Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta nowe - sprzedaż
  • /
  • Skup aut Bieslsko
  • /
  • 1

Opinie o Skup aut Bieslsko

skupaut-bielsko.pl

Motoryzacja Skup aut Bieslsko opinie
Jakość obsługi
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Albert / 2023-02-21

Z początku miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces obsługi przebiegł zaskakująco profesjonalnie. Co więcej, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc sales managera. Ceny jak dla mnie niższe niż u konkurencji. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i do szybkiego zobaczenia.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Daria / 2023-02-08

Pomocna załoga, optymalna jakość, szybka wysyłka, ceny wg mnie jak najbardziej ok. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Stefania / 2022-01-27

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Matylda / 2021-05-12

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są ubogie w merytorykę, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Motoryzacja Skup aut Bieslsko opinie