Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Ubezpieczenia na życie
  • /
  • Uniqa Na Życie
  • /
  • 1

Opinie o Uniqa Na Życie

Finanse Uniqa Na Życie opinie
Cena/Jakość
3
Obsługa klienta
3
Oferta
3

Średnia ocen

3.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

7

dodanych opinii

 

karolina / 2022-08-15

Polecam! Bardzo dobra oferta, działają sprawnie jeśli coś się dzieje, są frontem do klienta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Monia s. / 2022-06-08

Ja polecam Uniqa! Zalało mi mieszkanie i raz, dwa wszystko udało mi się załatwić z odszkodowaniem. Obsługa na wysokim poziomie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Agata / 2022-01-26

Mam ubezpiecznie w tej firmie i nie mogę narzekać. Niestety skręciłam nogę i musiałam jeździć na rehabilitację, nie tylko dostałam świadczenie bardzo szybko, ale jeszcze pomogli mi ze sprzętem tj kulami. Dzięki temu szybko doszłam do siebie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

~Barbara / 2017-07-20

Nie polecam. Mam wykupione ubezpieczenie do karty kredytowej w firmie Uniqa. Zakres ubezpieczeń w certyfikatu obejmuje ryzyko utraty pracy,czasowej niezdolności do pracy, hospitalizacji, hospitalizacji wskutek NW i comiesięcznie naliczane mi są składki które de facto terminowo opłacam. Niestety miałam wypadek i przebywam na zwolnieniu lekarskim. Ubezpieczyciel, który chętnie operuje pieniążkami z moich składek odmówił mi wypłaty, ponieważ stwierdził, że zakres ubezpieczeń objętych w certyfikacie jego nie dotyczy. Reasumując – polisa jest tylko i wyłącznie po to , by odprowadzać składki a nie korzystać przepadkiem z należnych praw. Strata pieniędzy. Gdybym sobie co miesiąc odkładała tą kwotę, to przynajmniej miałabym pewne pieniążki na wypadek zdarzeń losowych. Nie duże bo kilkaset złotych ale przynajmniej coś a nie zbędne nerwy. Nadmienię, że ubezpieczyciel ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku a w moim przypadku w 34 dniu Likwidator nie zdążył zapoznać się ze sprawą, ale co dziwne wydał decyzję odmowną o której mnie nie poinformowano przez kolejne 8 dni. Decyzję poznałam za pośrednictwem infolinii.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak jakichkolwiek zalet

Wady

unikanie wypłaty odszkodowania. Nierzetelne informacje. Opieszałość Likwidatorów

Extra informacje

~Wsciekla na Uniqe. / 2017-05-22

UNIQA jest mistrzem w unikaniu wyplat odszkodowania.Uleglam wypadkowi na schodach bez swiatla.Jeszcze z powodu choroby po wypadku .nie zglosilam szkody do nich.tylko do S.M.PIAST a juz dostalam odmowe oparta na kuriozalnym rozumowaniu.ze jezeli nie bylo swiatla na korytarzu.to moja wina .ze nie bylo i ze spadlam ze schodow.bo powinnam pilnowac.zeby bylo.Zlozylam zazalenie na te decyzje i do dzisiaj po 34 dniach nie raczyli odpowiedziec.

~Kasia / 2016-06-07

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!płace składki od 16 lat-miałam wypadek-trafiłam na podotowie ,nie zlecono przeswietenia kolan-podczas upadku naruszyłam łąkotę która po paru msc rozleciała się-leczono mnie rok w koncu trafiłam na stól operacyjny rok na L4 .Z,lozyłam dokumenty o odszkodowanie odmowiono mi-stwierdzono ze nie było związku między upadkiem-a uszkodzeniem łąkotki!w/g nich łąkota uszkodziła się ot tak sobie -i odmowa odszkodowania ,robiłam odwołania ,w tej chwili nawet nie odpisują ,ostatnio wymyslili że specjalnie miałam wypadek-jasne i z checia dałam sie zoperowac sie pytam po cholere płaciłam przez 16 lat składki?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

nie ma takich

Wady

nie wypłacają naleznego odszkodoawnia

Extra informacje

16 lat po 62 zł

~brak słow / 2014-09-23

zlodzieje,zlodzieje i jeszcze raz zlodzieje.Maz ubezpieczyl sie na wypadek smierci i ubezpieczenie stoi na mnie i dzieci.W maju maz zmarł a na poczatku czerwca wyslalam papiery do uniqi,do tej pory a jest 23 wrzesien nie otrzymalam pieniedzy z ubezpieczenia.Jak dzwonie i sie pytam to ciagle mi mowia ze brakuje a to xera dowodu a to aktu agonu itp.Ja wysłałam im wszystkie papiery a oni ciagle maja jakies ale.Co do dzwonienia to jak rozmawiam z jedna pania to mowi mi ze pieniadze zostana wyslane jutro gdy dzwonie dnia nastepnego i rozmawiam z inna pania to mowi co innego.Juz 3 razy podałam im swojego e-maila do kontaktu i mowia mie ze wysyłaja wiadomosci do mnie a ja nic nie otrzymuje.Pracuja tam niekompetetne osoby ktore nie wiedza co mowia.Odradzam ubezpieczania czegokolwiek w tej firmie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Finanse Uniqa Na Życie opinie