Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Edukacja
  • /
  • Szkoły językowe
  • /
  • Speak Up
  • /
  • 1

Opinie o Speak Up

Obsługa klienta
4.61
Oferta
4.65
Poziom cen
4.39

Średnia ocen

4.55

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

23

dodanych opinii

 

Anna / 2020-11-02

NIE POLECAM! Na początku milo i przyjemnie ale jeśli przychodzi do rezygnacji z kursu jest tragedia. Umowa ratalna jest zawierana z bankiem gdzie przy rezygnacji trzeba zapłacić dwukrotność ceny za odbytą część kursu! Gdzie w moim przypadku było to 1500 zł ekstra! Trzeba czytać dobrze umowy na co się godzicie.. nigdy więcej tu nie przyjdę i nikomu nie polecam... do tego nękają telefonami... porażka..
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
1.00

Liza / 2020-08-13

Kupiłam kurs online pod koniec marca, bo stwierdziłam że chce wykorzystać czas wolny w epidemii na naukę. Do teraz żałuję i płaczę za każda złotówką którą odłożyłam przez parę miesięcy ciężkiej pracy na ten kurs. Po pierwsze, mam dużo pytań do książki, lekcji multimedialnych i z lektorem. Mówię biegle w 3 językach i wiem jak ma wyglądać nauka obcego języka. Ta książka była tak słaba, że kosmos. Po drugie, lekcje multimedialne nic nie uczą, a ludzie na nagraniach mówią tak dziwnym angielskim, że kiedy siedziałam w pokoju z moim chłopakiem, który 2 lata studiuje w Anglii, to cały czas tylko się śmiał i przewracał oczami. Ten angielski brzmi tak nienaturalnie i w prawdziwym życiu nikt tak nie mówi. Moje pytanie: to po co się uczyć takiego angielskiego? Po trzecie, lekcje z lektorem wyglądały tak że musiałam wcześniej sama się uczyć do nich i szukać wszystkie niezbędne materiały, bo po połączeniu z grupą, lektor od razu wyskakiwał z ćwiczeniami, bez żadnego tłumaczenia tematu. I nie mówię o jednym konkretnym lektorze, bo miałam ich kilka. Po czwarte, oczywiście że nie można rezygnować z kursu, tylko trzeba wszystkie raty płacić, nawet jak się nie uczestniczy w zajęciach. Podsumowanie jest takie, że jest to kompletna porażka i jest mi tak mega smutno, że straciłam swój czas i pieniądze na tą szkołę językową.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
1.67

~Kamila / 2017-06-23

Nie mam się do czego przyczepić. Ceny w porządku. Lektorzy ogarniają i mają dużą wiedzę, a grupy nie są duże. Dobrze mi się tu uczy.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~Kamilos / 2017-05-26

Kurs dla seniorów to bardzo fajna sprawa, żeby rodzice lub dziadkowie przeżyli drugą młodość i poznali fajnych ludzi, a przede wszystkim trenowali swój mózg, co na pewno wyjdzie im na zdrowie.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~olif / 2017-05-09

jestem na kursie dla seniorów, trochę się bałam jak to będzie ale w sumei teraz jestem bardzo zadowolona, idziemy z materiałem nie za szybo ale też nie za wolno, grupa jest mała więc jakoś to się dało dostosować do tempa innych kursantów, myślałam że już nie dam rady się niczego na stare lata nauczyć a tymczasem idzie mi całkiem nieźle mam jeszcze trudnosć z akcentem
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~bokos / 2017-02-08

zajecia są spoko, atmosfera fajna, widac ze są u ludzie którzy chcą btu być a nie za karę jak to bywa na uczelni, gdzie nie spotkąłem jeszcze lektora z pasją, która by potrafila też zainteresować angielkskim, dobrze ze dostałem rabat studencki i to duży
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~orka / 2017-01-28

jak zobaczylismy ze córka ma zagrożenie z angielskiego to wpadliśmy w lekką panikę, matura tuz tuż a tu taki kiepski wynik, z drugiego jezyka też nie lepiej, postawiliśmy na angielski a ze jej koleżanka chodizła do speak up to i my ją zapisaliśmy, na szczescie ludzie którzy tam pracują potrafili ją na tyle zachęcić do języka że teraz mocno się podciągnęla i o zagrożeniu nie ma mowy, jak na razie na półrocze wychodziła jej mocna 4, jest bardzo dobrze
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~Anula / 2017-01-21

Miałam trochę wolnego czasu, więc zabrałam chłopaka i zapisaliśmy się na angielski. To było jeszcze w tamtym roku. Mieliśmy pochodzić semestr i już, ale podoba się nam tak bardzo, że nie zrezygnujemy na pewno. Potrzebowaliśmy szkoły, gdzie mówi się po angielsku, bo w pracy kontakt z językiem jest znikomy.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~krisol / 2017-01-21

Jestem w trakcie kursu przedmaturalnego w speakupie. Mega sztos! Nigdy bym nie pomyślał, że nauka angielskiego może sprawić mi przyjemność. Na bank na studiach będę chodził tu dalej.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

~Krysto / 2016-12-09

Prowadzę trzyosobową firmę spedycyjną na wschodzie Polski. Obsługujemy głównie klientów ze wschodu, więc opieramy się na znajomości rosyjskiego. Chcemy jednak rozszerzać naszą działalność, więc zapisałem się z pracownikami na kurs angielskiego do speak up, żeby nauczyć się tam słownictwa specjalistycznego, co pozwoli zdobyć nam nowych klientów.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00