Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Meblarstwo
  • /
  • agata meble
  • /
  • 1

Opinie o agata meble

www.agatameble.pl

Katowice

Budownictwo agata meble opinie
Cena/Jakość
1.75
Obsługa klienta
1.55
Terminowość
1.63

Średnia ocen

1.64

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1360

dodanych opinii

 

Piotr / 2024-06-18

Szafa Toskania zaprojektowana przez ucznia 5 klasy podstawówki, płyty z wysypiska śmieci, cienkie jak papier z gazety, katastrofa. Mam 40 lat i składałem z 20 szaf ale takiego dziadostwa nigdy nie widziałem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Wsparcie / 2024-04-25

Do Pani Dyrektor w Nowym Sączy . Życzę Pani więcej kultury i poszanowania dla pracowników , a to że inwentaryzacja tak przebiegała to świadczy o tym jak została przygotowana ... przez Panią Dyrektor
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Wea / 2024-04-16

Termin dostawy zakupu nie został zmieniony na moją prośbę, w związku z tym zaproponowano mi dostarczenie towaru w pierwotnym terminie, po 3 interwencjach w biurze obsługi klienta sklepu i firmy kurierskiej udało się wynegocjować dogodny termin dostawy w "Agacie", bo z firmy dostawczej nikt nie oddzwonił i nie odpisał, do tego czasu jednak firma kurierska zatrudniana przez Agata Meble uznała, że towar został dostarczony w pierwszym terminie i nawet poprosiła o wystawienie opinii. Wcześniejsze zakupy w sklepie i dostawy bez zarzutu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

biuro obsługi klienta

Wady

firma kurierska

Extra informacje

bardzo długi czas oczekiwania na meble

Karol / 2024-04-01

Cena mebla + koszt wysyłki = PROMOCJA - w przybliżeniu cena mebla powiększona o cenę transportu i reklama WYSYŁKA GRATIS. Czy sądzą, że ludzie to idioci i nie porównują historycznie cen?
Zalety

jakość

Wady

marketingowe przekręty cen

Extra informacje

Luiza / 2024-03-20

Niby towar jest na stanie, niby wysylaja towary, a tak naprawde niczego nie mozna zamowic. Bo wysylki nie ma. Pani z Agaty mowi mi, ze moge sobie pojechac do Jeleniej Gory i odebrac artykul za 500zl, bo w Warszawie go nie ma. W kasach na Targowku panie bardzo nieuprzejme, jakby siedzialy tam za kare.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nieuprzejmosc, brak pomocy

Extra informacje

baniak / 2024-02-09

strasznie dlugo trzeba bylo czekac na wydany towar

Andrzej Bardzo rozczarowany klient / 2024-02-04

Agata Meble w moich oczach słaba firma. Nie zachęcam do robienia w niej zakupów. Po otrzymaniu narożnika zauważyłem uszkodzenie tapicerki. Jak to możliwe, że wysyła się uszkodzony towar do klienta. Gdzie w czasie pakowania byli kontrolerzy jakości. Po odebraniu towaru od razu zadzwoniłem do działu reklamacji. Później także dzwoniłem kilkakrotnie. Nagrana pani poinformowała, że w tej chwili nie mają wolnych specjalistów ale oddzwonią niezwłocznie gdy któryś będzie wolny. Narożnik odebrałem 18.01.2024 i do dnia dzisiejszego tj. 04.02.2024 nikt niezwłocznie nie oddzwonił. Tak to niestety jest jak wydaje się nasze klienta pieniądze na dofinansowanie zamożnych aktorek reklamujących towar a brak kasy dla pracowników którzy mogli by nas obsłużyć.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Dobra obsługa w samych salonach.

Wady

Jakość wyrobów oraz kontakt z firmą poniżej zera.

Extra informacje

Narożnik dziewiczy stoi od 18.01.20424 nie dotknięty.

Agata Meble nie kupuj / 2024-01-26

Szajs jakich mało zapraszamy na grupę pokrzywdzonych https://www.facebook.com/groups/284926279464865
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Jolanta / 2024-01-11

Towar zakupiony 4.11.2023. Do dziś niedostarczony. Firma. Rhenus Delivery Services. Masakra. Dwukrotnie termin dostawy odwoływany w ostatniej chwili, pomimo, że ktoś bierze urlop, żeby dostosować się do wskazanego terminu. Trzeci termin dostawy przewidziany na godz. 10.50-13.00. Panowie beztrosko przyjeżdżają o 8.00. Nic ich nie obchodzi, że byli umówieni na inną godzinę i nikogo nie ma oraz nikt nie może być jednocześnie w domu i w pracy. Rozmowy z infolinią nic nie dają. Panie nie są zainteresowane rozwiązaniem problemu i nic ich nie obchodzi, że towar dwa miesiące nie dostarczony. Odstąpiłam od umowy. Zobaczymy co będzie dalej. Jak najdalej od Agata Meble.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

wszystko

Extra informacje

Grażyna / 2024-01-04

Beznadziejna obsługa. Na infolinię nie można się dodzwonić. Anulowano mi zamówienie pomimo, że zapłaciłam zaliczkę.

Niezadowolony / 2023-12-23

Nie polecam zakupów w Agata Meble. Kupiłem wersalkę, okazało się że ma uszkodzoną tapicerkę, brakuje stopek, wypadają z niej śruby a po pojemniku na pościel latają luzem wkręty. Piszą w swoim regulaminie że towar można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. To nie prawda. Jedyne co można zrobić to złożyć reklamację i czekać 14 dni na jej rozpatrzenie. Jest to drugi wadliwy zakup w tym salonie a zarazem ostatni. Podsumowując szkoda wydawania pieniędzy w tych salonach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa klienta po sprzedaży towaru na zerowym poziomie

Extra informacje

Matt / 2023-12-21

Kategorycznie nie polecam. Brak kontaktu ze strony sklepu. Nie odpisują na email. Towar zapłacony i nie dostarczony w zadeklarowanym przedziale czasowym. Żenada !!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Laletka / 2023-12-19

Witam bardzo dziękuję pani z Lubina ,która jest profesjonalna w tym co robi .Pomogła bardzo w zakupie krzeseł i wysyłce do innego miasta ,Dziękuję za cierpliwość i poświęcenie .Pozdrawiam
Obsługa klienta
5.00

Zbigniew N / 2023-11-19

Zdecydowanie będę odradzać zakupy w tej sieci zakup dwóch małych szafek wiszących blisko 4 tyg. porazka Samo zamówienie trzeba podać dane adresowe to wyłudzanie i tworzenie bazy menedżer Agaty może zbijać bąki tylko wydrukuje zestawienie i gotowe rynek rozeznany. A wystarczy numer telefonu i zaliczka tym bardziej że odbiór ma być w sklepie , ale pewnie bedą wycieki z bazy i sprzedają dane.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Ewelina / 2023-11-14

Szczerze nie polecam, jestem strasznie rozczarowana. Totalna porażka, zamówiliśmy szafy adbox, dwa elementy nienawiercone. Panowie od montażu po zobaczeniu naklejek na kartonach od razu wiedzieli, że nie da się jej skręcić bo została wypuszczona trefna partia. Agata meble zamiast od razu naprawić swój błąd przesyła wadliwe elementy których nie da się skręcić. Trzeba zrobić reklamację na która oczywiście czas odpowiedzi 14 dni potem kolejny tydzień aż ponownie dostracza wadliwy element i kolejny tydzień albo dwa w oczekiwaniu na montaż. I w ten sposób czekam już półtora miesiąca aby zakończyć remont. Dodatkowo kontakt z działem reklamacji jest uciążliwy, zamówiliśmy dostawę i montaż nikt nic nie wie o ponownym montażu zareklamowanych elementów w kółko każą przesyłać te same dokumenty, mimo że wszystko powinno mieć w systemie zupełnie jakby licząc na to że ktoś owy dokument wyrzucił i nie będą musieli wywiązać się z umowy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Agnieszka / 2023-09-29

Obsługa w Opolu na dziale z narożnikami na piętrze straszna. Nikogo nie obchodzi klient,obsługa świetnie bawi się na komórkach czy komputerze byleby nie podejść do klienta. Nie zależy nikomu na tym żeby coś sprzedać. Porażka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Obsługa do bani

Extra informacje

ola / 2023-09-20

.Towar zakupiony 4 września 2023. Do dnia dzisiejszego niedostarczony. Pierwszy termin dostawy  13.09.23 - firma. Rhenus Delivery Services. Czas dostawy od 8 do 20. Wybieram dzień urlopu. Czekam cały dzień ,  a firma totalnie mnie lekceważy. Żadnego telefonu informacji że zlecenie nie zostanie zrealizowane.  Dzwonię na infolinie do przewoźnika. Bezczelna konsultantka zapewniała ,że będzie ktoś się kontaktować w tej sprawie. Czas oczekiwania na połączenie 30 min. Dzwonię na Wasza infolinię  Procedury - zapytanie do przewoźnika ze strony konsultantki sklepu Agata.  Na odpowiedz czekam kolejnych parę dni. W końcu ustalony termin drugiej dostawy 20.09.23 Skrócony przedział oczekiwania od 14 do 20. Radość klienta nie muszę przecież siedzieć i czekać na dzwonek szanownego PANA kierowcy. Radość jednak trwa krótko. Śledzę link z przesyłką co godz . Nie ma żadnego postępu.  Towar grzecznie leży w magazynie.   Godz 16,56 telefon do przewoźnika  .  Uzyskuję odpowiedź -czekać cierpliwie,  kurier realizujący zlecenie jest w trasie. przekażą informację kierowcy aby się skontaktował.  Następnie wykonuje telefon  na infolinie Agata. Odpowiedz konsultantki- złoży zapytanie w tej sprawie. Godz 20 kolejne zapytanie na infolini Agata. Ta sama informacja ze zgłoszenie zostało wysłane. do przewoźnika .Na pytanie czy mogę odebrać sobie towar ze sklepu stacjonarnego uzyskuje odpowiedź ,że nie ma takiej możliwości.  Otrzymuję dodatkowo informację o możliwości odstąpienia od umowy z zaznaczeniem ,że mogę zostać obciążona dodatkowymi kosztami za transport powrotny stołu do magazynu centralnego.  Jestem zbulwersowana sposobem traktowania klienta. Żadna ze stron nie zrobiła nic abym poczuła, że komuś zależy na rozwiązaniu sprawy.
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

ANNA / 2023-09-06

Ja tez jestem bardzo niezadowolona z zakupow w Agata Meble we Wroclawiu. Firma gwarantuje 15 lat gwarancji na niektore meble kuchenne, a nie przyjmuje reklamacji nawet jesli sama organizuje dostawę i poleca firmy montujace. Mielismy taki przypadek z 3 elementami frontami. Calkowity koszt zakupu w AM okolo 900 pln, czyli pewnie koszt AM to okolo 400 PLN, a Pani kierownik dzialu reklamacji i serwisu P. Kamila Szulikowska odrzuca reklamacje bo wady jakie powstaly nie mogly byc na etapie produkcji ani sprzedazy..... Mi byloby wstyd pisac cos takiego komus, kto zaplacil 25.000 PLN za meble. ŻENADA
Cena/Jakość
Obsługa klienta
2.50
Zalety

mily sprzedawca

Wady

cena, jakosc, traktowanie klienta

Extra informacje

6 dni

Krzychu / 2023-06-24

Salon Agata Meble to kompletna porażka. Stół zakupiony 24.03.2023 zapłacona zaliczka i według sklepu czas realizacji to 4 tygodnie. Dziś jest 24.06.2023 i od 8 tygodni dostaje co tydzień informacje o OSTATECZNYM terminie dostawy przesuwanym o tydzień. Z 4 tygodni dostawy zrobiły się już 3 miesiące i nie wiadomo kiedy otrzymam zamowienie. Napewno są to ostatnie zakupy w tym nieszczęsnym sklepie. A podejście do zbywania klienta i oszukiwanie że wykonawca stołu zapewnił o dostarczeniu produktu na konkretny termin jest śmieszna. NIE POLECAM I OMUJAĆ Z DALEKA TYCH NIEPROFESJONALNYCH SPRZEDAWCÓW
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Nie ma bo nawet nie otrzymałem produktu

Extra informacje

0

Krzysztof / 2023-05-23

W skrócie: sprzedali łóżko z niepasującym do niego stelażem i nie chcą tego rozwiązać szybko, tylko każą czekać co najmniej 1,5 tygodnia na wymianę niepasującego elementu. Dla tych, którzy chcą poczytać i się pośmiać: kupiłem w salonie w Lublinie łóżko z pojemnikiem i stelażem. Przyszło nawet szybko, po czym po złożeniu ramy łóżka okazało się, że stelaż na materac jest o 10 cm za duży, do tego rączka do otwierania jest w innym kolorze niż reszta łóżka. Słowem, jedno pudełko było z innego mebla. Składam reklamację przez telefon, obiecują, że oddzwonią, nie oddzwaniają. Jadę do salonu. W dziale reklamacji informują mnie, że najpierw muszą sprawdzić, czy to magazyn coś pomylił, czy producent. Okazuje się, że producent. I teraz się zaczyna: w magazynie nie mają stelażu na wymianę i muszą ściągnąć od producenta. Informuję, że stelaż jest mi potrzebny na już, gdyż zostanę bez łóżka w nowym mieszkaniu. Pani z reklamacji na to z niewzruszoną miną, że (dziś jest poniedziałek) oni najwcześniej w czwartek będą wiedzieć, kiedy producent dostarczy część, ale najwcześniej dostarczy ją w następny czwartek. Najwcześniej, dlatego, że ostatnio robił im dostawę i kolejna jest właśnie wtedy. W 2023 r., gdy z drugiego końca Polski można kurierem ściągnąć każdą rzecz w 24 godziny wielka firma Agata Meble, która ma reklamy w telewizji i internecie i billboardy w każdym mieście nie zamówi kuriera, żeby wymienić część mebla, który a który z ich winy jest niekompletny. Nie wyślą po niego swojego samochodu. Muszą czekać, aż dostarczy im go producent przy okazji innej dostawy. I teraz jeszcze jeden dowód olewania klienta przez tę firmę: jak już ta część przyjdzie, muszę sobie sam po nią przyjechać, albo oni ją dostarczą, ale też nie od razu, tylko tak mniej więcej za dwa dni od dostarczenia do nich, podobnie odbiorą wtedy część złą, chyba że sam im przywiozę. Nie usłyszałem słowa "przepraszam", nie zaproponowano mi żadnej rekompensaty, np. w formie gratisowego montażu stelaża. Od początku byłem traktowany na zasadzie: "ciesz się, że w ogóle się tobą zajmujemy, ale zajmiemy się na naszych warunkach, a ty nie masz nic do powiedzenia". Jeszcze próbowali mnie przekonać, że to nie ich wina, tylko producenta. A kto sprzedaje meble, nie sprawdzając, czy ich części do siebie pasują? No ale jak się idzie w ilość, a nie w jakość, to taki jest efekt. Oczywiście, nie mogę zwrócić całego łóżka, bo już zacząłem je składać Słowem, śpij sobie na podłodze jakieś dwa tygodnie co najmniej, bo dla nas jesteś tylko statystyką, może załatwimy twoją sprawę jakoś przy okazji. A pewnie skończy się tak, że sam będę te 40 części stelaża skracał piłą, żeby pasował, i wymienię sobie materiałowy uchwyt na ten we właściwym kolorze. Albo będę czekał i spał na podłodze trzy miesiące. Ewentualnie trzymaj sobie ramę łóżka i patrz na nią jak już cię plecy będą boleć od spania na podłodze, a w końcu wyrzuć na śmietnik, czyli wyrzuć w błoto 4,5 tysiąca i kup łóżko w normalnej firmie, gdzie szanują klienta, i jak coś pomylą, to jak najszybciej starają się to naprawić, a zwykle wcale się nie mylą. Nie dajcie się zwieść reklamom, jaki to cudowny sklep. To jest, jak powiedziałem przed trzaśnięciem drzwiami w dziale reklamacji, bałagan, jakiego nie widziałem i każdemu będę to mówił. Zero szacunku dla klienta. Mili są do momentu, gdy im zapłacisz. Ach, bym zapomniał. Przy okazji tego zamówienia kupiłem dwa takie same krzesła. Wysłali dwa różne, na zwrot pieniędzy chcą wszystkich możliwych dokumentów. Naprawdę, omijajcie ten salon z daleka, konkurencja jest o wiele lepsza.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko, a przede wszystkim traktowanie klienta

Extra informacje

Budownictwo agata meble opinie