Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • TestujPredkosc.pl
  • /
  • 1

Opinie o TestujPredkosc.pl

TestujPredkosc.pl

Internet TestujPredkosc.pl opinie
Cena
4.81
Niezawodność
4.81
Obsługa klienta
4.81
Parametry
4.81

Średnia ocen

4.81

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

21

dodanych opinii

 

Eryk / 2024-05-16

Zrobiłem ten test, bo po ”pożyczeniu” Internetu innym najemcom bardzo spadła jakość łącza. Seriale ścinały się, portale nie chciały się ładować itd. Było to okropnie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć na tą stronę zanim złożycie skargę do swojego operatora ;-).
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Antek / 2024-05-16

W końcu ktoś zrobił test szybkości światłowodu, który daje wyniki całkowicie nieprzekłamane. Do tego jest za free. Wykonałam go tak, jak zalecali twórcy testu i ku mojemu ogromnego zaskoczeniu okazało się, że mój Internet działa jak obiecywał operator :O!!! Nie wierzę, naprawdę... Wielkim atutem jest to, że osobno wyświetlane są szybkość downloadu, szybkość uploadu i ping. Naprawdę polecam. Nie znalazłam nigdy indziej rzetelniejszego, a do tego bezpłatnego, podobnie działającego testu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Seweryn / 2024-05-16

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości łączy, który daje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane rozwiązania. Polecam bardzo, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej prędkości łączy, jak w warunkach umowy. Niezawodny internet to fundament mojego biznesu. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Z całą pewnością nie słabiej.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Andrzej / 2024-05-16

Test prędkości łącza działający bardzo podobnie jak speed test Ookla, ale w mojej ocenie ten tutaj generuje wyniki szybciej i są one lepiej widoczne. Dodatkowo na stronie zamieszczono link do innego testera prędkości, więc można potem porównać wyniki z obu narzędzi. Korzystałem w przeszłości z rozmaitych rozwiązań do sprawdzania prędkości internetu, jak speed tester Netia (mam internet i telewizję z Netii), Speed by Ookla i speed test Komputer Świat, więc mam porównanie. Dodam tylko, że każdy miernik prędkości internetu wymaga przestrzegania instrukcji jego autorów. To niezbędne dla uzyskania wiarygodnych wyników.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Jakub / 2024-05-15

Niezależny test internetu z pomiarem buffer delay. Mierzy co trzeba i jak trzeba w bardzo krótkim czasie. Z podobnych narzędzi mogę polecić jeszcze speedomat.pl i testujnet.pl. Warto przetestować łącze 2-3 miernikami zanim złoży się skargę u operatora ????.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

dokładność

Wady

Extra informacje

Grzegorz / 2024-05-14

Wykonałem net speed test, bo nie byłem zadowolony z prędkości internetu światłowodowego. Operator obiecywał bezkonkurencyjną szybkość. W praktyce nie dało się wczytać niektórych stron, obejrzeć bez przerywania filmu na Netflixie ani tym bardziej pograć w gry online... Było to okropnie irytujące. Odłączyłem więc od sieci wszystkie urządzenia i przeprowadziłem test zgodnie z instrukcją. I co? Parametry jak w umowie. Odnalazłem winowajcę! Okazał się nim mój współlokator, zapalony gamer jak ja, korzystający z jakiejś niewiarygodnej ilości urządzeń ????.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Paweł / 2024-05-11

Jeśli potrzebny wam jest speed test internetu za darmo, ale taki dający bardziej szczegółowe wyniki, tę stronę mogę wam śmiało polecić. Interfejs jest intuicyjny, a sam test błyskawiczny. Wyniki wydają się być zgodne z rzeczywistą prędkością łącza. Dodatkowo można sprawdzić m.in. ping. Nie trzeba nic płacić ani nawet się logować. Ja jestem bardzo zadowolony.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Andrzej / 2024-05-05

Testuj Prędkość to taki obowiązkowy przegląd speed car, ale nie dla samochodów, tylko dla łącza internetowego. Usłyszałem kiedyś od informatyka, że regularne testowanie prędkości internetu jest zalecane, nawet jeśli nie planujemy zmieniać operatora ani pakietu. W toku eksploatacji mogą wystąpić zmiany w infrastrukturze i obciążeniu sieci czy zdarzyć się awarie sprzętu. Regularne wykonywanie testów pozwala mi kontrolować stabilność usługi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Greg / 2024-04-18

The best speed test for internet! It is intuitive to use also for foreigners and provides reliable results in a short time.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Anna / 2024-03-13

Jedno z moich ulubionych miejsc w sieci, a na pewno ulubiony internet test speed❤️. Wiem, że istnieje mnóstwo narzędzi do pomiaru parametrów łącza. Praktycznie każdy duży operator ma swój własny test speed. Ale ten jest niezależny i certyfikowany, mierzy aż 5 kluczowych parametrów i pozwala jednym kliknięciem udostępnić swój pomiar np. pomocy technicznej. Ja dzięki tej stronie zyskałam mocny dowód dla operatora na to, że mój domowy internet nie działa tak, jak zapisano w umowie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Caitlin / 2024-02-09

Wow, wonderful weblog structure! How long have you ever been running a blog for? you make blogging glance easy. The full glance of your site is great, as neatly as the content material! You can see similar: 69hub.pl and here 69hub.pl
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

Gamer / 2023-04-13

Jeden z niewielu programów na naszym rynku typu speed test, który oferuje miarodajne, wiarygodne i co najważniejsze powtarzalne wyniki testów prędkości. Moje zdanie jest takie że ten speedtest przedstawia rzeczywiste możliwości internetu. Jako wieloletni gracz i klient różnych, lokalnych operatorów , miałem okazję sprawdzić wszystkie znane i te mniej znane, darmowe strony do testowania prędkości łącza internetowego. Obecnie ten na tej właśnie stronie to móje ulubione narzędzie. Przedtem do testowania prędkości łącza głównie korzystałem ze speed testu T-mobile, ponieważ T-mobile speedtest dodatkowo wyświetla ocenę łącza gier on-line, ale na moje oko ten tester dość mocno zawyżał wyniki. Dlatego najlepszym jest TestujPredkosc.pl który niedość że bezpłatny to nie zawyża wyniuków. Polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Ania / 2023-03-10

Mając problemy z prędkością internetu trafiła na strone tego speedtesta. Oceniam go jak najbardziej pozytywnie. Pomógł mi rozwiązać problem i pokazać operatorowi że to nie u umnie tkwi awaria tylko po stronie operatora. Początkowo testowałam na testerze polecanym przez firmę u której mam internet, ale coś było nie hallo. Prędkość pobierania jak i wysyło wskazywało idealnie z parametrami gwarantowanymi przez operatora, a internet kulał nie potrafiłam nawet poczty sprawdzić a o oglądanie Netflixa czy słuchaniu muzyki na Spotify mogłam pomarzyć. Potestowałam różne programy typu speed test i wyglądało to tak że niektóre pokazywały za każdym razem inny wynik, inny zaś pokazywał nawet więcej niż powinna osiągać. Dobiero tester prędkości TestujPrędkość za każdym razem pokazał zbliżony do poprzedniego. Wyniki testu zostały wysłane do dostawcy i mam nadzieje że za niedługo będe mogła się cieszyć szybkim łączem.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Beata / 2023-02-14

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam, dzięki i daję 5*.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Dawid / 2023-01-31

Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi online do testowania prędkości internetu. Dostarcza ono szczegółowe informacje na temat szybkości pobierania i wysyłania danych, opóźnień (ping), a także umożliwia porównanie Twojego wyniku z wynikami innych użytkowników w Twoim regionie. Jest łatwe w użyciu i oferują dokładne wyniki testów prędkości internetu. Warto jednak pamiętać, że wyniki testów zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj łącza, odległość od nadajnika, ilość urządzeń podłączonych do sieci, itp.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Borys / 2023-01-17

Zorientowana na klienta obsługa, dobra jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny według mnie jak najbardziej ok. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Mariusz / 2022-12-22

TestujPredkosc to popularny tester prędkości, który oferuje dokładne pomiary prędkości internetowej, a także jest łatwy w obsłudze. Testuje on prędkość pobierania i wysyłania danych, a wyniki można porównać z przeciętnymi wynikami z innych regionów, co może pomóc w ocenie, czy łącze działa w oczekiwany sposób. Warto jednak pamiętać, że testy prędkości internetowej zawsze mają swoje ograniczenia i nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistą prędkość łącza. W przypadku poważniejszych problemów z jakością połączenia internetowego, konieczne może być skontaktowanie się z dostawcą internetu lub wykorzystanie bardziej zaawansowanych narzędzi diagnostycznych ponieważ samemu możemy sobie obciążyć zapchać łącze korzystając w tle z programów do ściągania lub korzystania z wielu urządzeń naraz które mocno obciążają łacze internetowe. Tak było u umnie, ale po odłaczeniu wszystkich urządzeń i wpięciu się laptopem pod główne urządzenieinternetowe speed test pokazał pozytywny wynik. Polecam narzędzie
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Grzegorz / 2022-11-23

Ważne jest, aby wybrać tester prędkości, który działa w Twoim regionie i dostarcza dokładne wyniki. Warto też upewnić się, że tester prędkości nie wprowadza błędów pomiarowych, nie zawyża i nie zaniża wyników, poprostu wskazuje prawidłowy. Ostatecznie, wybór najlepszego testera prędkości zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Możesz przetestować kilka różnych testerów prędkości i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Ja osobiście polecam ten tester prędkości ze względu na prostotę obsługi (wystarczy kliknąć testuje prędkość nie trzeba się logować i zakładać konto) jest darmowy i za każdym razem wynik jest zbliżony do poprzedniego, mimo że wykonałem pięc testów z rzędu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Aldona / 2022-09-13

Dobry speed test powinien być nie tylko łatwy w użyciu, ale także dokładny i niezawodny. Powinien przeprowadzać test prędkości w sposób zgodny z zasadami net neutrality, bez wprowadzania błędów pomiarowych. Powinien również umożliwiać testowanie prędkości łącza internetowego w różnych porach dnia, aby uzyskać bardziej realistyczne wyniki. Program do testowania powinien również umożliwiać testowanie prędkości na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach i laptopach, aby użytkownicy mieli pełny obraz prędkości swojego łącza internetowego. Dobry speed test powinien być szybki i wykonywać pomiar prędkości w krótkim czasie, co umożliwia użytkownikom szybkie i skuteczne diagnozowanie problemów z łączem internetowym i podejmowanie odpowiednich działań w celu ich rozwiązania. Taki jest właśnie TestujPredkosc.pl Polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Łukasz / 2022-08-20

Program intuicyjny bardzo prosty w obsłudze, nie trzeba być informatykiem aby obsłużyć ten speed test. Tester prędkości pokazuje wiarygodne wyniki zarówno pobierania prędkości jak i wysyłania. Testując wiele speedtestów uczucia miałem mieszane, a to pokazywało ponad wartości zapisane na umowie operatora, a to za każdym razem inny wynik. Wkońcu trafiłem na TestujPrędkość i to był strzał w dziesiątkę, każdy robiony test jest zbliżony do poprzedniego nie zawyża nie zaniża. Dzięki temu testerowi mogłem zamonitować u operatora że mam sporo przyciętą prędkość. Po tygodniu operator wszystko poprawił i wkońcu mogę się cieszyć szybkim dostępem do internetu.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00

Internet TestujPredkosc.pl opinie