Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • Teton Alpinistyka Przemysłowa
  • /
  • 1

Opinie o Teton Alpinistyka Przemysłowa

teton.pl

Elbląg

Budownictwo Teton Alpinistyka Przemysłowa opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Natasza / 2023-02-25

Początkowo nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych klientów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny wg mnie adekwatne do jakości. W 100% polecam, dziękuję i ode mnie macie najwyższą ocenę.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Teresa / 2023-01-26

Wykwalifikowana obsługa, znakomita jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia niewygórowane. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Bartosz / 2021-09-28

Realizacja prac na dużych wysokościach zawsze powinna być powierzana doświadczonym oraz odpowiednio wykwalifikowanym fachowcom. Aby zadbać o pełną zgodność usług z zasadami BHP, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, warto skorzystać z pomocy firmy Teton. Jej pracownicy są w stanie sprawnie przeprowadzić montaż instalacji, oczyścić powierzchnię czy dokonać konserwacji w trudno dostępnych miejscach. Usługi alpinistyczne oferowane przez Teton realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, takich jak transport bliski czy dostęp linowy.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

alpinistyka przemysłowa, firma alpinistyczna, montaż instalacji ppoż, montaż przemysłowy, czyszczenie przemysłowe, montaż turbin wiatrowych, alpinizm przemysłowy, prace alpinistyczne

Budownictwo Teton Alpinistyka Przemysłowa opinie