Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Roboty kuchenne
  • /
  • Thermomix TM31
  • /
  • 1

Opinie o Thermomix TM31

AGD Thermomix TM31 opinie
Cena/Jakość
4.33
Głośność
3
Jakość wykonania
4.67
Wyposażenie
5

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~kasiek / 2016-04-19

Witam Thermomix znałam już długo cena jednak była zaporowa.Dwa lata temu czekała nas zmiany ana mieszkanie i okazało się że moje przyszłe mieszkanie ma mikro kuchnie Plus dwoje małych dzieci kupiłam na raty Maz był zły stwierdzi że na pewno nie będę używać. Robię wszystko zaczęłam piec ciasta bo z nim to jest łatwe obiady. Ja robię nim wszystko i ciężko tydzień przetrwać bez niego.Mąż zmienił zdanie i powiedział że to była dobra inwestycja
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Wyposażenie
3.75
Zalety

Robi wszystko i bywa nie zastąpiony

Wady

Cena

Extra informacje

~Grazyna / 2016-04-19

Nie wyobrażam sobie pracy w kuchni bez niego.niezastąpiony
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Wyposażenie
4.50

~KrystynaZ / 2016-04-19

Mojego Thermomixa kupił dla mnie mąż. Byliśmy wspólnie na prezentacji u znajomej. Wtedy nie zdecydowaliśmy na zakup, bo uważałam, że to za drogie urządzenie. Mąż zrobił mi niespodziankę i skontaktował się sam z przedstawicielką Termomixa. Wziął maszyne na raty. Strasznie byłam na niego zła, ale potem z każdym użyciem maszyny złość mi mijała. Teraz właściwie nie mogę sobie wyobrazić gotowania bez Thermomiksa. Jest szybciej, zdrowiej, mniej zmywania. Zupy kremy i zwykłe, sosy, pulpety. Sama piekę chleb, kilka rodzajów, w zależności od tego na co mamy ochotę. U męża zdiagnozowano cukrzycę. Na razie leczymy ja wyłącznie dietą i Thermomiks bardzo przy tym pomaga. Zaczęłam dużo korzystać z przystawki do gotowania na parze. Wychodzą rzeczy naprawdę smaczne i pełne smaku, Mąż nie narzeka wcale na taką dietę, a glukometr przy każdym badaniu pokazuje uśmiechniętą buźkę!
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Wyposażenie
4.50
Zalety

Doskonały mielenie, wyrabianie, ubijanie. Dzięki wbudowanej wadze właściwie nie uzywam innych sprzętów w kuchni prócz noża i piekarnika.

Wady

Gdyby był trochę cichszy, byłby idealny. Ale solidne i mocne urządzenie chyba po prostu niemoże być ciche.

Extra informacje

Thermomix ciężko pracuje w mojej kuchni od 3 lat.

AGD Thermomix TM31 opinie