Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • XANTOS Internet Services
  • /
  • 1

Opinie o XANTOS Internet Services

Internet XANTOS Internet Services opinie
Cena
5
Niezawodność
5
Obsługa klienta
5
Parametry
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Jan / 2023-01-15

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny jak dla mnie naprawdę niskie. Jak najbardziej polecam, bardzo dziękuję i zostawiam komplet *****.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Franciszek / 2023-01-06

Wykwalifikowana kadra, znakomita jakość, błyskawiczna dostawa, ceny w mojej opinii niższe niż u konkurencji. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

~Doduś / 2015-04-23

Zdecydowanie nie polecam tej sieci, lepiej nie mieć nic do czynienia z xantos. Dotej pory myślałem, że internet z komórek to porażka, ale xantos przebija nawet ich. Beznadziejna obsługa klienta, która nie potrafi udzielić odpowiedzi na żadne pytanie. Poprzez kontakt mailowy nie udzielają odpowiedzi na podstawowe pytania, np. jaka jest kwota do zapłaty za fakturę, i każą dzwonić na telefoniczne biuro obsługi Jakość usług też zostawia bardzo wiele do życzenia. Prędkość internetu to porażka np, podczas oglądania youtube w średniej jakości film co chwilę się buforuje, często niedoczytuje stron, poczty nie da się wysłać. Co chwila nie ma wogóle internetu przez kilka godzin. Tylko czekam jak mi się skończy u nich umowa. Nie chce ich więcej widziećWadyCo chwila nie ma wogóle internetu przez kilka godzin.
Zalety

Wady

Co chwila nie ma wogóle internetu przez kilka godzin.

Extra informacje

Internet XANTOS Internet Services opinie