Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • Smeg FAB 28 P
  • /
  • 1

Opinie o Smeg FAB 28 P

AGD Smeg FAB 28 P opinie
Cena/Jakość
3.67
Głośność
4.33
Jakość wykonania
3.67
Parametry
4.67

Średnia ocen

4.08

w skali od 1 do 5.

 

Michalina / 2023-02-12

Początkowo nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych klientów - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces zamówienia przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny wg mnie naprawdę niewygórowane. W 100% mogę polecić, dziękuję i z przyjemnością wystawiam 5*.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Kazimierz / 2023-01-06

Zorientowana na klienta załoga, rewelacyjna jakość, szybka dostawa, ceny moim zdaniem przystępne. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

~darkam / 2008-08-17

Wszystko w srodku jest slabej jakosci, uchwyty szybko się łamią, uszczelki są nieszczelne, po 5 latach lodówka nadaje się do wymiany. Najgorsze jest to ze nigdzie w Polsce nie mozna dostac chociażby uchwytu od drzwi zamrażalki, pólek na drzwi które pekają od ciężaru soku owocowego w kartonie itd,itp. Zastanawaim się nad wyrzuceniem jej przez okno i zakupieniem lodówki retro do której można znaleźc zamienne części - np. Ardo vintage lub Gorenje.Oradzam kupowanie lodowki Smeg z uwagi na niską jakość materiałów platikowych i uszczelek i tej niewiadomo dlaczego tak cholendarnej ceny!!!
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
2.25
Zalety

Wygląd

Wady

Jakość wykonania w stosunku do ceny to żart. Brak jakichkolwiek części zamiennych na Polskim Rynku.

Extra informacje

5 lat dalem za nią wtedy ok 7 tys.

AGD Smeg FAB 28 P opinie