Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Stacje obsługi i warsztaty
  • /
  • Wasilewski i Syn Sp. z o.o. Dealer Nissan
  • /
  • 1

Opinie o Wasilewski i Syn Sp. z o.o. Dealer Nissan

wasilewskiisyn.pl

Ełk

Motoryzacja Wasilewski i Syn Sp. z o.o. Dealer Nissan opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

Darek / 2023-08-08

Szkoda ze nie wymieniacie, oleju, filtrów, płynów itd. Ale za to dobrze podmieniacie części, akcesoria takie jak, akumulator, nawigacje, pokrywy silnika na stare ze szrotu. Tak jak pisałem na forach i tak zrobiłem, nie kupiłem już trzeciego nissana. Wiem że usuniecie, to nie tylko tu poszło. Mam nadzieje że przy okazji redukcji etatu opiekun mego auta będzie zwolniony, a może już nie pracuje. Taka podpowiedź dla szefa, bez wyprawki. Podstawa dobra do zwolnienia za porozumieniem stron. No chyba że szef pozwala na takie przekręty. To ok.
Zalety

Po każdej wizycie w sewisie auto zyskuje 20 km więcej.

Wady

Za 1300zł umete i odkurzone auto, ale nie dokładnie.

Extra informacje

Auto z salonu serwis w Ełu 2 lata a filtr powietrza jak z komina ciepłowni, mechanik dziwił się że auto odpalało.

Oskar / 2023-01-25

Empatyczna kadra, świetna jakość, błyskawiczna dostawa, ceny uważam że bez zarzutu. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.

Agata / 2023-01-13

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny według mnie w porządku. W 100% mogę polecić, dziękuję i daję 5 gwiazdek.

Sebastian / 2022-06-15

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Henryk / 2022-04-05

Nie tylko piszę tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę rzetelną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.

Motoryzacja Wasilewski i Syn Sp. z o.o. Dealer Nissan opinie