Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • TETON clean
  • /
  • 1

Opinie o TETON clean

www.tetonclean.pl

Elbląg

Budownictwo TETON clean opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Elwira / 2023-01-09

Kompetentna załoga, wysoka jakość, szybka dostawa, ceny moim zdaniem ok. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Grażyna / 2023-01-05

Na początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych ludzi - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie opiekuna. Ceny uważam że stosunkowo niskie. Jak najbardziej polecam, dzięki i do szybkiego zobaczenia.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Bartosz / 2022-05-03

Usługi świadczone przez pracowników firmy TETON clean skupiają się na myciu, sprzątaniu, dezynfekcji oraz sanityzacji obiektów budowlanych, wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa z branży przemysłowej i spożywczej. Specjaliści wykonujący poszczególne prace posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, w tym z zakresu działań w przestrzeniach zamkniętych, alpinistyki przemysłowej czy obsługi sprzętu transportu bliskiego. Firma zapewnia kompleksową obsługę sanitarno-higieniczną przy użyciu sprawdzonych urządzeń i bezpiecznych środków chemicznych.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

alpinistyka przemysłowa, firma alpinistyczna, montaż instalacji ppoż, montaż przemysłowy, czyszczenie przemysłowe, montaż turbin wiatrowych, alpinizm przemysłowy, prace alpinistyczne

Wady

Extra informacje

Budownictwo TETON clean opinie