Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Syntezatory
  • /
  • Yamaha MOTIF ES7
  • /
  • 1

Opinie o Yamaha MOTIF ES7

Instrumenty muzyczne Yamaha MOTIF ES7 opinie
Brzmienie
3.5
Cena/Jakość
2.5
Jakość wykonania
1
Wytrzymałość
2

Średnia ocen

2.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

~Yamahowiec i antykorgowiec / 2010-09-15

NIesamowite brzmienie! idealny na imieniny, chałtury czy nawet do mini studia....Realistyczne dźwięki połaczone z wysoką polifonią oddają niesamowity efekt..5/5 należy sie za wszystko... Niech ludzie mowia co chca..ale yamaha to yamaha i juz...

~TOMEK / 2010-03-13

MOTIF, czy serie S klasy keyborda np s900 s 910 plus tyrosy , mają barwe pianinka i fortepianu bardzo ladną wyjętą ze stage piano s 90 .Jak za takie pieniądze to nie ma co narzekać! Ponieważ są droższe parapety !
Zalety

Barwy Piano, organy , smyki - idealne , wyjscie na naglosnienie dobry sygnał, zgrabna konstrukcja.

Wady

Mała edycyjnośc barw i powolny jest dosyć , wyświetlacz marny i guziki do sterowania nieładne i troche mogły byc lepiej rozmieszczone. Klawisze nie jest to fortepianowy system tylko taka jakas imitacja mam wrazenie ze w tyros 3 lepsze są.

Extra informacje

12 miesiecy

~thepianist / 2007-03-05

yamaha jak zwykle sie nie postarala. niestety ogromny moloch jakim jest ta firma, sprzyja nicnierobieniu. wszystkie modele motif byly przedmiotem mojej parotygodniowej proby, ktora po raz kolejny udowodnila mi,ze nie warto inwestowac w ta firme a przynajmniej nie w jej klawiszowe produkty. samplowanie brzmien fortepianowych to jakas paranoja, brzmia malowiarygodnie, jak zwykle gora zalatujaca piachem, gdzie w tym wszystkim oddanie realizmu soundu fortepianu???
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
1.50

~Daffy / 2006-04-19

Naprawde brzmienia godne uwagi! goraco polecam to cos dla tych ktorzy szukaja stylu bizarrowskiego a takze roznorodnosci w b.dobrym wykonaniu jakim jest ten klawisz
Brzmienie
Cena/Jakość
4.50

Instrumenty muzyczne Yamaha MOTIF ES7 opinie