy więcej zakupów w salonie "AGATA".
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33

Joanna / 2020-12-01

Obsługa magazynów na ul. Pałacowej w bramie 12 porażka. Przyjechałyśmy w dwie kobiety i byłyśmy zmuszone same zapakować kanapę ważąca 160 kg do samochodu. Pan magazynier z założonymi rękami na plecach stał i się przyglądał. Bardzo żałosne zachowanie....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Wady

Obsługa magazynów

Extra informacje

20 min na wydanie z magazynu

Mirek / 2020-11-30

Zakupilem dwa narozniki, stół i 6 krzeseł. Jedyny mebel który się sprawdza (użytkowanie od 4 miesięcy) to droższy narożnik 2400 zł. Ten kupiony za 1600- odchylają się wszystkie oparcia. Stół skrecony zgodnie ze sztuką giba się (był tani- 550 zł). Krzesła dostarczone skręcone, później dokrecone przeze mnie, bez dodatkowych wzmocnień nie wytrzymają roku. Sklepu nie polecam- słabe materiały i kiepskie elementy mocujace. Warto wydać więcej w innym sklepie.

Beata / 2020-11-30

Nie jestem zadowolona z zakupu garnków - towar 2 lub 3 gatunku dna uszkodzone i poobijane. Bardzo niska jakość towaru.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Szybka wysyłka

Wady

Towar bardzo niskiej jakości

Extra informacje

Z uwagi na niską jakość i uszkodzenie dwóch garnków pewnie długo z nich nie skorzystam.am

Czesława / 2020-11-26

Ostrzegam przed zakupem narożnika AVANTI. Na stronie internetowej piękny ciemny morski kolor, a dostarczają jasny popiel i twierdzą że to ten sam. Zrobiłam dwa zdjęcia tego z internetu i tego co mi dostarczono. Dziś złożyłam reklamację. Nigdy więcej zakupu w Agacie.

Małgosia / 2020-11-20

Ława Tina z litego drewna - kupiona 2 miesiące temu, może stać tylko jako mebel nie nadaje się do użytku, zwykłe wypicie kawy, nawet jeśli kubek z podkładką grozi odbarwieniem. Pisałam do producenta, szanowni państwo to co on zalecił zrobić (pokryć woskiem, zaolejować ławę, zeszlifować....) chyba przed sprzedażą to powinno być zrobione. Porażka zakup
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

wygląd

Wady

bardzo trudna w utrzymaniu, nie nadaje się do domu, kawy się przy niej nie napijesz

Extra informacje

2 miesiące

Wioletta / 2020-11-19

Zamówiłam sofę Levi następnego dnia była u mnie w domu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu. Byłam na bieżąco informowana o realizacji zamówienia następnie o wysyłce. Sofa idealna jestem mega zadowolona z zakupu. Polecam na 100%
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Szybką relizacja zamówienia. Bardzo dobrze zabezpieczony towar. Sama Sofa naprawdę super

Wady

Nie ma

Extra informacje

marzena / 2020-11-19

Obsługa klienta to jakiś dramat. Kanapa bez możliwości przymocowania nóg. 2 tygodnie już to trwa. Pani w reklamacjach zasugerowała że "da się na niej siedzieć przecież".
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

brak

Wady

zakup przez 2 tygodnie bezużyteczny

Extra informacje

Beata / 2020-11-16

Nigdy więcej zakupów w Agata meble Wersalka tedla kupiona w listopadzie po jednej nocy poszedł stelaż do którego przykręcona była nóżka. Ogólnie pianka też jest innej twardości niż na meblu pokazowym. Reklamacja zgłoszona na drugi dzień. Cały czas czekamy na odzew z AM. Dostajemy tylko automatycznego smsa. Szkoda pieniędzy czasu i nerwów. Nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Koło

Wady

Stelaż kiepskiej jakości, inna twardość pianki niż w modelu expo.

Extra informacje

Rozleciała się po jednym dniu użytkowania

Ja / 2020-11-06

Co można powiedzieć jeśli zamówienie durnego fotela obrotowego wymaga oczekiwania miesiąca na realizację. Naprawdę tyle czasu potrzeba do przewiezienia byle mebla nawet z jednego końca Polski na drugi? A może sprzedają coś czego nie ma i trzeba to dopiero wyprodukować. Ale miesiąc na głupi fotel?
Zalety

brak

Wady

jak w opisie, dramat w realizacji zamówienia

Extra informacje

Anna / 2020-11-04

Wszystko w terminie kanapa super
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Iwona / 2020-10-28

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy obawiałam się co będzie z zamówieniem na szczęście wszystko dotarło w terminie, kompletne. Uff mogę odetchnąć z ulgą.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Michał / 2020-10-28

Kupilem online szafe w czwartek wieczorem, chcialem anulowac w piatek rano, ale nikt nie odbieral wiec wyslalem maila o 7 ze anuluje, o 8:30 dostalem smsa ze mebel wydali kurierowi. Jak zadzwonilem powiedzieli zebym czekal to oni zadzwonia do kuriearaz zeby zwrocil mebel. NIekt sie do mnie nie odezwal, mebel dostazono nastepnego tygodnia i oprocz 99 za transport musialem jeszcze zaplacic 161 za zwrot!!!! Zlodzieje i naciagacze!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Zero

Wady

Bajzel, brak chęci, bandyckie praktyki

Extra informacje

Urszula / 2020-10-26

Zakupy w AGACIE to nieporozumienie .Mojà reklamację odrzucono,tylko producent przysłał mi nowe elementy komody,a oni mieli czelność zadzwonić i pytać mnie czy dostałam te elementy od producenta .Żenada firma Agata do likwidacji .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
3.00
Zalety

Brak

Wady

Bezczelność działu reklamacji

Extra informacje

synek / 2020-10-24

Nie do wiary :) siedzisko sofy zakupionej w Agata meble się kiwa. Z jednej strony nóżka odstaje ponad 5 cm od podłogi. Do tego porysowany kufer na pościel, niepodokręcana część do spania i uszkodzona skóra. NIE POLECAM.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Firma transportowa DTS

Wady

Niedokładnie zmontowany, uszkodzona tapicerka. BUBEL

Extra informacje

1 godzina

Anna / 2020-10-23

Jestem w szoku kolejny raz coś tam kupuję i myślę że już ostatni, sprzedający nie znają wymiarów paczek a wydający na magazynie robja wielką łaskę że towar wogule wydają.Żenada!
Obsługa klienta
3.00

Urszula / 2020-10-23

Moim zdaniem w salonie ,,Agata,, najlepiej nie kupować mebli. Wyjaśnię dlaczego.otóż po pierwszym otwarciu szafki w komodzie wypadły drzwi ,zawias wyrwał się z boku komody.Oczywiście reklamacji nie uwzględniono ,wina klienta .Dwa lata temu po pierwszym rozłożeniu stołu wybrzuszyła się okleina na środku .Też wynik reklamacji był z winy klienta.W Agacie należy kupić i zapomnieć o reklamacjach ,a najlepiej niczego od nich nie wymagać.Producent tej mojej komody stanął na wysokości zadania i przysłał mi uszkodzone drzwi i bok komody.Mogę jedynie dziękować firmie CYPRYS.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
3.00
Zalety

BRAK

Wady

NIE RESPEKTUJĄ REKLAMACJI

Extra informacje

JEDEN DZIEŃ

Jarosław / 2020-10-23

Obsługa klienta i pomoc w rozwiązaniu sprawy to jest porażka. Nie polecam popełniać błędów, bo nic się później nie da po sprzedaży. :(:(
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Magdalena Atman / 2020-10-22

Realizacja zamówienia na czas , rogówka przepiękna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Urszula / 2020-10-20

Stanowczo nie polecam zakupu mebli na wymiar w Agata Meble. Za każdym razem albo czegoś brakowało albo było czegoś za dużo, blaty nie podocinane, zabudowa na lodówkę za krótka, bok zabudowy lodówki z jednej strony biały z drugiej szary... \r\nW sklepie wszystko pięknie, w rzeczywistości totalne przeciwieństwo.\r\nNIE POLECAM!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

szybkie wykonanie mebli

Wady

obsługa, przede wszystkim braki, niedociągnięcia

Extra informacje

Beata / 2020-10-20

Kanapa telda
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Design

Wady

Stelaż kiepskiej jakości, inna twardość pianki niż w modelu expo.

Extra informacje

Rozleciała się po jednym dniu użytkowania

Mirka / 2020-10-18

Po zamówieniu w sklepie online 2 kanap , przeczytałam opinie na temat sklepu i naprawdę się przeraziłam , już chciałam anulować moje zamówienie no ale na szczęście tego nie zrobiłam , zadzwoniłam dwukrotnie na infolinie , obsługa udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na moje wszelakie pytania , kanapy przyjechały nawet jeden dzień przed czasem , bardzo porządnie zapakowane , nieuszkodzone i piękne , jestem bardzo zadowolona no i ja bardzo polecam Sklep Agata Meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Szybko , miło

Wady

Nie ma

Extra informacje

-

Przemysław / 2020-10-17

Sklep który dał na przeciwdzialanie z pandemia 1mln złotych i się tym chwalił kilka dni pozniej nie informując klientów zaprzestał dostaw do klientów do domu/mieszkania. Zostałem postawiony przed faktem gdy transport przyjechał pod dom. Miałem zostać z meble na ulicy w dobie pandemii. Taki nowy standard. Dobrze że z panami się "dogadalem". Mebel ostatecznie wniesiony. Z reklamacji dostałem parę groszy. Koszty reasumując były większe niż planowałem. Utrata zaufania do firmy pełna. Zamieszanie maksymalne. Przyznanie się do braku pełnej realizacji usługi kiepskie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Artykuł

Wady

Realizacja dostawy

Extra informacje

Cała sytuacja w marcu 2020

Mietek / 2020-10-16

Skuszony promocjami zakupiłem zestaw mebli. Był to pierwszy i ostatni raz !!!! Zacznę od nieponawircanych miejscach na śruby, niektórych nie pasujących nawierceniach oraz oszczędności w materiale na płytach do przybicia!!!Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!!! Rozumiem ekonomię ale żeby takie gówno robić???
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Justyns / 2020-10-15

Ekipa od skladania mebli superowa . Numer zamówienia 2305493/3
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Chłopaki bardzo uprzejmi, dostosowali się do Covid-19 wyposażeni byli w maseczki .Ekipa godna polecenia

Wady

Extra informacje

Nadia / 2020-10-15

Tragedia ,nie polecam nikomu, zla jakosc tkanin ,zle wykonanie ,reklamacje nie sa uwzględniane.

Ada / 2020-10-09

Mega kolejki przy odbiorze zamówień, panowie bez maseczek i bardzo niemili

Przemysław / 2020-10-05

Rozumiem, że na taką ilość klientów jaka się przewija przez tą dużą sieć sklepów będzie procent niezadowolonych z obsługi czy z przebiegu reklamacji. Zdecydowałem się napisać swoją opinię gdyż 2 tygodnie temu kupiłem kanapę narożnikową z funkcją spania. Czas oczekiwania był taki jak powiedziano nam w dniu zakupu - 2 miesiące. Po tym czasie mebel był do odbioru. Transport był zorganizowany po mojej stronie jak i montaż. Mebel wydano nam sprawnie i szybko (ok 15min). Zapakowany był solidnie w folie i kartony. Po wniesieniu do domu i zmontowaniu okazalo się, że jeden element kanapy ma przetarcie na środku materialu leżanki...bardzo widoczne. Pomyślałem, po tym jak przeczytałem tutaj opinie o reklamacjach w tej firmie, że już przegrałem i nigdy nie udowodnię im, że to nie ja uszkodziłem mebel... Od razu wykonałem telefon na dział reklamacji po czym zostałem poproszony o przesłanie zdjęć na maila. Tak też zrobiłem. NASTĘPNEGO DNIA dostałem telefon od serwisanta czy termin wymiany elementu na nowy wolny od uszkodzenia może być za około 5 dni. Reasumując : Panowie przyjechali jak ustaliliśmy, wymienili elementn szkodzony na nowy na miejscu i po 2 godzinach miałem mebrl bez wady. Całość procesu reklamacji zajęła niecałe 7 dni. SZANUJĘ I DOCENIAM. Oby każda firma działała w takim tempie. Mebel był kupowany w Poznaniu jeżeli to cokoliwek zmienia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Terminowość, zgosność towaru z opisem, bardzo sprawna i pozytywnie rozpatrzona reklamacja

Wady

Jak dotąd brak

Extra informacje

kanapę używam 2gi tydzień

marek / 2020-10-01

Sprzedając szafę to rozumiem że ona jest z wyposażeniem, a nie 4 deski skręcone w prostokąt i resztę dokupuj, transport też od kg, czy już nie wiem od czego za wszystko płacisz osobno, to jest dorabianie się detalami na kliencie, nie długo za wejście do sklepu trzeba będzie płacić, sprzedawajcie po desce przynajmniej będę wiedział że to nie szafa dopiero jak ją złożę to będzie szafa, wasi fachowcy też dzielą się na drobne począwszy od śrubki, następny raz piszcie szafa w częściach z osobnymi cenami i to jest rozbój w biały dzień.
Zalety

Żadnych

Wady

Nie znmiesczę ich opisać.

Extra informacje

To już nie wchodzi w rachubę

Kejt81 / 2020-09-27

Dramat!!!płyty wiórowe z których robią meble są bardzo delikatne
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.33
Zalety

Wady

Mało wytrzymałe

Extra informacje

Ewa / 2020-09-26

Ostrzegam klientów Agata meble, że montażysta zostawia po sobie nieziemski brud choć ma ze sobą odkurzacz i mógłby docinać płyty bezpyłowo a potem odkurzyć wokół siebie. Mieszkanie po montażu mebli kuchennych wymaga generalnego sprzątania!!!!

Aj / 2020-09-17

Kupiłam łóżko w Agata Meble. Instrukcja montażu do kitu. Brak otworów do przykręcenia boków. Brak śrub. Kiedy zgłosiłam reklamację to Pani powiedziała, że to moje łóżko i mogę sobie sama robić co chce (czyli wywiercić sobie otwory). Nie polecam. A dodzwonić się do nich to koszmar. Więcej tam nie zrobię zakupów.

Dawid / 2020-09-10

Zamówiony podnóżek został dostarczony bez nóg ;D po otrzymaniu przesyłki została złożona reklamacja na podany przez producenta adres e-mail. Czas zarejestrowania zgłoszenia trwał tydzień, mija już miesiąc od złożenia reklamacji i nadal brak odpowiedzi. Na infolinii informują, że ponaglą sprawę
Zalety

Brak

Wady

Dostawa, obsługa klienta

Extra informacje

0

Alice / 2020-09-08

W ciagu dosłownie trzech tygodni zmienił sie system wydawania paczek - efekt: na wydanie paczki z magazynu czeka się godzinę
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Agnieszka / 2020-09-05

Jestem bardzo zawiedziona. Czekałam na zamówienie 6 tygodni, zgodnie z tym co usłyszałam i odbiór miał być 5 września. Niestety, 5 września dostałam wiadomość, że będzie opóźnienie. Zamówiłam meble do pokoju mojej córki: łóżko, komodę i dwie szafki nocne, a owego 5 września nie doszło nawet jedno z tych mebli, jedynie stelaże, które dostępne były od początku od ręki. No i teraz moją córeczkę czeka kolejny okres czekania, nieokreślony. Możliwe, że meble będą dobrej jakości, ale ten okres czekania zniechęca mnie do następnego zamówienia w tym sklepie.
Zalety

Miła obsługa.

Wady

Okres czekania.

Extra informacje

Marcin / 2020-09-02

Agata meble Opole wszystko bez zarzutów. Dostałem dokladnie to samo co oglądałem na sklepie. Pol roku temu lozko, teraz meble do salonu. W obu przypadkach nie czekałem nawet tydzień. Kurierzy z DTS-u wniesli wszystko na 4 pietro bez zadyszki w niecałe 5 minut. A blok z wielkiej płyty bez windy z wąską klatką.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Cena, jakosc, kontakt, zabezpieczenie transportu

Wady

Brak

Extra informacje

Kasia / 2020-08-24

Towar zamówiony pod koniec czerwca na Agatameble.pl, 06.08.20 informacja że towar na magazynie i w przeciągu 7 dni dojdzie na ustalony adres. Kontakt z infolinią nic nie wnosi mogą jedynie wystawić monit, zero informacji o możliwym terminie dostarczenia zamówienia. Brak szacunku dla klienta. Nie ma możliwości skontaktowania się z firmą po za infolinią która w żaden sposób nie pomaga. NIE POLECAM FIRMY
Zalety

brak zalet

Wady

nieterminowość, brak informacji, niekompetencja

Extra informacje

GreK / 2020-08-24

Zamówiłem stół w salonie we Wrocławiu. Termin odbioru był dość odległy - była informacja, że nie później niż za miesiąc stół trafi do magazynu. Jakie było moje zdziwienie, gdy po wyznaczonym terminie nikt się ze sklepu nie odzywa. Zadzwoniłem a pani w sklepie powiedziała, że to dopiero kilka dni po terminie. Nie umiała powiedzieć kiedy stół przyjedzie. Ostatecznie stół dotarł dwa tygodnie po terminie, bez słowa przepraszam.

Dorota / 2020-08-22

W dniu 18 sierpnia 2020 roku (wtorek) kupiłem rogówkę w Agata Meble w Łodzi. Przyjechałem do salonu o 19:20. Wybrałem mebel, załatwiłem raty w 10 minut, pani z obsługi bardzo miła. Salon czynny do 20:00, ja wyszedłem o 19:50 załatwiając wszystkie sprawy włącznie z transportem. Panowie przyjechali w czwartek, dokładnie za dwa dni, wnieśli mebel, złożyli, byli bardzo uprzejmi i kompetentni. Wszystko zgodne z zamówniem, sofa mega wygodna. Chyba miałem szczęście, czytając opinie, że mebel był w magazynie. Wszystkie meble w mieszkaniu mam z Agata Meble, naprawdę nie narzekam. Oby było tak dalej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Obsługa, szybkość załatwienia spraw w salonie w Łodzi, transport przyjechał o 10:20 (termin był 10:00-14:00). Wygodny mebel, miła obsługa w salonie.

Wady

Brak

Extra informacje

Użytkuję od kilku dni narożnik. Ponad 4 lata krzesła, stół i szafkę pod telewizor. Wszystko bez zarzutów.

Ewelina / 2020-08-22

Zamówiłem i opłaciłem kanapę akceptując podany w sklepie czas oczekiwania 35 dni. Po określonym czasie brak kontaktu ze strony sklepu. Po wizycie w sklepie poinformowano mnie ze mogę spodziewać się kontaktu w sprawie w okresie do 2 dni. Nadal nic. Udałem się ponownie i znów ta sama odpowiedz. \\r\\nZa 3 wizyta otrzymałem info ze kanapa będzie w przeciągu kilku dni na magazynie. Po dotarci na magazyn po 45 dniach umówiłem transport. Kanapa dojechała uszkodzona.\\r\\nOdradzam z uwagi na brak szacunku do klienta i nie wywiązywanie się z umowy. Kontakt z obsługa klienta- Brak.
Zalety

Brak

Wady

Odradzam z uwagi na brak szacunku do klienta i nie wywiązywanie się z umowy. Kontakt z obsługa klienta- Brak.

Extra informacje

Budownictwo agata meble opinie