Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Hosting
  • /
  • Strefa.pl
  • /
  • 1

Opinie o Strefa.pl

Internet Strefa.pl opinie
Cena/Jakość
3.5
Parametry
4
Wsparcie techniczne
3
Wydajność
3.5

Średnia ocen

3.50

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

6

dodanych opinii

 

~marbak / 2016-12-06

Uciekam!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 14-stu latach??po zmianach "Syf kiła i mogiła". kiedyś prostackie ale działało - obecnie to jakiś koszmar..
Zalety

brak

Wady

szkoda czasu na wymienianie....

Extra informacje

14 lat

~doodek / 2016-10-10

od 4 dni mam nie działajacą stronę www i sparaliżowaną poczte oraz pracę mojej firmy. Przez opieszałość zespołu strefy.PL izawirtowania związane ze " zmianami" w strefa.pl .Kolejne interwencje nic nie dają ,a osoby na infolinii jak to w korporacji nic nie potrafią konkretnie powiedzieć - przesuwajac kolejne terminy .Uprzedzam przed strefa.pl i informuję , że nie pozostawię tej sprawy bez odpowiedzi i konsekwencji prawno - finansowych .Dość tego !!!!
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

~wowa52 / 2016-03-15

Wykupuję hiosting w strefa.pl od wielu lat. Nie było problemu, aż do momentu przeniesienia na tzw. nową platformę. Nagłe problemy (brak www) z uruchomieniem "nowych" www rozwiązywałem praktycznie sam, korzystając z doraźnego wsparcia BOK.Jakoś ruszyło. Natomiast usługa pocztowa to porażka. Nie rozwijając kwestii technicznych raz na kilkadziesiąt dni nie mam poczty, z wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Ja nie odbieram, a korespondenci (klienci) nie wiedzą , że nic do minie nie dochodzi (brak komunikatu błędu). Bezradność Zespołu Stref.pl jest irytująca. Darmowa usługa pocztowa w Onet ( również mam o wielu lat konto) to przy Strefie ostoja pewności i poprawności działania.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.25
Zalety

dobry hosting www

Wady

niepewna , usługa pocztowa

Extra informacje

10 lat

~user123 / 2007-05-01

Mam kontakt z ich usługami od 2 lat, na początku było super, wydajność, wsparcie techniczne i cena do jakości, parametry to były na 2 teraz są na 3 (chodzi głównie o bazę mysql strasznie mała). Do póki nie byłem ich partnerem to było OK., teraz prawie od roku jestem partnerem i muszę się wstydzić przed klientami, których namówiłem na hosting w strefa.pl i użerać się z obsługą w ich imieniu, czasem na prostą zmianę czy modyfikację ustawień serwera trzeba czekać po 2 tygodnie a to można zrobić w 5 minut, panie są faktycznie miłe, ale robią idiotów z klientów swoimi odpowiedziami, wmawiają komuś, kto się zna dziwne rzeczy lub to, że już raz ta prośba była możliwa do zrobienia a drugim razem nie jest możliwa do zrobienia.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
2.75
Zalety

wydajnosć, parametry, cena/jakość

Wady

wsparcie techniczne

Extra informacje

8 pakietów złotych po 200 + VAT

~Romek / 2007-02-20

Posiadam pakiet srebrny. Strony od jakiegoś czasu czasami się ładują czasami nie, od 2 dni w nocy serwer nie dopowiada. Jak napisalęm do BOK odpisali mi jak bym był idiotą. że sprawdzali strony i im działąją. Można zaobserwować od jakiegoś czasu kiepski transfer serwer nie odpowiada. Fakt parametry sa niezłe co do ceny, ale jak by serwer działal bez zarzutów!!! Ostatnio także zamiast stron pojawia się napis test. Wysłąłem źródło tej strony do BOK-u to jak pisalęm wcześniej zero konkretów. Jakaś miłą Pani siedzi i odpowiada miłe banały na meile. Tyle mam do powiedzienia ja jak tylko sie skończy okres hostingu zmieniam usługodawce na innego.Pozrdawiam
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.00
Zalety

ilosc miejsca, limit transferu, interfejs użytkownika

Wady

serwer pada, strony sie nie łądują, kiepska obsługa

Extra informacje

~grzesiekm / 2007-02-06

Na tym serwerze posiadamy służbową stronę internetową w złotym pakiecie za 200 zł + Vat. Bez zarzutów, dobry panel administratora, żadnego spamu. Wg mnie extra10 miesięcy; 244 zł za rok
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

10 miesięcy; 244 zł za rok

Internet Strefa.pl opinie