Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Zestawy akustyczne
  • /
  • Tama RockStar RD-520 DS
  • /
  • 1

Opinie o Tama RockStar RD-520 DS

Instrumenty muzyczne Tama RockStar RD-520 DS opinie
Brzmienie
4.33
Cena/Jakość
4.33
Jakość wykonania
4.67
Wytrzymałość
4.67

Średnia ocen

4.50

w skali od 1 do 5.

 

Joachim / 2023-02-09

Znająca się na rzeczy kadra, fajna jakość, błyskawiczna dostawa, ceny w mojej opinii atrakcyjne. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Mirosław / 2023-01-17

Na początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych ludzi - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie opiekuna. Ceny uważam że stosunkowo niskie. Jak najbardziej polecam, dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

~yaspaddaden_penkawr / 2006-07-07

Natknąłem się na te bębny podczas poszukiwania zestwu za cene ok 3000 zł. Tama Rock Star kosztowała coś koło tego i zaskoczyła mnie na minus. Za tą kwotę mozna dostać naprawde lepsze bębny. Mapex m- nie ma się czego wstydzić w porównaniu do Tamy a proM która kosztuje niewiele więcej od "Gwiazdy Roka" bije ją na łeb... Brzmienie przeciętne nawet na dobrych naciągach, a werbel (przynajmniej ten na którym grałem) to tragedia, jedynie centralka spisywała się na 5.Wykończenie owszem ładne ale totalnie nie w moim guście. Hardware dodawany do tych bębnów to najniższa półka Tamy ,satywy cienkie stopa i hihat kiepskie. Cena co do jakości to jakaś chora proporcja. Tama to najdroższa marka obok Yamahy i Ayotte na rynku perkusyjnym. Owszem te firmy potrafią robic dobre bębny, baaa... nawet najlepsze ale na takie 10.000zł nie starczy. Szczerze nie polecam tych bębnów, no chyba, że ktoś chce "zaszpanować" tak znaną marką bo brzmieniowo bębny mogą sie schować daleko za Premierem Cabria Exlusive, Mapexem M, Gretchem a nawet Everpleyem.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
3.50

Instrumenty muzyczne Tama RockStar RD-520 DS opinie