Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Edukacja
  • /
  • Szkoły językowe
  • /
  • Zadania
  • /
  • 1

Opinie o Zadania

www.zadania.pl

Edukacja Zadania opinie
Obsługa klienta
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Piotr / 2023-02-25

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie bez zarzutu. Jak najbardziej mogę polecić, wielkie dzięki i zostawiam komplet *****.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Mariola / 2023-01-22

Sfokusowana na kliencie ekipa, najwyższa jakość, sprawna wysyłka, ceny według mnie akceptowalne. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. Cieszę się, że taka firma działa tak blisko mnie.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Marianna / 2022-09-26

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz usunięte przez moderatora witryny. Tutaj wszelkie moje wypowiedzi widać niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Andżelika / 2022-01-15

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat kupionych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jak widzę, że ktoś ma niemal tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Edukacja Zadania opinie