Ostatnio brałem auto w leasing przez AAA i muszę przyznać, że cały temat okazał się dużo prostszy, niż zakładałem. Jechałem z myślą, że pewnie spędzę pół dnia na papierach i liczeniu rat, a finalnie wszystko poszło całkiem sprawnie. Na miejscu znalazłem samochód, który od razu wpadł mi w oko, więc zacząłem dopytywać o możliwości finansowania. Pracownik spokojnie wszystko wyjaśnił, bez używania miliona skomplikowanych terminów, których i tak nikt normalny nie rozumie. Mogłem porównać różne opcje i wybrać taką, która faktycznie miała sens. Duży plus za to, że nikt nie naciskał i nie próbował na siłę przekonać mnie do droższej wersji. Formalności poszły całkiem szybko, a ja byłem na bieżąco informowany co i jak. Sam odbiór auta przebiegł bez problemów i zgodnie z ustaleniami. Samochód prezentował się bardzo dobrze i do tej pory sprawuje się bez zarzutu. Najbardziej podobało mi się to, że nie musiałem sam biegać po różnych miejscach i wszystkiego organizować na własną rękę. Cały proces był naprawdę wygodny. Jeśli ktoś myśli o aucie w leasingu i nie chce tracić czasu na niepotrzebne zamieszanie, to warto tam zajrzeć. Ja wyjechałem zadowolony i przede wszystkim z nowym autem, a o to przecież chodziło. Polecam
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen