Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Sony Ericsson C902
  • /
  • 1

Opinie o Sony Ericsson C902

Elektronika Sony Ericsson C902 opinie
Bateria
4
Cena/Jakość
3
Jakość wykonania
4
Parametry
4
Wyświetlacz
4.33

Średnia ocen

3.87

w skali od 1 do 5.

 

Sony Ericsson C902 opinie Sony Ericsson C902
3.87 1577

[email protected] / 2011-06-29

Opinii jest wiele. Jedna ma więcej plusów, druga minusów. SE C902 to doskonały telefon szczególnie dla osób, którym wszystko z rąk leci na ziemię. Pod tym względem jest prawie niezniszczalny. Miałem go przez ponad 2 lata i ani razu mi nie siadł po upadkach z różnych wysokości. Po jakimś czasie no cóż - klawiatura poczęła mi się odklejać. Żaden klej już tak nie kleił jak zrobiono to fabrycznie. Po jakimś czasie telefon niefortunnie upadł mi uderzając wyświetlaczem o kant ceramicznej płytki i w ten oto sposób telefon utracił LCD, ponieważ doszczętnie mi się rozbił. Aparat znakomity pomimo zaledwie 5MPix, dobrej jakości zdjęcia, Doskonały odtwarzacz mp3, działa na nim większość gier Java, posiada Bluetootha wyjątkowo często eksploatowanego. Podoba mi się fakt, że aby przesyłać pliki z PC na telefon i Vice-versa nie potrzeba żadnego softu tylko kabel USB-Telefon.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
4.80
Zalety

Wytrwały, odporny na wstrząsy, Dobrej jakości zdjęcia, Świetna jakość dźwięku z głośnika, działa dużo aplikacji Java często nawet nieprzeznaczonych na dany model, długo trzymająca bateria, posiada również drugi aparat z przodu do wideorozmów.

Wady

Słabo przytwierdzona klawiatura, łatwo porysowalna tylna klapka (pokryta jakąś świecką farbą, bo ledwo co się trzyma), mało popularna karta pamięci M2 (microSD jest tańsza i lepsza), cena dość wygórowana

Extra informacje

Kupowany w salonie za 1 zł, ale wówczas jego cena opiewała w granicach 1000zł, miałem go 2 lata

~harry pukawka / 2010-09-30

kiepski stosunek jakości do ceny, raz na gwarancji w naprawie, dobry serwis
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.80
Zalety

zgrabna sylwetka

Wady

czasami się zawiesza

Extra informacje

2 lata, kupiony w salonie ery po rabacie 399 pln nie było warto

~potworek / 2010-05-26

Jest ładny, milusi i kochany, ale zawiesił mi się na amen i oddałem go do serwisu 1 marca. Dziś jest 26 maja i nie mam go nadal. Nikt nie umie powiedzieć co się dzieje. Kupiony w Play. Znajoma ma też SE, też jej się wiesza, nie łączy rozmów - dzwoni i nie można podnieść rozmowy. Naprawiali 6 razy, ale nie chcą wymienić. Problem polega na tym, że można się tylko wyżalić w komentarzach bo w SE nie ma nikogo kto udzieli jakiejkolwiek informacji. A kupowanie telefonu z abonamentem w Play to pomyłka. Zapłacę rachunki większe o 1200 zł przez 2 lata, a sprzedawca nie umie i nie może pomóc. Nie warto ryzykować. Lepiej kup coś innego.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.00
Zalety

czarny

Wady

serwis gwarancyjny, usterki

Extra informacje

telefon mam ponad rok, kupiłem go za 1200 zł :D

Elektronika Sony Ericsson C902 opinie