Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Elektryczne
  • /
  • Vintage V100 Icon
  • /
  • 1

Opinie o Vintage V100 Icon

Instrumenty muzyczne Vintage V100 Icon opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
4.67
Osprzęt, materiały
4.67

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Iga / 2023-02-01

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie ok. W 100% polecam, wielkie dzięki i zostawiam komplet *****.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Janina / 2023-01-31

Życzliwa kadra, zadowalająca jakość, błyskawiczna dostawa, ceny jak dla mnie bez zastrzeżeń. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Saevel / 2010-05-08

Gram na tej gitarze od 2 lat, materiały użyte do jej produkcji są bardzo dobre, osprzęt również (przystawki sprawdzają się w strojeniach od standardu po te zdecydowanie niższe np. drop C choć tam już rewelacji wielkiej nie ma.) Progi równo nabite, osprzęt dobrej jakości, dwa mankamenty rzucają mi się jednak w oczy - po pierwsze to klucze ala "Gibson Vintage", mają tendencję do dość szybkiego puszczania stroju, ale zdarza się to sporadycznie i wystarczy podstroić. Drugi to problem z wyregulowaniem krzywizny gryfu aczkolwiek tutaj jest to drobny defekt dający się oglądać z przymrużeniem oka. Na dobrym wzmacniaczu, a w tym czasie grywałem na kilku od maleńkich po całkiem porządne konstrukcje pokazuje swój pazur i to iż śmiało może konkurować z droższymi wiosłami. Jeśli chodzi o LP to w tej cenie, ciężko znaleźć coś lepszego...wiem co mówię hehe. Ach, no i kwestia czy komuś odpowiada "awangardowy wygląd" mam na myśli "postarzanie". Mimo wszystko bardzo polecam.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

*Wygodny profil gryfu '50*Niezły osprzęt*wklejany gryf*Długi sustain *Selektywne przystawki*Dobre drewno*Nieźle nabite progi*Matowy lakier i bardzo ładny żywy kolor*Całokształt wizualnie;)

Wady

*Sporadyczne problemy z trzymaniem stroju*Niewielkie mankamenty wykończenia (np. przy markerach czy bindingu)

Extra informacje

2,5 roku --> 1400zł

Instrumenty muzyczne Vintage V100 Icon opinie