Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sieci handlowe
  • /
  • Sphinx
  • /
  • 1

Opinie o Sphinx

www.sphinx.pl

Piaseczno

Zakupy Sphinx opinie
Asortyment
3.33
Obsługa i reklamacje
3.67
Poziom cen
4.67

Średnia ocen

3.89

w skali od 1 do 5.

 

Sphinx opinie Sphinx
3.89 1396

Klaudia / 2021-07-19

Restyracja Spinx miała bardzo dobre opinie w Warszawie, jednakże kiedy pojechaliśmy do Częstochowy, niestety bardzo się zawiedliśmy tym jak ta praca i jedzenie wygladla. Zacznijmy od tego że nie było bardzo wiele stolików a kelnerki obsługiwały bardzo powoli, na same napoje czekaliśmy około 20 min gdzie to były proste piwa i herbata oraz woda. Nie mówiąc o przystawkach które były po dodane po kolejnych 40 min, gdzie wszystko na prawdę można zrobić dużo szybciej. Główne dania miały być podane 3 razem a jedno chwilkę później bo uprzedzono nas że czas oczekiwania powinien być powyżej godziny z powodu że MIĘSO JEST ZAMROZONE. Nie było problemu dopóki jedno danie przyszło po ok 15/20min a kolejne 3 razem po ponad godzinie. Mięso z kurczaka było zimne, momentami wydawo się że nie było wysmażone do końca, na obu talerzach. Nadawało się przynajmniej do odgrzania, stek z rear medium był wydany w każdym wydaniu od najbardziej wysmażonego do surowego idąc kawałkami dalej. Jedymch zastrzeżeń nie ma do ryby która była podoba szybko jako pierwsza i była ciepła. Rozmawiając z managerem niestety nie dało się porozomiec bo nie mówił płynnie w języku polskim a ukraińskim, gdzie konwersacja as kończyła się na tym że przecież to nie żaden problem a pierwsze danie było pomyłka. Nie ukrywam że jest to bardzo neizmaczne, nie mówiąc że każdy ma tam czas na wszystko po za odpowiednim serwisem, jedzienie jest zimne, bez smaku to jeszcze brak jakiekolwiek komunikacji z klientem. Mam nadzieję że nie w każdym sphinxie wygląda to w ten sam sposób.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.33
Zalety

Brak

Wady

Obsługa klienta, zimne nie dosmażone jedzenie, brak komunikacji z managerem, serwowanie o innych porach

Extra informacje

warszawiak100 / 2018-04-01

Restauracja jak restauracja, na plus jest to, że jest czysto a jedzenie jest dobre. Cenowo może nie jest super ale jakoś bardzo źle też nie jest. Można pójść i sprawdzić.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.33

tomasz nowel / 2018-03-19

Restauracja jest w porządku, menu nie jest za wielkie ale to dobrze, świadczy to o tym, że lepiej zaoferować mniej dań ale lepszych jakościowo. Ceny ok.
Asortyment
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00
Zalety

przystępne ceny, dobre mennu

Wady

Extra informacje

Zakupy Sphinx opinie