Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Aparaty cyfrowe
  • /
  • Sony Cyber-shot DSC-S80
  • /
  • 1

Opinie o Sony Cyber-shot DSC-S80

Elektronika Sony Cyber-shot DSC-S80 opinie
Cena/Jakość
4
Jakość zdjęć
4
Parametry
3.5
Wyposażenie
4
Wytrzymałość
3.5

Średnia ocen

3.80

w skali od 1 do 5.

 

fotograf1 / 2007-12-26

ten aparat nie jest morze tani ale można się na uczyć na nim robić całkim fajne zdięcia mój ma już ponad 2 lat i się ani razu nie zepsuł
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
3.40
Zalety

funkcjonalna

Wady

brak polskiego menu

Extra informacje

ponad 2 lata

~witoslawb / 2007-06-08

Użytkuję ten aparat od 1,5 miesiąca. Kupiłem go za nieduże pieniądze ponieważ jest to już model nieco starszy. Przyjemne zaskoczenie to: nabyty komplet pozwala natychmiast przystąpić do robienia zdjęć po naładawaniu załączonych akumulatorów. Oczywiście w komplecie podstawowym przydałoby się dedykowane etui. Porównuję go z używanymi wcześniej aparatami Trust 1220s i Praktica dcz 5,5. O parametrach technicznych nie chcę się rozwodzić, gdyż można je znależć w internecie. Moim zdaniem aparat jest bardzo poprawny. Zdjęcia tak jak to w "sonym" są ciepłe ,nasycone kolorem, ostre. Czułość matrycy jest na tyle dobra, że udało mi się zrobić dobre zdjęcia w skrajnie różnych warunkach również przy użyciu lampy błyskowej. Dla mnie jedynym mankamentem jest brak możliwości załączenia punktowego AF w opcji pełnego automatu. Nawet przy czułości ISO 400 zaszumienie jest akceptowalne. Pozostałe funkcje i ich ograniczoność np dwupozycyjne nastawy przesłony dla sprzętu tej klasy są do zniesienia. Dla mnie większym mankamentem jest zbyt lekko obracający się przełącznik rodzajów pracy.Nie używam tego aparatu do robienia zdjęć "artystycznych". Potrzebny jest mi do dokumentowania różnych "obrazów" w pracy zawodowej i w tym się sprawdza doskonale. Mimo małej matrycy 4Mformaty zdjęć A4 są bardzo dobre.Na ustawieniu M i P również portrety i architektura wychodza bd plastycznie i "soczyście".Reasumując: polecam ten aparat nawet dla osób, które chcą "powalczyć" nie tylko na pełym automacie.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
4.20
Zalety

Jakość zdjęć, cena, zasilanie ogniwami AA

Wady

Drogie karty MS, zbyt lekko obracający się przełącznik rodzaju pracy, za mała rozdzielczość matrycy lub zbyt mały zoom optyczny.

Extra informacje

1,5 miesiąca, 350 zł

Elektronika Sony Cyber-shot DSC-S80 opinie