Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • WolnaRandka Bydgoszcz
  • /
  • 1

Opinie o WolnaRandka Bydgoszcz

www.wolnarandka.pl/anonse/bydgoszcz

Bydgoszcz

Internet WolnaRandka Bydgoszcz  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Diana / 2023-01-29

Sfokusowana na kliencie ekipa, najwyższa jakość, sprawna wysyłka, ceny według mnie jak najbardziej w porządku. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Zenon / 2023-01-12

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam, dzięki i ode mnie macie najwyższą ocenę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Gerard / 2022-05-18

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam na ten portal i czytam komentarze innych użytkowników na temat konkretnego sklepu online i interesującego mnie wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Filip / 2022-01-15

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego wykonawcy. Wielkim atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Internet WolnaRandka Bydgoszcz opinie