Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Elektroakustyczne
  • /
  • Yamaha T.Burton Pally J-CE
  • /
  • 1

Opinie o Yamaha T.Burton Pally J-CE

Instrumenty muzyczne Yamaha T.Burton Pally J-CE opinie
Brzmienie
4.5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
3.5
Osprzęt, materiały
4

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

2

dodanych opinii

 

~Daniel / 2007-09-02

Mam ją również od paru dni. Przy zakupie trzeba uważać na dokładność stroju (dobrze sprawdzić na wyższych progach - pomaga tu tuner pokładowy). Moja niestety miała problemy ze strojem. Specem nie jestem, ale to najlepsze, co znalazłem w tej półce cenowej w trójmoieście. Troszkę twardsza od Takamine:). Jeśli mogę dalej coś doradzić, to nie bierzcie jej bez twardego pokrowca (nawet jeśli go wam obiecują na następny dzień) - mahoń wydaje mi się miękki, gitarka boi się podróży (nawet tak krótkich jak Gdynia-Gdańsk). Generalnie kupiłem ją jako wół roboczy - animacyjno-pielgrzymkowy. Jak na razie się sprawdza. Jazzu w Operze Leśnej nie zagram, ale jak na te pieniądze to bomba. I jeszcze jedno - nie widziałem zbyt wielu (albo żanych:) gitar z mahoniu w tej klasie. Dla zwolenników ciemnego brzmienia (np. mnie) - super. I jeszcze do tego ładna:).
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.00
Zalety

CENA, wygląd, wyposażenie

Wady

precyzja wykonania

Extra informacje

720 zł

~ViKing / 2007-07-10

gitare zakupilem niedawno jest to 7 gitara ktora mialem i generalnie jest to jedna z lepszych gitar akustycznych jakie trzymalem w reku, cudownie dopasowany gryf, rewelacyjne brzmienie, nadaje sie i do ballad w stylu metallicy czy him'a jak rowniez bluesa, i oczywiscie ogniskowych przyspiewak ponad powiekszone pudlo robi wrazenie i ten kolor:D co do osprzetu to nie zdarzylem wyprobowac ale gadzet w postacie tunera jest rewelacyjny:D Brzmienie 5 / 5 Jakość wykonania 4 / 5 Osprzęt, materiały 4 / 5 Cena/Jakość 5 / 5 Ocena opinii: 12 Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją! strona 1 z 1 Pytania i odpowiedzi Dodaj pytanie »
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

duzo ich jest:D

Wady

moim zdaniem troszke za miekkie drewno i lakier, trzeba uwazac i gitara sprawia wrazenie bardzo delikatnej

Extra informacje

mam ja od 5 dni kupilem za 621,6 (20% upust, promocja w salonie Riff Brzmienie 5 / 5 Jakość wykonania 4 / 5 Osprzęt, materiały 4 / 5 Cena/Jakość 5 / 5 Ocena opinii: 12 Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją! strona 1 z 1

Instrumenty muzyczne Yamaha T.Burton Pally J-CE opinie