Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Zestawy akustyczne
  • /
  • Sonor Force 505 Stage FSH 5255
  • /
  • 1

Opinie o Sonor Force 505 Stage FSH 5255

Instrumenty muzyczne Sonor Force 505 Stage FSH 5255 opinie
Brzmienie
4
Cena/Jakość
4
Jakość wykonania
4.5
Wytrzymałość
4.5

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

2

dodanych opinii

 

~Młody / 2009-02-13

Sam taki mam tylko że wiśniowy;) Polecam
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.50

~Zielony / 2007-04-18

FSH 505 moim zdaniem to produkt dobry dla początkujących i srednio zawansowanych perkusistów. Złożenie zestawu to pestka nawet dla "zielonych". Dużym plusem jest cena - ok. 1400 zł. Za takie pieniądze u konkurencji nie kupi się lepszego zestawu. Bebny sa bardzo starannie wykonane i zapakowane, tak że nie ma prawa coś stać się najmniejszej cżęści zestawu w zapakowanych kartonach. Statyw werblowy oraz prosty bardzo solidne i stabilne, stopa pojedyńcza, szybka i łatwa w grze. Dla mnie minusem jest jednak średnia jakość dźwięków wydostających się z "garów". Napewno nie zachwyca w tym dudnienie i trudności z nastrojeniem centrali. Naciągi od razu nadają się do wymiany. Beby co mnie nieco zdziwiło na początku, nie jak by mogło się zdawać, zrobione w Niemczech (bo Sonor to firma niemiecka) lecz.. w Chinach. No cóż... Widocznie dzięki temu potaniały:)Podsumowując - polecam - dobre gary na poczatek i do kontynuowania nauki, później zalecam wymianę na coś z wyższej półki.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.00
Zalety

+ tani w stosunku do jakości i wytrzymałości+ b. dobry jakościowo osprzęt+ łatwość strojenia+ stabilna stopa i bass drum+ wytrzymałość+ dbałość o szczegóły producenta+ wizualnie - bije na głowę często droższe zestawy

Wady

- problemy ze strojeniem centrali- tylko jeden statyw prosty, brak łamanych w zestawie- fabryczne naciągi słabe jakościowo- czasami problemy z tom-holderami- na czarnej okleinie bardzo widoczny osiadający kurz- metalowy werbel (dla niektórych to plus, ja wolę drewniane)

Extra informacje

okolo 6 miesięcy

Instrumenty muzyczne Sonor Force 505 Stage FSH 5255 opinie