Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telewizory LCD
  • /
  • Sharp LC-46XD1E
  • /
  • 1

Opinie o Sharp LC-46XD1E

Elektronika Sharp LC-46XD1E opinie
Cena/Jakość
4
Jakość dźwięku
4.33
Jakość obrazu
3.67
Parametry
4

Średnia ocen

4.00

w skali od 1 do 5.

 

Albert / 2023-03-06

Rozumiejąca potrzeby obsługa, niezła jakość, bardzo szybka dostawa, ceny według mnie jak najbardziej ok. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
5.00

Małgorzata / 2023-02-27

Z początku nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle profesjonalnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny wg mnie atrakcyjne. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
5.00

~gucio111 / 2007-11-29

Obraz może dobry, ale jak słońce zaświeci to kiepsko. Tak jak pisali tu na forach - buczy i tylko jak ustawisz na pełną jasność to przestaje. Kupiłem do niego specjalnie kompa z full HD i HDMI (z Radeonem 2600 Pro i Intelem Dualcore 2,4Ghz i tu totalna porażka. Obraz jak z kiepskiego analogowego LCD .Piksele w ogóle się nie wstrzeliwują w swoje miejsce. Ustawiona rozdzielczość na 1920x1080 przy 60HZ i widok liter jak kiepskim LCdeku. Obraz można rozciągać i zwężać ale nigdy nie utrafisz w piksel. Beznadzieja. Chciałem go przy okazji używać do Autocada ale kreski prostej na nim nie uświadczysz. Mam taniego Lcd 19"Benq podłączonego prze wejście analogowe (nawet nie DVI) i obraz jest o niebo lepszy. Nędza i porażka z tym sharpem. W sklepie mi powiedzieli że to nie podlega gwarancji. Widziałem obraz u kumpla na Samsugu w tej samej konfiguracji i obraz żyleta. Nie wiem gdzie on ma full Hd ale tylko chyba w analogowych kiepsko skompresowanych filmach . Nie polecam. Jestem wkurzony że wydałem tyle kasy na takie g.. . Gdyby mi w sklepie powiedzieli o tym kupiłbym coś normalnego (dołożyłbym ten tysiąc czy dwa). Zachęciła mnie tylko cena . Nędza. Nędza.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość obrazu
Parametry
2.00
Zalety

nie widzę

Wady

dużo jak na tą cenę

Extra informacje

2 miesiące

Elektronika Sharp LC-46XD1E opinie